Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 G. L. Pease - Gaslight

Go down 
+2
bayro
paludamentum
6 posters
Autor/icaPoruka
paludamentum
Oblak dima
Oblak dima
paludamentum


Broj postova : 1005
Join date : 15.04.2015
Age : 31
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965-ica, Solani Aged Burley, plavi Capstan

G. L. Pease - Gaslight Empty
PostajNaslov: G. L. Pease - Gaslight   G. L. Pease - Gaslight Empty31.05.16 22:47

G. L. Pease - Gaslight
[You must be registered and logged in to see this image.]"
Deep, rich and full flavoured, Gaslight burns very slowly, delivering a lingering, satisfying smoke for the true connoisseur of Latakia based blends. The red virginias present a background of natural sweetness, whilst fine orientals provide just the right amount of spice. I like it best sliced thinly, rubbed out and packed loosely in smaller bowls for a satisfying, surprisingly long-lasting smoke." Easily sliced, easily rubbed out and easily packed

Ime proizvođača: G L Pease
Zemlja porijekla: USA
Sastav: Red Virginia, orjentalci, LATAKIJA (puno latakije)
Jakost: 3/5
Oblik: dva loose pluga svaki tezi uncu
Pakiranje: standardna americka konzervica
Mjesto kupnje: smokingpipes.com

Recenzija:

Prije svega moram reci da sam za ovaj duhan prvi put cuo od Lea i nekako sam znao da, ako ga on ima medju favoritima, mora bit vrhunski Very Happy
Dakle, kupio ga na smokingpipes.com za 10$ (shipping je bio 3$) stigao mi je za tocno tjedan dana, prezivio carinu uredno zapakiran ma divota! Radi se o dva loose pluga dakle dve kockice slozene jedna uz drugu - crne se od latakije a mirisu prekrasno. Odmah me asociralo na konobu -  neodoljivo navodi na prsut, vino i ulje. Sam plug se presijava kao da i je natopljen uljem. Kad malo dulje drzis nos u konzervi izadju tu i orjentalci, onako resko na mahove.
Uzeo sam svicarac i narezao si dve tanke snitice - mrvi se vrlo lako s tim da su trakice dosta kratke i to me u pocetku zaplasilo da ce mozda brze gorit (kako sam se samo prevario  cheers )
Krecem s paljenjem i odmah primjetim da ne lovi zar kako treba..dva tri puta sam ga pripaljivao i u tim prvim dimovima osjetio samo latakiju. E onda slijedi taj moment kad se zar uhvati i krece harmonija!
Podsjeca na nightcap po tezini ali puno je njezniji, nije tu samo latakija u igri - palo mi je napamet pomalo pjesnicki da je latakija nocno nebo a orjentalci svjetlucajuce zvjezdice... pusi se prekrasno hladno, polako, nema previse vlage iako je tek otvorena konzerva - bas uzivas u svakom dimu. Nikotin sam, onako, osrednje osjetio, ne mogu reci da je jak. Samo ime gaslight je - ja mislim asocijacija na tu jednu toplinu koju plinska lampa daje i blagi, lelujajuci plamen - to me jos ko klinca zabavljalo kad bi na gornjem gradu znali palit... tamo oko kamenitih vrata Very Happy
Oduljio sam samo zato sto je ovo duhan od kojeg se tesko oprostis - definitvno cu si naruciti jos! Razmisljam cak i o 8 unci ..preporucam svima i dajem ocjenu 5!


Zadnja promjena: paludamentum; 01.06.16 9:29; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



G. L. Pease - Gaslight Empty
PostajNaslov: Re: G. L. Pease - Gaslight   G. L. Pease - Gaslight Empty31.05.16 23:44

odlicna recenzija a vjerujem i duhan, bravo, majstore!  Wink
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

G. L. Pease - Gaslight Empty
PostajNaslov: Re: G. L. Pease - Gaslight   G. L. Pease - Gaslight Empty01.06.16 0:09

Odlična recenzija! Donesi ga slijedeći put u klub na probu! Laughing

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
picipl
Hladan dim
Hladan dim
picipl


Broj postova : 679
Join date : 27.03.2013
Age : 63
Lokacija : Zagreb

G. L. Pease - Gaslight Empty
PostajNaslov: Re: G. L. Pease - Gaslight   G. L. Pease - Gaslight Empty01.06.16 18:11

Da, svakako treba probati i ne sumnjam u dobar ukus.
[Vrh] Go down
420blackadder
Hladan dim
Hladan dim
420blackadder


Broj postova : 650
Join date : 04.01.2011
Age : 41
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH:Ruins of Isengard, McB Plumcake, Lane Limited 1-Q

G. L. Pease - Gaslight Empty
PostajNaslov: Re: G. L. Pease - Gaslight   G. L. Pease - Gaslight Empty01.06.16 21:22

Zaista pre dobra recenzija, a duhan ne bi trebao zaostajati. Svaka čast !
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3162
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

G. L. Pease - Gaslight Empty
PostajNaslov: Re: G. L. Pease - Gaslight   G. L. Pease - Gaslight Empty03.06.16 14:53

Imao sam prilike prošlog leta popušiti neko!iko lula.
Duhan je dobar, ali iskreno,od GLP-a očekivao sam više.
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3090
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

G. L. Pease - Gaslight Empty
PostajNaslov: Re: G. L. Pease - Gaslight   G. L. Pease - Gaslight Empty15.10.18 23:20

Zapalio sam ga večeras, dobro osušenog i iskače mi cijelo vrijeme neka ugodna slatkoća, kao kakao.
[Vrh] Go down
Sponsored content





G. L. Pease - Gaslight Empty
PostajNaslov: Re: G. L. Pease - Gaslight   G. L. Pease - Gaslight Empty

[Vrh] Go down
 
G. L. Pease - Gaslight
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» G.L.Pease "Gaslight"
» GL Pease - Cumberland
» G. L. Pease Robusto
» G. L. Pease: Odyssey
» GL Pease Key Largo

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Engleske mješavine-
Forum(o)Bir: