Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Upit o lulama

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
T.McR.
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
T.McR.


Broj postova : 196
Join date : 02.12.2011
Age : 60
Lokacija : osijek
Omiljeni duhani : MB OC , Grga mix. , Frankenstein ,Pet.Delux , i sve sto je na stolu ponudjeno

Upit o lulama Empty
PostajNaslov: Upit o lulama   Upit o lulama Empty11.10.12 9:54

Pozdrav iz Osijeka cjelokupnom drustvu i mala molba, iako sam rijetko na ovim stranicama iz barem meni nekih opravdanih razloga ali posjetim ju i povremeno pregledam i vise sam ovdje gost nego ucesnik u razgovorima.
Naime ,molio bih cijenjene poznavatelje pipa sa posebnim naglaskom na kolege iz gornjih postova da mi kazu nesto vise ili manje , blize ili dalje o pipama koje sam sasvim slucajno kupio naletjevsi pogledom na njih prije par tjedana kad sam trazio nekakve dijelove na buvljaku za svoj vanbrodski motor i pri tom na jednoj klupi kod jednog trgovca svastarijama ugledao u vrecici 3 kom. pipica i odmah zgrabio da pogledam koje su i u kakovom su stanju a posebice sto su bile za moje mogucnosti posebno nisko oznacene u novcanom smislu.
Pregledao sam ih i ustanovio da nisu skoro pa ni koristene,odnosno rekao bih po mom nestrucnom oku da su bile koristene tek toliko da se isprobaju , nigdje ni ogrebotine , iznutra cake cakum-pakum osim kamisne (usnika) po kojem se vidi da ih je ipak netko drzao u ustima ali u zaista ocuvanom stanju.
Pomislio sam da bi dobro dosle za popunjavanje kolekcije a ako i pogrijesim nije velika (novcana) steta jer zavrsit ce u krajnjem slucaju u camcu za koristenje pri boravku na Dunavu.

1. Vauen exclusiv 161
2. Vauen luxus 8073
3. Dr. Boston bistro B

Donio doma , ocistio i prebrisao (dezinficirao) i isprobao.

Moj skromni i osobni stav : PREZADOVOLJAN , no to je opet stvar ukusa a o ukusima se ne raspravlja , no to me u konacnici ipak podsjeca na onaj mali i kratki vic : nije velik ali meni pruza maksimalno zadovoljstvo Smile
Bio bih zahvalan kolegama na recenzijama , odnosno njihovim cijenjenim misljenjima o "biznisu" koji sam uspjesno ili neuspjesno uradio.
Hvala unaprijed uz starinski staroessekerski pozdrav svima.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Upit o lulama Empty
PostajNaslov: Re: Upit o lulama   Upit o lulama Empty11.10.12 11:24

lega, bar danas ima digitalnih kamera na sve strane. pofotkaj to malo pa stavi na forum, puno ce lakse biti dati ti odgovor.
[Vrh] Go down
T.McR.
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
T.McR.


Broj postova : 196
Join date : 02.12.2011
Age : 60
Lokacija : osijek
Omiljeni duhani : MB OC , Grga mix. , Frankenstein ,Pet.Delux , i sve sto je na stolu ponudjeno

Upit o lulama Empty
PostajNaslov: Re: Upit o lulama   Upit o lulama Empty11.10.12 11:34

Hvala lega ali ovako informaticki polupismen smatrao sam da ce i ovaj moj prethodni post pomoci mi bar imalo a i naglaseno je u najgornjem postu da je prostor ogranicen ,
: "prostor za slike i sve ogranicen na samo 10 mb" a i upitna je kvaliteta slika obzirom da to moram odraditi preko mobitela pa to sve prebaciti ka laptop pa onda opet ovdje a i nije mi odgovor bas da mi gori pod petama , pitao sam tek onako , prijateljski , no u svakom slucaju ,hvala na odgovoru
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Upit o lulama Empty
PostajNaslov: Re: Upit o lulama   Upit o lulama Empty11.10.12 11:44

gore pise tocno ovo:

dean je napisao/la:
Posto nam je trenutno memorijski prostor za slike i sve ogranicen na samo 10 mb mozda bi bilo najbolje da stavljate linkove na forum sa imageshackeus ili slicnih.

a izvukao si post iz pocetka 2008. godine!
umrijet od smjeha

fotke mozes na bilo koji servis za dijeljenje istih prebaciti direktno s tog telefona, samo ga, naravno, prije toga mores spojiti na PC. posao u tri koraka; prikljucivanje telefona na PC, upload na imageshack, kopiranje linka na fotku ovdje.

kako god, vauenice su sigurno kvalitetne, i u pravilu ne bas prejeftine lule, dok za dr. boston nisam previse siguran sto bih mogao reci. isto tako, kako mogu komentirati tvoj "biznis" ako nisi napisao koliko si to platio?
Smile
[Vrh] Go down
misterno
Peče me jezik
Peče me jezik
misterno


Broj postova : 527
Join date : 05.03.2012
Age : 52
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH Gljive, JFH Ruševine, McCl 5110, McB Plumcake, Žapci

Upit o lulama Empty
PostajNaslov: Re: Upit o lulama   Upit o lulama Empty11.10.12 13:12

e a da se nadjemo sa njim na pivici rećemo, preko tjedna il za vikend rećemo...
pa da ošacujemo i vidimo šta to ima? negdje u birtiji sa plastičnim kockastim stolnjacima i di konobarice imaju 60 godina, natapirane i nose borosane? tamo je konjak 4kn a pivo 5.

il u fensišmensi kafiće di imamo pogled na prednjice i zadnjice prolaznica?
[Vrh] Go down
T.McR.
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
T.McR.


Broj postova : 196
Join date : 02.12.2011
Age : 60
Lokacija : osijek
Omiljeni duhani : MB OC , Grga mix. , Frankenstein ,Pet.Delux , i sve sto je na stolu ponudjeno

Upit o lulama Empty
PostajNaslov: Re: Upit o lulama   Upit o lulama Empty11.10.12 14:22

Ma nemojte se zamarati , i ovo je ociti dokaz koliko sam jak na "kompjuteru" kad nisam ni obratio pozornost da je ono zaista iz 2008.g. a i lijenost je sveta ako ju znas postivati, lakse mi je uzivati uz lagani dim negoli tipkati,kako god,veliki pozdrav svima
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Upit o lulama Empty
PostajNaslov: Re: Upit o lulama   Upit o lulama Empty11.10.12 14:54

tema premjestena, da si upit postavio u pogresnoj nisam ti ni spomenuo.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Upit o lulama Empty
PostajNaslov: Re: Upit o lulama   Upit o lulama Empty11.10.12 18:16

nista tim lulama ne fali. pusi i uzivaj.
[Vrh] Go down
Brka
Peče me jezik
Peče me jezik
Brka


Broj postova : 311
Join date : 25.11.2010
Age : 50
Lokacija : Bilje, Osijek

Upit o lulama Empty
PostajNaslov: Re: Upit o lulama   Upit o lulama Empty11.10.12 20:11

Ja sam jednom uzeo Vauen lulu za siću i mal prosurfo po netu i iznenadio se da koštaju oko 100 dollara ne E-bayu. Moja se loše pušila dok Muki to nije malo proširio i sad je OK.
Onak sa strane puta (kak bi rekli englezi by the way), Tihomire (ili Tomislave, sad sam zaboravio ime) bio sam na moru s tvojim legom-susjedom pa smo se spomenuli tebe. Sam tolko.
Moreeeeeeee !!
[Vrh] Go down
T.McR.
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
T.McR.


Broj postova : 196
Join date : 02.12.2011
Age : 60
Lokacija : osijek
Omiljeni duhani : MB OC , Grga mix. , Frankenstein ,Pet.Delux , i sve sto je na stolu ponudjeno

Upit o lulama Empty
PostajNaslov: Re: Upit o lulama   Upit o lulama Empty11.10.12 20:14

"nista tim lulama ne fali. pusi i uzivaj." , hvala kolega sekirce a posebno se zahvaljujem legi
grgi(moderatoru) na uocenoj i skrenutoj mi pozornosti te se isto tako nadam kako mi se ubuduce vise takovi tehnicki problemi oko postova i pogresnih grupa nece potkrasti u svoj mojoj brzopletosti a sve u zelji da uspijem barem "ista" saznati o kupljenim ljubimicama sto na kraju ipak nisam uspio osim saznanja da sam informaticki slabo potkovan sto i sam znam no nadam se da mi to ostale kolege sa foruma nece zamjeriti posebice sto sam to naglasio a i ispricao se , no kako god , zelim vam jos mnogo ugodnih trenutaka uz vase ljubimice a ja cu i dalje koliko mi to moje slobodno vrijeme dozvoli povremeno navratiti i procitati meni zanimljive tekstove, sa postovanjem , klanjam se , sluga pokoran .
[Vrh] Go down
T.McR.
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
T.McR.


Broj postova : 196
Join date : 02.12.2011
Age : 60
Lokacija : osijek
Omiljeni duhani : MB OC , Grga mix. , Frankenstein ,Pet.Delux , i sve sto je na stolu ponudjeno

Upit o lulama Empty
PostajNaslov: Re: Upit o lulama   Upit o lulama Empty11.10.12 20:22

eh brka, oprosti ali previdio sam tvoj post i u svom tom razmisljanju zaboravio sam ti poslati poruku u kojoj sam ti zelio reci da sam neki dan bio sa tomicom i da mi je sve prepricao , drago mi je da smo se upoznali makar i ovako (zasad) a nadam se da ce biti prilike i za uzivo obzirom da sam ovih dana opet u nekakovoj guzvi i bla,bla, da nezamaramo drustvo okolo no saljem ti veliki pozdrav i sad si i sam vidio koliko je osijek velik kad si mog "skolskog" a i susjeda upoznao na ljetovanju , za sada toliko i veliki ti pozdrav brka od tihomira
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Upit o lulama Empty
PostajNaslov: Re: Upit o lulama   Upit o lulama Empty11.10.12 23:26

lega, nema potrebe za bilo kakvim zahvaljivanjem i klanjanjem, tu smo da si pomognemo kad god je to moguce a ja kao moderator mogu (i hocu) ispraviti pojedine pogreskice.
dok se svi zajedno ophodimo i ponasamo u skladu s nekim elementarnim pravilima ponasanja kao i pravilima foruma sve ce biti u najboljem redu.

prihvati se lule sto cesce pa ces vidjeti kako je to dobra terapija za smirenje brzopletosti!
Wink
[Vrh] Go down
T.McR.
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
T.McR.


Broj postova : 196
Join date : 02.12.2011
Age : 60
Lokacija : osijek
Omiljeni duhani : MB OC , Grga mix. , Frankenstein ,Pet.Delux , i sve sto je na stolu ponudjeno

Upit o lulama Empty
PostajNaslov: Re: Upit o lulama   Upit o lulama Empty12.10.12 8:28

ma grga nema nikakvih problema,bzopletost je samo posljedica sto sam se bojao da mi se lula ne ugasi pa sam tipkao brzo ,na brzaka , sa ova jedina dva prsta kojima znam tipkati Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Upit o lulama Empty
PostajNaslov: Re: Upit o lulama   Upit o lulama Empty12.10.12 9:35

nema potrebe za bilo kakvom zurbom, ni forum ni lula nece pobjeci.
samo lagano i polako!
Wink
[Vrh] Go down
T.McR.
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
T.McR.


Broj postova : 196
Join date : 02.12.2011
Age : 60
Lokacija : osijek
Omiljeni duhani : MB OC , Grga mix. , Frankenstein ,Pet.Delux , i sve sto je na stolu ponudjeno

Upit o lulama Empty
PostajNaslov: Re: Upit o lulama   Upit o lulama Empty31.10.12 9:08

dobro jutro ili dobar dan, kako kome,,,, malo je OT za ovu rubriku iako bi trebalo ici na upravo pusite i pijete ali samo na brzaka da se javim kolegi grgi na sto me ponukao jedan stari post (stari datum,mislim da je 21.11. , lane ) gdje su slike i ispod tekst gdje pise da ste slusali dire straits,leb i sol ,itd,itd, na druzenju pa dolazim do zakljucka da volis slusati knopflera,stefanovskog i sl, pomislih da ti posaljem jedan ,barem meni zanimljiv link da si poslusas ,,, ako ti nije lijeno , onako , prijateljski , pozdrav od moje malenkosti , nekakve stare i uvijek vjerne DB pipe i meni nepoznatog starog duhana,nesica, ali me podsjeca na djetinjstvo kad sam bio zadovoljan i znao uzivati i uz obicnu snitu kruha masti pa tako i uz ovu pipu (nije velik ali meni pruza maksimalno zadovoljstvo)
sjedi,gledaj i uzivaj,,,,, a poslije po potrebi i prebaci ovaj post u pravu grupu dragi kolega grga

https://www.youtube.com/watch?v=QYcoBkvIKWM&feature=related
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Upit o lulama Empty
PostajNaslov: Re: Upit o lulama   Upit o lulama Empty31.10.12 10:38

pregledao, preslusao i nauzivao se.
pozdrav i tebi!
Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Upit o lulama Empty
PostajNaslov: Re: Upit o lulama   Upit o lulama Empty

[Vrh] Go down
 
Upit o lulama
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Upit sa anketom

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Vaše lule-
Forum(o)Bir: