Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Dunhill: Nightcap

Go down 
+25
v.milan
oliohardi
wranjo123
G.S.Patton
babaq
paludamentum
Capt. Horatio MacAllister
Rakija
Tomo1978
Sarmageddon
Dr. Peterson
Godzo
Marin Split
gstaraz
zammboni
Antiša
Elvis Beba
milo
Keko
Kubik
ssekir75
Leo
imnik
Davorin
bayro
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 39
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Nightcap   Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty25.02.13 13:32

Nightcap je izvrstan i vrlo kompleksan duhan. Nije pitanje gdje je latakija nego gdje je sve ostalo što ti ne osjetiš. Daj mu ponovno priliku nakon nekog vremena, isplatit će ti se. Wink
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
zammboni
Prva lula
Prva lula
zammboni


Broj postova : 38
Join date : 23.02.2013
Age : 48
Lokacija : Skopje

Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Nightcap   Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty09.03.13 0:24

Prvi trzaji.....mogu reci samo.... gospodska uzivancija... nightcap-a...Smile
[Vrh] Go down
http://www.pcstopshop.com
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Nightcap   Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty09.08.13 9:00

E, ovo je jedan od meni boljih nearomatskih duhana.
Prije sam ga često pušio, no, u zadnje vrijeme sve rijeđe... rijetko naletim na njega, a kod nas skoro pa nikako Sad

Dakle, duhan je relativno lagan ali močnog okusa, dim gust i pun svega...
Kod otvaranja limenke, prvi šnjof te pukne u mali mozak i instinktivno pomisliš "fuj što smrdi"...
Kod paljenja lule, prva asocijacija je na borovu šumu... pa mahovinu, pa gradele... tek nakon par dima počneš osječati i razvrstavati razne tipove duhana iz mješavine.
Latakija nije pre jaka; ja sam ju više doživio kao začin cijelog mješavini, što mi posebno odgovara.
Perique malo pecne po jeziku a glavnu temu fura kao neka burley aroma, što meni ovaj duhan čini nešto posebnim.
Izostaje naravno, onaj tipičan lješnjakasti okus burleya, pošto ga nema, ali osjetim onu laganu nazovimo ju "barutastu suhoču" u ustima tipičnu kod burleya... naprosto vuče da potegneš dim ravno u pluča... da nema periquea, pola lule bi završilo u plučima, ovako, tu i tamo kroz nos povučem koj tračak dima.
Kick nikotina je prilično jak i ugodan.
Virginia da taman toliko slatkoga koliko treba i nekako zgusne taj dim, tako da ga je gušt "prožvakati" u ustima.
Retrogusto je odličan i ubrzo zove na još jedno punjenje.

Odličan duhan za sjediti na terasi i izgubit se gledajući u more, ne misleči apsolutno na ništa... skoro pa da odfura u neku vrstu transa...

Ne paše nikako u male lule, em radi toga što u malim lulama ne daje tako lijepu aromu kao u velikima i em zato što stvarno zahtjeva bar 2 sata kuliranja uz pučkanje, inače se izgubi pola doživljaja.
Standardno kod ovog duhana često pripaljujem lulu... dali jer se tolko zablesim dok ga pušim ili zato što je mješavina takva, nebih znao... prije bi rekao da se zablesim Smile

Nekako ga ne vidim kao duhan za socijaliziranje, več više za te neke "trans" trenutke.

Room nota nije tako loša, sa obzirom na latakiu, ali ipak možda bolje pušiti zavaljen na terasi ili balkonu; i radi toga bi ga svrstao u "ljetne" duhane

Ocjena 4/5  definitivno dobar duhan kojeg treba imati u buksi za trenutke kada se zaželimo izgubiti u prostoru i vremenu.


Zadnja promjena: gstaraz; 25.08.15 17:02; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 39
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Nightcap   Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty09.08.13 11:06

gstaraz je napisao/la:
rijetko naletim na njega, a kod nas skoro pa nikako Sad
Kod nas nikada nisi naletio na njega. Rolling Eyes 
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Nightcap   Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty09.08.13 11:09

Ma bilo ga je u free shopu na rivi davno, al skoro, u zadnjih desetak godina mi tu nije nigdije naletio.

Za Rijeku je Trst bio najbliža lokacija i duty free na bivšoj granici ako se ne varam
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 39
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Nightcap   Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty09.08.13 11:15

Više ga nema. Napredujemo. Wink 

U Trstu ga je bilo, to se iskusniji vuci sjećaju. Sada redovito stiže internetom. Cool 
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Nightcap   Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty09.08.13 11:20

da, plače mi se (sve češče) ... rado bi odustao od interneta, al da ima čega je nekad bilo...

Za napomenuti je da smo tada plakali kako ništa nema jeli... pa to svrstati u kontekst prve rečenice Rolling Eyes 
...blagostanje, nema šta Twisted Evil 
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Nightcap   Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty09.08.13 17:12

neko vrijeme ga je kod richa (4noggins) bilo i u bulku... mozda opet naleti.
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Nightcap   Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty26.11.13 22:18

Ovo je vrhunska misavina za svaku preporuku, svima koji vole engleze sa latakijon naravno Very Happy
Mozda i nije za one koji tek eksperimentiraju sa engleskin misavinama ali kako god, ako vam se ne svidi na prvu, a volite engleze!, sigurno ce vam sist na drugu ili trecu i onda vise necete moc bez njega Laughing 
Mene takodjer malo podsijeca na 965 ali ipak je i puno drugaciji. Na momente mi se cini robustniji, a na momente laganiji od 965-ice, no nebi ih usporedjiva ni malo.
Cak se nebi ni sa Gstazarom slozija jer ja iskreno osijecam stvarno slatkocu i karamelast okus, reka bi kao da radis onu kremu ili karamelu za snikers pa malo masla za punocu, cokolada za gustocu, przeni kiki-riki, a ne ljesnjak za onaj fini aftertaste. I naravno tu je i jedna izvjesna gorcina sta meni izrazito pase! Ne mogu procijenit nikotinski kick jer stvarno nisan mijerilo, al sa sigurnoscu mogu rec da izmedju tri Dunhillova duhana koja san ima priliku probat, a to su 965, EMP, i NightCap, ovaj zadnji mi je definitivno najbolji!

PS: Gstazar, da u pravu si triba ga cesce pripaljivat, uistinu te zablesi negdi pa valjda zaboravin povuc na vrijeme drunken Laughing 
[Vrh] Go down
Godzo
Prva lula
Prva lula
Godzo


Broj postova : 20
Join date : 02.04.2014
Age : 36
Lokacija : Bar, Crna Gora

Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Nightcap   Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty18.04.14 18:37

Prošle nedelje sam ga našao kod Sandre u Beogradu. Imala je tada samo još par komada. Malo je skuplji, no sad žalim što nisam uzeo makar još jednu limenku.
Izvrstan..
[Vrh] Go down
Dr. Peterson
Prva lula
Prva lula
Dr. Peterson


Broj postova : 8
Join date : 19.04.2014
Age : 49
Lokacija : USA
Omiljeni duhani : Dunhill, Gawith Hoggarth & Co., G. L. Pease

Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty
PostajNaslov: Dunhill Nightcap   Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty20.04.14 19:58

Najprije, zelio bih se zahvaliti svima na dobrodoslici. Ako niste procitali novu temu koju sam otvorio u forumu "Upoznavanje", kliknite ovdje:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovdje bih najprije htio objasniti kako ce moje recenzije uglavnom biti podijeljene u tri grupe:

1. Engleski i Balkan duhani; moje omiljene mjesavine, uvijek sadrze latakiju, sa ili bez virginije, periquea, cavendisha (gdje ih neki zovu "Skotskim duhanima") i orijentalnog duhana u razlicitim omjerima
2. Aromaticni duhani; njih uglavnom dijelim u dvije podvrste: parfimirani (scented) i natopljeni (cased)
3. Prirodna virginija, sa ili bez periquea

Nisam tacno siguran zbog cega postoji podforum "Latakija", jer gotovo sve mjesavine s Latakijom su engleske, s izuzecima pokojeg aromatika (npr. Bob's Chocolate Flake, Plumcake, Cross-Eyed Cricket) gdje latakija igra potpuno sporednu ulogu. Ako sam nesto propustio, slobodno me ispravite.

Prije nego pocnemo s jednom od mojih omiljenih mjesavina - Nightcap - dodat cu samo kako u mojoj ocjeni primarnu ulogu igraju kvalitet lista, nacin pripreme, okus, potencijal za skladistenje, te nacin na koji duhan gori (ukratko, "tehnicki" elementi), a manje moje osobne preference. Ako duhan zaista nije moj "cup of tea", onda cu mu oduzeti jednu ocjenu, ali ne vise. To sto ja nisam naklonjem prirodnim virginijama ili natopljenim aromaticima ne znaci kako se vama isti duhan nece svidjeti. Koliko ljudi - toliko cudi! Pa, da krenemo:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ime proizvođača: Dunhill [Scandinavian Tobacco Group (Orlik)]
Zemlja porijekla: Engleska
Sastav: Latakia, Oriental, Virginia, Perique
Jakost: 4/5
Oblik: Rezanci itrake
Pakiranje: Limenka
Mjesto kupnje: USA

Nightcap se generalno smatra dijelom Dunhillovog "svetog trojstva": Early Morning Pipe (popularno: EMP), My Mixture 965, Nightcap, organiziranih po kolicini latakije u mjesavini, gdje EMP sadrzi najmanje, a Nightcap najvise latakije. Prezentacija u limenci (koje zbog oblika u USA cesto zovu "krema za cipele") je fantasticna: tamni, svijetli i crvenkasti duhan rezan u trake s nesto tanjih rezanaca je atraktivan i mirise upravo onako kako biste i ocekivali: logorska vatra, crna kava i dimljeni sir. Za razliku od veceg broja engleskih duhana, Nighcap ima dosta prijatnu aromu u sobi, i pomalo podjeca na przeni tost.

Iz mog iskustva, najbolje je odvojiti par prstohvata duhana iz limenke i odloziti ih na meki kuhinjski papir nekih 15-30 minuta prije pusenja, ovisno o temperaturi i vlazi u prostoriji. Umjesto toga, 6 sekundi przenja u mikrovalnoj pecnici, na papiru, daje slican rezultat, ali je okus bolji ako se duhan susi prirodnim putem. Ovako pripremljeni Nightcap je najbolje pusiti u lulama srednje velicine, kako bi se kompleksni okus imao vremena potpuno razviti, a da vas pritom nikotin ne udari maljem u glavu. To nas dovodi do sljedece opservacije: Nightcap je jak duhan; ne treba ga pusiti brzo, niti u velikim kolicinama tijekom dana. S druge strane, ovo je izuzetno kompleksna, rekao bih "kontemplativna" mjesavina izuzetne kvalitete. U prvoj trecini lule latakija i orijentalci dominiraju. Zbog toga bi se Nightcap gotovo mogao svrstati u balkanski duhan, da tu nema i male kolicine Periquea. Virginija je uglavnom u pozadini, mada u drugoj trecini lule ipak dolazi na povrsinu, prije nego latakija nastavi sa svojom bogatom dominacijom. Perique se osjeti vise pustanjem dima kroz nos, gdje se lako moze prepoznati njegova karakteristicna crni biber/papar aroma. Ako ne volite perique -- bez brige. Prilikom klasicnog pusenja lule, jedva je primjetan.

Nightcap se moze skladistiti do otprilike dvije godine. Nakon tog perioda nema narocite razlike. Godinu dana stara limenka ovog proizvoda je jedan od najboljih "tezih" engleskih duhana trenutno dostupnih na trzistu: odlicno izbalansirana kombinacija latakije i turskog duhana (Izmir?) sa drugim komponentama koje donose malo slatkoce i egzoticnog zacina. Nigtcap nakon kratkog susenja gori postojano, ali sporo i relativno hladno. U luli velicine Dunhillove grupe 4 mozete ocekivati oko 60 minuta uzivanja; pusite poslije podne ili navecer, polako i na pun stomak (zbog nikotina), uz dobro tamno pivo ili ohladjen crni caj. Nightcap je prirodan duhan koji proizvodi ugodnu kolicinu dima, ne przi jezik i ne treba ga mnogo pripaljivati. Za mene su tri-cetiri pripaljivanja u 60 minuta vise nego dovoljna. S vremenena na vrijeme ga lagano pritisnite tamperom i gorjet ce do dna, ostavivsi samo svijetlo siv pepeo, dobar za izgradnju ugljena prilikom upusavanja lule. Pretjerano suh duhan se lako da osvjeziti za 48 sati jednim metalnim ovlazivacem natopljenim hladnom vodom i cvrsto zatvorenim u limenku.

Cijena u USA je sasvim prihvatljiva: oko $8 za 50 grama. Ocjena: 5/5, za svakog ljubitelja jaceg engleskog duhana. Za pusace koji nisu skloni vecim kolicinama latakije i nikotina, umjesto Nightcapa preporucam preporucam Dunhillov London Mixture, sto je tradicionalniji i laksi "Balkan".

Rale and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Sarmageddon
Oblak dima
Oblak dima
Sarmageddon


Broj postova : 1287
Join date : 06.01.2014
Age : 50
Lokacija : Zagreb

Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Nightcap   Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty20.04.14 20:16

ovo ne da je vrhunska recenzija nego doktorska disertacija!!! svaka cast!!!!

samo daj molim te nemoj nam stavljati cijenu, ubijas nas u pojam obzirom na cijene koje mi placamo  affraid Laughing 
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Nightcap   Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty20.04.14 22:51

recenzija odlicna, sve pohvale na trudu, premjestena je gdje treba biti. sljedeci put samo malo detaljnije provjeriti postoji li vec recenzija pa dodati svoje misljenje u nju, eh, da, i prije pisanja sljedece procitati [You must be registered and logged in to see this link.].
[Vrh] Go down
Godzo
Prva lula
Prva lula
Godzo


Broj postova : 20
Join date : 02.04.2014
Age : 36
Lokacija : Bar, Crna Gora

Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Nightcap   Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty20.04.14 23:57

Bogat i intezivan ukus latakie zaista dolazi u drugoj polovini pušenja, oslobađa se pikantnost koja se na početku samo nazire.
Potpuno se slažem da ga treba konzumirati punog stomaka. 10/15 minuta nakon ispušene lule, osjetio sam blagu vrtoglavicu koja je nestala čim sam pojeo nešto slano.

Pušeno ujutro, uz jaku tursku kafu, iz Chacom New steal's 811 lule, sa metalnim karburatorom unutar ložnice i metalnim filterom sa duplim provodnikom dima.
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Nightcap   Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty18.07.14 8:27

Godzo je napisao/la:
Chacom New steal's 811 lule, sa metalnim karburatorom unutar ložnice i metalnim filterom sa duplim provodnikom dima.  

Kakva ti je to lula majketi ???? ....više mi zvuči kao kakva mašina za trke  lol! 

ajde uslikaj to pa stavi u temu za lule... baš me zanima  piva 

Vortimejovrh likes this post

[Vrh] Go down
Godzo
Prva lula
Prva lula
Godzo


Broj postova : 20
Join date : 02.04.2014
Age : 36
Lokacija : Bar, Crna Gora

Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Nightcap   Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty18.07.14 8:38

Smile Chacom-ova lula, sa metalnim šupljim trnom unutar ložnice. Daje intezivan hladan dim. Meni jedna od omiljenih.
Kanim se da po nešto od lula okačim već neko vrijeme. Čim ih izbacim javljam. Smile
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 46
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Nightcap   Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty19.11.14 20:10

gdje bi se moglo ovo kupiti da se isproba?
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Nightcap   Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty20.11.14 0:44

nema kod nas koliko znam... pogledaj po web shopovima
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Nightcap   Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty20.11.14 8:16

Tomo1978 je napisao/la:
gdje bi se moglo ovo kupiti da se isproba?

Najbliže Italija, bar što ja znam. Cjena oko 15 eura.
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 46
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Nightcap   Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty21.11.14 7:58

Rakija je napisao/la:
Tomo1978 je napisao/la:
gdje bi se moglo ovo kupiti da se isproba?

Najbliže Italija, bar što ja znam. Cjena oko 15 eura.

ima u Kompasu ili moram potegnut do Trsta?
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Nightcap   Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty21.11.14 8:04

Tomo1978 je napisao/la:
Rakija je napisao/la:
Tomo1978 je napisao/la:
gdje bi se moglo ovo kupiti da se isproba?

Najbliže Italija, bar što ja znam. Cjena oko 15 eura.

ima u Kompasu ili moram potegnut do Trsta?  

Mislim da nema u Kompasu... tamo imaju relativno slab izbor.
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 46
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Nightcap   Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty21.11.14 8:06

onda definitivno Trieste! ionako nisam bio 100 godina
[Vrh] Go down
Capt. Horatio MacAllister
Peče me jezik
Peče me jezik
Capt. Horatio MacAllister


Broj postova : 401
Join date : 16.04.2012
Age : 60
Lokacija : Zaprešić

Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Nightcap   Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty03.12.14 15:34

Kaže mi danas žena "baš smrdi, zakaj ne pušiš neki bolji duhan?"
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Nightcap   Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty30.04.16 18:05

Nisam ga još pušio, ali pomirišao sam sample koji mi je Max dao, ovo je nešto special.
[Vrh] Go down
paludamentum
Oblak dima
Oblak dima
paludamentum


Broj postova : 1008
Join date : 15.04.2015
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965-ica, Solani Aged Burley, plavi Capstan

Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Nightcap   Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty29.09.16 20:22

Naprosto mjesvina koja nema premca u vecernjim satima. Ima prokletu sposobnost da ogrne dimom i ne dozvoli niti jednu suvisnu smetnju na kraju dana! Za mene je od prvog pusenja zavrijedio obredni karakter
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Nightcap   Dunhill: Nightcap - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Dunhill: Nightcap
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Dunhill - Durbar
» Dunhill: My Mixure 965
» Dunhill lule
» "Novi Dunhill" - Robert Mcconnell heritage linija
» Dunhill je opet tu!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Latakije-
Forum(o)Bir: