Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Duvan za lule u Srbiji

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 62
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

Duvan za lule u Srbiji Empty
PostajNaslov: Duvan za lule u Srbiji   Duvan za lule u Srbiji Empty01.06.17 15:35

Pomocu kakvih trikova i gde nabaviti dobar duvan za lule u Srbiji(osim kod Sahina na ubedjivanje).
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2206
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Duvan za lule u Srbiji Empty
PostajNaslov: Re: Duvan za lule u Srbiji   Duvan za lule u Srbiji Empty01.06.17 17:33

Imas podforum ''Gdje i kako kupiti'' . [You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3162
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Duvan za lule u Srbiji Empty
PostajNaslov: Re: Duvan za lule u Srbiji   Duvan za lule u Srbiji Empty01.06.17 20:04

ja uglavnom narucujem od Richa (4noggins). Kad god otputujem vani, kupim tristotinak grama.
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 62
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

Duvan za lule u Srbiji Empty
PostajNaslov: Re: Duvan za lule u Srbiji   Duvan za lule u Srbiji Empty01.06.17 22:55

Lakeman je napisao/la:
Imas podforum ''Gdje i kako kupiti'' . [You must be registered and logged in to see this link.]
Ma jeste,al u Americi.Kod nas PayPal ne funkcionise,preko banke je provizija ko da narucujes F-117,jedino preko WU gde te ubiju s kursnom listom(placanje iskljucivo u dinarima,pa ti ga preracunaju ko da si ratni zlocinac).
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 62
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

Duvan za lule u Srbiji Empty
PostajNaslov: Re: Duvan za lule u Srbiji   Duvan za lule u Srbiji Empty02.06.17 13:06

imnik je napisao/la:
ja uglavnom narucujem od Richa (4noggins). Kad god otputujem vani, kupim tristotinak grama.
Mozes li mi reci koliki su troskovi shiping-a I mogu li naruciti vise od 8 oz
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3162
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Duvan za lule u Srbiji Empty
PostajNaslov: Re: Duvan za lule u Srbiji   Duvan za lule u Srbiji Empty02.06.17 13:51

Ja narucujem do 250 grama i shipping je oko 20-25 usd
[Vrh] Go down
Sponsored content





Duvan za lule u Srbiji Empty
PostajNaslov: Re: Duvan za lule u Srbiji   Duvan za lule u Srbiji Empty

[Vrh] Go down
 
Duvan za lule u Srbiji
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Stari duvan
» Duvan u Abu Dabiju
» Duvan u Danskoj

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: