Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Stanislaw: London Mixture

Go down 
+3
Chofus
LenkoSmrk
foksieloy
7 posters
Autor/icaPoruka
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Stanislaw: London Mixture Empty
PostajNaslov: Stanislaw: London Mixture   Stanislaw: London Mixture Empty04.05.13 11:36

Stanislaw: London Mixture

[You must be registered and logged in to see this image.]

Classic English mixture of premier Virginia, oriental from Izmir, Basma and Cyprian Latakia.

Zemlja porijekla: Češka
Jakost: 3/5
Sastav: Virginia, Latakia, Oriental, Turkish
Način rezanja: istrljane trakice
Raspoloživo pakiranje: vrećica 50g

Recenzija:

Disclaimer: recenzija na temelju jedne lule, courtesy of PKPL, ostavljam mogućnost da se kasnije predomislim.

Okej, nisam previše očekivao kad sam zgrabio ovaj duhan. "London mixture? Se to oni žele natjecati sa Dunhillom? Hah, ajmo i to vidjet".

Majko mila kako sam bio u krivu. Ovo je jedna fenomenalna engleska mješavina, latakia je potpora, glavnu riječ vode virginija i orientali. Gori super, daje fini dim, pravi užitak.
U odnosu na Dunhillov duhan, ovaj mislim da ima malo više orientala (ili su to ovi turci koje detektiram).

E sad, znam da nije lijepo, ali moram uspoređivati, kada se isto zovu. Oba duhana, da iskoristim engleski izraz, češu isti svrbež. I oba to rade skoro isto dobro. Da odma taj dio riješimo, ovaj Stanislaw nije ništa manje kvalitetan, koliko me sjećanje dunhillovog duhana služi.

I tu dolazim do problema. Zašto bi ja htio dati 50%+ više za Dunhillov duhan? Stvarno mi nije ni 10% bolji, štoviše (nažalost nemam sad dunhillovog da probam paralelno) ako me sjećanje dobro služi, nije mi bolji (ni lošiji doduše). Sorry čika Dunhill ali čika Stankec te je dobro uzdrmao sa ovime. Sada imam želju probati i druge Stanislaw duhane, imam feeling da je čika Stankec opaki igrač.

Ocjena: 4/5
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
LenkoSmrk
Hladan dim
Hladan dim
LenkoSmrk


Broj postova : 727
Join date : 12.12.2011
Age : 49
Lokacija : Slovenija-Prlekija

Stanislaw: London Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Stanislaw: London Mixture   Stanislaw: London Mixture Empty04.05.13 18:17

foksieloy,
za moj okus zna bit Dunhil malčice izbalansiraniji, al slažem se u potponusti, stankecof londonac je za te pare VRHUNSKI. Dunhil stvarno ne zaslužuje ni 5% višu cenu, al koliko je razloka zna se Smile

Volim balkan, al londonac me upecao na prvu lulu, i I love you još traje Smile
Al ga napunim, kad znam, da mu mogu dat 100% pažnje puffy
[Vrh] Go down
Chofus
Prva lula
Prva lula
Chofus


Broj postova : 99
Join date : 07.05.2012
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Stanislaw: London Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Stanislaw: London Mixture   Stanislaw: London Mixture Empty05.05.13 9:57

ja sam još uvijek daleko pre neiskusan, nisam popušio mnogo lula u životu i razmak između njih je definitivno prevelik ali par ih je bilo i ovog duhana. Ono što sam primjetio jest da mi je ostavio čudan okus u ustima. Svaki duhan ima nekakav "retrogusto" ali ovo je bio gotovo kao sloj. Slično onome poslije jabuke pa kad jezikom prelaziš po ustima. Ugodan? Moglo bi se reći. ali to sam iskusio samo kod londonca pa me zanima ako netko zna uzrok Smile pored toga, vrhunska stvar
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Stanislaw: London Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Stanislaw: London Mixture   Stanislaw: London Mixture Empty05.05.13 11:49

Ne znam što je kod ovoga tebi ostavljalo sloj (s obzirom da sam toliko duhana popušio ovaj tjedan, teško mi je odredit od čega bi imao aftertaste), ali standardno meni se to dešava kod orijentalaca i latakija, s obzirom da su malo uljastiji.
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Chofus
Prva lula
Prva lula
Chofus


Broj postova : 99
Join date : 07.05.2012
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Stanislaw: London Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Stanislaw: London Mixture   Stanislaw: London Mixture Empty05.05.13 12:32

foksieloy je napisao/la:
ali standardno meni se to dešava kod orijentalaca i latakija, s obzirom da su malo uljastiji.

e to me zanimalo, nisam znao u čemu je stvar, ima smisla. to nisam iskusio kod Scottish Blenda, Balkanca i sitno nekih drugih aromatika koje sam probao pa sam se već pobojao da nešto nije u redu Laughing

[Vrh] Go down
Chofus
Prva lula
Prva lula
Chofus


Broj postova : 99
Join date : 07.05.2012
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Stanislaw: London Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Stanislaw: London Mixture   Stanislaw: London Mixture Empty28.02.14 21:50

Kratki update: s vremenom mi se ovaj duhan sve više sviđa. Nikako da me oduševi ali s obzirom na dostupnost i pristupačnost već vidim da će biti čest gost u mojoj luli. Kada napokon formiram nekakav konačan sud napraviti ću i recenziju. U svakom slučaju preporuka
[Vrh] Go down
fićo
Peče me jezik
Peče me jezik
fićo


Broj postova : 372
Join date : 29.07.2013
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Irish Flake, 4N BHT, MM965 ,Ashton Artisans blend,glen piper,McB Danac

Stanislaw: London Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Stanislaw: London Mixture   Stanislaw: London Mixture Empty01.03.14 9:05

Chofus je napisao/la:
Kratki update: s vremenom mi se ovaj duhan sve više sviđa. Nikako da me oduševi ali s obzirom na dostupnost i pristupačnost već vidim da će biti čest gost u mojoj luli. Kada napokon formiram nekakav konačan sud napraviti ću i recenziju. U svakom slučaju preporuka
Chofus di ga samo nađeš?U Zagrebu ga nema već neko vrijeme...
[Vrh] Go down
Chofus
Prva lula
Prva lula
Chofus


Broj postova : 99
Join date : 07.05.2012
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Stanislaw: London Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Stanislaw: London Mixture   Stanislaw: London Mixture Empty01.03.14 9:42

 pale Nisam to znao iskreno. Jedno vrijeme sam nakupljao duhane ali nisam baš često pušio pa sad samo sjedim i pušim što sam spremio u staklenkama. Stvar dobavljača ili jednostavno svi sa foruma samo vise kod Goge i kupe sve na lageru čim stigne?
[Vrh] Go down
Juan da Nova
Prva lula
Prva lula
Juan da Nova


Broj postova : 72
Join date : 12.06.2013
Age : 32
Lokacija : Beograd

Stanislaw: London Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Stanislaw: London Mixture   Stanislaw: London Mixture Empty01.03.14 10:47

Rekao drugarici iz Osijeka da mi kupi Stanislaw London ili Balkan, a ona uzela Stanislaw Cherry  Mad Jedva je posle uspela da zameni za Škota!
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3090
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Stanislaw: London Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Stanislaw: London Mixture   Stanislaw: London Mixture Empty01.03.14 11:07

Nema ga već neko vrijeme, stvar je dobavljača.
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Stanislaw: London Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Stanislaw: London Mixture   Stanislaw: London Mixture Empty01.03.14 13:05

Relativno povoljno ga (a i ostale stankecove duhane) možete nabaviti sa:
[You must be registered and logged in to see this link.]

~62kn 50g
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 52
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Stanislaw: London Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Stanislaw: London Mixture   Stanislaw: London Mixture Empty01.03.14 14:14

Kod Dreiera je 6Eur vrećica. Sasvim pristojan englez!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Stanislaw: London Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Stanislaw: London Mixture   Stanislaw: London Mixture Empty

[Vrh] Go down
 
Stanislaw: London Mixture
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dunhill: London Mixture
» Stanislaw: Balkan Latakia
» SG & Stanislaw Irish Spring
» Ortodox mixture
» Hardcastle - Argyle London made

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Engleske mješavine-
Forum(o)Bir: