Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Polica za lule (moj mali dio svemira)

Go down 
+9
sinus
fićo
foksieloy
imnik
Capt. Horatio MacAllister
Rakija
kamarad igorrr
gstaraz
PipeCro
13 posters
Autor/icaPoruka
PipeCro
Peče me jezik
Peče me jezik
PipeCro


Broj postova : 374
Join date : 21.10.2013
Age : 55
Lokacija : Trpanj, Pelješac
Omiljeni duhani : Samo nek dimi

Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty
PostajNaslov: Polica za lule (moj mali dio svemira)   Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty04.04.14 14:43

Evo 90 % sam zavrsio svoju policu za lule pa da Vam je predstavim. Polica je 60-tih godina visila u jednom ugostiteljskom objektu tu u mom mjestu. Radi se o klasicnoj polici iz toga doba dimenzija 84 x 32 cm usprkos krhkom izgledu jako kvalitetnoj i cvrstoj. Imala je dvije police i ja sam "provizorno" ubacio ovu najdonju da mi sluzi za pribor. Istu jos moram (kada uhvatim vremena) izrezati na pravu mjeru i uklopiti. Policu nisam sredivao jer mi se svida ovaj "potroseni" izgled samo sam je premazao bezbojnim mat lakom da se boja dalje ne guli. Prvotno sam na srednjoj polici izbusio rupe te su mi lule stajale (visile) kroz te rupe ali se to nije pokazalo kao najsretnije rjesenje posebno kod "bentica". Narudbom ovih drzaca za lule (iz prijateljske i nesvrstane Kine) rjesen je problem drzanja lula i otvorila se mogucnost ugradnje trece police. Cilj mi je bio imati sve lule koje pusim stalno izlozene kao i sav potrebni pribor na jednom mjestu (osim duhana).
Zadnjih par dana imam slatke muke da odaberem lule za pusenje, stojim pred njma ko Sulejman ispred harema i biram, a one se uvijaju i namiguju... he...he.. ne bojte se sve ce te doci na red  Cool Cool Cool .

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty
PostajNaslov: Re: Polica za lule (moj mali dio svemira)   Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty04.04.14 14:48

odlična je konstrukcija, i lijepo je vidjeti sve lule ovako posložene... sad samo to malo ušminkat i bit će super.

nego, što ne zamjeniš šperploču sa normalnim dasčicama več kad su radovi u toku ?
[Vrh] Go down
PipeCro
Peče me jezik
Peče me jezik
PipeCro


Broj postova : 374
Join date : 21.10.2013
Age : 55
Lokacija : Trpanj, Pelješac
Omiljeni duhani : Samo nek dimi

Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty
PostajNaslov: Re: Polica za lule (moj mali dio svemira)   Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty04.04.14 14:57

Nema tu sperploce sve je puno drvo. Izgleda tako na fotkama zboz ovih crta na rubovima ali to su ustvari dva utora izvucena u drvu kao ukras. Zbog tih utora i cekam sa ubacivanjem ove najdonje police. Moram nac nekog da mi to izvuce na ovom vanjskom rubu.


Zadnja promjena: PipeCro; 04.04.14 15:00; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty
PostajNaslov: Re: Polica za lule (moj mali dio svemira)   Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty04.04.14 14:58

Pipe, ti šminkeru jedan!!! Very Happy 
Lipa kolekcija a lipo si ih i posložija! A meni zapele za oko ove zelovke (glinene) šta si ih izronija tko zna gdi! Cool 
[Vrh] Go down
PipeCro
Peče me jezik
Peče me jezik
PipeCro


Broj postova : 374
Join date : 21.10.2013
Age : 55
Lokacija : Trpanj, Pelješac
Omiljeni duhani : Samo nek dimi

Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty
PostajNaslov: Re: Polica za lule (moj mali dio svemira)   Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty04.04.14 15:01

Igore nade se toga po Cetini još uvik (naravno ako znas di trazit) Wink.
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty
PostajNaslov: Re: Polica za lule (moj mali dio svemira)   Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty04.04.14 15:18

Polica za lule (moj mali dio svemira) 303824 nice Wink
[Vrh] Go down
Capt. Horatio MacAllister
Peče me jezik
Peče me jezik
Capt. Horatio MacAllister


Broj postova : 401
Join date : 16.04.2012
Age : 60
Lokacija : Zaprešić

Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty
PostajNaslov: Re: Polica za lule (moj mali dio svemira)   Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty04.04.14 15:29

Krasno izgleda. Bravo.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty
PostajNaslov: Re: Polica za lule (moj mali dio svemira)   Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty04.04.14 15:51

jako dobro, jako dobro, super!

nego, daj nabaci kakav link na te kineze, da vidimo sto se sve nudi...
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3169
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty
PostajNaslov: Re: Polica za lule (moj mali dio svemira)   Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty04.04.14 16:16

LEPO!!!
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty
PostajNaslov: Re: Polica za lule (moj mali dio svemira)   Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty04.04.14 17:22

Ovo je fenomenalna kolekcija, baš uživah u fotkama.
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
fićo
Peče me jezik
Peče me jezik
fićo


Broj postova : 372
Join date : 29.07.2013
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Irish Flake, 4N BHT, MM965 ,Ashton Artisans blend,glen piper,McB Danac

Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty
PostajNaslov: Re: Polica za lule (moj mali dio svemira)   Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty04.04.14 18:09

  Polica lijepa i funkcionalna...a kolekcija je mrak.Uživaj u haremu Cool 
[Vrh] Go down
PipeCro
Peče me jezik
Peče me jezik
PipeCro


Broj postova : 374
Join date : 21.10.2013
Age : 55
Lokacija : Trpanj, Pelješac
Omiljeni duhani : Samo nek dimi

Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty
PostajNaslov: Re: Polica za lule (moj mali dio svemira)   Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty04.04.14 19:52

Hvala svima na pozitivnim reakcijama. Grga, drzaci za lule su kupljeni na e bay-u od prodavaca "cool2066" ima svega i svacega. Ducan je u kini pa je naravno postarina za Hrvatsku besplatna. Natjecao sam se za 20 ovih drzaca za lule za 9.99 USD i bio jedini ponudac. Posiljka je stigla za nekakvih desetak dana i na moje iznenadenje dobio sam 22 drzaca Wink.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty
PostajNaslov: Re: Polica za lule (moj mali dio svemira)   Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty04.04.14 20:00

to je odlicno!
idem pregledati sto se nudi! Wink
[Vrh] Go down
sinus
Oblak dima
Oblak dima
sinus


Broj postova : 1570
Join date : 20.10.2010
Age : 61
Lokacija : G point
Omiljeni duhani : U vječitoj potrazi za istim

Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty
PostajNaslov: Re: Polica za lule (moj mali dio svemira)   Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty04.04.14 20:47

Odlično ti to izgleda Pipe.I polica i lule .Bravo!!
[Vrh] Go down
Sarmageddon
Oblak dima
Oblak dima
Sarmageddon


Broj postova : 1287
Join date : 06.01.2014
Age : 49
Lokacija : Zagreb

Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty
PostajNaslov: Re: Polica za lule (moj mali dio svemira)   Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty04.04.14 20:52

Prekrasno vidjeti tolike ljepote na okupu!! svaka cast!  cheers 
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty
PostajNaslov: Re: Polica za lule (moj mali dio svemira)   Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty04.04.14 21:02

ja sam zapravo cijelo vrijeme komplicirao oko izrade police (koji bih radio od iverala) upravo iz razloga sto se u iveralu ne mogu odraditi rupe, odnosno mjesta za lule, a da to kasnije ostane dobro. uvukla bi se, na ovaj ili onaj nacin, vlaga i eto problema. ovo je vrlo elegantno i lijepo rjesenje, sad imam o cemu razmisljati. Wink
[Vrh] Go down
fatjoe
Peče me jezik
Peče me jezik
fatjoe


Broj postova : 492
Join date : 30.11.2011
Age : 44
Lokacija : Rijeka

Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty
PostajNaslov: Re: Polica za lule (moj mali dio svemira)   Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty04.04.14 23:48

Ovo je prekrasno!
[Vrh] Go down
PipeCro
Peče me jezik
Peče me jezik
PipeCro


Broj postova : 374
Join date : 21.10.2013
Age : 55
Lokacija : Trpanj, Pelješac
Omiljeni duhani : Samo nek dimi

Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty
PostajNaslov: Re: Polica za lule (moj mali dio svemira)   Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty05.04.14 10:29

Dok mi nije "uletila" ova polica bilo mi je u planu da policu napravim tako sto cu spojiti dvije police za zacine kojih se da naci svugdje (ukucajte u "AUKCIJE.HR" rijec polica i izbacit ce vam barem 20 tih policica sa prosjecnom cijenom od 50 - tak kuna. Nekome ce biti dosta i jedna naravno ovisi o broju lula i velicini istih. PAZNJA !!! ...morate se prvo raspitati o visini polica. Imam raznih lula ali definitivno mi se ne svidaju male lule. Skoro sve moje lule su XL pa navise. Sa tim lulama je problem jer su velike jos im ovaj stalak dodaje neki centimetar tako da na brzinu dodete do visine od nekakvih dvadesetak centimetara. Lule na mojoj polici su slozene po visini jer mi ove XXL jednostavno ne stanu na donju policu.
[Vrh] Go down
misterno
Peče me jezik
Peče me jezik
misterno


Broj postova : 527
Join date : 05.03.2012
Age : 52
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH Gljive, JFH Ruševine, McCl 5110, McB Plumcake, Žapci

Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty
PostajNaslov: Re: Polica za lule (moj mali dio svemira)   Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty06.04.14 8:26

odlična ideja, sasvim dovoljno, nikaki ormari, jedino ću si ja još dodat ispod policu za duvane Very Happy
[Vrh] Go down
Rip Kirby
Peče me jezik
Peče me jezik
Rip Kirby


Broj postova : 348
Join date : 28.06.2012
Age : 56
Lokacija : Opatija

Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty
PostajNaslov: Re: Polica za lule (moj mali dio svemira)   Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty06.04.14 12:37

Pametno jednostavno funkcionalno lijepo. Lule se zrače i suše u prikladnom položaju... Cool 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty
PostajNaslov: Re: Polica za lule (moj mali dio svemira)   Polica za lule (moj mali dio svemira) Empty

[Vrh] Go down
 
Polica za lule (moj mali dio svemira)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Mali report o izradi lule
» Rub lule
» Pad lule..

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: