Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Rossi lule

Go down 
+3
Slajs
bayro
PurgerVž
7 posters
Autor/icaPoruka
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Rossi lule Empty
PostajNaslov: Rossi lule   Rossi lule Empty08.10.22 12:09

Poštovana gospodo, da li netko možda ima saznanja o općenitoj kvaliteti Rossi lula? Znam samo da su podserija Savinellija jer navodno vrijes koji ne zadovoljava kriterije za Savinelli lule ide u proizvodnju pod Rossi.. Naručio sam jednu iako sam se trebao prije informirat al jbga, ljubav na prvi pogled je bila, a bogami i na drugi i na treći..pa eto, ako bi meni ovako labilnome netko nekaj rekao o njima ako zna.. Uglavnom Rossi Vittoria 8811 je vec negdje na oceanskim valovima...bar se nadam da je. 🤔[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Rossi lule Empty
PostajNaslov: Re: Rossi lule   Rossi lule Empty08.10.22 12:40

Sve si sam napisao; no kako se Savinelli opako srozao sa kvalitetom, sa ovom "Rossi" ne možeš pogriješiti, radije Rossi nego Savinelli!
Koliko si ju "labilni" platio?

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Rossi lule Empty
PostajNaslov: Re: Rossi lule   Rossi lule Empty08.10.22 12:47

bayro je napisao/la:
Sve si sam napisao; no kako se Savinelli opako srozao sa kvalitetom, sa ovom "Rossi" ne možeš pogriješiti, radije Rossi nego Savinelli!
Koliko si ju "labilni" platio?
Mislim da je bilo nekih 380kn- 48$ plus 3$ shipping..da, ukupno 51$ preko smoking pipesa, samo da me carina još ne prca za to bit će dobro. A baš mi i treba jedna malo većih gabarita.

bayro likes this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1211
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Rossi lule Empty
PostajNaslov: Re: Rossi lule   Rossi lule Empty08.10.22 13:09

Nisi trebao naručivati preko SP-a jer ćeš imati carinu na to! A SP ima i trgovinu za EU (bez duhana dakako) pa je od tamo preporučljivo kupovati lule. Ne znam koliko puta treba ponoviti, da je SP postao posve neprihvatljiv za Europu, upravo zbog carine.

v.milan likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Rossi lule Empty
PostajNaslov: Re: Rossi lule   Rossi lule Empty08.10.22 13:10

Slajs je napisao/la:
Nisi trebao naručivati preko SP-a jer ćeš imati carinu na to! A SP ima i trgovinu za lule (bez duhana dakako) za EU pa je od tamo preporučljivo kupovati lule. Ne znam koliko puta treba ponoviti, da je SP postao posve neprihvatljiv za Europu, upravo zbog carine.
A kaj ćeš, ovaj put ću očito na malo teži način..
[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1211
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Rossi lule Empty
PostajNaslov: Re: Rossi lule   Rossi lule Empty08.10.22 13:14

Čitaj što je do sada napisano na forumu i zaboravi na SP! puffy

v.milan and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Rossi lule Empty
PostajNaslov: Re: Rossi lule   Rossi lule Empty08.10.22 13:21

Slajs je napisao/la:
Čitaj što je do sada napisano na forumu i zaboravi na SP! puffy
Pa dobro, na kraju krajeva nije beg cicija. 🥸

Igor ZG likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Rossi lule Empty
PostajNaslov: Re: Rossi lule   Rossi lule Empty09.10.22 0:01

Tu Rossicu koju sam i htio na sp.eu niti nemaju u ponudi, a jednom se živi 😁 barem dok žena ne sazna 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

bayro, Igor ZG, Polerouter, v.milan and Nikša like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Rossi lule Empty
PostajNaslov: Re: Rossi lule   Rossi lule Empty15.10.22 21:28

Nakon 15 dana napokon je stigla. Nova crna ljepotica..carina 118kn, dobro sam prošao!!! 🤭[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, wranjo123, Slajs, Polerouter, v.milan and Nikša like this post

[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Rossi lule Empty
PostajNaslov: Re: Rossi lule   Rossi lule Empty03.11.22 17:13

Samo ti uživaj, lijepa je lula, nekako šerlokovska.
A kaj se tiče carine, ako nema u Europi za kupiti, onda se i to mora...

Nikša and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Rossi lule Empty
PostajNaslov: Re: Rossi lule   Rossi lule Empty26.11.22 18:17

Ne smijem ni prismrdit više niti jednoj stranici na crni petak ili na međunarodni dan lule! Ali neka to bude ipak od sutra. Nema mi pomoći očito..Rossi/Sera/ 8122 Pot. Halo carina!!! Dobar dan, nismo se dugo čuli i tako to.. 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Branislav, Igor ZG, Polerouter, v.milan, Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Rossi lule Empty
PostajNaslov: Re: Rossi lule   Rossi lule Empty27.12.22 15:02

Evo da malo širim svoj prekokrasni rep, nakon točno trideset i jednog dana čekanja "šeflja" je stigla!
Rossiiev Pot ❤
🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗[You must be registered and logged in to see this link.]

babaq, Sokreos, Igor ZG, Polerouter and v.milan like this post

[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8259
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Rossi lule Empty
PostajNaslov: Re: Rossi lule   Rossi lule Empty27.12.22 17:25

Ovo kvaliteta vrijesa koji ne zadovoljava je samo uvjetno. Radi se o estetici, imaju po koju točkicu, tako da se rustikare. Kod pušenja ne bi trebalo biti ama baš nikakvog utjecaja. Sve je to ionako, danas, u najvećim količinama Albanski vrijes.

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Rossi lule Empty
PostajNaslov: Re: Rossi lule   Rossi lule Empty27.12.22 17:39

Davorin je napisao/la:
Ovo kvaliteta vrijesa koji ne zadovoljava je samo uvjetno. Radi se o estetici, imaju po koju točkicu, tako da se rustikare. Kod pušenja ne bi trebalo biti ama baš nikakvog utjecaja. Sve je to ionako, danas, u najvećim količinama Albanski vrijes.
Mene su baš privukle zbog tog svog na oko "grubog" finiša i nekako su mi posebno lijepe jer opet nisu istovremeno nešto najsavršenije možda što sam vidio. Ali "ono nešto" me je uzelo i ne pušta..pogotovo nakon prve billiardice crne s vrha topica. Čim sam je primio u ruku nekako smo kliknuli i ona i ja, a i duhan skupa s nama hvala bogu 🤗.
A sve je počelo Balandisovom Raw briarkom, poseban "touch" dlanom na grubu površinu me definitivno osvojio..i sada ove dvije. Ahh..slabost je gadna stvar.. 🙃🙂🙃🙂
[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2008
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Rossi lule Empty
PostajNaslov: Re: Rossi lule   Rossi lule Empty28.12.22 9:53

meni su pjeskarene i rustikarene lule isto više fora jer ih osjetiš pod rukom dok pušiš dok ove glatke samo možeš gledat kasnije ako imaju lijep grain. i vecina glatkih lula se nakon nekog vremena umulja dok rustikarene ostaju iste.

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Rossi lule Empty
PostajNaslov: Re: Rossi lule   Rossi lule Empty28.12.22 11:50

wranjo123 je napisao/la:
meni su pjeskarene i rustikarene lule isto više fora jer ih osjetiš pod rukom dok pušiš dok ove glatke samo možeš gledat kasnije ako imaju lijep grain. i vecina glatkih lula se nakon nekog vremena umulja dok rustikarene ostaju iste.
Definitivno se slažem, nadam se da ću danas nakon nažalost preležanih blagdana krstiti prinovu nečime.. 😁
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Rossi lule Empty
PostajNaslov: Re: Rossi lule   Rossi lule Empty25.08.23 11:27

Nakon podužeg vaganja bespućima interneta pala je odluka za Rossijev lovat iz serije Rubino Antico. Kolega si je naručivao neke glinene lule pa reko da uletim i ja.. Narudžba je pala preko bare sa Sp.USA 14.08.2023. i ne znam kako, da li nekim "schengenskim" čudom jučer (24.08.) je stigla u svoj novi dom, znači za samo 10 dana..S obzirom da sam iznimno zadovoljan sa dva Rossijeva modela od ranije (billiard i pot) nadam se da će me i ova dobro poslužiti.😎[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Branislav, wranjo123, v.milan and Borut like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Rossi lule Empty
PostajNaslov: Re: Rossi lule   Rossi lule Empty10.10.23 14:48

"Još samo ova" je stigla preko bare za 11 dana.
Ne znam kaj bi joj drugo reko' nego "Mala, dobrodošla mi!" 💞
Rossi bent Brandy..[You must be registered and logged in to see this link.]

Sokreos, Polerouter, Nikša, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 224
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Rossi lule Empty
PostajNaslov: Re: Rossi lule   Rossi lule Empty10.10.23 16:21

Vrlo lepa, čestitam!!!

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Rossi lule Empty
PostajNaslov: Re: Rossi lule   Rossi lule Empty

[Vrh] Go down
 
Rossi lule
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Rub lule
» Pad lule..
» Lule

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: