Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)

Go down 
+23
Leo
fra_Perica
Marko1980
bayro
oliohardi
Horla
imnik
Gillette
paludamentum
Lakeman
Branislav
jam.hadar
Vucko22
Pantarei
Ignoro
dejan68ks
Majka
Timro
Nunki
Beki
Suspiria
Zupnik
Pepi
27 posters
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2047
Join date : 23.08.2016
Age : 36
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty27.08.19 22:53

upravo otvorio charing cross i odmah zdimio 2 lule. odlična medicina
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty28.08.19 7:23

Jedan Pirat se zapalio, zalijeva ga jutarnja kava.

UPDATE: Ne znam jel to samo meni tako, ali npr. Pirata štedim i rijetko ga pušim (BTW, uvijek iz Bajruše, mada nije jedini koji iz nje pušim). Jaaaaako je dobar i bit će mi žao ostati bez njega pa štednjom odgađam ono neizbježno. No onda kad jedan napadne, ne bude dugo i već se drugi nazire nad pjenom valova i kroz gusti dim latakijskih topova punim jedrima juriša u bitku. Tako ispadne da u jednoj bitki strada više njih, pa sam opet na istom. :-(


Zadnja promjena: Marko1980; 28.08.19 7:51; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Vucko22
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Vucko22


Broj postova : 194
Join date : 17.01.2018
Age : 29
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Dan Tobacco - Salty Dogs,Rattray - Hal O' the Wynd ,Rattray - Marlin Flake,Mac Baren - Navy Flake,G. L. Pease - Odyssey,Peterson - Nightcap

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty28.08.19 7:24

Orlik i kava
[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3049
Join date : 23.01.2016
Age : 52
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty28.08.19 7:36

Hal O' The Wynd, kafa
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty28.08.19 8:49

Proper English iz Davorinove forumske jubilarke i Earl Grey.

Već me tri dana drži Proper English (od Petera Stokkebya, da se razumijemo!) i odličan je.
A što se tiče Pirata, samo ga ti Marko dimi, mislim da imam par grama na zalihi, pa se u nedjelju napuni!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty28.08.19 9:00

Hvala Bayro, samo ti uživaj u svom gusarskom blagu, nešto ćemo već smisliti na vrijeme. Pod uvjetom da danas prestanem puniti lulu. :-) Osobno nemam plan ići u SAD, niti znam koga tko ima, ali možda što iskrsne. Izdržat će me do kasne jeseni, a možda se dotad i odvažim naručiti još, ali ono love što mi leži na SP accountu vjerojatno ću prvo potrošiti na čistače, vosak, i takve ne-duhanske sitnice, da malo testiram carinu.

UPDATE: Ajme, susjedi će mi pozvat vatrogasce prije nego mi sunce dođe na prozor i zatvorim ga.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty28.08.19 19:00

Mystic Blend iz DMP Oom Paulice i Schweppes Bitter lemon. Vruće je, vruće! Zato perique i kinin! bayro

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty28.08.19 19:11

Je, vruće je ko u paklu. Escudo Navy DL + Pan.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty29.08.19 20:12

Peterson Irish Flake iz DMP 10 i radler.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty29.08.19 20:28

Nema do periquea i kinina po ovoj vrućini; dakle kao i jučer Mystic Blend iz DBP i Bitter Lemon!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty29.08.19 20:38

Di si ti to da te toliko komarci muče? Ja blizu nasipa pa ih nema, čudno nekak ove godine...
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3169
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty29.08.19 20:40

Pirate Kake nakon deset dana nedimljenja zbog bronhita i crveni bobal
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty29.08.19 22:06

Marko1980 je napisao/la:
Di si ti to da te toliko komarci muče? Ja blizu nasipa pa ih nema, čudno nekak ove godine...

Gdje sam na napisao da me komarci muče? Vrućina je jedno, komarci drugo. Marko, daj se malo koncentriraj! UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 171190064

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty29.08.19 22:18

Sorry, spomenuo si kinin dvaput zaredom pa sam mislio da imaš fobiju od malarije. :-)
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Vucko22
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Vucko22


Broj postova : 194
Join date : 17.01.2018
Age : 29
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Dan Tobacco - Salty Dogs,Rattray - Hal O' the Wynd ,Rattray - Marlin Flake,Mac Baren - Navy Flake,G. L. Pease - Odyssey,Peterson - Nightcap

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty30.08.19 9:36

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ponovio se nakon mog plakanja od nekidan da nemam sta pusiti. Odo odma probati quiet nights.
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty30.08.19 10:08

Split (ignoro) i Makarska dobili bez carine? E da, Quiet Nights, falit će mi.

Solani Aged Burley Flake i kava.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Vucko22
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Vucko22


Broj postova : 194
Join date : 17.01.2018
Age : 29
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Dan Tobacco - Salty Dogs,Rattray - Hal O' the Wynd ,Rattray - Marlin Flake,Mac Baren - Navy Flake,G. L. Pease - Odyssey,Peterson - Nightcap

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty30.08.19 10:22

Marko1980 je napisao/la:
Split (ignoro) i Makarska dobili bez carine? E da, Quiet Nights, falit će mi.

Solani Aged Burley Flake i kava.

Da i to po drugi put.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty30.08.19 11:31

Znači, počinje lovostaj! Kupuj narode, kupuj! UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 905071718 UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 905071718 UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 905071718

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty30.08.19 11:51

MB HH Bold Kentucky + kava.

Zadnje runde su mi bile usporedba Aged Burley Flake vs. Irish Flake vs. Old Dark Fired vs. Bold Kentucky. Trebao mi je jedan od njih koji će ostajti u rotaciji i pobijedio je Bold Kentucky. Kvaka ipak postoji - limenka je odstajala 4 godine prije otvaranja. Ne očekujem ogromnu razliku zbog starosti, ali realno u 4 godine mogla se i receptura malo izmijeniti. Ima li tko iz ZG svježiju limenku da se đoramo za koji flake, za finalnu usporedbu? Lp!
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty31.08.19 11:45

GLP JackKnife Plug + kava.

Nakon ovlaživanja druge polovice pluga (dok se pušila prva), što znači uglavnom vanjskih listova koji su se ujedno i jedini izgleda prosušili, JackLnife Plug je procvao! Napokon uživam cijeli presjek bez uklanjanja dijela sušeg Kentuckya izvana koji mi isprva nije pasao. Sad je to to! Na moju žalost, jer sam i njega namjeravao zamijeniti HH Bold Kentuckyem, no - neće to da ide. Today is not a good day to die.

Bogati bijeli dim skoro kao one celuloidne dimne bombe od ping-pong loptica što smo radili kao klinci (ako ima ovdje takvih) drastično se razlikuje od latakijskog. Ovaj ima silnu autoritativnu prisutnost, u pozitivnom smislu, i nosi sa sobom arome koje me mame da ustanem i slijedim ga. Ne mogu ih imenovati jer mi to nije jača strana. Retrogusto je karakteran, ali blag i vrlo ugodan, nije uopće nametljiv kao recimo Peterson Irish Flake koji ima neku skoro umjetnu agresivnu notu. Za usporedbu, perik je naravno malo provocirajući, podbada, ali ne umjetno i ne agresivno, bar ne meni i ne u količini u kojoj je obično prisutan. Ima nešto u ovom dimu prema kojem mi latakijski dijeluje kao inertna para, gusta, lijepa, pitka, ali ostavljena na milost i nemilost orijentalaca da je učine konkretnijom. Usporedio bih perik s pomalo bezobraznom flertušom za koju znaš da te samo izaziva, ali je izvan tvoje lige i neće ti dati više od 5-10 % sebe prije nego ti prilijepi šamar. Latakiju sa sirenom koja uvjerljivo i puno više obećava, ali onda samo nestane.

JackKnife Plug isporučuje. Kao napaljena lagano pripita studošica u sigurnosti zaključanih vrata svoje sobe u studentskom domu. Oboje treba malo navlažiti za potpuni užitak. No jednom kad se zapali, možeš isključiti mozak i uživati. Koliko traje ovisi o tebi, a na kraju ostaje samo bijeli... pepeo (perverznjaci jedni!) i lagano drhtav osjećaj od nikotina kojeg ovom duhanu ne nedostaje. Aftermath u oba slučaja rezultira fasovanjem zadnjih ostataka Nutelle, onako na žlicu.

Što još reći. Još jedna dobra stvar je što JackKnife Plug ne pita hoćeš li ga narezati na fino ili na grubo, napuniti plitko ili duboko i bez obzira na kadencu neće ugristi. Radiš s njim onako kako ti u tom trenu najbolje odgovara.

U nedostatku profinjenije lulaške organoleptičke analize, nadam se da sam vam ipak uspio dočarati neke kvalitete ovog duhana.

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 63
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty31.08.19 11:58

Bayou Night i 2in1
[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2047
Join date : 23.08.2016
Age : 36
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty31.08.19 12:18

Jkp sam popusio jednu lulu i cini se kao odlican duhan, iako priznajem da me je puno jace lupio od prosjeka
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty31.08.19 17:42

Proper English iz Balandis Calabash i Earl Grey.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
fra_Perica
Oblak dima
Oblak dima
fra_Perica


Broj postova : 1553
Join date : 20.11.2011
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Tudji

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty01.09.19 13:19

Ja kratim vrijeme izmedju dorucka i rucka sa C&D Chocolate Cavendish.
Jos jedna od gresaka koju sam narucio, ali popusit cu je do kraja pa nek se j... lol!
[Vrh] Go down
Vucko22
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Vucko22


Broj postova : 194
Join date : 17.01.2018
Age : 29
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Dan Tobacco - Salty Dogs,Rattray - Hal O' the Wynd ,Rattray - Marlin Flake,Mac Baren - Navy Flake,G. L. Pease - Odyssey,Peterson - Nightcap

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty01.09.19 18:36

G. L. Pease fillmore+kava.

Znaci ovo je sveti gral. Meni no.1 duhan. Virginia/Perique. Onaj tko voli perique nema sanse da mu se ovaj duhan ne svidi. Omjer Va/per je negdje 60/40 po mom misljenju. Prilikom samog pusenja na pocetku se taj perique dosta osjeti i nekako je umjereno jak a daljnjim pusenjem virginia dolazi na svoje i pruza slatkocu tako da se to sve tocno izbalansira. Sam po sebi duhan je vlazan al kad ga jednom zapalis on gori do kraja. Mozda tu i tamo jedno pripaljivanje. Ja sam ga jucer pusio jedan sat sa svega 4 sibice s tim da sam dvi potrosio za paljenje. Okus duhana je slatkas, umjereno pikantan s notama tamne cokolade i cimeta. Duhan je predobro slozen da se da ricima opisati jednostavno se treba probati, al da vam docaram nekako poblizene, ja bi zbog ovog duhana trazio vizu u ameriku ako nam zabrane narucivanje sa americkog trzista. Uglavnom iduca narudzba ide fillmore 8oz 2x + nova lula samo za taj duhan.
Tips. Bolje se pusi i bolji okus daje u zarnici srednje velicine poput billiarda. Inace pusio sam i iz potice al nije to to kao u uzoj zarnici.
[Vrh] Go down
Sponsored content





UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty

[Vrh] Go down
 
UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)
[Vrh] 
Stranica 23 / 40.Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: