Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Staklenke za duhan "best buy"

Go down 
+7
Chofus
kamarad igorrr
Rip Kirby
Rakija
Karlo
foksieloy
gstaraz
11 posters
Autor/icaPoruka
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Staklenke za duhan "best buy" Empty
PostajNaslov: Staklenke za duhan "best buy"   Staklenke za duhan "best buy" Empty21.07.14 8:17

Na ove sam naišao kod nas po 10 kuna komad: [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zna li neko za bolju ponudu? (ili kvalitetnije za slične novce)
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Staklenke za duhan "best buy" Empty
PostajNaslov: Re: Staklenke za duhan "best buy"   Staklenke za duhan "best buy" Empty21.07.14 9:24

Ja koristim staklenke od kave kao nescaffe i slično koje mi ostanu nakon što potrošim kavu.

Stavim sloj gume ispod čepa i dihta super, za 0kn. Smile
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Karlo
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Karlo


Broj postova : 268
Join date : 22.10.2013
Age : 56
Lokacija : Zadar
Omiljeni duhani : Tražim se

Staklenke za duhan "best buy" Empty
PostajNaslov: Re: Staklenke za duhan "best buy"   Staklenke za duhan "best buy" Empty21.07.14 18:22

gstaraz je napisao/la:
Na ove sam naišao kod nas po 10 kuna komad: [You must be registered and logged in to see this link.]

Zna li neko za bolju ponudu? (ili kvalitetnije za slične novce)

Iste te posude, istih dimenzija, jedino što su svi poklopci bijele boje, Kik prodaje po 8 kuna.
Imaju takve posude i drugih dimenzija, ali ne znam napamet cijenu.
[Vrh] Go down
http://piperson.org
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Staklenke za duhan "best buy" Empty
PostajNaslov: Re: Staklenke za duhan "best buy"   Staklenke za duhan "best buy" Empty21.07.14 18:30

potpisujem kik. vidio ih dimenzija raznih i vrlo prihvatljiva cjena.
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Staklenke za duhan "best buy" Empty
PostajNaslov: Re: Staklenke za duhan "best buy"   Staklenke za duhan "best buy" Empty21.07.14 21:13

Thanks, prošetat ću se ovih dana, pa stavim tu njihovu ponudu ako nekomu zatreba.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Staklenke za duhan "best buy" Empty
PostajNaslov: Re: Staklenke za duhan "best buy"   Staklenke za duhan "best buy" Empty22.07.14 5:18

u metrou u osijeku je znalo biti staklenki s gumenim brtvama, slicne kao ove, kapaciteta 1l za nekih 15kn...
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Staklenke za duhan "best buy" Empty
PostajNaslov: Re: Staklenke za duhan "best buy"   Staklenke za duhan "best buy" Empty22.07.14 11:42

Bio danas malo po gradu, i na žalost niti jedne ne zadovoljavaju kvalitetom; pogotovo ne ove koje sam stavio u prvom postu.
Gumica je toliko tanka, i ona žica tolko labava i mekana, da nema fore da to dihta .

Jedine koje su nešto valjale, bile su od litre, a to je malo pre veliko za moj ukus... tražio sam nešto oko 250 ml.
[Vrh] Go down
Rip Kirby
Peče me jezik
Peče me jezik
Rip Kirby


Broj postova : 348
Join date : 28.06.2012
Age : 55
Lokacija : Opatija

Staklenke za duhan "best buy" Empty
PostajNaslov: Re: Staklenke za duhan "best buy"   Staklenke za duhan "best buy" Empty22.07.14 13:20

gstaraz je napisao/la:
Bio danas malo po gradu, i na žalost niti jedne ne zadovoljavaju kvalitetom; pogotovo ne ove koje sam stavio u prvom postu.
Gumica je toliko tanka, i ona žica tolko labava i mekana, da nema fore da to dihta .

Jedine koje su nešto valjale, bile su od litre, a to je malo pre veliko za moj ukus... tražio sam nešto oko 250 ml.

Kinezi! Onu moju pravi talijan, ima lijepo etiketu, ime, sve samo sam zaboravio koje...
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Staklenke za duhan "best buy" Empty
PostajNaslov: Re: Staklenke za duhan "best buy"   Staklenke za duhan "best buy" Empty22.07.14 13:34

te talijanske su iz kauflanda ?
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 52
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Staklenke za duhan "best buy" Empty
PostajNaslov: Re: Staklenke za duhan "best buy"   Staklenke za duhan "best buy" Empty22.07.14 13:58

Zna ih biti u DM-u, debelo staklo, gumica odlična, žica čelična.... Cijenu sam zaboravio ali i da je duplo skuplja isplati se... Traje doživotno.... A to može potrajati  Cool 
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Staklenke za duhan "best buy" Empty
PostajNaslov: Re: Staklenke za duhan "best buy"   Staklenke za duhan "best buy" Empty22.07.14 14:17

...a da ti napraviš keramičke ?  Very Happy 
...imam 3 takve keramičke sa čeličnim zatvaračem, i odlične su... taman za 150 g. duhana

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 52
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Staklenke za duhan "best buy" Empty
PostajNaslov: Re: Staklenke za duhan "best buy"   Staklenke za duhan "best buy" Empty22.07.14 15:23

Paaa... u planu jesu ali... stići će već na red...
Jedino moje neće biti sa suncokretima  Cool 
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Staklenke za duhan "best buy" Empty
PostajNaslov: Re: Staklenke za duhan "best buy"   Staklenke za duhan "best buy" Empty22.07.14 15:37

lol! šta imaš protiv suncokreta Smile

...a čuj, label kao "English Blend" , "Aromatic Mixture", "Virginia" bi ja mislim pokrilo skoro sve lulaške potrebe... ili nešto kao McConnell sa praznim labelom, pa si svako napiše šta želi...

[You must be registered and logged in to see this image.]

zabrijasmo po običaju  Sorry 
[Vrh] Go down
Chofus
Prva lula
Prva lula
Chofus


Broj postova : 99
Join date : 07.05.2012
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Staklenke za duhan "best buy" Empty
PostajNaslov: Re: Staklenke za duhan "best buy"   Staklenke za duhan "best buy" Empty22.07.14 15:39

Ja sam u jednoj lokalnoj trgovini u Vinkovcima (Vinkoprom ako nešto nekome znači) uzeo one obične staklenke za pekmez ili "zimnicu". Bojao sam se da neće biti dobre jer je rub poklopca plitak ali kad ih se napuni i ostavi da odleže 6 mjeseci ili više fino se to zadihta, bude teško i otvoriti. Kao i kod pekmeza  Laughing 
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Staklenke za duhan "best buy" Empty
PostajNaslov: Re: Staklenke za duhan "best buy"   Staklenke za duhan "best buy" Empty23.07.14 1:00

Ma ok su te standardne i one što je foksi spomenuo, al nekako mi je duša mirnija i sretnija sa ovim koje imaju gumu i to "patent" zatvaranje... nazovi to nekom iracijonalnom zadovoljštinom  Rolling Eyes 

Lulaši su pretežno osobe koji se vežu za stvari, pa tako volim svoje lule, svoj tamper, svoj upaljač... i bilo bi lijepo kada bi trajali doživotno, kako kamarad kaže...
...one staklenke za marmeladu mi nisu baš neki objekti koje bi želio cijeli život gledati, ako me razumiješ Very Happy ...
[Vrh] Go down
Rip Kirby
Peče me jezik
Peče me jezik
Rip Kirby


Broj postova : 348
Join date : 28.06.2012
Age : 55
Lokacija : Opatija

Staklenke za duhan "best buy" Empty
PostajNaslov: Re: Staklenke za duhan "best buy"   Staklenke za duhan "best buy" Empty23.07.14 8:33

gstaraz je napisao/la:
te talijanske su iz kauflanda ?

Prima
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Staklenke za duhan "best buy" Empty
PostajNaslov: Re: Staklenke za duhan "best buy"   Staklenke za duhan "best buy" Empty25.07.14 1:08

imenjace, stvarno bi bilo dobro da pocnes raditi (i) posude! Wink
[Vrh] Go down
Chofus
Prva lula
Prva lula
Chofus


Broj postova : 99
Join date : 07.05.2012
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Staklenke za duhan "best buy" Empty
PostajNaslov: Re: Staklenke za duhan "best buy"   Staklenke za duhan "best buy" Empty27.07.14 15:20

gstaraz je napisao/la:
nisu baš neki objekti koje bi želio cijeli život gledati, ako me razumiješ Very Happy ...

Apsolutno se slažem, i ja bih si nabavio neke ljepše i kvalitetnije. Stoga ću pratiti ovaj thread pomno  Laughing 
Ipak, ako je netko u stisci kao što sam ja bio (duhani se sušili a ja malo pušio) neka zna da i te obične staklenke za pekmez obavljaju svoj posao vrlo dobro. A i jeftine su.
[Vrh] Go down
DeathSpade
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
DeathSpade


Broj postova : 129
Join date : 05.06.2013
Age : 36
Lokacija : Zagreb

Staklenke za duhan "best buy" Empty
PostajNaslov: Re: Staklenke za duhan "best buy"   Staklenke za duhan "best buy" Empty13.10.21 12:47

Slučajno sam naišao na ovu temu, neznam dali još uvijek muku mučite dok tražite dobre i kvalitetne staklenke stoga ću napisati gdje sam našao odlične staklenke koje super dihtaju u nekoliko zapremnina.

Staklenke kupujem u dućanu Bumbar ([You must be registered and logged in to see this link.]).
Uglavnom kupujem Porzione verzije jer imaju veliki otvor kroz koji se bez problema vadi duhan a i vizualno su lijepe ([You must be registered and logged in to see this link.]).

Ovako izgledaju uživo
[You must be registered and logged in to see this link.]

Prva s lijeva (prazna) je zapremnine 850ml i u nju bez problema stane 200g duhana.
Druga s lijeva (Larsen Craftsmens) je zapremnine 640ml i u nju stane 100g, unutra je friški duhan prekjučer stigao i humidor i još ima mjesta.
Treći s lijeve je zapremnine 370ml odličan za količine duhana od 50g do 70g.
Četvrti s lijeva je zapremnine 212ml pogodan za duhane do 30g, uglavnom probne duhane kao što sam sad dobio Solani Silver 660 od Estervala.
Peta staklenka je najvjerovatnije Ergo, ali nisam 100% siguran... zaboravio sam kako se model zove, svejedno evo [You must be registered and logged in to see this link.], isto super staklenka za količine od 50g do 70g,
ima nešto uže grlo ali od Porzione ali i dalje se bez problema duhan vadi van ali Porzione mi je bolji.


[You must be registered and logged in to see this link.]
Ovdje je 50g Ashton Consummate Gentleman koji je u ovoj staklenki od kraja 6. mjeseca, držao sam unutra humidor prva 2 dana i od tada duhan drži vlažnost.
Otvarao sam staklenku par puta zbog provjere duhana, odlično dihta.

Nadam se da sam malo pomogao sa nedoumicama, barem što se tiče staklenki.

Branislav likes this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1204
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Staklenke za duhan "best buy" Empty
PostajNaslov: Re: Staklenke za duhan "best buy"   Staklenke za duhan "best buy" Empty13.10.21 14:36

Gle, to ti možda i jesu best buy staklenke, ali to je tip staklenki koje imaju silikon na poklopcu. Te su staklenke u redu za kratkotrajno pohranjivanje duhana, ali za staranje ih ja ne bih upotrebljavao! Za to trebaju one ne baš "best buy" s debelom gumom na preklopnom poklopcu.

[You must be registered and logged in to see this link.]

DeathSpade and Branislav like this post

[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

Staklenke za duhan "best buy" Empty
PostajNaslov: Re: Staklenke za duhan "best buy"   Staklenke za duhan "best buy" Empty13.10.21 15:03

Ove su se meni najbolje pokazale, kao maison jar fazon

[You must be registered and logged in to see this link.]

DeathSpade likes this post

[Vrh] Go down
DeathSpade
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
DeathSpade


Broj postova : 129
Join date : 05.06.2013
Age : 36
Lokacija : Zagreb

Staklenke za duhan "best buy" Empty
PostajNaslov: Re: Staklenke za duhan "best buy"   Staklenke za duhan "best buy" Empty13.10.21 16:45

Slajs je napisao/la:
Gle, to ti možda i jesu best buy staklenke, ali to je tip staklenki koje imaju silikon na poklopcu. Te su staklenke u redu za kratkotrajno pohranjivanje duhana, ali za staranje ih ja ne bih upotrebljavao! Za to trebaju one ne baš "best buy" s debelom gumom na preklopnom poklopcu.

Takvu si mi dao sa duhanom za probu i pokušao sam naći nešto slično ali ništa od toga.
Slučajno sam našao ove u bumbaru i pokazale su se odlične, kao što rekoh ne propuštaju zrak, Ashton nakon 4 mjeseca ima sličnu vlažnost.

Tražio sam temu vezano za sazrijevanje duhana pa sam slučajno došao na ovu temu, morat ću pokrenuti novi topic jer nisam našao ono što me zanima.
[Vrh] Go down
DeathSpade
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
DeathSpade


Broj postova : 129
Join date : 05.06.2013
Age : 36
Lokacija : Zagreb

Staklenke za duhan "best buy" Empty
PostajNaslov: Re: Staklenke za duhan "best buy"   Staklenke za duhan "best buy" Empty11.11.21 11:00

Da se nakratko opet vratim na ovu temu, pitao sam u Bumbaru za staklenke sa hermetičkim zatvaranjem i imaju više zapremnina, nekako su mi promakle.

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 62
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

Staklenke za duhan "best buy" Empty
PostajNaslov: Re: Staklenke za duhan "best buy"   Staklenke za duhan "best buy" Empty13.11.21 20:47

Te sa gumom i odgovarajucom zapreminom uvek bile u IKEA-i i to povoljno.Stane otprilike 3-4oz.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Staklenke za duhan "best buy" Empty
PostajNaslov: Re: Staklenke za duhan "best buy"   Staklenke za duhan "best buy" Empty

[Vrh] Go down
 
Staklenke za duhan "best buy"
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Najskuplji duhan
» duhan iz Indonezije
» Duhan za zvakanje
» Preporuka za duhan

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: