Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Prateći sadržaj

Go down 
+4
FajkaSt
Davorin
Nikša
PurgerVž
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 224
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Prateći sadržaj  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prateći sadržaj    Prateći sadržaj  - Page 2 Empty18.01.24 21:57

PurgerVž je napisao/la:
Eto, napravljena je još jedna etaža..jednog dana možda dođem i do stropa. 😁😁😁😁Prateći sadržaj  - Page 2 Image10

Pitam ....

Oni duhani u limenkama na sliki .... jel ti to zbog lijepog finiša ormarčiča ili imaš unutra duhane u rotaciji? Jer pitam se... duhani se izsuše, ove limenke propuštaju vazduh i jedino ako redovno sve to pušiš onda nema vremena, da se duhani izsuše do potrebne rehidracije.
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Prateći sadržaj  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prateći sadržaj    Prateći sadržaj  - Page 2 Empty18.01.24 22:40

Samo pitaj, nema duhana unutra naravno...bio bi ko barut.. Ja inače odmah nakon otvaranja spremam duhan u staklenku, a ako je pouch odnosno vrećica nju otvaram odmah po dolasku i spremam u staklenke bez obzira da li pušio taj duhan ili ne.
Ovako je samo za ukras, da se ne vidi ružni zid..imao sam neke dorade još...Poslikam sutra.. 😉

v.milan, Nikša and Borut like this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 224
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Prateći sadržaj  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prateći sadržaj    Prateći sadržaj  - Page 2 Empty19.01.24 5:04

PurgerVž je napisao/la:
Samo pitaj, nema duhana unutra naravno...bio bi ko barut.. Ja inače odmah nakon otvaranja spremam duhan u staklenku, a ako je pouch odnosno vrećica nju otvaram odmah po dolasku i spremam u staklenke bez obzira da li pušio taj duhan ili ne.
Ovako je samo za ukras, da se ne vidi ružni zid..imao sam neke dorade još...Poslikam sutra.. 😉

E to to ... mora u staklo a limenke su za ukras. Pa isto ja radim. Samo mi nije bilo jasno. Ali bi ipak bilo fantastično, da bi one limenke mogle, da drže duhan kao staklenke.

Nikša and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Prateći sadržaj  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prateći sadržaj    Prateći sadržaj  - Page 2 Empty19.01.24 11:15

Ima još posla, ali sve u svoje vrijeme...Ovo je danas moj mali raj. 💞

Prateći sadržaj  - Page 2 20240124
Prateći sadržaj  - Page 2 20240125

bayro, Igor ZG, Polerouter, v.milan, Nikša, Saymoran, Borut and Asterix like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 970
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Prateći sadržaj  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prateći sadržaj    Prateći sadržaj  - Page 2 Empty19.01.24 11:37

Izgleda fenomenalno, cestitam
Prateći sadržaj  - Page 2 303824 Prateći sadržaj  - Page 2 2235064407 Prateći sadržaj  - Page 2 2835865371 gentleman

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Prateći sadržaj  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prateći sadržaj    Prateći sadržaj  - Page 2 Empty19.01.24 11:41

Fala lepa! Puno rastavljanja paleta, brušenja, šarafanja, farbanja. Pitala me žena kad se selim, ma reko odmah! 😂😂😂😂

v.milan, Nikša, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 224
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Prateći sadržaj  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prateći sadržaj    Prateći sadržaj  - Page 2 Empty19.01.24 12:01

Pa to je fenomenalno. Siječam se kad si prvi put objavijo, da si preselio iz jednog prostora u drugog i nisam našao slika. A sad ovo je fenomenalno. To ti je sad svemirski brod lula pušača.

Vidim vidim fale ti još tamo limenke, da popuniš rupe.

A sad samo gledaj, da ti žena ne počne da puši lule jer ona nečeš imat mira tu. Tako da što više jakih duhana ili pušenje u luli naseckane cigare.

lol!

Nikša and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Prateći sadržaj  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prateći sadržaj    Prateći sadržaj  - Page 2 Empty19.01.24 12:10

Da, počeo sam slagati sve u malom podrumu kuće ali mi je s vremenom vlaga probila dolje pa nije bilo baš pametno niti provoditi vrijeme u takvom prostoru kao što nije dobro ni za lule, a ni za duhan.
Preselio sam sve u garažu. Iza onog malog prozora je auto parkiran, prezidao sam prostor na pola i sad imam svojih božanskih 7m2..duhani lijepo stoje u visećem ormaru na suhom, tamnom i prohladnom mjestu..Prateći sadržaj  - Page 2 20240127

Igor ZG, v.milan, Nikša, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 224
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Prateći sadržaj  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prateći sadržaj    Prateći sadržaj  - Page 2 Empty19.01.24 13:43

Gledam duhane ... dobar imaš ti izbor. Ima svega. Tome ja kažem pušenje u bojama a ne u crnobijeli varjanti.

Nikša and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Prateći sadržaj  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prateći sadržaj    Prateći sadržaj  - Page 2 Empty19.01.24 16:01

Treba to samo podebljavati jer nikad nije dosta.. 😁

Polerouter and Borut like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Prateći sadržaj  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prateći sadržaj    Prateći sadržaj  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Prateći sadržaj
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Vaše lule-
Forum(o)Bir: