Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Pušite li u kafićima?

Go down 
+10
Davorin
kamarad igorrr
Rip Kirby
Branislav
Rakija
fićo
foksieloy
gstaraz
biguran
Leo
14 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Pušite li u kafićima? Empty
PostajNaslov: Pušite li u kafićima?   Pušite li u kafićima? Empty16.03.14 22:21

Ja sam 2-3 puta pušio, ali vani pa me zanima kakva su vam iskustva sa pušenjem unutra, jel bilo kakvih problema ili ste dobivali komentare da fino miriši? Laughing
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3090
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Pušite li u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Pušite li u kafićima?   Pušite li u kafićima? Empty16.03.14 23:06

Ja sam par puta, a neki put sam i pitao smijem li zapaliti, letio van iz kafića jer smrdi.
[Vrh] Go down
biguran
Prva lula
Prva lula
biguran


Broj postova : 82
Join date : 09.03.2014
Age : 57
Lokacija : Struga, MKD
Omiljeni duhani : domaci mix

Pušite li u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Pušite li u kafićima?   Pušite li u kafićima? Empty16.03.14 23:33

pa zar nije zabranjeno?
[Vrh] Go down
http://www.mkreef.com
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Pušite li u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Pušite li u kafićima?   Pušite li u kafićima? Empty17.03.14 0:33

Ne, ne volim se motati po kafičima, a i nije mi neki ambijent koj potiče na uživanje u duhanu.

Ljeti kad se ide na "kupanje" se znam namontirati na kakvu terasu da se sklonim od sunca i zapalim uz novine i par kava.
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Pušite li u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Pušite li u kafićima?   Pušite li u kafićima? Empty17.03.14 7:51

Jesam, no samo na terasi ili ako unutra imaju upaljenu ventilaciju (to mi je presmješno, svi su morali ugraditi tu ventilaciju, ali po zakonu ne mora biti upaljena, baš ste super kreteni u vladi).

Generalno ako će doći do toga, biram blaže duhane.
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
fićo
Peče me jezik
Peče me jezik
fićo


Broj postova : 372
Join date : 29.07.2013
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Irish Flake, 4N BHT, MM965 ,Ashton Artisans blend,glen piper,McB Danac

Pušite li u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Pušite li u kafićima?   Pušite li u kafićima? Empty17.03.14 8:15

eventualno terasa po ljeti ,ali u birtije u principu nejdem...
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Pušite li u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Pušite li u kafićima?   Pušite li u kafićima? Empty17.03.14 8:38

Mi se obično nalazimo u kafiću i kad smo tamo, nitko se ne smije buniti da ne bi Kirbyja pustili na njih Laughing

Ja osobno često zapalim u kafiću, samo onda imam naviku biti isključivo na aromaticima, kako ne bi smetao uglednoj gospodi sa cigaretama koje mirišu lijepo koliko i pjevanje hrvatskih estradnih pjevačica.  :primitive2: 
[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

Pušite li u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Pušite li u kafićima?   Pušite li u kafićima? Empty17.03.14 11:39

Volim da pijem dobar espresso pa cesto nosim lulu sa sobom u kaficu posto mi se pokvario aparat za kafu pa ne mogu kuci da uzivam.
Uglavnom puckam larsen sweet aromatic koji ima lepi room note pa ga zato i nosim po kaficima.Samo me je jednom pitala jedna cura sta to pusim i gde moze da se kupi.Onda sam ja poceo da joj objasnjavam gde i kako pa gde da se registruje za vise info-a.Imali smo lep razgovor Smile
U sustini ne dobijam poglede sa strane tipa "vidi ga ovaj,sta li je umislio" ili tako nesto,bas uzivam kad sednem negde,jos kad je lepo vreme  Laughing Laughing Laughing Laughing 
[Vrh] Go down
Rip Kirby
Peče me jezik
Peče me jezik
Rip Kirby


Broj postova : 348
Join date : 28.06.2012
Age : 55
Lokacija : Opatija

Pušite li u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Pušite li u kafićima?   Pušite li u kafićima? Empty17.03.14 17:40

Kakvih problema? Još da nam netko pravi problema...oduvali bi ga u dimu latakije! pirat 
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Pušite li u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Pušite li u kafićima?   Pušite li u kafićima? Empty17.03.14 19:07

Lulaši trebali bi svi ići van sa lulama i u kafiće tako da se ljudi priviknu na lule i da nas ne gledaju kao da smo sa marsa pali. Shocked Masovno pušenje lula u centru Zagreba.  Laughing Cool  Laughing piva Laughing Cool  Laughing
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 52
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Pušite li u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Pušite li u kafićima?   Pušite li u kafićima? Empty17.03.14 19:19

Možda da organiziramo povorku ponosa jedan latentni  te tako zatražimo svoja prava koja su nam ustavom zagarantirana!!! Laughing 
Slogan povorke: Ako može ona, mogu i ja!!! I sliku gospodične Lewinsky  umrijet od smjeha umrijet od smjeha umrijet od smjeha 
Ma nek prigovara koga smeta, ako je dozvoljeno pušenje onda je dozvoljeno svima!  Cool 
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Pušite li u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Pušite li u kafićima?   Pušite li u kafićima? Empty17.03.14 19:37

Slažem se, ne za povorku ponosa, to su već neki drugi uzurpirali, i izgleda da su trenutno više prihvaćeni od pušaća  Twisted Evil  Ako se smije pušiti u lokalu, baš me briga, da li je latakija ili neki drugi duhan, cigarete PUNO više smrde, pa se JA ne bunim... Istina imam metar devedeset i 110 kg, pa je i to možda razlog zašto nema puno pritužbi.... Rolling Eyes A kad Igor i ja zajedno zađemo u kafić, e onda je svaki pušački  Twisted Evil 
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3162
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Pušite li u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Pušite li u kafićima?   Pušite li u kafićima? Empty17.03.14 21:09

Niko mi ne pravi problem kada zasednim i pripalim. Verovatno zbog mojih "skromnih" dimenzija.
[Vrh] Go down
fatjoe
Peče me jezik
Peče me jezik
fatjoe


Broj postova : 492
Join date : 30.11.2011
Age : 44
Lokacija : Rijeka

Pušite li u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Pušite li u kafićima?   Pušite li u kafićima? Empty17.03.14 21:11

Normalno da dimim tamo gdje se može dimit Cool 
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 52
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Pušite li u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Pušite li u kafićima?   Pušite li u kafićima? Empty17.03.14 22:05

Davorin je napisao/la:
A kad Igor i ja zajedno zađemo u kafić, e onda je svaki pušački  Twisted Evil 

Pa to je skoro četiri metra lulaša!!!  umrijet od smjeha umrijet od smjeha umrijet od smjeha 

[Vrh] Go down
biguran
Prva lula
Prva lula
biguran


Broj postova : 82
Join date : 09.03.2014
Age : 57
Lokacija : Struga, MKD
Omiljeni duhani : domaci mix

Pušite li u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Pušite li u kafićima?   Pušite li u kafićima? Empty17.03.14 22:23

kubna?
[Vrh] Go down
http://www.mkreef.com
Gost
Gost
avatar



Pušite li u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Pušite li u kafićima?   Pušite li u kafićima? Empty17.03.14 23:06

POWER TO THE PIPE SMOKERS! LaughingLaughingLaughing
[Vrh] Go down
Desamp
Peče me jezik
Peče me jezik
Desamp


Broj postova : 344
Join date : 27.10.2012
Age : 55
Lokacija : Beograd-Rio de Žarkovo

Pušite li u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Pušite li u kafićima?   Pušite li u kafićima? Empty18.03.14 0:23

Do sada se niko.nije bunio, naravno zalula se tamo gde je dozvoljeno.
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Pušite li u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Pušite li u kafićima?   Pušite li u kafićima? Empty18.03.14 8:04

kamarad igorrr je napisao/la:
Možda da organiziramo povorku ponosa jedan latentni  

Foksi i ja smo već imali tu raspravu... zaključak je bio da bi ljudi mogli pomisliti da jedna drugome pušimo... latakiju.  Embarassed 
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Pušite li u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Pušite li u kafićima?   Pušite li u kafićima? Empty18.03.14 8:40

95% duhana koje pušim su latakijski, ali nemam nimalo obzira. pop  U Bjelovaru je svugdje dopušteno pušenje i svugdje pušim. Nedavno me jedna gospođa zamolila da ugasim lulu jer da joj strašno smeta, a došla se opustiti uz kavicu.  Rolling Eyes Ja sam nju zamolio da ode u nepušački kafić jer sam se i ja došao opustiti, a ona to upravo kvari. Ispostavilo se da joj ipak nije toliko strašno smetalo jer nije otišla na drugo mjesto.  Rolling Eyes 

Inače, svi su se već naviknuli na mjestima na koja zalazim, a kako su svugdje pušači cigareta, od njih uglavnom dobivam komplimente kako to prirodno i lijepo miriše.  Wink 
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Pušite li u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Pušite li u kafićima?   Pušite li u kafićima? Empty18.03.14 8:41

Latakiju svima a ne samo njima!
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Pušite li u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Pušite li u kafićima?   Pušite li u kafićima? Empty18.03.14 10:39

biguran je napisao/la:
kubna?

skoro  Cool 
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Pušite li u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Pušite li u kafićima?   Pušite li u kafićima? Empty23.09.14 10:35

ja... da! mada više na terasama nego unutra
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pušite li u kafićima? Empty
PostajNaslov: Re: Pušite li u kafićima?   Pušite li u kafićima? Empty

[Vrh] Go down
 
Pušite li u kafićima?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: