Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)

Go down 
+29
Rale
vpetrovic
Leo
SanjinRI
Slajs
Pantarei
Sokreos
ilustrišimuš Batorić
fra_Perica
wranjo123
ibublic
Branislav
oliohardi
Marko1980
bayro
imnik
G.S.Patton
babaq
Vucko22
dado
paludamentum
Davorin
amaru
Lakeman
dejan68ks
Horla
Ita
Majka
pipeclubsi
33 posters
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty19.05.20 14:44

Commonwealth uz tonik. Danas mu je zadnji dim.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty19.05.20 21:44

Što je do toga došlo? pop

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty20.05.20 14:16

MB Classic iz meershaumice i Greenfield Earl Gray čaj (zbilja dobar čaj)
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty20.05.20 15:34

Epikur, uz tonik. Bome pri skoro 100 % vlage u zraku treba mu dosta vremena da se imalo prosuši prije punjenja.

[You must be registered and logged in to see this link.], ovo je rebrandiran SG Full Virginia Plug, koji je pak nenarezana verzija tvog Full Virginia Flakea. Jedini duhani koje još rijeđe pripaljujem su GLP JackKnife Plug i Spark Plug. Izgleda da mi žar bolje održavaju oni duhani koje sam narežem, mada i njih kao i one već narezane pustim da se podjednako prosuše. Većinu nije potrebno prosušiti, ali Epikur itekako treba, kao i recimo DT Salty Dogs. Razlika na kraju bude samo u rezu. Osobno preferiram finiji rez od uobičajenog što mi uvijek rezultira homogenijim punjenjem i pripaljivanjem te - postojanijim žarom. Nijedan flake (a svaki razmrvim) mi ne gori tako dobro kao fino rezani plug ili tanki ribbon cut, tako da mi to što spominješ češće pripaljivanje (mada je uvijek pitanje češće u odnosu na što) djeluje sasvim normalno. A možda je stvar i u tome što s obzirom na to da se radi o čistoj virginiji namjerno pućkaš nižom kadencom nego s duhanima koji nemaju šanse ugrist? Znatiželjan sam, koji tvoji duhani najbolje održavaju žar?
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty21.05.20 14:07

G. L. Pease Haddo's Delight iz Butz-Choquin Magnumice i Earl Gray čaj
[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty22.05.20 11:55

Old Gowrie i espresso

[You must be registered and logged in to see this link.] Odrzavanje zara flejka (razmvrljenog) ume da bude malo teze nego li klasican ribbon cut ali nije mi problem, Marlin flake sam ceo zavrsio sa uzivanjem, trenutno pusim Old Gowrie koji je broken flake i on gori savrseno.
Proper English takodje gori perfekcija, sinoc sam pred spavanje pusio u Kaywoodie pot-u (24mm sirina zarnice), imao sam 3 pripaljivanja. Ako radim i nisam posvecen potpuno luli onda se gasi i pripaljujem cesce, sto je normalno.

Problem sa FVF je taj da duvan tesko prima vatru i kad uspem da ga razgorim brzo se gasi skoro kao da je prevlazan ali NIJE, prethodno dobro prosusim, vise nego ostale flejkove.
Sto se pripremanja tice, razmrvim polovinu (to ide prvo u zarnicu) a drugu polovinu nasecem na kockice i to ide na vrh, ovo mi se pokazalo kao najbolja opcija do sad, pusio sam u vise lula i svuda je isti rezultat, ukus predivan ali tesko gori Sad
Toliko postanem frustriran i imam osecaj da je premazan necim da spreci gorenje lol!

I opet napominjem, doooobro prosusim, nije vlazan na dodir, cak sta vise bude suv ali ne toliko da puca dok pakujem.
Shvatam da jos imam da ucim sto se pusenja lule tice ali mi nije jasno ovo sa prokleto ukusnim FVF Mad

Izvinite, mozda je off topic.

Edit: Mozda se meni pala bas losa limenka...
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty22.05.20 12:04

Uh, šteta s tako dobrim duhanom imati takve probleme. 😟
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 1995
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty22.05.20 12:33

mislim da to ima veze i s jačinom pritiska flakeova kod proizvodnje. meni je jedna kutija brown sugara imala slične probleme, a inače se odlično puši.
upravo sam otvorio sg ch flake i nemam nikakvih problema Smile
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty22.05.20 16:49

wranjo123 je napisao/la:
mislim da to ima veze i s jačinom pritiska flakeova kod proizvodnje. meni je jedna kutija brown sugara imala slične probleme, a inače se odlično puši.
upravo sam otvorio sg ch flake i nemam nikakvih problema Smile

Ovo bi moglo biti jedino racionalno objašnjenje. Događa se.

Inače, puši se"Pirate Kake" iz DMP bentice crne kao noć i Schweppes Bitter Lemon, sa pogledom na Kvarner. Da je bolje - ne bi valjalo! puffy

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
SanjinRI
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
SanjinRI


Broj postova : 166
Join date : 20.07.2019
Age : 43
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : G.L.Pease-Maltese Falcon

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty22.05.20 19:44

bayro je napisao/la:
Inače, puši se"Pirate Kake" iz DMP bentice crne kao noć i Schweppes Bitter Lemon, sa pogledom na Kvarner. Da je bolje - ne bi valjalo! puffy

Kakav prizor puffy ali i suza u oku za nas koji smo sa kvarnera a zaglavili negdje po brodovima bogu iza nogu...i salzem se, da je bolje ne bi valjalo.
[Vrh] Go down
Vucko22
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Vucko22


Broj postova : 194
Join date : 17.01.2018
Age : 28
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Dan Tobacco - Salty Dogs,Rattray - Hal O' the Wynd ,Rattray - Marlin Flake,Mac Baren - Navy Flake,G. L. Pease - Odyssey,Peterson - Nightcap

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty23.05.20 11:44

Three nuns i voda.
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty23.05.20 21:04

HU Haymaker uz kavu. Bio je hermetički zatvoren u podrumu (nakon prvog otvaranja) vjerojatno nešto manje od godine dana, no ne mogu reći da mi se sad više sviđa nego prije. Krasno miriše nezapaljen, ali i dalje nije moj tip virginije.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty23.05.20 21:43

Pfeiffen Huber Balkan English i čaj od mente. Ovako se već može!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty24.05.20 14:16

HU Dockworker uz tonik. Imao je isti tretman kao i jučerašnji Haymaker. Rezultat - nema pretjerane promjene, niti sam je i očekivao, ali mi se ovaj oduvijek svidio pa mi se sviđa i sad. Daleko je od Irish Flakea ili Aged Burley Flakea, ali je dobar na svoj način.

Inače, trenutno treniram disciplinu i nastojim se riješiti otvorenih limenki kojih se u početnim mjesecima nakupilo dok sam još otkrivao što mi odgovara, a što ne. Za to vrijeme ne otvaram nijednu novu. Inventura je pokazala da su neotvoreni dragulji koji stoje u podrumu: 3 x 100 g Epikur, 3 x 2 oz Spark Plug, 3 x 2 oz JackKinfe Plug i 1 x 50 g Salty Dogs.

[You must be registered and logged in to see this link.] je u originalnom plastičnom pakiranju pa bih ga nevoljko ostavio duže od godinu dana neotvorenog mada kao Vaper plug ima puno potencijala dozrijeti. Što vi iskusniji mislite o tome (plastika, ima li previše utjecaja budući da se ipak radi o vrlo čvrstom plugu koji bi trebao biti otporan na prodiranje "arome" izvana)?

Osim ovih, neotvoreni u podrumu su mi još i HH Old Dark Fired 1 x 50 g i HH Bold Kentucky 1 x 50 g koji su mi dobro prokušane burley/virginija varijante za kad mi se ne da rezati JackKnife Plug.

Također, jedan potencijalni dragulj, Capstan Blue također stoji neotvoren u podrumu, ali njega još nisam ni probao. Ni ne žuri mi se dok god imam previše otvorenih limenki svega i svačega. Kad ga jednom otvorim, biti će zanimljivo vidjeti hoće li mi sjesti bolje od Epikura, dosad meni osobno najbolje virginije.

I još jedno specijalno mjesto gdje čuvam duhane je naravno poštansko međuzemlje. :-( Nikako da dođu [You must be registered and logged in to see this link.] 2 x 2 oz (naručen 7. travnja) i [You must be registered and logged in to see this link.] 1 x 100 g (naručen 1. svibnja). Oba predviđena za duže vrijeme u podrumu. Je li tko od vas iz HR dobio što od Smoking Pipsesa, a da je naručio početkom travnja ili kasnije? Lp!
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty24.05.20 14:22

Rattray's Red Rapparee i Earl Gray u nedeljno poslijepodne....chill
[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty24.05.20 15:08

Old Gowrie i Earl Gray

Lepo Marko, zbog tebe mi taj epikur ne da mira, jedva čekam da ga probam a ne poručujem ništa još što zbog para i trenutne situacije do toga da imam previše otvorenih duvana.
A od "dragulja" se radujem Nightcap-u koji je skoro god dana odmarao i De luxe Navy Rolls.
Rolnice jedva čekam da otvorim 😄
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty25.05.20 16:54

Stigla Poljakinja nakon 73 dana, sada je upušujem sa "Piratom" uz Earl Grey i pogled na Kvarner! Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty26.05.20 20:06

Odličan HU Director's Cut uz kavu i tonik. Veliko čišćenje radne sobe i penjačke opreme je zgotovovljeno, sad još uz lulu samo kontempliram što sve ponijeti na proooduženi radno-penjački izlet u Paklenicu.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty27.05.20 10:02

bayro je napisao/la:
Stigla Poljakinja nakon 73 dana, sada je upušujem sa "Piratom" uz Earl Grey i pogled na Kvarner! Cool

Koji gušt! gentleman
[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty27.05.20 12:00

Old Gowrie iz Stanwell lule uz espresso (burundi) posle 2 dana pauze, ooo da... UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 2235064407
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty27.05.20 12:35

G.S.Patton je napisao/la:
bayro je napisao/la:
Stigla Poljakinja nakon 73 dana, sada je upušujem sa "Piratom" uz Earl Grey i pogled na Kvarner! Cool

Koji gušt!  gentleman

Znaš da je! puffy

Sada dimim Pfeifen Huber English Balkan uz Ahmadov Ceylon tea (za svaku preporuku), naravno, s pogledom na Kvarner! puffy

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
dado
Oblak dima
Oblak dima
dado


Broj postova : 1048
Join date : 05.01.2017
Age : 56
Lokacija : Zagreb, VK, Landshut
Omiljeni duhani : Arango BS, clan! Pure Latakia!

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty27.05.20 18:34

Još imaš duhana!?
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty27.05.20 22:48

dado je napisao/la:
Još imaš duhana!?

Aaaa, nešto malo, par grama.... Rolling Eyes

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Vucko22
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Vucko22


Broj postova : 194
Join date : 17.01.2018
Age : 28
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Dan Tobacco - Salty Dogs,Rattray - Hal O' the Wynd ,Rattray - Marlin Flake,Mac Baren - Navy Flake,G. L. Pease - Odyssey,Peterson - Nightcap

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty28.05.20 12:11

Hh Old dark fired i paulaner psenicni. Zaboravio sam koliko je ovaj duhan dobar.
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty28.05.20 12:20

Sretan rođendan Vucko22!
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Sponsored content





UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 21 Empty

[Vrh] Go down
 
UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)
[Vrh] 
Stranica 21 / 40.Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: