Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....

Go down 
+43
GrⒶna
PurgerVž
Nikša
Sokreos
CovacMD
Vortimejovrh
PerB
v.milan
ssekir75
Slajs
babaq
Davorin
Branislav
Marko1980
G.S.Patton
imnik
SanjinRI
Leo
oliohardi
Lakeman
wranjo123
Horla
fra_Perica
Gillette
Vander
Suspiria
Ignoro
Pantarei
jam.hadar
Beki
tonći62
IgorS
herrkaleun
bayro
Joci
Zmajevic
dado
Mr.Holmes
sinus
Zupnik
Rakija
foksieloy
leonhardy
47 posters
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next
Autor/icaPoruka
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17117
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty23.10.23 12:06

Žalibože novaca.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1226
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty23.10.23 12:58

Čišćenje bi bilo zanimljivo. Malo s jedne strane, malo s druge.
[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 821
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty23.10.23 13:16

Pa brijem da je spojena u dnu, ovo je valjda samo vizualni pregib 😂
[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1226
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty23.10.23 13:42

Mislim da je bušenje rađeno do pola sa strane usnika a druga polovina sa strane žarnice. Zbog toga ima čep sa zadnje strane. Tako da je u sredini kanal spojen pod kutom. Teško da bi čistač prošao tek tako.

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 971
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty12.12.23 8:35

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Screen10

S unikatnim stalkom iz Bayrove omiljene IKEA-e lol!

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 821
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty12.12.23 9:20

Ovo je edicija Mad Max II, poludeli Drumski ratnik

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17117
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty12.12.23 11:03

Nikša je napisao/la:
VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Screen10

S unikatnim stalkom iz Bayrove omiljene IKEA-e lol!

I ti bi to stvarno pušil? Shocked

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 971
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty12.12.23 11:13

bayro je napisao/la:
Nikša je napisao/la:
VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Screen10

S unikatnim stalkom iz Bayrove omiljene IKEA-e lol!

I ti bi to stvarno pušil? Shocked

Ma kakvi, osim da sam mrtav pijan, a vjerojatno ne i tada.
rakija
Ali rubrika je neobične lule jocolor

GrⒶna likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 971
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty03.01.24 22:59

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 4h3hre10

Jeli se ovo računa kao neobična lula??
lol!

bayro, v.milan, GrⒶna and Borut like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17117
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty04.01.24 9:52

Ako je Ronči u pitanju (my favourite još od "Imena ruže sa Conneryem i Slaterom) ništa nije neobično.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 971
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty04.01.24 9:59

bayro je napisao/la:
Ako je Ronči u pitanju (my favourite još od "Imena ruže sa Conneryem i Slaterom) ništa nije neobično.

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 171190064 VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 171190064

E to je bio film i glumci koji su ga dignuli.
Ali knjiga je puno bolja, meni u 99% slučajeva.
VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 2235064407

bayro, v.milan and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17117
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty04.01.24 10:07

Apsolutno.
"Ime ruže", Zafonov serijal o knjižnici zaboravljenih knjiga ("Sjena vjetra", "Zatočenik neba", "Anđelova igra" i "Labirint duhova") i "Doživljaju dobrog vojaka Švejka" u Jonkeovom prijevodu  su knjige koje moram pročitati i prećitati  jednom u dvije godine, inače sam bolestan i oglupavim.

Inače postoji i talijansko-njemačka istoimena serija sa Turturrom, OK je, ali to nije to. Srednjevjekovni western.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 225
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty05.01.24 14:21

Ron Perlman puši cigare. A sa ovom lulom se samo frajeriše kako ja tome kažem. Zanimljiva lula, zaista neobična, jedna i jedina samo za Rona napravljena. Možda je nije ni jedanput upalio.

A po drugoj strani recimo Arnold iz Terminatora isto je cigar guy ali pušio je i lule celo vrijeme.
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 971
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty05.01.24 14:23

Sličnu su i za Arnolda napravili, negdje sam je vec "zalijepio" ovdje. scratch
Marketing.

Listo sam unazad
19.02.2022.
Arnoldica
VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 171190064

v.milan and Borut like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 971
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty05.01.24 15:02

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Screen13

Ne znam dali baš ide pod neobične lule, nije oblikom, ali što Texaco ima s proizvodnjom lula??
Jedino sam našao ovaj link dole.

https://pipedia.org/wiki/Texaco

Mozda kako sad dijele olovke?
Jeli imala INA? VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 1938701887

GrⒶna likes this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1226
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty28.01.24 18:50

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Fb_img10

Preuzeto sa facebook grupe. Po svemu sudeći sve više će biti lula od morte i masline a cijene rabljenih će skakati. Ove lule od sumnjivih materijala ću zaobilaziti u širokom lulu.

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17117
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty28.01.24 19:06

Naravno. To je nova verzija Brylona (briar/nylon) - hodajući kancer.
Izbjegavati u širokom luku.

Još su i grde. Rolling Eyes

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Nikša and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 778
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty28.01.24 19:33

Gledaju da nabave što jeftinije materijale za izradu lule, ne vjerujem da će doći do nestašice vrijesa i stvarno ne znam da li ima takvih koji će kupiti takvu lulu...to prodaju fore jer žele "opravdano" nabiti cijene za sve što proizvode danas. Najsmješnije mi je u cijeloj priči što je to objavljeno od strane jednog brenda poput Rattray'sa, iako, u kakvom vremenu živimo više me ništa ne može iznenadit..
Da stvar bude gora, čekam IPSD za piknuti baš jednu pjeskarenu Rattrayevku sa Smokingpipesa na koju sam se namjerio nedavno, e sad baš najvjerojatnije neću iz principa.. 🤨🤨🤨

v.milan and Nikša like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17117
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty28.01.24 20:42

PurgerVž je napisao/la:

Da stvar bude gora, čekam IPSD za piknuti baš jednu pjeskarenu Rattrayevku sa Smokingpipesa na koju sam se namjerio nedavno, e sad baš najvjerojatnije neću iz principa.. 🤨🤨🤨

Zašto? Zezni imperijalističke svinje i kupi si lulu na popustu za IPSD! bayro

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

v.milan likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 778
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty28.01.24 20:47

bayro je napisao/la:
PurgerVž je napisao/la:

Da stvar bude gora, čekam IPSD za piknuti baš jednu pjeskarenu Rattrayevku sa Smokingpipesa na koju sam se namjerio nedavno, e sad baš najvjerojatnije neću iz principa.. 🤨🤨🤨

Zašto? Zezni imperijalističke svinje i kupi si lulu na popustu za IPSD! bayro
Ma naravno, proći će me..samo da mi je ne prodaju u međuvremenu. Već bi ju uzeo al čekam trojicu kolegi još.. 😉
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8260
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty29.01.24 8:37

Nestašica vrijesa već traje dosta vremena... Tako da nije ništa novo da se pokuša naći neka zamjena... Prije petnaestak godina, sam plaćao cijeli lot klocni vrijesa po cijeni koliko je danas jedna. 🙄....
ali baš me briga.. Kod mene nema nestašice materijala 😂😂😂

bayro, v.milan, Vortimejovrh and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2008
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty29.01.24 9:12

PurgerVž je napisao/la:
Gledaju da nabave što jeftinije materijale za izradu lule, ne vjerujem da će doći do nestašice vrijesa i stvarno ne znam da li ima takvih koji će kupiti takvu lulu...to prodaju fore jer žele "opravdano" nabiti cijene za sve što proizvode danas. Najsmješnije mi je u cijeloj priči što je to objavljeno od strane jednog brenda poput Rattray'sa, iako, u kakvom vremenu živimo više me ništa ne može iznenadit..
Da stvar bude gora, čekam IPSD za piknuti baš jednu pjeskarenu Rattrayevku sa Smokingpipesa na koju sam se namjerio nedavno, e sad baš najvjerojatnije neću iz principa.. 🤨🤨🤨
ratray ionako nije nikad bio poznat po lulama, nego duhanima. one stare lule su im bile fora jer su ih radile engleske i francuske tvornice i samo lupale njihov žig, a ove nove se vjerojatno rade negdje u kini po istom principu.

Nikša and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 778
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty29.01.24 11:12

[/quote]
ratray ionako nije nikad bio poznat po lulama, nego duhanima. one stare lule su im bile fora jer su ih radile engleske i francuske tvornice i samo lupale njihov žig, a ove nove se vjerojatno rade negdje u kini po istom principu.
[/quote]

Vjerojatno? Ili se štancaju u Kini ili ne?
[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1226
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty29.01.24 11:16

U EU se rade. Od skoro je na danishpipeshop.com dostupna jako lijepa Rattray's bamboo serija lula, i kažu da su u Italiji rađene.

bayro, Nikša, Vortimejovrh, PurgerVž and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2008
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty29.01.24 15:09

ratray ionako nije nikad bio poznat po lulama, nego duhanima. one stare lule su im bile fora jer su ih radile engleske i francuske tvornice i samo lupale njihov žig, a ove nove se vjerojatno rade negdje u kini po istom principu.
[/quote]

Vjerojatno? Ili se štancaju u Kini ili ne?[/quote]
evo sad sam gledao, ratray kaže da rade svugdje po EU lule i ne specificraju točno ni zemlje ni proizvođače što im samo svjedoči o ozbiljnosti.
[Vrh] Go down
Sponsored content





VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 24 Empty

[Vrh] Go down
 
VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....
[Vrh] 
Stranica 24 / 25.Go to page : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next
 Similar topics
-
» Koje duhane uzeti kako bih osjetio razliku...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Lule-
Forum(o)Bir: