Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Kako tretirati virdziniju (od lista do lule)

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Beki
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Beki


Broj postova : 243
Join date : 01.04.2018
Age : 31
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Captain Earls Ten Russians, PS Luxury Bullseye flake, Stanislaw Balkan Latakia

Kako tretirati virdziniju (od lista do lule) Empty
PostajNaslov: Kako tretirati virdziniju (od lista do lule)   Kako tretirati virdziniju (od lista do lule) Empty27.01.19 16:54

Pozdrav svima ! Nije me bilo neko krace vreme , desile su se neke promene na bolje sto se tice posla i stanovanja te sam u celoj novonastaloj situaciji zapostavio forum. Da ne duzim dalje imam konkretno pitanje : sta raditi sa listovima duvana ? Imam 50-tak listova virdzinije koji se suse od avgusta, sada su lepi braon boje ali ne presuseni. Imnik mi je predlozio kako bih ga mogao tretirati dalje  ali zeleo bih da cujem i vasa misljenja i preporuke.
[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2047
Join date : 23.08.2016
Age : 36
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Kako tretirati virdziniju (od lista do lule) Empty
PostajNaslov: Re: Kako tretirati virdziniju (od lista do lule)   Kako tretirati virdziniju (od lista do lule) Empty27.01.19 20:26

Nadji nekog da ti s prešom napravi flakeove, pričekaj 2-3 godine da odleže i onda dodji do nas u klub da degustiramo Smile
[Vrh] Go down
Beki
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Beki


Broj postova : 243
Join date : 01.04.2018
Age : 31
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Captain Earls Ten Russians, PS Luxury Bullseye flake, Stanislaw Balkan Latakia

Kako tretirati virdziniju (od lista do lule) Empty
PostajNaslov: Re: Kako tretirati virdziniju (od lista do lule)   Kako tretirati virdziniju (od lista do lule) Empty28.01.19 0:50

Hahahaha izgleda da ce tako biti ! Hteo sam nesto slicno , na Imnikov predlog , da ih isecem na trake prokuvam u vodi viskiju i medu i stavim u ram i pod presu pa da napravim kake.
[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2047
Join date : 23.08.2016
Age : 36
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Kako tretirati virdziniju (od lista do lule) Empty
PostajNaslov: Re: Kako tretirati virdziniju (od lista do lule)   Kako tretirati virdziniju (od lista do lule) Empty28.01.19 12:52

Čitao sam negdje od g.peasea savjete za bledanje i kaže da je natapanje duhana osnovna pogreška koju početnici rade. Najbolji način prema njemu je natopiti vatu aromom i ostaviti unutar limenke/tegle par dana. Ako ti nije dovoljno upilo arome možeš ponoviti postupak, ali ako duhan natopiš prejako nemožeš ga ispirati u vodi Smile

GrⒶna likes this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako tretirati virdziniju (od lista do lule) Empty
PostajNaslov: Re: Kako tretirati virdziniju (od lista do lule)   Kako tretirati virdziniju (od lista do lule) Empty

[Vrh] Go down
 
Kako tretirati virdziniju (od lista do lule)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako probavate lule?
» Kako (i gde) kupovati polovne lule?
» Kako su lule izgledale nekada
» Rang lista duvana

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Ostali duhani & pitanja, mišljenja, preporuke-
Forum(o)Bir: