Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 nesto sto se redje pusi

Go down 
Autor/icaPoruka
sr_ki
Hladan dim
Hladan dim
sr_ki


Broj postova : 747
Join date : 22.02.2016
Age : 62
Lokacija : cacak, srbija

nesto sto se redje pusi Empty
PostajNaslov: nesto sto se redje pusi   nesto sto se redje pusi Empty20.02.17 19:54

Jos jednom-srecan 'lulodan"-a dobih danas (gle slucajnosti), novu posiljku i u njoj nesto stonisam bas vidjao u komentarima, pa neka se stavi na znanje-

naime porucio sam, probe radi Grand Croupier "Boneyard",  izuzetno jeftin, zbog cega sam bio skeptican, ali se ispostavilo-odlican duvan, ako mogu na prvu da ocenim, zanimljivog i obecavajuceg mirisa pri otvaranju, 'sarenog' kalibra-od fino rezanog do komada flakeova i, mislim delova duvanskih listova...U svakom slucaju, jak nikotinski duvan, zaokruzen latakijom, ali ne prejako, a vrlo 'ostar' pri propustanju kroz nos (sto ja licno volim), tako da dobro produva sinuse. Pri tom bogat dim i pristojna room-nota.
A kad se uzme u obzir cena od cca 2 eur/ 2oz-treba li nesto vise reci? Ja cu ga svakako jos naruciti za te pare, i sa zadovoljstvom ispusiti...Probajte

-Jos jedan duvan koji nije komentarisan, a svakako zasluzuje-LL BS-005-mild englez, sa umerenom dozom latakije, da sam sad pusio zeni uz nos, a nije me grdila, ali u sasvim dovoljnom procentu da zadovolji lata-ljubitelje. Pri tom se oseca blago slatkast ukus da upotpuni dozivljaj

Malo mozda nepoznatiji (?) duvani, ali mislim da ce mi uci u redovne porudzbine Laughing
[Vrh] Go down
http://srdjan.fca@gmail.com
sr_ki
Hladan dim
Hladan dim
sr_ki


Broj postova : 747
Join date : 22.02.2016
Age : 62
Lokacija : cacak, srbija

nesto sto se redje pusi Empty
PostajNaslov: Re: nesto sto se redje pusi   nesto sto se redje pusi Empty16.03.17 18:24

Ja volim da probam te neke manje opisane duvane, pa stoga i ovaj post-evo jos jednog zanimljivog duvana kog upravo pusim, pa ne mogu da sacekam, a da ne podelim zadovoljstvo koje uzivam vec na prvu lulu, a u pitanju je Lane Limited "Andulo"- obzirom da sam skroz navucen na latakiju i da vrlo retko sad pusim aromatike, ovaj mi je duvan privukao paznju zbog sastava: cigarsko lisce pripremljeno po posebnoj metodi, Cavendish i malo l latakija-mogu da kazem da je odlicna kombinacija, lako i mirno gori sa prvim paljenjem, prijatan miris pri pusenju i uz to vrlo solidne snage-definitivno zasluzuje paznju, cak i za okorele ljubitelje engleza-sigurno ce uci u moju rotaciju cheers
[Vrh] Go down
http://srdjan.fca@gmail.com
 
nesto sto se redje pusi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nesto malo o uvozu duhana i mogucem zaobilasku carine!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: