Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 McClelland Syrian Full Balkan

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

McClelland Syrian Full Balkan Empty
PostajNaslov: McClelland Syrian Full Balkan   McClelland Syrian Full Balkan Empty06.12.13 19:48

[You must be registered and logged in to see this image.]
Syrian Latakia is prized for its unique, exotic fragrance from the combined aromas and flavors of Virgina, Latakia and Oriental ingredients. It adds a magnificent, rich aromatic character to this mild, cool-smoking, elegant Balkan blend.

Proizvođač: McClelland Tobacco Company
Sastav: Virginia, Oriental, Syrian Latakia
Rezan: Na trakice (Ribbon)
Zemlja porijekla: US

Prvo bi se zahvalija Elvisu Bebi na semplu ove delicije, a dao mi je sigurno za 5, 6 postenih lula Laughing 
Na masu recenzija ove misavine san primjetija da kazu da mu ime ne prilici ni malo jer je previse "mekan" za Balkan blend dakle prije bi ga trebalo stavit u nekakav Mild English Blend, ne znan sta bi reka.... Pa orijentalni duhani i jesu mekani!? I latakia je u svoj svojoj robustnoj aromi izrazito mekan i jako slab nikotinski duhan. Dakle ja ne razumin sta onda ljudi ocekuju od Balkana koji bi i po "definiciji" treba bit "jaci" na Orientalima nego na primjerice Virginiji. Naravno ima masu vrsta orijentalnih duhana i niti jedan "blender" nece rec koje je tocno koristija i iz kojih krajeva, osim Latakie. I naravo nisu svi orijentali isti na nepcu, neki su mekaniji, a neki tezi. Dakle ja bi reka da su ovde koristeni neki od ovih mekanijih i blazih za nepce orijentali uz Sirijsku latakiju koja je takodjer malo blaza od Ciparske al cini mi se jos i aromaticnija i malo ljutkastija. Al eto, ako idete usporedit sa recimo Stanislavon Balkan Latakia, ovo je definitivno za malu dijecu sta se robusnosti tice.
Miris iz limenke, klasika, "tezak" na latakiji tako da i najbolji nosevi nebi detektirali nista osim šumskog požara koji je zahvatija i tvornicu automobilskih guma skupa sa kožnim jaketama dotičnih radnika. I onaj ko namirise Virginiju ja mu dam svoju misecnu placu... Naprosto ne virujen takvim nosevima i bog!

Room note: Jedva podnosljiv Twisted Evil , izuzetno pozeljan kad ti zena digne tlak ili sidis u nekom kaficu prepunom seljacina pa da malo razrijedis misto oko sanka Twisted Evil 

Okus: Meni definitivno dominira latakia. S obzirom da nisan nikad prije ni pusija Sirijsku reka bi da je ova dosta "drvenastija" (al doslovno cutim aromu paljenog drva), cak mi na trenutke ima i blagi aftertaste na kavu i malo je ljutkastija i aromaticnija scratch 
Reka bi ni traga onome sta ti skuplja usta ka sta inace zna bit od latakije, ono ko da si se najea pijeska pa osijecas nekakve "mrvice" koje ti skupljaju usta. Ovo je tako prozracno! Naravno tu su i przeni ljesnjaci, bademi i sva ostala voca koja ti se u tom trenutku pare da ih osijecas Twisted Evil ( o ukusima se ne raspravlja )
U svakom slucaju, gori savrseno, ponasa se u luli savrseno, ni traga ugrizu! Izuzetno hladan dim. Nije nesto pretijerano bogat na okusima, ali nije ni ravan! Bas je onako mekan, a opet bogat na latakiji i orijentalima. Mozda ga upravo ta Sirijska latakija cini jos zanimljivijim. Preporucija bi ga za jedno vecernje pusenje posli "jaceg" obroka uz casu crnog vina definitivno!
Isto tako nije blend koji trebate kupiti ali ako imate zelju probat, necete se razocarat samo nemoj te previse ni ocekivat s obzirom na naziv misavine. Ja bi mu da ocijenu 3, sta znaci DOBRA misavina.
I eto, toliko od mene... Nadan se da vas nisan upila i da ce nekom pomoc recenzija.
Ako je jos neko pusija ovo neka rece dvi tri, rici takodjer!

piva
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

McClelland Syrian Full Balkan Empty
PostajNaslov: Re: McClelland Syrian Full Balkan   McClelland Syrian Full Balkan Empty06.12.13 21:08

Marin Split je napisao/la:
Proizvođač: McClelland Tobacco Company
Sastav: Virginia, Oriental, Syrian Latakia
Rezan: Na trakice (Ribbon)
Zemlja porijekla: US


Miris iz limenke, klasika, "tezak" na latakiji tako da i najbolji nosevi nebi detektirali nista osim šumskog požara koji je zahvatija i tvornicu automobilskih guma skupa sa kožnim jaketama dotičnih radnika. I onaj ko namirise Virginiju ja mu dam svoju misecnu placu... Naprosto ne virujen takvim nosevima i bog!

Odlično!!! affraid umrijet od smjeha umrijet od smjeha 

Svaka čast na recenziji i trudu.piva 
[Vrh] Go down
Elvis Beba
Peče me jezik
Peče me jezik
Elvis Beba


Broj postova : 347
Join date : 19.01.2013
Age : 46
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Larry's Blend, Kamilica, Pirate kake

McClelland Syrian Full Balkan Empty
PostajNaslov: Re: McClelland Syrian Full Balkan   McClelland Syrian Full Balkan Empty06.12.13 22:48

Recenzija ti je bogovska...svaka cast Marine
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



McClelland Syrian Full Balkan Empty
PostajNaslov: Re: McClelland Syrian Full Balkan   McClelland Syrian Full Balkan Empty07.12.13 2:33

recenzija izvanredna, duhan takodjer, bravo marine!
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

McClelland Syrian Full Balkan Empty
PostajNaslov: Re: McClelland Syrian Full Balkan   McClelland Syrian Full Balkan Empty07.12.13 10:11

Pa ne citam previse recenzija, na kraju vjerujem da je vlastito iskustvo najbolje, ali ova i zadnjih par recenzija od mlađe ekipe, su izvrsne... dečki, samo tako naprijed, da baš ne hvalim svakog ponaosob Laughing 
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Sponsored content





McClelland Syrian Full Balkan Empty
PostajNaslov: Re: McClelland Syrian Full Balkan   McClelland Syrian Full Balkan Empty

[Vrh] Go down
 
McClelland Syrian Full Balkan
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» McClelland: Bulk 5110 Dark English Full
» HU OBW Balkan Passion
» McClelland Bulk: Latakia
» Brebbia: Balkan
» Balkan Sobranie

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Latakije-
Forum(o)Bir: