Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Web shop: Just For Him

Go down 
+10
Tomo1978
Matko
420blackadder
king1976
Davorin
Rip Kirby
fra_Perica
ssekir75
bayro
Marin Split
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Web shop: Just For Him Empty
PostajNaslov: Web shop: Just For Him   Web shop: Just For Him Empty22.02.12 9:02

Evo napokon stigla posiljka od gospode iz [You must be registered and logged in to see this link.] nakon 13 dana...
Ruins of Isengard
Shortcut to mushrooms
Frog Morton
Iako san od Lea u klubu odbija probat gljive, vrag mi nije da mira pa san uzea za probat Very Happy
Znan da su Leo i Perica kupovali od Just for hima pa me zanima jel se i vama pari da su ove njihove kesice od 2 unce nekako male scratch , neman preciznu vagu al rado bi izvaga.... Kad usporedin kesu od 4 unce od Richa iman osjecaj da je troduplo veca, a ne duplo
scratch
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Just For Him Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Just For Him   Web shop: Just For Him Empty22.02.12 9:15

Najbolje ti je uzimati od pipesandcigars. Pošteni su, brzi i ne uvaljuju rog za svijeću kao što to Just for him zna činiti, nego ti prodaju ono što naručiš, a ako trenutno nemaju na lageru neki duhan, dobiju ga u roku od par dana, pa te obavijeste.
Pogledaj Svigijev post u vezi toga.
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Web shop: Just For Him Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Just For Him   Web shop: Just For Him Empty22.02.12 9:45

Da, ma kod Just for hima san narucija iskljucivo radi njihovih mjesavina, inace dobro me oderalo, 6 unci sve skupa duhana plus 17 i nesto dolara postarine, sve skupa oko 250 kn... ne isplativo mi se cini.

Sad ste me pripali Very Happy za Frog mortona san siguran jer je limenka, a ova dva u bulku pise da je to to, a nebi se cudija da je neznan sta hahaha...... nije valjda!
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Web shop: Just For Him Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Just For Him   Web shop: Just For Him Empty22.02.12 11:00

marine, svrati u prvu apoteku koja ima laboratoriju i zamoli da ti izmere. ne bi trebao biti nikakav problem. ili u zlataru.
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Web shop: Just For Him Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Just For Him   Web shop: Just For Him Empty22.02.12 11:06

Dobra ideja Sekirce, dobra!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Just For Him Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Just For Him   Web shop: Just For Him Empty22.02.12 12:32

Ja za 250 kuna dobijem kod Pipesandcigars 20 unci bilo koje mješavine! I to sa poštarinom, koja nikad nije veća od 13 dollara!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Web shop: Just For Him Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Just For Him   Web shop: Just For Him Empty22.02.12 13:11

Nema veze, sta je tu je. Znan za u buduce, a opet kazen tija san eto probat ove dvi njihove misavine zato san mora u njih uzet... Al dobro je, bar su duhani odlicni!
___
Bayro, to kazete kad uzimate bulk pakovanje od samo jedne misavine ili limenke i sve razlicito?
___

Nisan ni zna da doma iman digitalnu vagu Very Happy Naime, stavija san na vagu ove dvi njihove mjesavine, Ruins i Gljive, znaci skupa sa zip lock keson 30g!!!!! (naravno svaka mjesavina posebno po 30g) Mamicu in j.....
Usput da napomenen, na kesici pise kao 11-2 i to mi nije jasno scratch u racunu koji su mi poslali lipo pise 2oz,a na kesi kao neke dvi crtice nisu niti jedinice i povlaka 2.
Iden in poslat jedan predivan email i zahvalit na bezobrazluku!
___

Upravo posla gospodi lopinama iz Just for hima, di in se zagubila ta 1 unca ni manje ni vise iz svake kese!
Mater in j... u p.... kad moran bit ovako nekulturan!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Just For Him Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Just For Him   Web shop: Just For Him Empty22.02.12 14:03

Marin Split je napisao/la:
Bayro, to kazete kad uzimate bulk pakovanje od samo jedne misavine ili limenke i sve razlicito?
Kako kada. Zadnji put sam uzeo dvije mješavine u bulku, predzadnji put limenku i bulk, ali se to ne reflektira na poštarinu i cijenu duhana. Pogledaj malo - tamo ti se sigurno neće dogoditi ovakav lopovluk kao tebi sa Just for him!
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Web shop: Just For Him Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Just For Him   Web shop: Just For Him Empty22.02.12 14:56

Ma svakako cu od pipesandcigares ubuduce narucivat!
Hvala lipa na infu u svakom slucaju piva
[Vrh] Go down
fra_Perica
Oblak dima
Oblak dima
fra_Perica


Broj postova : 1553
Join date : 20.11.2011
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Tudji

Web shop: Just For Him Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Just For Him   Web shop: Just For Him Empty22.02.12 16:25

E samo da se nadovezem, Marine meni jos nije stigla posiljka, a narucio sam prije tebe.
Oni kazu da su poslali, a to znaci da me vjerojatno ceka teta Jadranka.
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Web shop: Just For Him Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Just For Him   Web shop: Just For Him Empty22.02.12 17:53

Uh, ne mogu virovat!? Pa ti si narucija ima 20 dana najmanje! Ma neznan sta bi reka...
Ovo je bija prvi i zadnji put za mene, dobre su in misavine ove njihove ali ko ih jebe
Da ti buden iskren meni i Ruins i Gljive bacaju na Celavog profesora, a celavac je po mom ukusu bolji od jednog i drugog tako da... eto ih tamo Za carinu
[Vrh] Go down
fra_Perica
Oblak dima
Oblak dima
fra_Perica


Broj postova : 1553
Join date : 20.11.2011
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Tudji

Web shop: Just For Him Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Just For Him   Web shop: Just For Him Empty23.02.12 7:59

Marine, jesu li ti poslali u kutiji ili velikoj kuverti ?
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Web shop: Just For Him Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Just For Him   Web shop: Just For Him Empty23.02.12 9:47

U kuverti
[Vrh] Go down
Rip Kirby
Peče me jezik
Peče me jezik
Rip Kirby


Broj postova : 348
Join date : 28.06.2012
Age : 56
Lokacija : Opatija

Web shop: Just For Him Empty
PostajNaslov: Web shop: Just For Him   Web shop: Just For Him Empty24.01.13 16:05

Iznenadio me jučer poštar paketom iz USA, preuzmem i pomislim šta je sad ovo? Kako stalno nešto naručujem e-buyom ni neznam više šta treba još doć, no mislio sam da iz USA više nema niš.... uzmem u ruke i taman da ću pogledat od koga je to, vidim da je otvaran i da je prošao carinu i uto me presječe famozan miris latakije koji je probijao kroz par napuklina na presavijenim mjestima paketa.. :-)
Ohoho pomislim, zar već!
Naime naručio sam paketić 13-01-2013 iz navedenog dučančića u Springfildu, USA.

[You must be registered and logged in to see this link.]

I eto danas je tek 23-01-2013 i već je tu, zajedno sa carinom, nisam ga još očekivao, ugodno me je iznenadio, istina poštarina je preko 100kn/17$ ali ako hoćeš kušat Shortcut i Ruine moraš i platit...

[You must be registered and logged in to see this image.]


Jupiiiii!!! Do 160kn bez poštarine i prolazi!! Naši u Ri su stvarno fer!!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Fino ga otvorim po već otvaranom rubu carine i izvadim uredno spakirani sadržaj a ruke mi već sve po latakiji..

[You must be registered and logged in to see this image.]

Znači ima tu dva paketića duhana Shortcut to Mushrooms i Ruines of Isengaard po 3 oza/85gr po 9,75$, dva paketića 6mm filtera po 0,9$ i 4 pamučne vrećice za lulu po 0,5$ koje mi je bilo žao ostavit za tu cijenu a da još nešto ponesem u okviru tih famoznih 160kn kad je već poštarina tak neumitna..

Formula je, nesmiješ biti lakom i pretjerat, šteta bi bila da te za još par grama oderu..

[You must be registered and logged in to see this image.]


Mmmmmmm!!! Koji mirisi ljudi!!!! Na posao!!!! Laughing

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Web shop: Just For Him Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Just For Him   Web shop: Just For Him Empty24.01.13 16:24

Fenomenalni duhani, meni su gljive cak i bolje od rusevina! Medjutin ima san losa iskustva sa Just for himon, zakinili su me za pune 2 unce! Sta nije malo, i kad san in posla jedno prekrasno pismo nisu se udostojili niti odgovorit! Al eto, desi se, mozda nisan ima srice...
sve u svemu duhani su in prekokrasni!
[Vrh] Go down
Rip Kirby
Peče me jezik
Peče me jezik
Rip Kirby


Broj postova : 348
Join date : 28.06.2012
Age : 56
Lokacija : Opatija

Web shop: Just For Him Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Just For Him   Web shop: Just For Him Empty27.01.13 15:37

Marin Split je napisao/la:
Fenomenalni duhani, meni su gljive cak i bolje od rusevina! Medjutin ima san losa iskustva sa Just for himon, zakinili su me za pune 2 unce! Sta nije malo, i kad san in posla jedno prekrasno pismo nisu se udostojili niti odgovorit! Al eto, desi se, mozda nisan ima srice...
sve u svemu duhani su in prekokrasni!

Ja sam uzeo dve vrećice po 3 oza što dođe u preračunima 80grama no na mojoj vagi za kolače je bilo bogami po 100grama. Da li tu vlažnost igra neku ulogu neznam no nije se štedilo u svakom slučaju... Previše su profesionalni da bi te namjerno zakinuli, ja mislim... Uvijem može doć do neke greške, a možda se i duhan može posušit i olakšat...? Uglavnom ti si tu ispušio taj put, a događa se... Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Web shop: Just For Him Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Just For Him   Web shop: Just For Him Empty27.01.13 15:50

Ma da sigurno, ja isto ne mislin da su me namjerno zakinili, al stvarno neugodno iznenadjenje je to bilo. A sta se tice toga da je mozda bija posusen duhan, i da je nemoguce je da toliko izgubi na tezini, ma cak su i na kesici napisali 1/2 unci umisto 2 unce koliko san narucija al su uredno naplatili 2 unce. Jbg ocito je neka greska bila, al eto desi se
[Vrh] Go down
Rip Kirby
Peče me jezik
Peče me jezik
Rip Kirby


Broj postova : 348
Join date : 28.06.2012
Age : 56
Lokacija : Opatija

Web shop: Just For Him Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Just For Him   Web shop: Just For Him Empty27.01.13 16:22

Marin Split je napisao/la:
Ma da sigurno, ja isto ne mislin da su me namjerno zakinili, al stvarno neugodno iznenadjenje je to bilo. A sta se tice toga da je mozda bija posusen duhan, i da je nemoguce je da toliko izgubi na tezini, ma cak su i na kesici napisali 1/2 unci umisto 2 unce koliko san narucija al su uredno naplatili 2 unce. Jbg ocito je neka greska bila, al eto desi se


...e da, tebe su zakinuli a meni nadodali, glavno da je kosmička pravda u ravnoteži! Wink Laughing
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Web shop: Just For Him Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Just For Him   Web shop: Just For Him Empty27.01.13 17:07

hahahaha ako su tebi nadozuntali moj manjak sva in cast!!! Uzivaj u tin krasotama!
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8287
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Web shop: Just For Him Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Just For Him   Web shop: Just For Him Empty27.01.13 18:56

mene su baš oderali u Riječkoj carini, dok je kroz Zagreb prolazilo bez problema. Ah tempi pasati... Very Happy
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
king1976
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
king1976


Broj postova : 126
Join date : 21.11.2012
Age : 47
Lokacija : Crikvenica
Omiljeni duhani : MM 965, EMP, Blue Mountain, Balakn Sasieni, Balakan Latakia, Town Topic

Web shop: Just For Him Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Just For Him   Web shop: Just For Him Empty01.02.13 14:57

Do jučer im je shipping bio 17 USD, a od danas je 24 USD (cca. 140,00 kn).
Vjerovatno će se slično moći očekivati i kod ostalih USA prodavatelja s obzirom da je USPS podignuo cijenu poštarine....najjeftinija opcija je First Class International od 5.45 (za 5 Oz npr.) do 9.70 (za 10 Oz npr.) USD, ali tu je problem što se pošiljka može ćekati i do 40 dana te nematzv. package/tracking broja pa velika većina izbjegava takav način slanja jer se može zloupšotrijebiti pogotovo ako se plaća putem Pay Pala.

Više info o USPS cijenama za HR:

Priority Mail Flat Rate Envelope

[You must be registered and logged in to see this link.]

Cijena poštarine za ostale načine slanja:

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: Just For Him Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Just For Him   Web shop: Just For Him Empty01.02.13 15:57

kod njih je dobro sto je to fiksna cijena postarine, narucio 1oz ili 40oz, platit ces istu cijenu, odnosno, tih $24.
[Vrh] Go down
king1976
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
king1976


Broj postova : 126
Join date : 21.11.2012
Age : 47
Lokacija : Crikvenica
Omiljeni duhani : MM 965, EMP, Blue Mountain, Balakn Sasieni, Balakan Latakia, Town Topic

Web shop: Just For Him Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Just For Him   Web shop: Just For Him Empty01.02.13 18:05

grga je napisao/la:
kod njih je dobro sto je to fiksna cijena postarine, narucio 1oz ili 40oz, platit ces istu cijenu, odnosno, tih $24.

Da, preciznije do 4 lb. (cca. 1,8 kg)
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: Just For Him Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Just For Him   Web shop: Just For Him Empty01.02.13 18:11

nama je zanimljivo sve unutar 1kg, toliko se, naime, smije uvesti.
[Vrh] Go down
420blackadder
Hladan dim
Hladan dim
420blackadder


Broj postova : 650
Join date : 04.01.2011
Age : 41
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH:Ruins of Isengard, McB Plumcake, Lane Limited 1-Q

Web shop: Just For Him Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Just For Him   Web shop: Just For Him Empty02.02.13 18:20

Da, moram priznati da me malo presjeklo kad sam pročitao ovo o 24$...mislim, i 17$ nije jeftino, al ajde, neka, daju krasne delicije, a i treba to preteglit preko velike bare.
Ali 24 baksa je 135 kuma, a to je brat bratu 9 oza Gljiva koje ne idu na Gljive nego eto na poštara....nije baš lijepa spoznaja. Crying or Very sad

EDIT: kao što vidite iz priloženog, ja sve preračunavam u to koliko je to u Gljivama ili u Ruinama Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Web shop: Just For Him Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Just For Him   Web shop: Just For Him Empty

[Vrh] Go down
 
Web shop: Just For Him
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Web shop: Smokingpipes
» Web Shop : Pfeifendepot
» Web shop: Hu Tobacco
» Pipe-shop.net
» Gentelman Shop

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Web-shopovi // On-line kupovina-
Forum(o)Bir: