Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Upravo ste kupili/nabavili duhane...

Go down 
+40
Saymoran
GrⒶna
Lakeman
PurgerVž
FajkaSt
Nikša
dalam666
DeathSpade
Ivan Habdija
Pantarei
nick_praskaton
oliohardi
ivek
Ignoro
dado
PerB
Vortimejovrh
ssekir75
Davorin
Marko Lepi
Lodir
v.milan
Vucko22
Matko
ilustrišimuš Batorić
Polerouter
Rale
Branislav
vpetrovic
bayro
Leo
Majka
SanjinRI
Marko1980
fra_Perica
Slajs
babaq
wranjo123
Sokreos
G.S.Patton
44 posters
Go to page : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Next
Autor/icaPoruka
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17143
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty12.12.23 7:56

Gledao sam ih (nisam kupio) ljetos u Trstu, negdje oko 10 €, iako je i to previše.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 992
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty12.12.23 8:12

wranjo123 je napisao/la:
bio je onaj neki lik na njuskalu sto ih je prodavao za skuplje nego nove, ali rabljene lol!

Uvijek se nađe neki biser Rolling Eyes

[You must be registered and logged in to see this link.]

Osim naravno ako netko želi jedan na kojem baš piše Čehoslovačka pa jw spreman platiti za to?
Meni osobno je smiješno.

Borut likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17143
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty12.12.23 11:05

Lik se malo zaboravio.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Nikša and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty15.12.23 15:58

Malo po malo.. 🤩[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Sokreos, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 992
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty15.12.23 17:09

[quote="PurgerVž"]Malo po malo.. 🤩[quote]


Bravo, bravo, 👏
Vidi se da ti je Škot najdraži mušterija.

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty15.12.23 18:37

Nikša je napisao/la:
PurgerVž je napisao/la:
Malo po malo.. 🤩
Citat :



Bravo, bravo, 👏
Vidi se da ti je Škot najdraži mušterija.
Dobri moj Nikša, definitivno mi je on prvi pick među svim duhanima, Navy Flakeu dajem još jednu šansu da me možda iznenadi, a Artisan's Blend mi je i dalje najfiniji Englez...s kojim sam naravno pri kraju..😁

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 992
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty15.12.23 19:00

Meni je Navy ispred Škota ali daleko da mi je mrzak. 👍😆

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty15.12.23 19:03

Kako sam se neko vrijeme u početku tražio sa Škotom i vjerovao mu, tako se tražim i sa NF pa se nadam najboljem. 🤗

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 992
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty16.12.23 20:45

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovo je moj dio nabavke iz Graza.
Još sam jedan zaboravio, morat ću opet ići 🤔

bayro, Sokreos, Polerouter, v.milan, Vortimejovrh, PurgerVž and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty16.12.23 21:21

Evo vrijedne lovina iz Graza, puno hvala [You must be registered and logged in to see this link.] !

Laughing

[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Sokreos, Polerouter, v.milan and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17143
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty17.12.23 9:09

Drago mi je vidjeti ove slike i zahvale Nikši. To znači da se stari duh solidarnosti i prijateljstva kojega smo nekad imali na ovom forumu i klubu vraća.
I to je najveća vrijednost i foruma i kluba! Laughing

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Sokreos, Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, PurgerVž and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 992
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty17.12.23 9:58

bayro je napisao/la:
Drago mi je vidjeti ove slike i zahvale Nikši. To znači da se stari duh solidarnosti i prijateljstva kojega smo  nekad imali na ovom forumu i klubu vraća.
I to je najveća vrijednost i foruma i kluba! Laughing

Hvala na komplimentu bounce
Nije bio neki veliki problem, išao sam i radi sebe Wink
Ali slažem se apsolutno za to da treba pomoći kad se može, da svima bude bolje u ova čupava vremena (a uvjek su čupava 😆)

bayro, Sokreos, Polerouter, v.milan, Vortimejovrh, PurgerVž, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 714
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty17.12.23 20:52

Hvala ti dragi Nikša!

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 992
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty17.12.23 22:09

Vortimejovrh je napisao/la:
Hvala ti dragi Nikša!

Nema na čemu.
Glavno da se uđe u kraj godine u stilu.
dado Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 2835865371

v.milan and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
RedFish
Prva lula
Prva lula
RedFish


Broj postova : 36
Join date : 29.10.2023
Age : 41
Lokacija : Osijek

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty18.12.23 20:58

v.milan je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Bio danas do Churchilla u AMu, da zamiriše malo kuća i šokirao se ovim prizorom. Ovo je vrhunac bezobrazluka. Maloprodajna cijena kuruzara na SPu je cca 8 eura.
Pozdrav.
Kako sam ovaj tjedan u Zagrebu otišao sam do AM po jednu cobicu u Churchill shop. Upitah za cijenu, veli teta prodavačica 53.09€ po komadu.
[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1237
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty18.12.23 21:03

RedFish je napisao/la:

Pozdrav.
Kako sam ovaj tjedan u Zagrebu otišao sam do AM po jednu cobicu u Churchill shop. Upitah za cijenu, veli teta prodavačica 53.09€ po komadu.

Sramno.

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1217
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty18.12.23 21:05

Zna se naći dobrih lula, čak i limitiranih kod njih, ali ovdje su pretjerali. Svjedočio sam i ja tom prizoru nedavno. Ne znam kome to misle prodati?! Čak i da je cijela ta kutija za 53,09 € bilo bi previše... Debilizam! pljes

v.milan, Nikša and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty18.12.23 22:31

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 992
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty18.12.23 23:02

Ma ne mogu vjerovati da su tako pohlepni. To je van svake pameti. 😳
Pa za 50€ je bilo sasvim ok basket lula u Grazu.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Znam da sam slike objavio nekidan, ali me baš iznerviralo ovo.
Mad

bayro, v.milan and GrⒶna like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17143
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty19.12.23 21:02

[You must be registered and logged in to see this link.]

Stigao komšija Igor iz Reicha i donio blaga božjega.  santa

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Branislav, Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, PurgerVž, GrⒶna and Borut like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 992
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty19.12.23 21:10

bayro je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Stigao komšija Igor iz Reicha i donio blaga božjega.  santa

Zanimljive jaslice
santa santa rendeer rendeer

bayro and Borut like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty19.12.23 22:17

I mene je obradovao kolega vrativši se iz Stuttgarta, a s druge strane me pošteno zaštrecao sa informacijom koju je dobio u Wollsdorf tabaku za Petersonov Old Dublin da je na njega sjela zabrana distribucije i prodaje na području cijele Njemačke, a iz kojih razloga nisu mu znali reći pa ne znam da li je netko od štovanoga članstva foruma čuo ili vidio nešto. Zabrana se odnosi navodno samo na Old Dublin od Petersona...[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Branislav, Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17143
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty20.12.23 8:44

Nikša je napisao/la:

Zanimljive jaslice
santa santa rendeer rendeer


A čuj...Nije katolički Dream team sv. Franje, nego lulaški Dram team! bounce bounce bounce

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Nikša and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty21.12.23 8:57

Nije baš upravo ali još nisam probao a sad sam prehladjen ko pas….. ali je li moguce da bi tu bila sirijska? Mirisi drugacije, no, nisam probao

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nikša, PurgerVž and Borut like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty15.01.24 14:16

Ovaj put su tri nepoznanice...Kontor Leipzig 😎[You must be registered and logged in to see this link.]

Sokreos, Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, GrⒶna, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 37 Empty

[Vrh] Go down
 
Upravo ste kupili/nabavili duhane...
[Vrh] 
Stranica 37 / 41.Go to page : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Next
 Similar topics
-
» Upravo ste kupili/nabavili duhane...
» Web shop: Smokingpipes
» Golden Gate lule
» Koliko ste lula kupili otkad ste na forumu?
» Kako punite flake duhane?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: