Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Lule koje želimo da nabavimo

Go down 
+22
v.milan
Polerouter
Seelife
Slajs
babaq
Davorin
imnik
wranjo123
Leo
oliohardi
G.S.Patton
SanjinRI
Branislav
Marko1980
bayro
Lakeman
Vucko22
fra_Perica
Horla
jam.hadar
Ignoro
Gillette
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Autor/icaPoruka
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 466
Join date : 12.02.2021
Age : 39
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

Lule koje želimo da nabavimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Lule koje želimo da nabavimo   Lule koje želimo da nabavimo - Page 10 Empty07.02.24 18:23

PurgerVž je napisao/la:
Evo link
https://www.danishpipeshop.com/d/BBB-Arsenal-403S-Classic-Bulldog-i8352.html
Ova ti izgleda da je nakon spajanja velikih kuca pod Cadogana, pa ti sam odluci. Ja te nisam proba, a opce je misljene ove starije

Vortimejovrh likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Lule koje želimo da nabavimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Lule koje želimo da nabavimo   Lule koje želimo da nabavimo - Page 10 Empty07.02.24 18:33

Hvala ti puno, ne znam ni sam..koliko se da vidjeti na fotki mišljenja sam da nije metalni romb na navodno akrilnom usniku...ali opet s druge strane cijena mi je skroz ok.

Vortimejovrh likes this post

[Vrh] Go down
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 466
Join date : 12.02.2021
Age : 39
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

Lule koje želimo da nabavimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Lule koje želimo da nabavimo   Lule koje želimo da nabavimo - Page 10 Empty07.02.24 20:20

PurgerVž je napisao/la:
Hvala ti puno, ne znam ni sam..koliko se da vidjeti na fotki mišljenja sam da nije metalni romb na navodno akrilnom usniku...ali opet s druge strane cijena mi je skroz ok.
Nema na cemu. “Pravi” BBB ti je vulkanit, a koliko znam Arsenal- linija/serija ti je Cadogan era. Na kraju moras sam odlučit, ako hoces BBB malo prouci koje su serije predCadogan i pogledaj kod onog Williama on ti ima nesto a cijena je manja nego na DPS. I ponavljam ti odlucujes

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Lule koje želimo da nabavimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Lule koje želimo da nabavimo   Lule koje želimo da nabavimo - Page 10 Empty07.02.24 20:23

PerB je napisao/la:
PurgerVž je napisao/la:
Hvala ti puno, ne znam ni sam..koliko se da vidjeti na fotki mišljenja sam da nije metalni romb na navodno akrilnom usniku...ali opet s druge strane cijena mi je skroz ok.
Nema na cemu. “Pravi” BBB ti je vulkanit, a koliko znam Arsenal- linija/serija ti je Cadogan era. Na kraju moras sam odlučit, ako hoces BBB malo prouci koje su serije predCadogan i pogledaj kod onog Williama on ti ima nesto a cijena je manja nego na DPS. I ponavljam ti odlucujes
Ma jasno, izbor sam suzio na dvije, ili nju ili Savinellijev Oscar billiard, cijena je neka sitna razlika, a bulldoga nemam...a nemam ništa ni protiv vulkanita..😊
Možda Williamson ako je to taj? Franklin, Tenessee? Carina? Neće ići.. 😁😁😁😁😁😁😁
[Vrh] Go down
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 466
Join date : 12.02.2021
Age : 39
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

Lule koje želimo da nabavimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Lule koje želimo da nabavimo   Lule koje želimo da nabavimo - Page 10 Empty07.02.24 20:45

PurgerVž je napisao/la:
PerB je napisao/la:
PurgerVž je napisao/la:
Hvala ti puno, ne znam ni sam..koliko se da vidjeti na fotki mišljenja sam da nije metalni romb na navodno akrilnom usniku...ali opet s druge strane cijena mi je skroz ok.
Nema na cemu. “Pravi” BBB ti je vulkanit, a koliko znam Arsenal- linija/serija ti je Cadogan era. Na kraju moras sam odlučit, ako hoces BBB malo prouci koje su serije predCadogan i pogledaj kod onog Williama on ti ima nesto a cijena je manja nego na DPS. I ponavljam ti odlucujes
Ma jasno, izbor sam suzio na dvije, ili nju ili Savinellijev Oscar billiard, cijena je neka sitna razlika, a bulldoga nemam...a nemam ništa ni protiv vulkanita..😊
Možda Williamson ako je to taj? Franklin, Tenessee? Carina? Neće ići.. 😁😁😁😁😁😁😁
Ne, nego onaj danac, spominjan je na forumu vise puta

Vortimejovrh and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 970
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Lule koje želimo da nabavimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Lule koje želimo da nabavimo   Lule koje želimo da nabavimo - Page 10 Empty07.02.24 21:57

Ako navijaš za Dinamo jednostavno je moraš uzeti radi tog BBB
😆😆😆
Šalu na stranu,.izgleda lijepo. A nije ni skupa.

v.milan and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Lule koje želimo da nabavimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Lule koje želimo da nabavimo   Lule koje želimo da nabavimo - Page 10 Empty07.02.24 22:40

Nikša je napisao/la:
Ako navijaš za Dinamo jednostavno je moraš uzeti radi tog BBB
😆😆😆
Šalu na stranu,.izgleda lijepo. A nije ni skupa.
Rođeni Dinamovac! Ma gledam ju već par mjeseci i kako to ide vjerujem kod svih nas u ovom hobiju uvijek nešto važeš...uzmeš širi izbor pa ga s vremenom sužavaš pa ga opet proširiš i tako u nedogled - sad bi ovo, sad bi ono, ko malo dijete 😆. No uglavnom, bilo bi mi estetski ljepše da je usnik na njoj recimo nešto kraći ali nema veze, čak mi ne smeta ni ukrasni kanal kojeg nema, baš mi je nekako "retro look" lule. Plus je veliki što zadnjih par mjeseci uglavnom "clencham" lule i to me nekako najviše opušta, a sedlasti usnik mi je dobitna kombinacija.. 🫠

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Lule koje želimo da nabavimo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Lule koje želimo da nabavimo   Lule koje želimo da nabavimo - Page 10 Empty

[Vrh] Go down
 
Lule koje želimo da nabavimo
[Vrh] 
Stranica 10 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Lule

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Vaše lule-
Forum(o)Bir: