Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Sa ili bez filtera?

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17167
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa ili bez filtera?   Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty04.03.08 18:32

Evo ja sad dimim legendarnu Ilija My Mixture 2008, dakle ostatke penzića, odiseja i žapca u Dunhillici koja uopće nema predviđen filter i puši se fantastično! lula
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa ili bez filtera?   Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty07.04.08 18:58

a nesto o filterima
vi koji pusite s njima ??
zanima me sta mislite o drvenim odnosno onim s ugljenom
osobno su mi ovi drugi bolji !
[Vrh] Go down
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa ili bez filtera?   Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty07.04.08 19:07

Ima topic o tome, no sa ugljenom su meni bolji
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8271
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa ili bez filtera?   Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty07.04.08 19:39

Definitivno su s aktivnim ugljenom bolji, i ispunjavaju svrhu. Naravno da kvalitetni duhani izgube dio arome jer se ulja ester i sl što čine aromu vežu s ugljenom.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17167
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa ili bez filtera?   Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty07.04.08 19:40

Ništa što je sa filterom ne valja - pogotovo oni Vauenovi - to je kemija čista...
Evo i najtvrdokorniji pušači filtera bacaju filter, ili traže adaptere... Recimo Damir...
Filter definitivno pokvari okus duhana, a što laže Davorin, sada ću malo off topic, najbolje se duhan puši u stivi (meerschaumu), a lule od stive nemaju filter. Sapienti sat!
[Vrh] Go down
Damir
Peče me jezik
Peče me jezik
Damir


Broj postova : 431
Join date : 28.01.2008
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Frog morton, Night cap, 965, Early morning pipe, Balkan sobranie

Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa ili bez filtera?   Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty07.04.08 19:45

Tako je cheers . nema više filtera, sve sam pobacao, i metalne i plastične i ugljene i papirnate....filters are dead Za carinu
[Vrh] Go down
http://www.popupmedia.hr
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8271
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa ili bez filtera?   Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty07.04.08 19:49

Slažem se Bayro, a ono u tvom postu je tipfeler zar ne?
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa ili bez filtera?   Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty07.04.08 19:51

Damire blago tebi! Mene još uvjek pere preosjetljivost na previše nikotina. Kad to jednom vremenom prođe, nadam se, odletit će i moji...

Jedino zašto koristim filtere je upravo taj razlog - volim okus duvana, a s druge strane, ubije me nikotin.

Koristio sam jedino ugljene i mislim da nema neke velike razlike (jedni imaju dvije keramičke kapice, neki jednu keramičku i jednu plastičnu ...). Ma sve je to isti kua. Ko sretniji od mene kad ih se rješim ...
[Vrh] Go down
Damir
Peče me jezik
Peče me jezik
Damir


Broj postova : 431
Join date : 28.01.2008
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Frog morton, Night cap, 965, Early morning pipe, Balkan sobranie

Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa ili bez filtera?   Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty07.04.08 19:54

bayro je napisao/la:
... a što laže Davorin, sada ću malo off topic, najbolje se duhan puši u stivi (meerschaumu), a lule od stive nemaju filter. Sapienti sat!

možda Davorin stvarno laže. Byro, neznamo dok nam ne nabavi meerschaumice pa dok sami ne probamo
[Vrh] Go down
http://www.popupmedia.hr
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8271
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa ili bez filtera?   Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty07.04.08 19:57

Zaslužili se ovim postovima modele od gipsa, Ali biti će to originalni gips u jednom komadu, ne prešani :-))) Kada ih Dean išmirgla biti će sjajne kao meerschaum.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Damir
Peče me jezik
Peče me jezik
Damir


Broj postova : 431
Join date : 28.01.2008
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Frog morton, Night cap, 965, Early morning pipe, Balkan sobranie

Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa ili bez filtera?   Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty07.04.08 20:03

Very Happy pušimo sve što je iz jednog komada lula
[Vrh] Go down
http://www.popupmedia.hr
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17167
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa ili bez filtera?   Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty07.04.08 20:46

Ma ja sam kreten, htio sam reći "kaže" naravno, a ne "laže" - e baš ste barabe, tko li vas je sve sakupio na ovom forumu. Davorine, sorry, tipfeler je stavno bio nenamjeran! Fakat ste gipsane glave i zaslužili ste lule od gipsa...I ti Damir, ti si uvijek bio fini dečec, sad si se i ti pokvario uz ove barabe! bayro
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8271
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa ili bez filtera?   Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty08.04.08 0:42

Ma znam Bayro, istina gips se suši.....
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Damir
Peče me jezik
Peče me jezik
Damir


Broj postova : 431
Join date : 28.01.2008
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Frog morton, Night cap, 965, Early morning pipe, Balkan sobranie

Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa ili bez filtera?   Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty08.04.08 10:20

bayro je napisao/la:
...I ti Damir, ti si uvijek bio fini dečec, sad si se i ti pokvario uz ove barabe! bayro


hehehe, od kad sam pobacao sve filtere svijet mi izgleda veseliji pa i vas vidim u tom svjetlu sunny
[Vrh] Go down
http://www.popupmedia.hr
Gost
Gost
avatar



Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa ili bez filtera?   Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty25.08.08 21:53

Hmmm...nesto mi pade napamet, mozda ce zvucati glupo...ali, vidjao sam one sitne zice za ribanje od prohroma, koji je inertan i nikako ne bi trebao da ispusti neki svoj "doprinos" dimu, dakle, otkinuti komadic, pa od toga napraviti kuglicu malo veceg precnika i smestiti na pocetku usnika? Tj, tamo gde bi dosao filter inace.....
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17167
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa ili bez filtera?   Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty25.08.08 22:03

Ja ne bih eksperimentirao, bez obzira na njegovu inertnost. Ali molim, probaj, pa ako preživiš, napiši koju riječ! affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa ili bez filtera?   Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty25.08.08 22:16

Rado bih probao odmah, ali je malopre ugasena, mozda sutra ujutru, jedna lula je na poslu, za jutarnju kafu, pa taman da ponesem, seticu se, nadam se, u jutarnjem bunilu tenkre
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa ili bez filtera?   Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty25.08.08 22:19

Pa ni ja baš nisam sklon ideji da to čudo guram u lulu. Bojim se da će eventulani kondenzat u kombinaciji s mrežicom napraviti pravu gadost u luli. No u svakom slučaju javi kakvi su rezultati.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17167
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa ili bez filtera?   Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty25.08.08 22:23

Kruno - tebi se jako zgoršalo, zar ne? Jesi li pukao sa tim dr. Gumbasom! Dovesti ću ti ga u Osijek, pa se ti sa njim nateži. Bolnica ti je i onako blizu. Nadam se da je i psihijatrija u blizini! šibanje
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa ili bez filtera?   Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty25.08.08 22:26

He he, znao sam da će novi sig imati ovakvu reakciju. Very Happy
A Gumbasa mi morate dovesti.
[Vrh] Go down
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa ili bez filtera?   Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty28.08.08 10:54

neki su filter shvatili malo preozbiljno

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Mrzim mizantrope, osporavam nihiliste i družim se sa androfobima.
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17167
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa ili bez filtera?   Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty28.08.08 10:56

Što je to? Slika iz gruzijskog skloništa? affraid
[Vrh] Go down
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa ili bez filtera?   Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty28.08.08 10:57

ne, to je " Klub pušača lule Černobil "

_________________
Mrzim mizantrope, osporavam nihiliste i družim se sa androfobima.
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17167
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa ili bez filtera?   Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty28.08.08 10:59

What a Face
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa ili bez filtera?   Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty28.08.08 13:26

Ono sto sam probao, izgleda da radi, ona zicica nije nimalo promenila boju, tj, kada se sa nje skinu trunke i kondenz-a, koga ima prilicno malo, sve u svemu, to je neki utisak posle prvog koriscenja...nece uleteti nista s dimom kroz usnik kad se povuce, to sigurno, ali ipak mozda ovo treba koristiti tek u slucaju da se ne moze naci odgovarajuci adapter...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sa ili bez filtera?   Sa ili bez filtera? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Sa ili bez filtera?
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: