Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Balandis lule-pomoc pri kupnji

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
FajkaSt
Prva lula
Prva lula
FajkaSt


Broj postova : 31
Join date : 28.08.2022
Age : 43
Lokacija : Split

Balandis lule-pomoc pri kupnji Empty
PostajNaslov: Balandis lule-pomoc pri kupnji   Balandis lule-pomoc pri kupnji Empty07.10.22 23:20

Postovani lulasi.
Zamolio bih vas za misljenje o Lulama Balandis, naletio sam vec na post gdje ih G.Bayro pohvalio.
Pocetnik sam pa me zanima taj cjenovni rank jer radije bih imao koju vise.
Ove dvije su mi zapele za oko.Balandis lule-pomoc pri kupnji Screen10
Nadam se da nisam sta falija oko otvaranja teme, ako jesam nije namjerno, skuzajte u tom slucaju.
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Balandis lule-pomoc pri kupnji Empty
PostajNaslov: Re: Balandis lule-pomoc pri kupnji   Balandis lule-pomoc pri kupnji Empty08.10.22 11:22

Ja sam lani kupio jednu iz RAW serije (sirovi vrijes), lula se lijepo puši ali mi je stigla sa dvije male rupice na glavi lule sa vanjske strane i s jednom na vratu lule isto sa vanjske strane..Za sada, a to je već godinu dana mislim, nema nikakvih problema. Nije mi se dalo zajebavat, reklamirat pa vraćat bla, bla..
Uglavnom, za ostale lule ne znam no kak to u životu ide; nikad ne znaš kaj te čeka iza ugla.. 😉
[Vrh] Go down
FajkaSt
Prva lula
Prva lula
FajkaSt


Broj postova : 31
Join date : 28.08.2022
Age : 43
Lokacija : Split

Balandis lule-pomoc pri kupnji Empty
PostajNaslov: Re: Balandis lule-pomoc pri kupnji   Balandis lule-pomoc pri kupnji Empty08.10.22 11:28

Hvala na odgovoru.
Gospodin sta ih prodaje mi je rekao za ovu prvu lulu sa slike "Bison" da su izdrzljive i da se ne griju bas brzo, sta mi je super, jer zna mi se zaletit, pa se lula ugrije.
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Balandis lule-pomoc pri kupnji Empty
PostajNaslov: Re: Balandis lule-pomoc pri kupnji   Balandis lule-pomoc pri kupnji Empty08.10.22 11:33

FajkaSt je napisao/la:
Hvala na odgovoru.
Gospodin sta ih prodaje mi je rekao za ovu prvu lulu sa slike "Bison" da su izdrzljive i da se ne griju bas brzo, sta mi je super, jer zna mi se zaletit, pa se lula ugrije.
A čuj, osobno mislim da je svaka lula izdržljiva onoliko koliko si ti strpljiv, pa čak i kuruznjače.. 😁😁😁😁😁
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Balandis lule-pomoc pri kupnji Empty
PostajNaslov: Re: Balandis lule-pomoc pri kupnji   Balandis lule-pomoc pri kupnji Empty08.10.22 12:37

PurgerVž je napisao/la:
Ja sam lani kupio jednu iz RAW serije (sirovi vrijes), lula se lijepo puši ali mi je stigla sa dvije male rupice na glavi lule sa vanjske strane i s jednom na vratu lule isto sa vanjske strane..Za sada, a to je već godinu dana mislim, nema nikakvih problema. Nije mi se dalo zajebavat, reklamirat pa vraćat bla, bla..
Uglavnom, za ostale lule ne znam no kak to u životu ide; nikad ne znaš kaj te čeka iza ugla.. 😉

Pa u tome i jeste štos kod "raw" lula, dakle takve su kakve su, bez kamufliranja, kitanja i lakiranja, glavno da je žarnica bez oštećenja! To je prvo počela raditi "Molina", onda Morgan - "Bones" serija, sada i Balandis.
Ja gledam da bih sebi jednu takvu Balandisovu za Božić poklonio! santa
Ponavljam, sa Baladisom samo najbolja iskustva! Imam njihove tri lule i prezadovoljan sam s njima!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Sokreos, v.milan, Nikša, FajkaSt and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Balandis lule-pomoc pri kupnji Empty
PostajNaslov: Re: Balandis lule-pomoc pri kupnji   Balandis lule-pomoc pri kupnji Empty08.10.22 12:44

Ma meni kad je došla, na prvu mi je bilo "ajoj" i onda sam shvatio da takva mora biti..a puši se odlično.. 😁

bayro, Nikša and FajkaSt like this post

[Vrh] Go down
FajkaSt
Prva lula
Prva lula
FajkaSt


Broj postova : 31
Join date : 28.08.2022
Age : 43
Lokacija : Split

Balandis lule-pomoc pri kupnji Empty
PostajNaslov: Re: Balandis lule-pomoc pri kupnji   Balandis lule-pomoc pri kupnji Empty08.10.22 20:29

Znam bit nestrpljiv, pa mi se zna desit da lulu malo pregrijem, ne uvjek.
Poceo sam s lulom od kruske, pa sam "namakao" Adsorba 218 od vrijesa, i sad zadnja Jean Claude isto od vrijesa u dnu je siroka i mislim da mi bas odgovara, primjetio sam da se teze grije iako je znam "opteretiti" uvlacenjem nekad.Tu sam lulu ne planski kupio kad sam isao po duhan, jer mi se bas svidila na prvu i po izgledu, cjeni, a i mislim da izrada ok, koliko ja to mogu vidjeti/osjetiti.
Hvala na odgovorima.
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Balandis lule-pomoc pri kupnji Empty
PostajNaslov: Re: Balandis lule-pomoc pri kupnji   Balandis lule-pomoc pri kupnji Empty09.10.22 20:31

FajkaSt je napisao/la:
Znam bit nestrpljiv, pa mi se zna desit da lulu malo pregrijem, ne uvjek.
Poceo sam s lulom od kruske, pa sam "namakao" Adsorba 218 od vrijesa, i sad zadnja Jean Claude isto od vrijesa u dnu je siroka i mislim da mi bas odgovara, primjetio sam da se teze grije iako je znam "opteretiti" uvlacenjem nekad.Tu sam lulu ne planski kupio kad sam isao po duhan, jer mi se bas svidila na prvu i po izgledu, cjeni, a i mislim da izrada ok, koliko ja to mogu vidjeti/osjetiti.
Hvala na odgovorima.
Išao si po duhan i slučajno kupio i lulu? Ajde fala bogu nisam jedini sa "poremećajem"( valjda je to u pozitivnom smislu-ne znam). Ja odem po litru i vodu pa dođem sa čistačima, dva tri duhana i s ponekom jeftinijom cigarom i kojekakvim đinđabindžama.. 🤪

bayro and FajkaSt like this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2008
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Balandis lule-pomoc pri kupnji Empty
PostajNaslov: Re: Balandis lule-pomoc pri kupnji   Balandis lule-pomoc pri kupnji Empty10.10.22 9:09

moj savjet je da si za tu lovu bolje kupis neku polovnu dobru marku lulu poput savinellija, stanwella il neceg slicnog

Branislav, Polerouter and FajkaSt like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Balandis lule-pomoc pri kupnji Empty
PostajNaslov: Re: Balandis lule-pomoc pri kupnji   Balandis lule-pomoc pri kupnji Empty10.10.22 10:52

wranjo123 je napisao/la:
moj savjet je da si za tu lovu bolje kupis neku polovnu dobru marku lulu poput savinellija, stanwella il neceg slicnog
Ili Rossijevu sa carinom! 😂😂😂😂😂

bayro and wranjo123 like this post

[Vrh] Go down
FajkaSt
Prva lula
Prva lula
FajkaSt


Broj postova : 31
Join date : 28.08.2022
Age : 43
Lokacija : Split

Balandis lule-pomoc pri kupnji Empty
PostajNaslov: Re: Balandis lule-pomoc pri kupnji   Balandis lule-pomoc pri kupnji Empty10.10.22 13:57

wranjo123 je napisao/la:
moj savjet je da si za tu lovu bolje kupis neku polovnu dobru marku lulu poput savinellija, stanwella il neceg slicnog

Hvala na savjetu, razmotrit cu tu ideju.
Nego na te rabljene slabo naljecem 😁.
Sta se tice Balandisa, tamo mi se dosta lula svida, a cijene su pristupacne, nisu toliko skupe za moj pojam.

bayro likes this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Balandis lule-pomoc pri kupnji Empty
PostajNaslov: Re: Balandis lule-pomoc pri kupnji   Balandis lule-pomoc pri kupnji Empty

[Vrh] Go down
 
Balandis lule-pomoc pri kupnji
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» pomoc
» Balandis lule

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Lule-
Forum(o)Bir: