Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Koliko vas još puši cigarete?

Go down 
+14
Majka
TheDude
Lakeman
wranjo123
Vucko22
Taras
Antiša
gstaraz
foksieloy
ssekir75
fićo
kamarad igorrr
Rakija
fra_Perica
18 posters

otkako sam počeo pušiti lulu...
više ne pušim cigarete
Koliko vas još puši cigarete? Vote_lcap24%Koliko vas još puši cigarete? Vote_rcap
 24% [ 13 ]
pušim cigarete manje nego prije
Koliko vas još puši cigarete? Vote_lcap33%Koliko vas još puši cigarete? Vote_rcap
 33% [ 18 ]
pušim cigarete jednako kao i prije
Koliko vas još puši cigarete? Vote_lcap6%Koliko vas još puši cigarete? Vote_rcap
 6% [ 3 ]
pušim cigarete više nego prije
Koliko vas još puši cigarete? Vote_lcap2%Koliko vas još puši cigarete? Vote_rcap
 2% [ 1 ]
nikad nisam pušio cigarete
Koliko vas još puši cigarete? Vote_lcap28%Koliko vas još puši cigarete? Vote_rcap
 28% [ 15 ]
počeo sam pušiti cigare
Koliko vas još puši cigarete? Vote_lcap6%Koliko vas još puši cigarete? Vote_rcap
 6% [ 3 ]
počeo sam pušiti cigarilose
Koliko vas još puši cigarete? Vote_lcap1%Koliko vas još puši cigarete? Vote_rcap
 1% [ 1 ]
počeo sam pušiti cigarete
Koliko vas još puši cigarete? Vote_lcap0%Koliko vas još puši cigarete? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 54
 

Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Koliko vas još puši cigarete? Empty
PostajNaslov: Koliko vas još puši cigarete?   Koliko vas još puši cigarete? Empty09.09.13 17:50

Baš me zanima koliko vas je prestalo pušiti cigarete, a kolko vas još puši?
[Vrh] Go down
fra_Perica
Oblak dima
Oblak dima
fra_Perica


Broj postova : 1553
Join date : 20.11.2011
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Tudji

Koliko vas još puši cigarete? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas još puši cigarete?   Koliko vas još puši cigarete? Empty09.09.13 18:28

Pa sto nisi postavio anketu?
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Koliko vas još puši cigarete? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas još puši cigarete?   Koliko vas još puši cigarete? Empty09.09.13 18:31

eto ti ideje. Zamoli moderatora (grga ili abudimir) da ti zatvore temu, napravi novu sa anketom (imaš tu opciju.) i stavi opcije "ne pušim više cigarete", "i dalje pušim cigarete" i neizostavni "nikada nisam pušio cigarete". možeš dodati još pokoju opciju vezanu za cigare i cigarilose ili šta ti ja znam.. Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Koliko vas još puši cigarete? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas još puši cigarete?   Koliko vas još puši cigarete? Empty09.09.13 18:42

moderator je na mjestu! Wink
[Vrh] Go down
fra_Perica
Oblak dima
Oblak dima
fra_Perica


Broj postova : 1553
Join date : 20.11.2011
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Tudji

Koliko vas još puši cigarete? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas još puši cigarete?   Koliko vas još puši cigarete? Empty09.09.13 19:00

Eto ja odglasao Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Koliko vas još puši cigarete? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas još puši cigarete?   Koliko vas još puši cigarete? Empty09.09.13 19:01

Dobra ideja za anketu Smile
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Koliko vas još puši cigarete? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas još puši cigarete?   Koliko vas još puši cigarete? Empty09.09.13 20:55

28 godina sa cigaretom, 1 godina bez dima da umirim reflex inhalacije i sad Cool .
[Vrh] Go down
fićo
Peče me jezik
Peče me jezik
fićo


Broj postova : 372
Join date : 29.07.2013
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Irish Flake, 4N BHT, MM965 ,Ashton Artisans blend,glen piper,McB Danac

Koliko vas još puši cigarete? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas još puši cigarete?   Koliko vas još puši cigarete? Empty09.09.13 21:29

15 godina cigarete,10 godina motanje golden virginie i sad samo lula.A samo lula je pušenje,ostalo je čista automatika
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Koliko vas još puši cigarete? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas još puši cigarete?   Koliko vas još puši cigarete? Empty09.09.13 23:41

cigarete sam pusio od 1991 do 2001. tad sam dve godine pusio lulu. 2003. otidoh u vojsku, pa nit sam imao vremena , nit je bilo duvana (prestao sverc). vratio se na cigarete do pre 5 godina i od onda samo lula. povremeno yapalim i cigaretu ako mi se bas pusi, nece svet ybog toga propasti, ali to se desava mozda jednom u mesec dana. pa i tad ne mogu da je izdimim do kraja.
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Koliko vas još puši cigarete? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas još puši cigarete?   Koliko vas još puši cigarete? Empty09.09.13 23:52

Nisam nikad pušio cigarete kontinuirano. Cigare pušim otprilike isto dugo kao i lulu i jako su mi drage.
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Koliko vas još puši cigarete? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas još puši cigarete?   Koliko vas još puši cigarete? Empty11.09.13 6:29

Tu i tamo zapalim Montecristo,ali jako rijetko, pošto žena podemoni kad njima zadimim kuču, tako da se to ne može uvrstiti u "naviku"
Rizle su uvijek u ladici za kad nabavim kakav novi duhan za lulu, pa uvijek volim probat kakav okus ima smotan; ali i to nije ja mislim relevantno za anketu.
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Koliko vas još puši cigarete? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas još puši cigarete?   Koliko vas još puši cigarete? Empty11.09.13 8:20

Ja nikada nisam pušio cigarete, a lule sam se ulovio malo nakon nove godine (2013.). Ajmo reći da je to bila novogodišna odluka Very Happy
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Koliko vas još puši cigarete? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas još puši cigarete?   Koliko vas još puši cigarete? Empty11.09.13 12:20

Pet godina bez cigareta... Cool 
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
Taras
Peče me jezik
Peče me jezik
Taras


Broj postova : 417
Join date : 10.10.2012
Age : 29
Lokacija : Serbia/Surcin
Omiljeni duhani : Crni Kapetan,Larseni,Latakije...

Koliko vas još puši cigarete? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas još puši cigarete?   Koliko vas još puši cigarete? Empty11.09.13 19:06

Opcija druga,,pušim cigarete manje nego prije**budem sa drustvom,al kad ponesem lulu ukomiraju se od uvlacenja lol! Jos kad je -Aromantik- affraid nema da fali!!!
[Vrh] Go down
Vucko22
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Vucko22


Broj postova : 194
Join date : 17.01.2018
Age : 29
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Dan Tobacco - Salty Dogs,Rattray - Hal O' the Wynd ,Rattray - Marlin Flake,Mac Baren - Navy Flake,G. L. Pease - Odyssey,Peterson - Nightcap

Koliko vas još puši cigarete? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas još puši cigarete?   Koliko vas još puši cigarete? Empty23.01.18 11:14

Evo ljudi ja se pokusavam baciti cigareta al nikako...je da manje pusim al nebi ih nikako pusio da mogu pusiti lulu na poslu...inace radim na gradevini pa tu i tamo zapalim cigaretu...razmisljam o uzimanju corn coba da ih mogu pusiti na poslu...sto vi mislite?
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Koliko vas još puši cigarete? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas još puši cigarete?   Koliko vas još puši cigarete? Empty23.01.18 11:38

Uzmi. po ništa para su a nije ti žao ako padne i uništi se.
[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2047
Join date : 23.08.2016
Age : 36
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Koliko vas još puši cigarete? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas još puši cigarete?   Koliko vas još puši cigarete? Empty23.01.18 12:28

uzimaj cobice, samo uzmi misouri meerschaum marku jer one jeftine nisu bas neka kvaliteta.
a pošto tek sad vidim ovaj post, cigarete nikad nisam pušio osim ponekad u društvu, ali oduvijek su mi bile uzas. zadnji put sam probao cigaretu prije nekih godinu dana i bacio je odmah jer mi duhan ima okus kao mješavina kemikalija i papira.
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2212
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Koliko vas još puši cigarete? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas još puši cigarete?   Koliko vas još puši cigarete? Empty23.01.18 12:43

nisam nikada ni pušio cigarete. Smile

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
TheDude
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
TheDude


Broj postova : 116
Join date : 27.11.2017
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Dark Twist, Half & Half, Orlik Dark Strong Kentucky

Koliko vas još puši cigarete? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas još puši cigarete?   Koliko vas još puši cigarete? Empty23.01.18 13:52

Pušim više nego prije, ali htio bi jednom prestat skroz i pušit samo lulu.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Koliko vas još puši cigarete? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas još puši cigarete?   Koliko vas još puši cigarete? Empty23.01.18 18:42

e ja u zadnjih mesec ipo preterujem (po mojim merilima, za cigaretičare normalno) - pakla dnevno. nervoza, jbg... srediće se. inače su ružne ko lopov. /&&#/#$/# tu EU i njene zakone kad u*ebaše onako dobar camel bez filtera Za carinu
[Vrh] Go down
Majka
Hladan dim
Hladan dim
Majka


Broj postova : 834
Join date : 18.08.2015
Age : 38
Lokacija : Edinburgh, UK
Omiljeni duhani : JFH - Ruins of Isengard

Koliko vas još puši cigarete? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas još puši cigarete?   Koliko vas još puši cigarete? Empty23.01.18 23:15

Zadnju zapalio 2009, a sad mi je to smrad nemili.. Ne pada mi na pamet...
[Vrh] Go down
ivek
Peče me jezik
Peče me jezik
ivek


Broj postova : 497
Join date : 17.11.2016
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965, arango,english balkan

Koliko vas još puši cigarete? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas još puši cigarete?   Koliko vas još puši cigarete? Empty23.01.18 23:28

Ja ponekad zapalim cigaretu
[Vrh] Go down
leonhardy
Oblak dima
Oblak dima
leonhardy


Broj postova : 1112
Join date : 15.06.2016
Age : 55
Lokacija : Istra
Omiljeni duhani : dostupni..

Koliko vas još puši cigarete? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas još puši cigarete?   Koliko vas još puši cigarete? Empty27.01.18 11:22

Kao cigaretas nisam nikakav pušač..a kao lulaš svakakav...Very Happy eto ovih dvije godine sam u tom sportu
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
dado
Oblak dima
Oblak dima
dado


Broj postova : 1048
Join date : 05.01.2017
Age : 57
Lokacija : Zagreb, VK, Landshut
Omiljeni duhani : Arango BS, clan! Pure Latakia!

Koliko vas još puši cigarete? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas još puši cigarete?   Koliko vas još puši cigarete? Empty27.01.18 12:25

ja sam sa mojim djedom pušio cigarete, pio domaću šljivu i pecao kao trogodišnjak! Sada samo pijem šljivu!
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Koliko vas još puši cigarete? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas još puši cigarete?   Koliko vas još puši cigarete? Empty28.01.18 19:06

Zapalim kad sam u drustvu i!i kad se pije, onda ode i kutija. Inace i ne sjetim se cigarete kad ima i boljih stvari ;-)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko vas još puši cigarete? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas još puši cigarete?   Koliko vas još puši cigarete? Empty

[Vrh] Go down
 
Koliko vas još puši cigarete?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Koliko cesto pusite?
» Koliko duhana za lulu ima na svijetu?
» Koliko duhana stavljate u lulu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: