Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u

Go down 
+13
420blackadder
LenkoSmrk
svigi
gavran11
savate
Leo
G.S.Patton
ssekir75
Damir
Antiša
Davorin
bayro
dean
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u   Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty27.04.08 12:38

Bayro, pravi drug i komunist, podijelio je s nama, svojim suborcima i članovima politbiroa, odkidajući od usta, pardon lule, svoje zadnje zalihe. Kako stvari stoje, ovo je vjerovatno zadnje kušanje toga duhana, jer sve nazovi slične mješavine i "nasljednici" istoga nisu mu ni do pupka. Ostaje nam jedino zajednički udarnički napor da probamo izmješati svoju verziju, pa tko zna. Inače sastojci su poznati:

This traditional mixture of rich Virginia, Latakia and rare Yenidje tobaccos is Sobranie's oldest blend and offers a mild yet rich taste. A cool and long-lasting smoke.

Još jednom veliko hvala druže Bayro.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u   Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty27.04.08 12:56

Ako bude prilike...Tko zna što se sve krije po raznim ladicama bivših lulaša!
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u   Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty04.05.08 19:58

Dakle bio u Kostreni i vidio svoga kuma. Inače kum je kapetan i nedavno je došao iz Južne Afrike, točnije Durbana. Pošto ga već duže vremena pokušavam konvertirati na lulu, j.... kapetana bez lule, završili smo na temi lula i duhana. I iznenađenja. U Durbanu Balkan Sobranie koliko ti srce zaželi. Stoga odlikaši, google u ruke i probajte naći nekoga koji šalje poštom. Uz put donio mi je i jednu originalnu lulu, ručni rad iz tih krajeva, pa je nosim na pokazanje kod slijedeće kave u subotu.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u   Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty04.05.08 20:03

To ćemo prepustiti našem genijalcu i internetskom magu Deanu da nađe...
A lulu donesi slijedeću subotu, bilježim se sa štovanjem! Što je to neki rad domicilnog stanovništva ili bursko-engleska izrada? Very Happy
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u   Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty04.05.08 20:36

Zulu - burska izrada. Budeš vidio.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u   Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty05.05.08 12:28

Pronašao sam južnoafričku vezu... Živog čovjeka koji će mi dati punu informaciju a živi dolje i strastveni je lulaš!
Eto, kakav "Opus dei"! Very Happy
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u   Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty05.05.08 12:44

Bayro prijatelju, i ja našo......

Upravo došla info. Izgleda da je vrećica ( nema piksni ) oko 5 ojra.....
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u   Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty05.05.08 13:35

Sačekajmo i informaciju iz mojeg izvora, pa da vidimo je li to to...Već sam faksirao fotku u Johannnesburg...
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u   Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty07.05.08 13:14

Prijatelju Bayro još ništa od odgovora, mislim konkretnog, iz bratske nam Južne Afrike. Je li kod tebe nešto bolje?
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u   Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty07.05.08 13:24

Čekam odgovor već sutra!
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u   Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty07.05.08 13:28

Ma i ja već čekam, mora da sam pretjerano nestrpljiv.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Mukini
Gost
avatar



Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u   Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty12.05.08 13:06

Ima li kakvih novih informacija?
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u   Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty12.05.08 17:31

ima ima, čak je i probna količina na putu. Koje sam sreće bude došla preko Ognjene zemlje.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
fubar
Gost
avatar



Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u   Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty17.05.08 23:32

Izgleda da toga ima i u Španjolskoj: [You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u   Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty18.05.08 9:25

Je, to je taj kojega je Davorin naručio iz JAR! A ako si baš navalio, mogu ti i prevesti kasnije, sad idem doktoru zbog tog blesavog oka! affraid

Po ovome što si stavio, a to je stranica - ajmo reći poluslužbena, jer je podržava ministarstvo ekonomije - to su duhani koji su na prodaju u Španjolskoj i na Balearima ...Dakle ima, a cijena - p.s. (prava sitinica) 4,67 evra sa porezom...Do sada najjeftinije... Very Happy
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u   Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty18.05.08 9:37

Da imaš pravo Bayro, dobar posao Fuby, mislim naći tu stranicu, sada još samo postaviti pitanje, je li imaju taj duhan za prodati ili je to nešto prepisano iz prošlosti. Valjda netko u tome pipe clubu i govori( piše) engleski.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u   Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty18.05.08 17:27

Ne, ne, Davorine, nije prepisano iz prošlosti - to je stanje na dan 18. ožujka 2008. godine. U Španjolskoj inače ne izvode ove bijesne gliste za zabranom pušenja i dramama kao u ostatku Evrope, valjda možeš pušiti i u crkvi (samo pripazi da te večečasni baš ne vidi)...
A cijene su im odlične! pirat
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u   Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty18.05.08 19:36

Onda viva Espania. Sigurno bliže od JAR. Dakle tko kontaktira tamo, da bi nas griješnike prosvjetlio?

Ako nastavimo tim tempom seliti se svijetom i približavati Zagrebu, budete našli BS kod Alme :-))).
A za ozbiljno, da netko pukne mail proizvođaču i priupita za politiku i uvoz neke količine???
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u   Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty18.05.08 19:56

Budem ja sutra. Prisilno sam doma zbog tog prokletog oka - doktorica mi je otvorila bolovanje, a šef mi je zabranio pristup zgradi dok se ne izliječim! A toliko me posla čeka...No dobro, ja zabrazdio, budem im mail poslao, jedan općeniti - kako, kada i koliko!
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u   Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty18.05.08 20:41

Drži se Bayro da ne postaneš pirat Iskoristi bolovanje da odmoriš, jedino ćeš imati problema kod vožnje. Sada kada znamo proizvođaća BS možda ti i odgovore, valjda nisu u rodu s Smokingpipes.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u   Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty18.05.08 23:37

Konaktirati ću Španjolce, a proizvođača znamo! "Gallagher Ltd." Weybridge, KT 13 OQU England, Made in U.K.
pirat
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u   Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty19.05.08 11:56

Veza iz JARa mi je potvrdila da je proizvod Gallaghera. Bayro će valjda kontaktirati ih direktno, kako bi neki iz našeg "inner circle" eventualno uvezli koju količinu. Ma koji smo Baje.....
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Mukini
Gost
avatar



Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u   Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty19.05.08 15:18

Pas mater,uvest ćemo jedan kontejner samo za vlastite potrebe ako treba bounce
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u   Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty26.05.08 11:38

Daklem, fuck America i Smokingpipes, iz bratskog JAR-a stigao paketić nakon 13 dana. Sadržaj je interesantan, ORIGINALNI Balkan Sobranie, još se milim gledajući paketiće kod mene na stolu, te tri njihova lokalna duhana. Jedan upravo pušim, drugačiji definitivno od onih na koje smo već navikli. Jedva čekam da Bayro i Šokre dadu svoje mišljenje. ( Naravno i ostala bratija iz Korza )
Ne latakijski duhani, relativno lagani od njihovih sorti duhana. Bayro će valjda napraviti recenziju. Jedino što je interesantno je cijena, za 100 gr oko 20 kuna. Izvješća će pristizati. BS još nisam otvorio, odgađam...

Da, može se uvesti i veća količina preko neke firme...
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Mukini
Gost
avatar



Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u   Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty26.05.08 11:48

A da mi registriramo neki obrt ili tako nešto? Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u   Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Mitovi i legende o Balkan Sobranie-u
[Vrh] 
Stranica 2 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» HU OBW Balkan Passion
» Brebbia: Balkan
» 4noggins Britt's Balkan
» Peterson: Balkan Delight

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Latakije-
Forum(o)Bir: