Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Stalak za lule bez puno novaca

Go down 
+9
Davorin
imnik
kamarad igorrr
bayro
DC74
foksieloy
Rakija
Stole
Zupnik
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Zupnik
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zupnik


Broj postova : 147
Join date : 29.08.2016
Age : 38
Lokacija : Mraclin
Omiljeni duhani : Drama Reserve, Navy flake, Nightcap, Boneyard

Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stalak za lule bez puno novaca   Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty14.12.16 12:17

Vidim ja da vama tu na forumu treba jedan zupnik, samo su vam bedastoće na pameti! Idem izmoliti jednu 965-icu za vaše griješne duše...
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stalak za lule bez puno novaca   Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty14.12.16 12:28

umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
Zupnik
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zupnik


Broj postova : 147
Join date : 29.08.2016
Age : 38
Lokacija : Mraclin
Omiljeni duhani : Drama Reserve, Navy flake, Nightcap, Boneyard

Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stalak za lule bez puno novaca   Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty15.12.16 10:20

Evo, stalak za lule ide dalje! Odlučio sam potrošiti još minutu-dvije na ovaj stalak da ga odvedem u jednu sasvim novu dimenziju: sad na njega stane i nešto pribora! Češka alatka i malo čistača su dobili svoje počasno mjesto da se nađu pri ruci kad su najpotrebniji! Evo slike:

Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 IMAG0010
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stalak za lule bez puno novaca   Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty15.12.16 10:25

Bit ce tu jos svega, kak se meni vidi... Cool Cool Cool
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stalak za lule bez puno novaca   Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty15.12.16 10:26

Svaka čast za ideju! Very Happy

Još možeš napraviti rupu između lula, određenih dimenzija, ubaciti malu staklenu/keramičku/limenu pepeljaru, nakeljiti joj pluteni čep na sredinu i evo ti sve što bi lulaš ikad mogao poželiti na jednom stalku! Laughing Rambo stalak - 4 u 1!
[Vrh] Go down
Stole
Prva lula
Prva lula
Stole


Broj postova : 93
Join date : 18.10.2016
Age : 39
Lokacija : Beograd

Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stalak za lule bez puno novaca   Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty15.12.16 10:27

potreba je majka svakog izuma Smile Samo rokaj.
[Vrh] Go down
http://www.kucnopivarstvo.com
Zupnik
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zupnik


Broj postova : 147
Join date : 29.08.2016
Age : 38
Lokacija : Mraclin
Omiljeni duhani : Drama Reserve, Navy flake, Nightcap, Boneyard

Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stalak za lule bez puno novaca   Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty15.12.16 10:56

Rakija je napisao/la:
Svaka čast za ideju! Very Happy

Još možeš napraviti rupu između lula, određenih dimenzija, ubaciti malu staklenu/keramičku/limenu pepeljaru, nakeljiti joj pluteni čep na sredinu i evo ti sve što bi lulaš ikad mogao poželiti na jednom stalku! Laughing Rambo stalak - 4 u 1!

Teško za ovo, da ima mjesta za pepeljaru, bilo bi i za još jednu lulu... Ali na žalost nema... Dok bi se recimo za jedan upaljač moglo naći mjesta! To mi još fali!
[Vrh] Go down
Zupnik
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zupnik


Broj postova : 147
Join date : 29.08.2016
Age : 38
Lokacija : Mraclin
Omiljeni duhani : Drama Reserve, Navy flake, Nightcap, Boneyard

Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stalak za lule bez puno novaca   Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty15.12.16 11:11

Vidim da mi već slika ne radi... Evo je opet, nadam se da se bude sad održala ipak malo duže, da je bar dvoje ljudi osim mene i rakije vidi..

Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 2uoqj2o
[Vrh] Go down
Zupnik
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zupnik


Broj postova : 147
Join date : 29.08.2016
Age : 38
Lokacija : Mraclin
Omiljeni duhani : Drama Reserve, Navy flake, Nightcap, Boneyard

Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stalak za lule bez puno novaca   Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty15.12.16 11:41

I tako, da jos malo nastavim s ovim stalkom: napunim ja sad svoj luličak, zapalim, i tražim po stolu (stol je iznimno kreativno uneređen) svoju češku alatku. I nema pa nema, i psujem i život i sve kako ga ne mogu naći, a on me gleda sa stalka gdje sam ga i ostavio.. lol! Treba se naviknuti da sad i to ima svoje mjesto.
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stalak za lule bez puno novaca   Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty15.12.16 12:19

Uči od nas dugogodišnjih, imaj češke alatke svugdje. Nemoj da sjedneš negdje bez da ti se jedna ne zabije u guzu jer si zaboravil da je ispod jastuka.

Onda ti ih nikad nebu falilo.
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stalak za lule bez puno novaca   Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty15.12.16 19:32

tačno tako. iako imam i preferiram drveni tamper, uvih čeških igrački imam bukvalno svuda po stanu i šire. jedan naravno visi kao privezak na kqučevima.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stalak za lule bez puno novaca   Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty15.12.16 22:07

foksieloy je napisao/la:
Uči od nas dugogodišnjih, imaj češke alatke svugdje. Nemoj da sjedneš negdje bez da ti se jedna ne zabije u guzu jer si zaboravil da je ispod jastuka.

Onda ti ih nikad nebu falilo.

Foxi dobro zbori! Eto, jedan mali savjet i od mene; jedan češki tamper uvijek drži na ringu od ključeva! Tako ćeš ga uvijek imati pri ruci! Osim ako izgubiš ključeve, naravno, a onda si u problemu, pa će ti tamper biti najmanji problem! bounce

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3049
Join date : 23.01.2016
Age : 52
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stalak za lule bez puno novaca   Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty16.12.16 7:05

Nije lose ga obisit o' zlatni lancic oko vrata, ko mi ovde doli
[Vrh] Go down
Zupnik
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zupnik


Broj postova : 147
Join date : 29.08.2016
Age : 38
Lokacija : Mraclin
Omiljeni duhani : Drama Reserve, Navy flake, Nightcap, Boneyard

Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stalak za lule bez puno novaca   Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty16.12.16 9:09

Pa evo, ja iako sam jako neuredna osoba imam dosta dobro pamćenje pa uvijek sve nađem tamo gdje sam i ostavio. Jučer mi je bilo valjda prvi put da tražim taj tamper jer nije bio na uobičajenim mjestima (doma pušim u jednoj sobi u podrumu i tamo se obično negdje on nađe), a nije mi palo na pamet gledati na stalak, jer što bi tamo, pobogu, tamper radio?! plavuša
Ali mislim da ću u neko dogledno vrijeme nabaviti još par komada, pa nek se nađe. Makar, poučen iskustvom znam da ako imaš 5 istih stvari koje koristiš, ne paziš na njih jer imaš još 4 za koje znaš gdje su, i tako se malo pomalo izgube svih 5. A ako imaš samo jednu, onda paziš na nju više nego što bi trebalo i uvijek ti je tu negdje pri ruci.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stalak za lule bez puno novaca   Stalak za lule bez puno novaca - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Stalak za lule bez puno novaca
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Stalak za lulu - unikatni
» stalak sa Morave
» Stalak za lulu!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Tips and Tricks-
Forum(o)Bir: