Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Mac Baren: Mixture Aromatic

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Mac Baren: Mixture Aromatic Empty
PostajNaslov: Mac Baren: Mixture Aromatic   Mac Baren: Mixture Aromatic Empty29.08.13 6:31

Mixture Aromatic - Danish Mixture

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zemlja porijekla: Danska
Jakost: 2/5
Sastav: Burley, Black Cavendish, Virginia
Način rezanja: trakice
Raspoloživo pakiranje: Vrečica od 50 gr.

Vidio sam da smo zaboravili recenziju za ovaj mix iz "Mixture" serije, pa sam se sjetio da imam u buksi teglicu i vrečicu... evo mojih utisaka

Duhan izgleda pre kratko rezan, a aroma uopče ne odgovara navedenim vrstama...
Burley Skoro pa da se ni ne osjeti, a Cavendisha ima možda ako ga sa povečalom tražiš... po meni je to skoro čista Virginia natopljena jeftinim aromama.
Jasno je po prve dve rečenice da mi se duhan ni malo ne sviđa, al eto, da nastavim...

Aroma je totalni Fake... miriše po nečemu, ali ništa što bi mogao povezati sa nekom namirnicom ili poznatim mirisom...ukratko, čista kemija.
Srečom pa je svo to aromatiziranje jako lagano, pa se na kraju ipak može popušit lula do kraja, ali daleko je to od uživanja u luli.

Dakle, u Mixture seriji Mac Barena, koja mi se cijela dosta sviđa, ovo je čisti promašaj za moje nepce, a i nekako totalno odskače od cijele serije ?!?.
Mogao bi leči onima kojima je Scottish pre jak i grizovit pošto je dosta lakši, ali fale skoro sve arome koje Škota čine zanimljivim.
Arome prisutne u Škotu su skroz razvodnili i neke nadomjestili nekim čudnim toppinzima; osim toga, skroz su smanjili količinu Burleya u mješavini, što me osobito razočaralo kao ljubitelju Burleya.

Znači, duhan se može pušiti, ne smrdi, ne grize, ne ubija nikotinom ...nije za baciti; ali totalno je anemičan, lagan i razvodnjen.

Room nota nije loša i baca malo na Tamjan i kineske štapiće

Naravno, radi se o osobnom doživljaju; možda je nekomu baš taj Blend ludnica, al ja ga neču više kupiti

Ocjena: 1/5
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Mac Baren: Mixture Aromatic Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Aromatic   Mac Baren: Mixture Aromatic Empty29.08.13 20:05

recenzija izvanredna, duhan sam svojevremeno probao i, iskreno, ne sjecam se kakav je bio dojam jer sam u to vrijeme tek poceo pusiti lulu.

nakon ove recenzije sumnjam da ce ikad vise uci u neku od mojih lula...
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Mac Baren: Mixture Aromatic Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Aromatic   Mac Baren: Mixture Aromatic Empty29.08.13 21:44

Ma nenoj se previše voditi za onim šta ja pišem... to je čisto subjektivan doživljaj ovog duhana, nakon par lula u vremenskom razmaku od par godina.

Možda da ga se puši par tjedana, bi dao kakvu zanimljivu notu, ali eto, nije mi legao uopče pa ga i nisam dublje analizirao
Probao sam par lula, i spremio u buksu za neku drugu priliku... ta je prilika došla jučer kad mi je pao pod oko, i opet ista priča... ne leži mi i gotovo.

Da se razumjemo, ima puno gorih duhana koje sam pušio od ovoga, ali pošto isto tako ima i puno boljih, vračen je u buksu, pa kad bude nestašica če se jednog dana i njega podimiti..
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Mac Baren: Mixture Aromatic Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Aromatic   Mac Baren: Mixture Aromatic Empty30.08.13 7:17

Ima dovoljno duhana na svijetu, teško da svi mogu pasati svima. Smile
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Mac Baren: Mixture Aromatic Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Aromatic   Mac Baren: Mixture Aromatic Empty23.10.13 5:41

Nakon više pokušaja da učinim nešto sa ovim duhanom, da se ne baci, evo prihvatljive solucije...

Virginia No. 1 : 75 - 80 %
Mixture Aromatic : 20 - 25 %

Rezultat je od prilike nešto slično Mixture Modern Danish Blendu.

mjere su neprecizne jer nisam vagao, nego sam išao od oka na volumen mjeriti.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mac Baren: Mixture Aromatic Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Aromatic   Mac Baren: Mixture Aromatic Empty

[Vrh] Go down
 
Mac Baren: Mixture Aromatic
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend
» Mac Baren: Navy Mixture
» Mac Baren: Mixture Scottish Blend
» Mac Baren: Original Choice
» W O Larsen-Sweet aromatic

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Aromatici-
Forum(o)Bir: