Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Bok!

Go down 
+17
DC74
dado
Sarmageddon
leonhardy
bayro
Tomo1978
ivek
kamarad igorrr
jam.hadar
foksieloy
Suspiria
sinus
oliohardi
Lakeman
Leo
Davorin
babaq
21 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2205
Join date : 31.01.2017
Age : 43
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Bok! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bok!   Bok! - Page 2 Empty27.11.17 14:52

Idemo riješiti nešto.
Za početak ti si apsolutno dobrodošao na forum. Ovdje su svi dobrodošli. Osim ljudi koji nešto muljaju, sakrivaju itd. Ali takvi na kraju nigdje ne nadju svoje mjesto. Isto tako možeš imati kakvo god ime i predstavljati se kako god želiš. I možeš biti registriran na koliko god želiš foruma o lulama. Puno naših članova je i član na Pipersonu, pa evo i ja, i to je sasvim u redu.
Ali evo imamo situaciju da na moj bezazleni (šaljivi) komentar tebi, da su:''...na Dim lule su SVI dobrodošli. I Wizard, i codisatoruuu i The Dude i black_devil...'' ti odgovaraš da ne znaš tko su ti ljudi. Bezveze ti je to. Čemu skrivanje? Jedino ako nisi nekoga ''zavaljao'' za neku lulu ovdje sa foruma pa se ne želiš predstaviti. Imaš povremeno zgodnih lula za prodaju, i ja sam ti se javio za jednu, ali ''nismo uspjeli trgovati''.


Dakle pojašnjenje:
Bio si nekada na Dim lule pod imenom Gray Wizzard.
Registrirao si se na piperson forum 08.2015. pod imenom Gray Wizzard.
Onda si ''otišao'' sa Dima lule
Zatim si u 01.2016. na pipersonu promijenio ime u The Dude
Na Njuškalu prodaješ lule pod imenom black_devil
Na Facebooku na ''Buvljaku'' prodaješ lule pod četvrtim imenom i kažeš da živiš u Los Angeles-u.
Zatim se 25.11.2017 registriraš opet na Dim lule ali pod imenom codisatoruuu i kažeš da si počeo pušiti lulu i da nemaš pojma tko su ovi navedeni ljudi...


PIPERSON:
Bok! - Page 2 Philli10



NJUŠKALO:
Bok! - Page 2 Phill10


FACEBOOK:
Bok! - Page 2 Phil211




DIM LULE:
Bok! - Page 2 Philll10
Bok! - Page 2 Philli11




Dakle. dobrodošao si kao član našeg foruma kao i svatko drugi. Dobrodošao si na naša Zg druženja svake nedjelje i to sam te već pozvao. Ako želiš samo biti član foruma koji ovdje prodaje svoje lule, i to možeš i hvala ti što nam nudiš svoju robu da ju ne moramo ganjati po Njuškalu i Facebooku.

Ali nemoj, stvarno nemoj se praviti neznalica ili da ne kažem još gore kada te netko pita da li si ti ista osoba sa nekog drugog foruma ili njuskala itd. Takve stvari ''ne drze vodu'' dugoročno ovdje.
Dodji neku nedjelju na druzenje, reci ''Jebiga ljudi, bilo pa proslo ajmo se druzit.'' Ili nemoj. Kako želiš.
Ali nemoj muljat i mislit da ne kužimo.
LP

_________________
PRAVILA FORUMA   //   DIY ORMARIĆ ZA LULE     //   Lakeman Outdoors & Moto

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
chulaf
Prva lula
Prva lula
chulaf


Broj postova : 40
Join date : 18.11.2016
Age : 57
Lokacija : Vinkovci

Bok! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bok!   Bok! - Page 2 Empty27.11.17 16:08

Dobrodošao !
[Vrh] Go down
 
Bok!
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Za nove korisnike :: Upoznavanje & predstavljanje-
Forum(o)Bir: