Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

  Esterval´s Pipe House

Go down 
+23
Nikša
Grc
PerB
Pantarei
Branislav
Sokreos
Lodir
v.milan
Vortimejovrh
paludamentum
Leo
Rale
Matko
Slajs
Polerouter
ilustrišimuš Batorić
Suspiria
wranjo123
bayro
oliohardi
Davorin
Ignoro
Marko1980
27 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1221
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

 Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty21.07.22 13:23

Meni isto ne prikazuje te cijene. Vrlo čudno. Je l si siguran [You must be registered and logged in to see this link.] da nemaš neki popust kao redovna mušterija?

Sokreos likes this post

[Vrh] Go down
Sokreos
Hladan dim
Hladan dim
Sokreos


Broj postova : 856
Join date : 03.04.2019
Age : 40
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : Fayyum, Salty Dogs, Louisiana Broken

 Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty21.07.22 13:40

Imaš pravo, netko je nekog izgleda na brzinu zamuljao 😄. Naručivao sam danas redovno, i bilo je na stranici obračunato po novim cijenama, skoro sam pao sa stolice, sad sam išao potvrditi transakciju na m-bankingu i cijene su po starom. Kakav je ovo štos s njihove strane?
Ne bih bez veze skrinao i obavještavao forum.
[Vrh] Go down
Sokreos
Hladan dim
Hladan dim
Sokreos


Broj postova : 856
Join date : 03.04.2019
Age : 40
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : Fayyum, Salty Dogs, Louisiana Broken

 Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty21.07.22 13:43

Dođe mi da ih kontaktiram i spomenem im se bliže rodbine, ali ajde, narudžba je redovna pa ...

bayro likes this post

[Vrh] Go down
Sokreos
Hladan dim
Hladan dim
Sokreos


Broj postova : 856
Join date : 03.04.2019
Age : 40
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : Fayyum, Salty Dogs, Louisiana Broken

 Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty21.07.22 13:48

v.milan je napisao/la:
Meni isto ne prikazuje te cijene. Vrlo čudno. Je l si siguran  [You must be registered and logged in to see this link.] da nemaš neki popust kao redovna mušterija?

Jesam, skinuli su mi redovnu cijenu 😄

Sad sam bio na stranici i cijene su redovne sada. Tko tu koga i zašto????
[Vrh] Go down
Polerouter
Peče me jezik
Peče me jezik
Polerouter


Broj postova : 453
Join date : 24.11.2020
Age : 49
Lokacija : Vrbovec

 Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty21.07.22 14:42

Kod ovih nižih cijena ti nisu uračunali porez. Lijepo ti piše, VAT 0%!

Slajs likes this post

[Vrh] Go down
Sokreos
Hladan dim
Hladan dim
Sokreos


Broj postova : 856
Join date : 03.04.2019
Age : 40
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : Fayyum, Salty Dogs, Louisiana Broken

 Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty21.07.22 14:50

E bravo za njih. Piše, ali koji je razlog ne znam, ali sumnjam da je slučajna pogreška. Pošto nisam informatičar, ne znam jel se moglo desiti prilikom učitavanja stranice na mobitelu da nije učitan i zbrojen porez i to kako za koje duhane? Da je sve pa hajde. A ja požurio da vam objavim dobru vijest.

Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1211
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

 Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty21.07.22 16:49

Najvjerojatnije je došlo do toga zbog pristupanja njihovoj web stranici putem mobitela; moguće i bez obzira na to je li korisnik prijavljen.

Svakako bi dodatno trebalo provjeriti ovakve informacije prije njihove objave!

Vortimejovrh likes this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1221
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

 Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty21.07.22 18:46

Kako smo poletjeli. Čim smo toliko brzi na okudaču znači da je vrijeme za grupnu nabavku.

Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 702
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

 Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty21.07.22 18:55

Slažem se
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

 Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty22.07.22 9:20

[You must be registered and logged in to see this link.]  to nisi naručivao preko Belog odela? Jer ove cijene su jaaaaako niske - ovo što je  [You must be registered and logged in to see this link.] objavio su realne cijene po kojima meni komšija Igor (carski i kraljevski dobavljač duhana  Esterval´s Pipe House - Page 8 1938701887 ) kupuje već dvije godine.

EDIT: Sada vidim da ste to već drugovi i braćo riješili, nije mi se stranica do kraja otvorila, ali OK, neka sad ostane, ne treba biti brz na okidaču, a da je vrijeme za grupnu nabavku duhana - uvijek je vrijeme! bayro

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Sokreos, Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 702
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

 Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty22.07.22 10:14

Tako je!

bayro likes this post

[Vrh] Go down
Sokreos
Hladan dim
Hladan dim
Sokreos


Broj postova : 856
Join date : 03.04.2019
Age : 40
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : Fayyum, Salty Dogs, Louisiana Broken

 Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty22.07.22 11:05

Ja išao logikom: "željezo se kuje dok je vruće" 😄
Imao sam najbolju namjeru. Još nisam potvrdio transakciju na m-bankingu, a već sam išao objaviti na forumu.

bayro, Polerouter, v.milan, Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

 Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty10.10.22 14:38

Štovano članstvo, imam jedno pitanjce. S obzirom da su se kod nas nadvili crni oblaci kaj se nabavke duhana tiče, zanima me kakva je situacija sada sa "Belim Odelom".. Znam za stranicu, a imam i account otvoren kod njega već par mjeseci ali iz mjera predostrožnosti nisam  ništa naručivao (još) jer ne znam kakva je procedura. Naime, zanima me da li šalje "ispod stola" i ako šalje koja je procedura?
P.S. Ne znam uopće da li smijem pisat ovdje ovak nekaj jer ne znam tko sve to vidi...pa se unaprijed i ispričavam.. 😉
[Vrh] Go down
FajkaSt
Prva lula
Prva lula
FajkaSt


Broj postova : 31
Join date : 28.08.2022
Age : 43
Lokacija : Split

 Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty10.10.22 14:48

Mene takodjer zanima isto pitanje.
G.Bayro je napisao da je dostava skuplja, oko 35 eura.
Ja sam isto zainteresiran za kupnju.
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

 Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty10.10.22 15:57

Ne znam, računica koju sam ja informativno radio iznosi 24,40€..jedino ako nema još nekih davanja za koja ne znam.. No, pričekat ćemo pametnije i starije lisce da nas usmjere, valjda zato i jesmo tu, između ostalog...🤗
[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2008
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

 Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty10.10.22 16:23

unutar eu nema problema jer nema carine. ne znam jel belo odelo sta dizalo cijenu dostave, al inace bi uvijek bila oko 20ak eura.

Sokreos and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2008
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

 Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty10.10.22 16:27

ak ce netko narucivat s belog odela uskoro i zeli mi napravit uslugu bio bih zahvalan. treba mi samo feder za old boya koji dodje 7e i tezak je manje od grama Smile

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

 Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty10.10.22 18:28

Wranjo hvala ti puno na informaciji..za Vikend idem do Mađarske istražit malo teren tak da do tad ne bum još niš naručival, a i čekam kolegu iz KC da se odluči i kaj ja znam kaj..S druge strane čekam nešto preko Hamburga.U svakom slučaju imam te u vidu. Feder je za Old boy upaljač ako se ne varam?

wranjo123 likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

 Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty10.10.22 19:20

Ma nema Stari Dečko drugog federa osim onog koji drži kremen.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

 Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty10.10.22 19:28

bayro je napisao/la:
Ma nema  Stari Dečko drugog federa osim onog koji drži kremen.
Ma to ja samo utvrđujem gradivo da budem 100% siguran..😉
[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1211
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

 Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty10.10.22 20:50

PurgerVž je napisao/la:
Štovano članstvo, imam jedno pitanjce. S obzirom da su se kod nas nadvili crni oblaci kaj se nabavke duhana tiče, zanima me kakva je situacija sada sa "Belim Odelom".

Navedena je trgovina u redu i s nje možeš bez problema naručivati! Stoga što je poštarina nešto veća, često se dogovori nekoliko nas, ili barem dvojica, pa naručuju zajedno. Može se i netko pridružiti kupovini s nekom sitnicom (kao wranjo za feder primjerice) i onda, na obostrano zadovoljstvo, lulaši realiziraju transakciju!

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

 Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty10.10.22 20:55

Slajs je napisao/la:
PurgerVž je napisao/la:
Štovano članstvo, imam jedno pitanjce. S obzirom da su se kod nas nadvili crni oblaci kaj se nabavke duhana tiče, zanima me kakva je situacija sada sa "Belim Odelom".

Navedena je trgovina u redu i s nje možeš bez problema naručivati! Stoga što je poštarina nešto veća, često se dogovori nekoliko nas, ili barem dvojica, pa naručuju zajedno. Može se i netko pridružiti kupovini s nekom sitnicom (kao wranjo za feder primjerice) i onda, na obostrano zadovoljstvo, lulaši realiziraju transakciju!
Ma skužio sam ja to prije još samo nisam znao ima li još kakva procedura oko toga.. 🤭
[Vrh] Go down
FajkaSt
Prva lula
Prva lula
FajkaSt


Broj postova : 31
Join date : 28.08.2022
Age : 43
Lokacija : Split

 Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty10.10.22 21:33

Bude li kakva zajednicka kupnja.
Ja sam za.
Takodjer mi je uredu da netko uleti s nekim sitnicama.
O zajednickoj kupnji nemam blage veze, pretpostavljam da je lakse kad su svi koji narucuju u istom gradu, pa se nadete i podjelite "darove"
Takodjer ako bude kombinacija da sudjelujete samo vi koji ste vec suradivali, sve 5, nije da mi gori al eto, nije lose podjeliti tj skoro eliminirati dostavu 😁.
Lp
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

 Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty11.10.22 9:04

To starno ne bi trebao biti problem. Pa postoji "Tisak" i njegova dostava koja je sasvim OK, brzi su i jeftini.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
FajkaSt
Prva lula
Prva lula
FajkaSt


Broj postova : 31
Join date : 28.08.2022
Age : 43
Lokacija : Split

 Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty11.10.22 12:28

Znam da, mislio sam za slucaj da je to prolem, nema frke.
[Vrh] Go down
Sponsored content





 Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 8 Empty

[Vrh] Go down
 
Esterval´s Pipe House
[Vrh] 
Stranica 8 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Pipe Smoking: How to Smoke a Pipe
» Dan Pipe
» Pipe dedication?
» Pipine pipe
» Pipe retort

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Web-shopovi // On-line kupovina-
Forum(o)Bir: