Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Lulaši i njihove družice

Go down 
+15
Tomo1978
sr_ki
Rakija
foksieloy
Sarmageddon
Leo
Davorin
kamarad igorrr
Suspiria
Morf
Antiša
bayro
SašaZg
paludamentum
leonhardy
19 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
hobo
Prva lula
Prva lula
hobo


Broj postova : 47
Join date : 08.02.2016
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's, Navy Flake, so far

Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lulaši i njihove družice   Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty10.10.16 10:46

"sa ženom se o tome ne priča" Shocked

to je otprilike razlog zašto ne dolazim na lulaške susrete. podržavanje rodnih stereotipa na mjestu gdje bi druženje trebalo biti ugodno is not my cup of tea. mnogo je ljepše zapalit lulu doma sa suprugom i ortakom koji sa ženom i hoće i može pričat o baš svemu Cool
eto, rekla sam cheers

[Vrh] Go down
paludamentum
Oblak dima
Oblak dima
paludamentum


Broj postova : 1008
Join date : 15.04.2015
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965-ica, Solani Aged Burley, plavi Capstan

Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lulaši i njihove družice   Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty10.10.16 11:31

druzenje je uvijek ugodno i nema mjesta stereotipima -- ako si mislila na klub
stovise samo pusenje lule je sekundarno u odnosu na drugarstvo i vječno zdravu za*ebanciju koja vlada u klubu
ovo s rodnim, spolnim, avatarskim nazovi kako hoces je deplasirano uostalom kao i ova tema

lulu pusis iz gusta i svo vrijeme i novac utrosen u to je stvar osobne odluke koja ni na koji nacin ne bi trebala narusavati odnose a posebno ne tako bliske
ja sam jos mlad i lep i imam isto takvog komada i uopce zapravo ne znam sto misli o luli, duhanima, cijenama itd. niti mi se to cini bitnim jer joj sate izgubljenje u dimu nadoknadim na jedan izuzetno zdrav da ne kazem produktivan nacin
da zakljucim ovakva life-coaching pitanja na forumu su bas kao ''zena koja ti kvoca zbog pusenja lule'' dakle, sasvim nepotrebna
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lulaši i njihove družice   Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty10.10.16 11:50

Cijeli ovaj topic je po mom skromnom mišljenju potpuno deplasiran i slabouman, budući da ulazi u sferu tuđe privatnosti.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
picipl
Hladan dim
Hladan dim
picipl


Broj postova : 679
Join date : 27.03.2013
Age : 63
Lokacija : Zagreb

Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lulaši i njihove družice   Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty10.10.16 12:04

ako se sa foruma maknu ove obične z.hebantske teme, ostat će ozbiljne, odrešite, nečesto i prepucavajuće, što pak ja vidim kao ograničavajući smjer,
valjda je dovoljno to prebaciti u brbljaonicu
[Vrh] Go down
hobo
Prva lula
Prva lula
hobo


Broj postova : 47
Join date : 08.02.2016
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's, Navy Flake, so far

Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lulaši i njihove družice   Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty10.10.16 12:50

neka ste se izjasnili na ovu "deplasiranu i slaboumnu" temu Very Happy (bayro, što uvrijedi pokretača teme?) . što se tiče kluba, doista je ugodno biti okružen pristojnim svijetom, no ne treba brkati elementarnu pristojnost sa drugarstvom. što se mene tiče, dovoljno je dijeliti užitak dima lule tamo gdje je to dovoljan razlog da svima bude ugodno. onome tko "sa ženom ne priča o tome" možebit je prisustvo žene razlog autocenzure, a to nikome nije ugodno. bayro, dakle, ovdje se ne radi o zalaženju u sferu tuđe privatnosti, nego o folkloru pa tako ni moje izostajanje sa druženja nema veze s nikim osobno, već sa mojim odnosom spram tog folklora.
[Vrh] Go down
picipl
Hladan dim
Hladan dim
picipl


Broj postova : 679
Join date : 27.03.2013
Age : 63
Lokacija : Zagreb

Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lulaši i njihove družice   Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty10.10.16 13:17

Sigurno nema nikakvog "folklora" ili "otprilike" na lulaškim druženjima, a ako nekome žena nije ljubitelj duhana ili joj isto smeta po bilo kojoj osnovi, onda se sigurno o tome ne može s njom razgovarati na lulaški način, pa zato ne vidim mjesta kvalifikaciji po kojoj se sad već i ja osjećam pomalo kriv a nismo se ni upoznali.
[Vrh] Go down
hobo
Prva lula
Prva lula
hobo


Broj postova : 47
Join date : 08.02.2016
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's, Navy Flake, so far

Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lulaši i njihove družice   Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty10.10.16 14:04

irelevantno je kako i da li muževi sa svojim ženama o bilo čemu razgovaraju, mjesta za kompromise je onoliko na koliko ljudi pristaju. niti vidim razlog da se itko osjeća krivim što o jednoj od mnogobrojnih tema pričamo iz perspektive žene i nakon što se većinski muški rod izjasnio. također, konfrontacija je tek jedan od načina da se neka tema pokrene; žao mi je što nemam više smisla za humor kad je baš takva tema u pitanju, vjerojatno je da bivanjem desetljećima u ženskom rodu donosi izvjesna saznanja o spomenutom folkloru i uzorcima vezova koji se u tako dugom vremenskom periodu - ponavljaju. kažu da je ponavljanje majka znanja Very Happy doista, ničeg tu osobnog nema.
[Vrh] Go down
SašaZg
Hladan dim
Hladan dim
SašaZg


Broj postova : 838
Join date : 14.01.2016
Age : 48
Lokacija : Zagreb

Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lulaši i njihove družice   Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty10.10.16 16:05

Ja sam iz ovoga zaključio da mi je samo još više žao što ne dolaziš. Žena koja je na isti način ljubiteljica lula bi itekako pridonijela druženju. Toliko od mene.
[Vrh] Go down
http://www.hersak.hr
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lulaši i njihove družice   Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty10.10.16 17:37

Skitnice, mislim da se ovdje zaboravilo na jednu vrlo bitnu stvar...
U pitanju su naše družice, dakle naše žene sa kojim većina nas živi dosta dugo!!! Sa strancima, bili muški ili ženski, nema se što razgovarati o tome osim ako ne pitaju a to obično završava dvosatnim predavanjem o lulama i duhanima nakon kojeg svi moji slušatelji požele da nikad nisu pitali!!! Cool
Osobno sa svojom družicom (dakle ženom) ne pričam o lulama jer je dobila i apsorbirala onoliko informacija koliko joj je bilo potrebno da prihvati i razumije moju potrebu za duhanom. Dalje od toga ne idemo jer: 1. nju ne zanima, što je potpuno legitimno 2. ne želim je opterećivati sa detaljima u godovima drveta ili aromama duhana jer... pogledaj pod br 1!
U većini brakova koje sam vidio gdje je jedan pušač, o tome se nema potrebe razgovarati. Ukoliko se netko ogluši o zahtjev drugog za razgovorom to je njihov problem.
Dakle, ovo je tema o našim ženama. Mislim da je krasno da imaš partnera sa istim interesom za lulu i to pozdravljam svim svojim bićem. oni koji to nemaju ponašaju se kao i svi ostali koji imaju hobi ili interes u kojem ne učestvuje partner. Ne pričaju o tome direktno riječima ali (recimo u većini primjera na ovom forumu) ona zna dosta o lulama jer živi sa čovjekom koji ih puši, mazi i pazi. Moja supruga je naučila napuniti lulu, što nam dobro dođe ponekad, zna gdje sam ostavio upaljač i gdje je zatureni tamper  Cool  To nam je dovoljno, ako poželi više, dobit će.
O muško-ženskim odnosima vrlo je teško razgovarati, a posebno po forumima. Cool
U svakom slučaju, naj se srditi. Muško ženski odnosi uvijek su bili i uvijek će biti tema u kojoj se nećemo složiti (ali se možemo dobro nasmijati) jer htijeli mi to ili ne, mi nismo isti a želja da to postanemo rađa nevjerojatan svijet u kome muškarci počinju ličiti na žene a žene na muškarce. Više ne znaš tko će koga!!  clown
Nismo isti ali nitko nije iznad onog drugog!!!  Very Happy
Vidimo se u klubu! Cool Cool Cool
PS. Tema je prava početnička, u takvom duhu na nama je da onoga tko želi pričati o tome malo ismijemo, uputimo, svaki svojim iskustvom, podučimo i da se svi skupa, na kraju, dobro nasmijemo. lol!
[Vrh] Go down
hobo
Prva lula
Prva lula
hobo


Broj postova : 47
Join date : 08.02.2016
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's, Navy Flake, so far

Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lulaši i njihove družice   Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty10.10.16 19:01

Nemam potrebu izjašnjavati se o međuljudskim odnosima niti iznalaziti parametre za utvrđivanje omjera (ne)jednakosti među rodovima. Slažem se da je to tema oko koje se nećemo složiti, a nekome smiješna,tj. duhovita može biti ovisno o kapacitetima absorpcije negativnih iskustava kojima je zajednički nazivnik pripadnost (bilo kojem) rodu. Da, ima ih više od dva Smile I ne samo rodu, ali ne bih da širim... Obrasci ponašanja kod ljudi su predvidivi, zato i jesu obrasci: imaš svoju kutiju u kojoj si posložio svoje svjetonazore i to je područje sigurnosti i predvidivosti. To što sam sama neke obrasce prepoznala i ne poželila ih vikendom je moj svjesni izbor kojim u nikoga ne upirem prstom, već smatram da mi jednostavno nisu potrebni u životu. Time ne otvaram pitanje bilo čijeg odnosa spram njegove družice i mada pozdravljam tvoju želju da izraziš poštovanje svojoj ženi, to nisu informacije koje bi se mene trebale ticati niti mi bilo što dokazati/objasniti. Najiskrenije gotivim svakoga od vas, sa svim felama, nekima se i divim zbog umijeća, tebi kamarad i Davorinu, naravno, samo na nekim mjestima u tim međuljudskim odnosima odavno više ne pravim kompromise i tu završava sav ovaj višak filozofiranja. I, naravno da ću doći i dolaziti, no utoliko rjeđe koliko je potrebno ispoštovati i taj rodni prefiks kluba Laughing
kao prava žena, pobrinut ću se za slatkiše Very Happy
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lulaši i njihove družice   Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty10.10.16 19:31

Hm!
Sad se sjetio zašto ne pričamo o lulama sa ženama!!! umrijet od smjeha umrijet od smjeha umrijet od smjeha

Preozbiljna je ta priča za jedan komad drveta i malo sasušenog lišća unutra!!!
Kamarad over and out! Nemoj kaj zamerit! piva
[Vrh] Go down
hobo
Prva lula
Prva lula
hobo


Broj postova : 47
Join date : 08.02.2016
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's, Navy Flake, so far

Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lulaši i njihove družice   Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty10.10.16 19:43

kamarad igorrr je napisao/la:


Preozbiljna je ta priča za jedan komad drveta i malo sasušenog lišća unutra!!!

ah, ne podcjenjuj se Igore Twisted Evil
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lulaši i njihove družice   Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty10.10.16 20:55

Postoji jedna fina nijansa između toga kad nečija žena dođe u klub i cupka nožicom i nervozna je jer ne puši lulu i kad dođe žena koja se bavi tim hobijem. Apropos odnosa ne bih, ali otpisati ljude na osnovu jednog druženja mi se ne čini baš korektno. Također, nemam ništa osobno ni protiv koga u klubu, ali kad dođe netko novi uglavnom ne obraćam baš pozornost na njega dok se ne dokaže kao učestaliji član. Često su ljudi u prolazu u klubu.
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lulaši i njihove družice   Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty10.10.16 21:01

hobo je napisao/la:
kamarad igorrr je napisao/la:


Preozbiljna je ta priča za jedan komad drveta i malo sasušenog lišća unutra!!!

ah, ne podcjenjuj se Igore Twisted Evil

Nemaš beda, spoznati samoga sebe krasan je osjećaj... Cool
[Vrh] Go down
bluetrain
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
bluetrain


Broj postova : 177
Join date : 08.02.2016
Age : 59
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : englez, orijental

Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lulaši i njihove družice   Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty10.10.16 21:20

Jelo man'se tih feminističkih pi#zdarija zena
[Vrh] Go down
hobo
Prva lula
Prva lula
hobo


Broj postova : 47
Join date : 08.02.2016
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's, Navy Flake, so far

Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lulaši i njihove družice   Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty10.10.16 21:29

bluetrain je napisao/la:
Jelo man'se tih feminističkih pi#zdarija zena

<3 my man afro
[Vrh] Go down
hobo
Prva lula
Prva lula
hobo


Broj postova : 47
Join date : 08.02.2016
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's, Navy Flake, so far

Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lulaši i njihove družice   Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty10.10.16 21:31

Leo, Otpisani je dobar film, ali ovdje nije tema ni u tragovima Smile
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lulaši i njihove družice   Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty10.10.16 21:34

To je moj pokušaj apologetike. Nisam shvatio odgovor. Neću se više javljati u ovoj temi.
[Vrh] Go down
leonhardy
Oblak dima
Oblak dima
leonhardy


Broj postova : 1112
Join date : 15.06.2016
Age : 55
Lokacija : Istra
Omiljeni duhani : dostupni..

Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lulaši i njihove družice   Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty10.10.16 22:31

Tema je postavljena kao benigna...i to od jednog lulaša početnika,koji btw.nikad nije bio pušač u svojih gotovo pola vijeka života...imam dojam da neki(bez obzira na lulaški i životni staž) previše osobno shvacaju svako otvaranje neke nove teme,ukoliko moderator/i misle da je tako neka otvaraca teme obavijeste na pp i daju mu do znanja da tema nije za forum..uostalom forum je mjesto gdje bi se trebalo moći čavrljati o svemu..napose ako ima imalo veze sa lulama i lulašima puffy ...ili sam u krivu scratch
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lulaši i njihove družice   Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty11.10.16 7:53

Ma sve je ok. Rasprava je korektna, kao i tema. Samo dimi i uživaj. Kakvih je tema ovdje bilo, ova sa dražic...ups, sa družicama mi je skroz po mjeri. Cool
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lulaši i njihove družice   Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty11.10.16 10:47

Strašni ste. Nisu za vas druge teme nego spolni život sisavaca u JNA, hajvani jedni. Twisted Evil

Tema je sasma legitimna i na pravom mjestu. Pušionica je zamišljena kao brbljaonica, ali da se ipak na neki način dotiče lula i duhana odnosno lulaša.

Po milijunti put: kome neka tema nije zanimljiva ili nema ništa pametno za reći, neka je preskoči. Nema potrebe da se javljate kako biste rekli da je tema bezveze. Bezvezni mogu biti samo sudionici rasprave.
Otvorite temu koja vam je zanimljiva i zabavljajte se. Da pogađa u živac, očito pogađa jer ste se dobrano raspisali o nečem što je suvišno.

Nepristrani promatrači foruma stvarno mogu zaključiti da se ne smije pisati ni o čemu...
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lulaši i njihove družice   Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty11.10.16 15:46

Antiša je napisao/la:
Da pogađa u živac, očito pogađa jer ste se dobrano raspisali o nečem što je suvišno.

Nepristrani promatrači foruma stvarno mogu zaključiti da se ne smije pisati ni o čemu...


U pravu si Antiša! umrijet od smjeha umrijet od smjeha umrijet od smjeha

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lulaši i njihove družice   Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty12.10.16 7:21

Antiša je napisao/la:


Nepristrani promatrači foruma stvarno mogu zaključiti da se ne smije pisati ni o čemu...

Taman kad covijek pomisli da smo she rijesili Unprofora... umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lulaši i njihove družice   Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty16.11.16 22:47

jes malo bajato, ali... u pitanju su pare i ženina volja da komanduje. da li je u pitanju lula, pecanje, odlazak na fudbal ili jednostavno na pivo s komšijom svodi se na isto. nije po njenoj volji i staje odredjene noFce koje bi ona "pametnije" upotrebila. na šustikle, zavese i slične krpe. fala dragom bogu te nemam ženu, ali ona marina s kojom sam godima bio i nažalost više nisam, nije imala tih problema. čak mi je i donosila i lule i duvane iz češke i mađarske, nikola je poznavao jer je kod njega bila bar 5 puta više od mene, ima par njenih lula koje su joj i ostale kad smo se razišli i ume da puši lulu. latakisjke duvane nazivala je šunkicama. to je ipak jako retko, većina žena su netrpeljive na razne muške hobije i teže da svo muško slobodno vreme upotrebe na raznorazna sređivanja kuće i zaradjivanje para, koje će one opet potrošiti po svojoj volji. ako se držneš da pitaš koji će joj andrak 13253846884354 pari cipela tek onda si nagraisaO Twisted Evil
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lulaši i njihove družice   Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty17.11.16 8:09

ssekir75 je napisao/la:
većina žena su netrpeljive na razne muške hobije i teže da svo muško slobodno vreme upotrebe na raznorazna sređivanja kuće i zaradjivanje para, koje će one opet potrošiti po svojoj volji. ako se držneš da pitaš koji će joj andrak 13253846884354 pari cipela tek onda si nagraisaO Twisted Evil

Revolucionarna ideja: ne se ženiti/udavati sa takvim osobama?
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Sponsored content





Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lulaši i njihove družice   Lulaši i njihove družice - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Lulaši i njihove družice
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: