Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Upravo ste kupili/nabavili duhane...

Go down 
+40
Saymoran
GrⒶna
Lakeman
PurgerVž
FajkaSt
Nikša
dalam666
DeathSpade
Ivan Habdija
Pantarei
nick_praskaton
oliohardi
ivek
Ignoro
dado
PerB
Vortimejovrh
ssekir75
Davorin
Marko Lepi
Lodir
v.milan
Vucko22
Matko
ilustrišimuš Batorić
Polerouter
Rale
Branislav
vpetrovic
bayro
Leo
Majka
SanjinRI
Marko1980
fra_Perica
Slajs
babaq
wranjo123
Sokreos
G.S.Patton
44 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next
Autor/icaPoruka
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty30.07.20 13:17

Planiram, kad se vratim doma do kompa.

A C&D ne otvaram još neko vrijeme, poučen iskustvom s XX Flake i XX Flake Dark koje sam nakon otvaranja i podjele s wranjom (i probe, naravno), umotao lijepo tijesno u foliju i također čekaju bolje dane.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Sokreos
Hladan dim
Hladan dim
Sokreos


Broj postova : 858
Join date : 03.04.2019
Age : 40
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : Fayyum, Salty Dogs, Louisiana Broken

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty30.07.20 16:17

Neka si dočekao pošiljku, sad uživaj...
:-)

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
vpetrovic
Prva lula
Prva lula
vpetrovic


Broj postova : 53
Join date : 20.07.2020
Age : 56
Lokacija : Zagreb

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty09.08.20 21:38

Za sad, po mom skromnom iskustvu mi se najviše sviđa Mac Barenov Original Choice, pa Larsenov Craftmans Edition pa na kraju Borkum Reef Bronze
Ima tko preporuku za nešto drugo a da je na tragu Mac Barena?
[Vrh] Go down
https://www.vjeran-petrovic.com
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2013
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty09.08.20 21:57

Macbaren navy flake je dobar, a da ga imas kod nas kupiti

vpetrovic likes this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1217
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty09.08.20 22:29

vpetrovic je napisao/la:
Ima tko preporuku za nešto drugo a da je na tragu Mac Barena?
Vezano na prethodni odgovor, nažalost Navy Flakea od MB-a već nema jako dugo u Zagrebu! Ovi duhani koje si naveo su aromatici, stoga svakako probaj, ako već nisi, i MB-ov Plumcake kojeg imaš u izobilju u Zagrebu na više mjesta!

vpetrovic likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17140
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty09.08.20 23:09

vpetrovic je napisao/la:
Za sad, po mom skromnom iskustvu mi se najviše sviđa Mac Barenov Original Choice, pa Larsenov Craftmans Edition pa na kraju Borkum Reef Bronze
Ima tko preporuku za nešto drugo a da je na tragu Mac Barena?

[You must be registered and logged in to see this link.]

Škot je nezaobilazan i vrlo često prvi izbor starih lulaških meštara poput Dana Bučana i Švigija. Sa njim ne možeš pogriješiti i uvijek je dostupan! bayro

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

babaq, vpetrovic and Slajs like this post

[Vrh] Go down
Sokreos
Hladan dim
Hladan dim
Sokreos


Broj postova : 858
Join date : 03.04.2019
Age : 40
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : Fayyum, Salty Dogs, Louisiana Broken

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty13.08.20 9:47

[You must be registered and logged in to see this link.]

Još jedna tura duhana. Neki će imati vremena i odležati dok dođu na red 😄

bayro, Branislav, Marko1980, SanjinRI and ilustrišimuš Batorić like this post

[Vrh] Go down
SanjinRI
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
SanjinRI


Broj postova : 166
Join date : 20.07.2019
Age : 43
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : G.L.Pease-Maltese Falcon

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty13.08.20 9:50

[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Branislav, babaq, Sokreos, ilustrišimuš Batorić and Slajs like this post

[Vrh] Go down
Sokreos
Hladan dim
Hladan dim
Sokreos


Broj postova : 858
Join date : 03.04.2019
Age : 40
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : Fayyum, Salty Dogs, Louisiana Broken

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty13.08.20 9:52

Stockton u novom ruhu 😄
[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1217
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty13.08.20 9:56

[You must be registered and logged in to see this link.] Čestitke na akviziciji! Hajde napiši koju riječ o upaljaču kad stigneš! gentleman

SanjinRI likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17140
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty13.08.20 18:41

Sokreos je napisao/la:
Stockton u novom ruhu 😄

Ne, to je Stockton u prastarom ruhu, tvoj je u novom ruhu!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Sokreos and SanjinRI like this post

[Vrh] Go down
Sokreos
Hladan dim
Hladan dim
Sokreos


Broj postova : 858
Join date : 03.04.2019
Age : 40
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : Fayyum, Salty Dogs, Louisiana Broken

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty13.08.20 19:27

Iz toga proizlazi [You must be registered and logged in to see this link.] da si ulovio poprilično odležani duhan, osim ako se negdje još uvijek pakira u staro. U oba slučaja si u plusu...
[Vrh] Go down
SanjinRI
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
SanjinRI


Broj postova : 166
Join date : 20.07.2019
Age : 43
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : G.L.Pease-Maltese Falcon

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty13.08.20 20:46

Ma ja vjerujem da je to identičan duhan samo je pakiranje kao nešto "limited", valjda da se brže proda, na meni je upalilo Smile , a za upaljač mora proći malo više vremena da se vidi ako valja, što se plamena tiče, nema šanse da se "zacrni" vrh žarnice, plamen blag kao sa šibicama.

Slajs likes this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1217
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty13.08.20 21:09

Mala digresija što se tiče Kiribija; to bi trebao biti odličan upaljač, ipak je to i dvostruki plamen pa bi trebalo biti lakše i startati lulu! Naime, ja imam Xikarov takvog tipa i ima jednostruki plamen i moram priznati da je njime ponekad teško dopaljivati. Također, meni se ne sviđa kad se začađi gornji dio upaljača, a stoga što nema poklopca, lako se ta čađa prenese u đep. Nadam se da je kod Kiribija bolje!
[Vrh] Go down
SanjinRI
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
SanjinRI


Broj postova : 166
Join date : 20.07.2019
Age : 43
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : G.L.Pease-Maltese Falcon

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty13.08.20 22:54

Za upaljače je jako bitno koliko puta je pročišćen plin koji se puni u upaljač, možda da otvorimo novu temu za upaljače, šibice i ostale sprave za potpaljivanje da se ne ide u off topic Smile
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty14.08.20 9:33

Moja 2 centa.

Sigurno da ima Mercedesa među plinskim upaljačima, i drago mi je što neki od vas uživate u svojima. Ja koristim zippo upaljač čak i po doma. Mislim da je svim plinskim upaljačima zajednička razlika u usporedbi sa zippačem (onim baš za lule) nezanemariva. Jer kad želimo dozirati samo dio topline plamena u žarnicu, ali ne i cijeli plamen, zippo to omogućava i to potpuno vertikalno prema dolje, bez da plamen dira žarnicu. Isto je s plinskim upaljačem nemoguće. Treba potegnuti dovoljno jako da se plamen savije unutra u žarnicu (i to pod kutom, grijući jednu stranu žarnice više nego drugu) i nema opcije dogrijati duhan "samo malo", već ga se mora dopaliti direktnim plamenom.

Kad naprave plinski upaljač za lulu s odozdo otvorenim dimnjakom, e to će biti revolucija. Mada i dalje će biti beskoristan na vjetru. :-)

Što se tiče mirisa benzina kojeg neki spominju kao manu zippača, miris se osjeti samo pri udisanju zraka kroz nos tijekom samog pripaljivanja. Miris benzina ne ide u lulu da bi se osjetio zajedno s duhanom. Zato ne udisati kod pripaljivanja i stvar riješena.

Nadam se da sam malo pomogao početnicima koji koriste zippo, a razmišljaju o nekoj luksuznijoj plinskoj varijanti. Mada vjerujem da strastveni lulaš sigurno uživa i s šibicom kao i s jednokratnim upaljačem od 5 kn.

Dimilo se!
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17140
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty14.08.20 10:47

Sve je dobro što ne spali lulu; dakle brenere zaboravite, a sve ostalo, šibice, plinski upaljači, "Zippo" je stvar osobnih preferencija.
A što se tiče plina, tu je [You must be registered and logged in to see this link.] u pravu; ne trpati u upaljače kojekakvo kinesko smeće, samo "Colibri" plin koji je dokazano najbolji. Istina, nije baš najjeftiniji - 25 kuna boca od 400 ml, ali traje godinu dana i ne zagadi upaljač, odnosno diznu.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

SanjinRI likes this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2013
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty14.08.20 17:34

ja sam nakon godina kupovanja bezbroj upaljača po 100-200kn prije nekoliko mjeseci kupio coroninog old boya i samo mogu reći da mi je žao da nisam to napravio ranije. ovi upaljači traju po nekoliko mjeseci i uvijek ode neki dio koji je nemoguće popraviti. old boy je vječan jer se svaki dio može promijeniti, a vrijednost mu je oko 6-7 upaljača koje sam ranije koristio od kojih ni jedan nije izdržao duže od pola godine. što se tiče plamena, genijalno je napravljen jedina zamjerka mi je što ima tamper a ne još malo prostora za plin.
inače vi koji imate zippo, bilo je prije onih butanskih insertova za lulu ne znam jel se još rade.

babaq, Marko1980 and SanjinRI like this post

[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3014
Join date : 23.01.2016
Age : 51
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty14.08.20 18:02

Bic mi je najdrazi, Djeep i Cricket nisu losi
[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1217
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty14.08.20 19:02

Marko1980 je napisao/la:
Kad želimo dozirati samo dio topline plamena u žarnicu, ali ne i cijeli plamen, zippo to omogućava i to potpuno vertikalno prema dolje, bez da plamen dira žarnicu. Isto je s plinskim upaljačem nemoguće. Treba potegnuti dovoljno jako da se plamen savije unutra u žarnicu (i to pod kutom, grijući jednu stranu žarnice više nego drugu) i nema opcije dogrijati duhan "samo malo", već ga se mora dopaliti direktnim plamenom.

Ovo što navodi [You must be registered and logged in to see this link.] je sasvim suprotno mom iskustvu! Naime, ja više trebam povući zraka da bih zippov plamen koji šiklja prema gore jer je tako dizajniran ovaj za lulu, povukao prema dolje! Upravo mi je zbog toga vrlo teško startati neki flejk zippovim upaljačem. Koristio sam zippo za lulu i imam ga, ali meni taj "alat" naprosto ne ide s lulom; no to sam samo ja!

Marko1980 je napisao/la:
Što se tiče mirisa benzina kojeg neki spominju kao manu zippača, miris se osjeti samo pri udisanju zraka kroz nos tijekom samog pripaljivanja. Miris benzina ne ide u lulu da bi se osjetio zajedno s duhanom. Zato ne udisati kod pripaljivanja i stvar riješena.

Ovo je i moje iskustvo, no taj je miris prisutan u zraku neko vrijeme, stoga je često za okolinu, nepovoljan! No, vani u šumi, haha!

SanjinRI likes this post

[Vrh] Go down
SanjinRI
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
SanjinRI


Broj postova : 166
Join date : 20.07.2019
Age : 43
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : G.L.Pease-Maltese Falcon

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty14.08.20 19:13

Meni je iskreno žao što sam uopće išao pokazivati upaljač, nije mi bila namjera izazvati nikakve diskusije jer mi zaista ne treba nitko govorit koji upaljač je bolji a koji lošiji kao ni bilo kome od Vas cijenjenih lulaša Off topic ajmo se, molim Vas, vratit na temu sherlock
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17140
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty14.08.20 21:51

SanjinRI je napisao/la:
Meni je iskreno žao što sam uopće išao pokazivati upaljač, nije mi bila namjera izazvati nikakve diskusije jer mi zaista ne treba nitko govorit koji upaljač je bolji a koji lošiji kao ni bilo kome od Vas cijenjenih lulaša Off topic ajmo se, molim Vas, vratit na temu sherlock

Zašto? Pokrenuo si vrlo OK diskusiju. Za to forum i postoji. Svako mišljenje i stav imaju svoje "za" i "protiv".

Uostalom, svaki je način dobar, osim brenera.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Marko1980, SanjinRI and Slajs like this post

[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty15.08.20 12:31

Vidim da neki imaju sada Amphoru Burley umjesto original, meni nije sasvim ista i žao mi je ako MacBaren mijenja tu Original za burley. Ali to je samo meni tako možda.

Stockton sam naručio nedavno s prijateljem iz njemačke i stigao je, još ga ne otvaram, a ovaj sa Smokingpipesa mi se čini da je samo marketinška patka i kolekcionarski zbog limenke. Isti prijatelj mi je poklonio McConnel Latakia flake koji čeka otvaranje.

Neobično da nema Navy Flake-a, a znam tko je mogao pokupovati sve zalihe. hehe. Vidim da je Havana proširila asortiment duhana u zadnje vrijeme. Vidim Amphore i još McConnelovih kopija Dunhilla.

Što se tiče upaljača, što god žari vaš duhan, dobro je. Osim brenera, i letlampe. To je no-no. Moja corona se pokvarila i mislim da je dizna zaštopana. Duže vrijeme prčkam po njoj i ne ide pa ne ide.
[Vrh] Go down
fra_Perica
Oblak dima
Oblak dima
fra_Perica


Broj postova : 1553
Join date : 20.11.2011
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Tudji

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty15.08.20 13:44

Od upaljača mi je najdraži zippo, mozda zato sto je uvijek prazan kad idem pripaliti pa uvijek moram nositi rezervu neku od par kuna ili kantu benzina.
Kupio sam ga prije deset godina na 4nogginsu za 100 kn, kod nas je 300 i nešto bio isti takav.
A doma koristim najčešće onaj iz trgovine što prodaju kraj blagajne i ima onaj dugi dio naprijed.
Puni se plinom i uvijek vidiš jel prazan i ne moram kupit skupi plin za njega jer košta nanje od 10 kuna pa je i David Ross dobar, a bacim ga nakon 5-6 punjenja jer me stalno strah da će mi eksplodirati lol!

bayro, Marko1980, Sokreos and SanjinRI like this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty15.08.20 14:27

Pa ne ostavljaj ga na punjaču pa neće eksplodirati! Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 171190064 Ostalo sve stoji.

bayro likes this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Sponsored content





Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Upravo ste kupili/nabavili duhane...
[Vrh] 
Stranica 2 / 41.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next
 Similar topics
-
» Upravo ste kupili/nabavili duhane...
» Web shop: Smokingpipes
» Golden Gate lule
» Koliko ste lula kupili otkad ste na forumu?
» Kako punite flake duhane?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: