Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Koju lulu/lule najčešće pušite?

Go down 
+6
bayro
Branislav
wranjo123
PerB
Slajs
v.milan
10 posters
Autor/icaPoruka
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1185
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty
PostajNaslov: Koju lulu/lule najčešće pušite?   Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty04.05.22 20:26

U više navrata sam čuo (najčešće na internetu) da ljudi pričaju kako im je određena lula najdraža. Osobno nemam baš najdražu, a i najdraža lula može biti i ona koja se ne puši često nego ima neko sentimentalno značenje. Ali vjerujem da svako ima neku lulu (ili više njih) koju iz nekog razloga najčešće zapali. Iako pušim manje više redovito sve svoje lule (još uvijek ih imam dovoljno malo lol! ) postoje dvije koje najčešće zapalim.

Koju lulu/lule najčešće pušite? 20220511

Jedna je Butz-Choquin dublin, i nju najčešće pušim vani, jer je lagana, stane u torbicu a opet može u nju stati sasvim dovoljno duhana.
Druga je DMP Bingica. To je lula koja je prvi izbor kad sam kod kuće. Odlično se puši, odličano izgleda, sjeda u ruku, lula po mojoj mjeri.

Koju lulu/lule najčešće zapalite i zašto baš te?

Sokreos, Slajs and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1204
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju lulu/lule najčešće pušite?   Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty04.05.22 22:45

Koju lulu/lule najčešće pušite? Img_2310

Zašto Petersonovu Irish Harp (150)? Mislim da je glavni razlog taj što mi oblik bulldog jako odgovara! Naime, kupio sam je kao prvu bulldogicu baš iz razloga da vidim kako mi odgovara taj oblik. Trenutačno, mogu reći, da mi je oblik bulldog možda i najdraži od svih!

bayro, Polerouter, v.milan and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 460
Join date : 12.02.2021
Age : 38
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju lulu/lule najčešće pušite?   Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty05.05.22 8:35

Za sada bi rekao da mi se najbolje puši Rinaldo sahara yyy apple, a najviše sam pušio Radice rind, a to ce se cjerojatno promjenit, nedavno sam kupio Brebbiu pusio sam je samo 2-3 puta cini mi se da ce biti odlicna, a na istom putu je i Nuttens Bing.

Polerouter likes this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 1995
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju lulu/lule najčešće pušite?   Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty05.05.22 10:20

prastaru savinelli 606 virginia model. obični bent billiard. ima tolko patine po njoj da se ne vidi sta je ispod. druga mi je jedan davorinov stari rad koji ni nema ime shapea, a svidja mi se jer je duboka dosta zarnica, a uska.

Sokreos likes this post

[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju lulu/lule najčešće pušite?   Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty05.05.22 10:36

Koju lulu/lule najčešće pušite? Img_2288

Savineli 129 i iza nje Dr.Boston koja je nekad bila klasična billiardica koju sam prepravio zbog oštešenja na usniku (u temi "nove stare lule" se vidi).
Ove dve lule se najbolje i najpouzdanije puše, isključivo virginije i vapere, toliko ih koristim da kejk skidam na dve nedelje 😁

bayro, Sokreos, Igor ZG, Slajs, Polerouter and v.milan like this post

[Vrh] Go down
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 460
Join date : 12.02.2021
Age : 38
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju lulu/lule najčešće pušite?   Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty05.05.22 10:49

Branislav je napisao/la:
Koju lulu/lule najčešće pušite? Img_2288

Savineli 129 i iza nje Dr.Boston koja je nekad bila klasična billiardica koju sam prepravio zbog oštešenja na usniku (u temi "nove stare lule" se vidi).
Ove dve lule se najbolje i najpouzdanije puše, isključivo virginije i vapere, toliko ih koristim da kejk skidam na dve nedelje 😁
Da probaš poslje svakog pušenja očistit žarnicu papirnatim ubrusom, cake se stvara puno sporije i bude bas kako triba

Vortimejovrh likes this post

[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju lulu/lule najčešće pušite?   Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty05.05.22 11:37

Ma naravno da to radim gentleman
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju lulu/lule najčešće pušite?   Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty06.05.22 13:30

Koju lulu/lule najčešće pušite? 2022-010


Ova DMP vulkanica, morta bicolor, rad našeg Meštra iz prošle godine, poklonila mi ju supruga za  rođendan, ono - za prave muže, stane u nju 'ladno tri i po grama medecine. Kako Papa Štrumf  reče; spoj iskustva i znanja.
Uz nju, stara Aktaşeva meerica kupljena u Excalibur city-u na granici Austrije i Češke.
Sa te dvije bih mogao na pusti otok. Uz dovoljnu količinu duhana, normalno.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Branislav, Sokreos, Slajs, Polerouter, v.milan, Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 883
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju lulu/lule najčešće pušite?   Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty07.05.22 4:20

Koju lulu/lule najčešće pušite? Img_2026


Passatore, Oliva Graziosa.
Lagana i puna dobrih uspomena

bayro, Branislav, Sokreos, Igor ZG, Polerouter, v.milan and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju lulu/lule najčešće pušite?   Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty07.05.22 14:21

Krasna.
Mora da se ova oliva odlično puši! Inače su Passatore i Molina najpoznatiji proizvođači lula od maslinovog drveta. puffy

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8243
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju lulu/lule najčešće pušite?   Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty07.05.22 22:56

Ta Oliva je već lijepo promjenila boju.... Koju lulu/lule najčešće pušite? 2235064407

bayro and Nikša like this post

[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 883
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju lulu/lule najčešće pušite?   Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty08.05.22 9:00

Meni je baš super, odlično se puši. Nekako se uvijek vraćam njoj.

Da promijenila je boju, dosta je tamnija nego kad sam je dobio. Kad je stalno u upotrebi 😎. Nisam na prvu ni primijetio. Dok je nisam usporedio s stalkom koji je došao s njom 😯
[Vrh] Go down
Sokreos
Hladan dim
Hladan dim
Sokreos


Broj postova : 854
Join date : 03.04.2019
Age : 40
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : Fayyum, Salty Dogs, Louisiana Broken

Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju lulu/lule najčešće pušite?   Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty08.05.22 10:57

Adsorba 218,
dobro leži u ruci, kad nešto radim rukama mogu je držati u ustima (dobro težište), dobro se puši. Pravi radni 🐎.

Koju lulu/lule najčešće pušite? Img_2165

bayro, Branislav, Polerouter, v.milan, Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju lulu/lule najčešće pušite?   Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty08.05.22 14:51

@Sokreos , nisi li tu Adsorbu dimio kad smo se našli u Senju? Odličan luličak! puffy

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Sokreos likes this post

[Vrh] Go down
Sokreos
Hladan dim
Hladan dim
Sokreos


Broj postova : 854
Join date : 03.04.2019
Age : 40
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : Fayyum, Salty Dogs, Louisiana Broken

Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju lulu/lule najčešće pušite?   Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty08.05.22 15:43

Je, to je ta 😄
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 62
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju lulu/lule najčešće pušite?   Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty08.05.22 22:30

Velika Barontini lula,jos veca od tanzanijskog meera i obe jubilarke, DMP naravno.

bayro, Branislav, Sokreos and Nikša like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty
PostajNaslov: Re: Koju lulu/lule najčešće pušite?   Koju lulu/lule najčešće pušite? Empty

[Vrh] Go down
 
Koju lulu/lule najčešće pušite?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Koju lulu odabrati ?
» Koja vrsta u koju zemlju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Vaše lule-
Forum(o)Bir: