Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)

Go down 
+26
Lodir
Plućnoozoniran
Lakeman
SanjinRI
vpetrovic
Nikša
ilustrišimuš Batorić
imnik
fra_Perica
paludamentum
Sokreos
Vortimejovrh
DeathSpade
oliohardi
Pantarei
PerB
Branislav
wranjo123
Leo
Matko
bayro
v.milan
babaq
Marko1980
Polerouter
Slajs
30 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1205
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty
PostajNaslov: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty21.04.21 15:47

[You must be registered and logged in to see this link.]

Hamborger Veermaster

P.S. Knjiga je za ukras! Ja ne čitam knjige! Smile

bayro, Branislav, Marko1980, Polerouter, v.milan, Vortimejovrh, PerB and dalam666 like this post

[Vrh] Go down
Polerouter
Peče me jezik
Peče me jezik
Polerouter


Broj postova : 445
Join date : 24.11.2020
Age : 49
Lokacija : Vrbovec

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty21.04.21 17:14

[You must be registered and logged in to see this link.] / [You must be registered and logged in to see this link.] 60:40, Cola

bayro, Branislav, Marko1980, Slajs, v.milan, Vortimejovrh and PerB like this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty21.04.21 17:52

Krasna lula...

Polerouter likes this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3005
Join date : 23.01.2016
Age : 51
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty22.04.21 9:43

HOTW, kafa

bayro, Marko1980 and PerB like this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty22.04.21 10:12

[You must be registered and logged in to see this link.]ov uzorak (hvala!) MB Amphora Burleya. Došao je presušen pa ne treba donositi konačan sud prije ovlaživanja, ali so far so good! Bolji od Amphora Kentuckyja, bar meni. Za razliku od MB Dark Twist Roll Cakea koji me totalno razočarao, nisam se uspio natjerati ni do druge četvrtine lule. S MB HH Pure Virginia je pak ispalo da sam trebao biti strpljiviji i pustiti je da se malo posuši. Dolazi dosta vlažna i to je kasnije imalo nekih negativnih posljedica, mada je prva polovina lule bila tip-top.

Polerouter likes this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1195
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty22.04.21 11:21

Marko1980 je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.]ov uzorak (hvala!) MB Amphora Burleya. Došao je presušen pa ne treba donositi konačan sud prije ovlaživanja, ali so far so good! Bolji od Amphora Kentuckyja, bar meni. Za razliku od MB Dark Twist Roll Cakea koji me totalno razočarao, nisam se uspio natjerati ni do druge četvrtine lule. S MB HH Pure Virginia je pak ispalo da sam trebao biti strpljiviji i pustiti je da se malo posuši. Dolazi dosta vlažna i to je kasnije imalo nekih negativnih posljedica, mada je prva polovina lule bila tip-top.

Samo što Amphora nije moja.  lol!
Za HH Virginiu se skroz slažem, dosta je vlažna (što se ne primjeti dok se ne zapali) pa joj treba sušenje. Dok sam sa Dark Twistom imao sasvim drugačije iskustvo. Baš sam ga jučer pušio, i bio je blag, i svježeg okusa. Nije grizao, nije se mnogo grijao, ma milina.  UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) 2235064407  Moguće je da imam drugačiji dojam jer volim aromatike pa mi se ta blaža nota sviđa. Je l si ga mrvio ili si stvaio direktno? Ja sam par žetončića preklopio i nagurao tako u lulu. Malo se češće treba dopaliti ali navodno bi trebao biti bolji takav.


Zadnja promjena: v.milan; 22.04.21 11:46; ukupno mijenjano 1 put.

Marko1980 and Polerouter like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty22.04.21 11:38

McConnellov Oriental iz DMP (zapravo golden morte) i Earl Grey.
Da je bolje, ne bi valjalo.
Može se.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Branislav and Polerouter like this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty22.04.21 12:02

v.milan je napisao/la:
Marko1980 je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.]ov uzorak (hvala!) MB Amphora Burleya.

Samo što Amphora nije moja.  lol!

Uh, da, lapsus, hvala [You must be registered and logged in to see this link.]! Ili [You must be registered and logged in to see this link.]? Ma najbolje [You must be registered and logged in to see this link.], da budem siguran. :-)

Sokreos likes this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Polerouter
Peče me jezik
Peče me jezik
Polerouter


Broj postova : 445
Join date : 24.11.2020
Age : 49
Lokacija : Vrbovec

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty22.04.21 12:08

[You must be registered and logged in to see this link.]

Kava sa mlijekom uz F&T

Slajs, v.milan and PerB like this post

[Vrh] Go down
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 40
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty22.04.21 18:46

[You must be registered and logged in to see this link.] ma ne tribaš ni spominjat. Zadovoljstvo mi je

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3090
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty22.04.21 22:00

Popodne je bio the Mallard Flake PLUS PERIQUE iz Peterson Kenmare 107, a sada Standard iz Bayrine meršaumice koju mi je velikodušno poklonio. Usput prakticiram i njegovu metodu pušenja na dah (breath smoking) i bome je dobro. Nije ju on izmislio ali je me on učio to.
Što se tiče Mallarda jako sam oduševljen. Donekle podsjeća na Players Navy Flake od nekad. Tanke trakice u flejkovima, miris u limenci odličan. Stara škola virdžinija duhana, za cijeli dan. Od arome nema ništa. Čisti kvalitetni duhan. Nekima je sladak no meni nije bio. Jako fino 5/7.

Slajs, Polerouter, v.milan and PerB like this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty23.04.21 0:58

Zdimio i drugi flake MB HH Pure Virginije, ovaj put malo posušenu i bila je top-top. Sad nastavljam C&D Sansepolcro uz kavu i, naravno, još jednu dugu noć on-line samoedukacije.

Branislav, Polerouter and PerB like this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty23.04.21 8:54

Leo je napisao/la:
Popodne je bio the Mallard Flake PLUS PERIQUE iz Peterson Kenmare 107, a sada Standard iz Bayrine meršaumice koju mi je velikodušno poklonio. Usput prakticiram i njegovu metodu pušenja na dah (breath smoking) i bome je dobro. Nije ju on izmislio ali je me on učio to.

Eto, da sam i ja barem nekog nešto naučio, da ostane neki spomen na mene.
Ja jutarnje duhove, poslije cjelonoćnog bindžanja pete sezone "Peaky Blinders", rastjerujem dobrim starim pouzdanim Huberovim English Balkanom iz DMP (treba li to uopće i spominjati) i Earl Greyem.
Može se.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Branislav, Polerouter, Vortimejovrh and PerB like this post

[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3090
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty23.04.21 13:18

Mallard Flake iz Peterson Aran 221 uz čaj od sladića, mente i sikavice. Sad se osjeti slatko. Ali je jako suptilno i onako, prirodno slatko. Baš sam zadovoljan ovim duhanom.

bayro, Branislav, Polerouter and PerB like this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty23.04.21 14:43

HU Aus dem Krater Plug uz kavu. Može se.

Polerouter and PerB like this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1195
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty23.04.21 17:36

[You must be registered and logged in to see this link.]

Velikodušni uzorak Dan Tobacco Holly's Discovery koji mi je dao [You must be registered and logged in to see this link.]. Hvala! Bit će ovo za nekoliko lula. Još jednan jači duhan. Latakia je dominantna dok je virginia meni u pozadini. Iako se fino dopunjuju ipak malo grublja mješavina. Dosta je fin, ali nije all day duhan.

Marko1980, Slajs, Polerouter and PerB like this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 1998
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty23.04.21 19:07

Neznam kak je to tebi jak duhan, ja sam nikotinski netoleranran pa mi je slab?
[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1205
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty23.04.21 19:26

Ja sam ga baš jučer pušio i rekao bih da je riječ, u mom slučaju, o stabilnoj sredini, što je manje-više uobičajeno za većinu mješavina ili barem dobar dio onih koje pušim. Meni je okusom naporan, to je baš za ljubitelje Latakije, a takav ljubitelj ipak nisam!
Mišljenja sam da je Old Ironsides skladnija mješavina i meni svakako uglađenija! Holly’s je baš za kronične fanove! 😁

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1195
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty23.04.21 19:46

[You must be registered and logged in to see this link.] u pravu si, nikotinski je srednji, okusom je jači, to nisam naglasio. Latakia je jako izražena do samog kraja, što to mi se dosta sviđa. Da budem precizan, duhan jačeg latakijskog okusa a nikotinski srednji (lula bez filtera). Ali svakako dobar duhan kad se čovjek zaželi takvog okusa. Ipak virginiu nisam baš osjetio.

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1205
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty23.04.21 19:52

Škot + Cedevita!

P.S. @v.milan ako je tebi jak, onda ti je jak! Kaj te briga kaj je njemu slab, bolje za tebe! 😂

PerB likes this post

[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty23.04.21 19:52

Peter Heinrich's Golden Sliced i kafa UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) 2235064407

Slajs, Polerouter and PerB like this post

[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3005
Join date : 23.01.2016
Age : 51
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty23.04.21 20:18

Odisej, Lady Grey

bayro, Polerouter and PerB like this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1195
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty23.04.21 20:23

Slajs je napisao/la:
ako je tebi jak, onda ti je jak! Kaj te briga kaj je njemu slab, bolje za tebe! 😂

Realno je wranjo u pravu. Nisam definirao šta mislim pod jak. Prije neki dan sam rusticu opisao kao jak duhan, a ovaj nije ni blizu. Tako da je primjedba na mjestu.

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty23.04.21 20:59

A za kraj G.L. Pease Penny Farthing i nista vise, kako je predobar duvan, odusevio me.
Preporuka ko nije probao.

Marko1980, Slajs, Polerouter, v.milan and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 1998
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty23.04.21 22:01

Mene malo odbija sto nije ribbon nego shag da prebrzo gori i zagrijava lulu?
Barem ja inace pod jak podrazumijevam nikotin, a za okus koristim izraz pun. Rustica je nikotinska ubojica, uzeo sam Marku flake i 3x se prepusio od jedne lule 😂 (moram malo nabiti broj rijeci da bih mogao aplicirati za forumsku lulu 🤪)
Dimim ostatke sam's flakea uz caj od maticnjaka. Super medicina (duhan, ne maticnjak) 😀

bayro, babaq, Slajs and v.milan like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) Empty

[Vrh] Go down
 
UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 40.Go to page : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: