Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)

Go down 
+20
imnik
Branedelux
Borut
wranjo123
Dilen
vpetrovic
Gredičar
Polerouter
Saymoran
Slajs
Branislav
Vortimejovrh
Nikša
v.milan
PerB
GrⒶna
SanjinRI
bayro
Sokreos
PurgerVž
24 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1142
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty29.08.23 15:25

Saymoran je napisao/la:
Neka ljuta mješavina Mac baren vanile i Savinelli Black Cavendisha starog valjda 10 let sa espressom u Savinelli Romi

Zvuči zanimljivo
😂 uključujući i espresso.

GrⒶna and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 850
Join date : 26.07.2023
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty29.08.23 15:50

Nikša je napisao/la:
Saymoran je napisao/la:
Neka ljuta mješavina Mac baren vanile i Savinelli Black Cavendisha starog valjda 10 let sa espressom u Savinelli Romi

Zvuči zanimljivo
😂 uključujući i espresso.

Papreno je u svakom slucaju😂😂

Nikša and GrⒶna like this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Peče me jezik
Peče me jezik
GrⒶna


Broj postova : 334
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty29.08.23 18:06

S pogledom na jučerašnji snijeg crpim kofein iz šalice i sirijsku latakiju iz Wellauerova Engleza!


[You must be registered and logged in to see this link.]

Uživam Ilija, da! Very Happy

bayro, SanjinRI, Polerouter, v.milan, Vortimejovrh, PurgerVž and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 850
Join date : 26.07.2023
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty29.08.23 19:20

GrⒶna je napisao/la:
S pogledom na jučerašnji snijeg crpim kofein iz šalice i sirijsku latakiju iz Wellauerova Engleza!


[You must be registered and logged in to see this link.]

Uživam Ilija, da! Very Happy

Samo njihov englez ima sirijsku latakiju ili i drugi wellaueri?

Sokreos likes this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Peče me jezik
Peče me jezik
GrⒶna


Broj postova : 334
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty29.08.23 20:11

Englez, Balkan, čista Latakia, a Latakia Mixture je mix ciparske i sirijske


[You must be registered and logged in to see this link.]


Upravo pušim Balkan...čudo od duhana!! Very Happy
Od tri njihova koja sam probao, Balkan mi je daleko najbolji..

bayro, Sokreos, SanjinRI, PurgerVž and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty30.08.23 7:44

[You must be registered and logged in to see this link.]  - da, samo Wellauerovi duhani još koriste sirijsku Latakiju, koju su negdje uskladištili u velikim količinama.

[You must be registered and logged in to see this link.] , vidim da uživaš i jodlaš po bregima, briga tebe! Što se tiče Wellauerovih duhani svi su dobri, ali meni osobno je ona tamnoplavo-crna "Latakia Mixtire" najbolja, iako ni ona koja ima pakiranje kao DDR senf isto tako ne zaostaje puno. MIslim na ovu mješavinu:


[You must be
registered and logged in to see this image.]

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

GrⒶna and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 850
Join date : 26.07.2023
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty30.08.23 8:37

Imam glen piper kupljen negdje oko 2015 ali otvoren prije dva tjedna te MB Navy flake otvoren negdje 2010 kojeg sam nabio u limenku pipera da preuzmu vlagu
Za sad nemam primjedbi

Pušim u gulelovom meerschaumu i pijem onda i Earl Grey i English breakfast ✍

[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Sokreos, Polerouter, Nikša, Vortimejovrh and GrⒶna like this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Peče me jezik
Peče me jezik
GrⒶna


Broj postova : 334
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty30.08.23 15:17

bayro je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.]  - da, samo Wellauerovi duhani još koriste sirijsku Latakiju, koju su negdje uskladištili u velikim količinama.

[You must be registered and logged in to see this link.] , vidim da uživaš i jodlaš po bregima, briga tebe! Što se tiče Wellauerovih duhani svi su dobri, ali meni osobno je ona tamnoplavo-crna "Latakia Mixtire" najbolja, iako ni ona koja ima pakiranje kao DDR senf isto tako ne zaostaje puno. MIslim na ovu mješavinu:


[You must be
registered and logged in to see this image.]

Dada upravo taj senf! To mi ke do sad najfiniji njihov duhan!
Neki na Tobacco Reviews tvrde da ima možda i 50% latakie i trebala bi biti samo Sirijska unuta!!

bayro and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty30.08.23 15:29

Kada si već u Švicarskoj - ne budi ti zapovijeđeno - uzmi jednu limenku njihove "Latakia Mixture" tp je ona tamnoplavo crna naljepnica, nećeš požaliti! Meni je to jedan između pet najboljih mješavina koje sam pušio.
I da, sigurno je u svim mješavinama sirijska latakija, jer ju nepoznatim putevima međunarodne trgovine i profita stvarno imaju!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

v.milan, Vortimejovrh, GrⒶna and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Peče me jezik
Peče me jezik
GrⒶna


Broj postova : 334
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty30.08.23 16:36

Može, drage volje ako nađem. Za sada sam jedva nalazio Wellauer uopće, a ovaj dućan što sam našao nije imao Latakia Mixture...
Ali nađem li dobit ćeš na poklon! Wink)

bayro and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Peče me jezik
Peče me jezik
GrⒶna


Broj postova : 334
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty31.08.23 17:53

Dopolavoro..

[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Sokreos, SanjinRI, Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh and like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 891
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty31.08.23 19:19

...uz radio i colu. 🥸[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Sokreos, SanjinRI, Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh and like this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Peče me jezik
Peče me jezik
GrⒶna


Broj postova : 334
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty01.09.23 9:12

Chartan rolice uz tramakanje kontejnera

[You must be registered and logged in to see this link.]

Sokreos, SanjinRI, Polerouter, Nikša, Vortimejovrh, PurgerVž and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1142
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty01.09.23 12:20

GrⒶna je napisao/la:
Chartan rolice uz tramakanje kontejnera

[You must be registered and logged in to see this link.]

To mi nikako ne izgleda sigurno što taj radi dok ti uživaš u luli 🫣

GrⒶna and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
SanjinRI
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
SanjinRI


Broj postova : 166
Join date : 20.07.2019
Age : 44
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : G.L.Pease-Maltese Falcon

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty01.09.23 15:58

[You must be registered and logged in to see this link.]
Tumblin dice uz pivo🍻

bayro, Branislav, Sokreos, Polerouter, v.milan, Nikša, PurgerVž and like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 891
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty01.09.23 20:32

Doza željeza za bolju krvnu sliku i početak rujanskih radosti...uz naravno Inkin tonik. 🫡[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Sokreos, SanjinRI, Polerouter, v.milan, Nikša, Saymoran and Gredičar like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 739
Join date : 08.02.2021
Age : 52
Lokacija : Zagreb

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty02.09.23 21:00

[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Branislav, wranjo123, Sokreos, SanjinRI, Polerouter, v.milan and like this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1315
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty03.09.23 11:14

[You must be registered and logged in to see this link.]

Earl Grey i C&D Super Balkan.

bayro, Branislav, Sokreos, SanjinRI, Slajs, Polerouter, Nikša and like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 891
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty03.09.23 16:49

..uz Juice. 🥸[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Branislav, Sokreos, SanjinRI, Polerouter, v.milan, Nikša and like this post

[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty04.09.23 11:11

C&D Opening Night i espresso.

Dobra mesavina virdzinija, sad posle 3 god odmaranja je bas fina.
Svi ovi C&D duvani imaju potencijala kad odmore, pogotovo njihove virdzinije.

bayro, wranjo123, Pantarei, Sokreos, SanjinRI, Polerouter, v.milan and like this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Peče me jezik
Peče me jezik
GrⒶna


Broj postova : 334
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty06.09.23 11:48

I moka sa šlagom i Baileys

[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Branislav, wranjo123, SanjinRI, Polerouter, v.milan, Nikša and like this post

[Vrh] Go down
Sokreos
Hladan dim
Hladan dim
Sokreos


Broj postova : 900
Join date : 03.04.2019
Age : 40
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : Fayyum, Salty Dogs, Louisiana Broken

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty06.09.23 12:18

Odlični RM Regent Street i kava

bayro, Branislav, wranjo123, Polerouter, v.milan, Nikša, PurgerVž and like this post

[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty06.09.23 13:10

kako bi ga uporedio sa Elizabethan Mixture?

bayro and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty06.09.23 13:16

Sokreos je napisao/la:
Odlični RM Regent Street i kava

Taj klon Elisabethan Mixture mi je odličan! McConnell nije baš uspio u svakom svom "kloniranju", ali ovaj im je odlično uspio! Jedan od rijetkih vapera koje mogu s guštom pušiti. Nije tako jak kao stari Dunhillov original od kojeg su uši otpadale, ali je jako fin!
Gdje si ga se dokopao Krešo? puffy

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Branislav, Sokreos and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Sokreos
Hladan dim
Hladan dim
Sokreos


Broj postova : 900
Join date : 03.04.2019
Age : 40
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : Fayyum, Salty Dogs, Louisiana Broken

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty06.09.23 13:22

Na žalost nisam bio u prilici probati Elizabethan, ovaj je srednji do malo jači i zahtjeva polagani tempo. Uz sporo dimljenje do kraja je fin i ugodan za pušenje u protivnom malo "zaljuti" okus na kraju.

Branislav, v.milan and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 8 Empty

[Vrh] Go down
 
UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)
[Vrh] 
Stranica 8 / 40.Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)
» UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: