Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)

Go down 
+20
imnik
Branedelux
Borut
wranjo123
Dilen
vpetrovic
Gredičar
Polerouter
Saymoran
Slajs
Branislav
Vortimejovrh
Nikša
v.milan
PerB
GrⒶna
SanjinRI
bayro
Sokreos
PurgerVž
24 posters
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1142
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty05.12.23 13:31

Znam da je  Off topic  Cool
Ali čovjek je "upravo popušio".

Ja sam prošao na čistu sreću.
Kaže taj iz komisije, pogriješili ste na tom mjestu, a i auto vam se ugasilo, čime se bavite? Pomorac. A dobro izgledate ko ozbiljan mladić pustiti ćemo vas.
😂🫣😂😂😂😂
Da je samo znao......😱

Kako kaže Borut, ne odustaj. Proći ćeš 💪

v.milan and GrⒶna like this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 281
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty05.12.23 13:43

ja sam pao zbog dveh stvari:
+ prebrzo sam vozio na parkingu kada sam tražijo parking (sad kada gledam nazad uopšte nisam brzo vozio)
+ na pijesku koji je bio zbog zimske službe na asfaltu nosilo me jedne pola metra kada sam skretao na desno na putu kde ne vozi ni deset avtomobila na dan

Evo, u drugo napravio, sada imam oko jedan miljun kilometara napravljenih u 34 godina vožnje, bez jednog sudara, bez nikakvih problema i evo samo 5 puta u 34 godinama uhvatio me radar na blesavim mestima kde stavljaju radare samo da skupljaju novac.

Tako da samo idi još jedanput polagat i sredit češ ti to.

Nikša and GrⒶna like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 850
Join date : 26.07.2023
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty05.12.23 14:33

Jedino je problem sto kosta, a prvi, drugi, treci, cetvrti… isti kurac.

Nikša and GrⒶna like this post

[Vrh] Go down
Polerouter
Peče me jezik
Peče me jezik
Polerouter


Broj postova : 459
Join date : 24.11.2020
Age : 50
Lokacija : Vrbovec

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty05.12.23 18:53

[You must be registered and logged in to see this link.]

Pfeifendepot Camelot Broken

Sokreos, Slajs, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, PerB, PurgerVž and like this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1315
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty05.12.23 20:43

Erik Stokkebye Twilight i topla čokolada sa šlagom. Što bi pipe guru rekao: može se.

Nikša, Vortimejovrh, PurgerVž and Borut like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1142
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty06.12.23 9:32

v.milan je napisao/la:
Erik Stokkebye Twilight i topla čokolada sa šlagom. Što bi pipe guru rekao: može se.

Podsjetio si me da imam ga  ja od kad si mi dao na druženju.   cheers
Pa evo Twilight ujutro i kava.  UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 303824

Još uvijek je dobar, uopće se ne osjete "kisele noge" 🦶🤪
Baš mi je sjeo, hvala.

v.milan likes this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Peče me jezik
Peče me jezik
GrⒶna


Broj postova : 334
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty06.12.23 11:58

Raja hvala na lijepim riječima i podršci!!
Kad položim, prva destinacija ima da bude druženje u Zgu! Wink


[You must be registered and logged in to see this link.]

P.S. Može se, da! ; )

Sokreos, v.milan, Nikša, PurgerVž, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1142
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty06.12.23 19:41

[You must be registered and logged in to see this link.]

Talijanski Golf i čaša vode (nije na slici, ako mi se vjeruje na riječ?)

Sokreos, v.milan, GrⒶna, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty07.12.23 8:48

Vjerujem.
A taj "Golf" kada sam ga davno pušio u Italiji mi nije bio loš. Još uvijek u onoj crveno smeđoj vrećici, lagani aromatik?

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 281
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty07.12.23 10:10

Samo u info ...

tri duhana su u Italiji koje su iz iste linije i zove jih proletarski duhani: ITALIA, FORTE i GOLF

Dok je duhan Italia normalan a Forte tako tako, Golf se smatra za duhan kojeg niko ne kupuje in niko ne puši. Duhan Italia puno puta upotrebljava se za miksanje z ostalim duhanima, da se malo napravi veči volumen duhana kojeg se inače normalno puši. A za Golf svi kažu, da je kao smljevena kartonska embalaža.

Ali .... kada sam bio u Italiji u stalnoj potragi za lula duhanima nikad nisam uzeo Golfa tako da pušio ga nisam nikada. I to baš zbog toga jer nijedna recenzija nije bila pozitivna.

Ali ... ako ti Nikša sjedne Golf onda super. I ja pušim takve duhane koje Bayro ni u snu ne bi stavio u lulu Smile a Golf, čitam sad, je stavio u lulu Smile

Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1142
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty07.12.23 10:41

Borut je napisao/la:
Samo u info ...

tri duhana su u Italiji koje su iz iste linije i zove jih proletarski duhani: ITALIA, FORTE i GOLF

Dok je duhan Italia normalan a Forte tako tako, Golf se smatra za duhan kojeg niko ne kupuje in niko ne puši. Duhan Italia puno puta upotrebljava se za miksanje z ostalim duhanima, da se malo napravi veči volumen duhana kojeg se inače normalno puši. A za Golf svi kažu, da je kao smljevena kartonska embalaža.

Ali .... kada sam bio u Italiji u stalnoj potragi za lula duhanima nikad nisam uzeo Golfa tako da pušio ga nisam nikada. I to baš zbog toga jer nijedna recenzija nije bila pozitivna.

Ali ... ako ti Nikša sjedne Golf onda super. I ja pušim takve duhane koje Bayro ni u snu ne bi stavio u lulu Smile a Golf, čitam sad, je stavio u lulu Smile

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 171190064

Kad sam bio u Rimu ovo ljeto, htio neki njihov duhan, bio jedino taj Golf. Meni nije tako loš, srednji, ali ne za svaki dan, tu i tamo me uhvati. Shocked

Borut likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1142
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty07.12.23 11:01

bayro je napisao/la:
Vjerujem.
A taj "Golf" kada sam ga davno pušio u Italiji mi nije bio loš. Još uvijek u onoj crveno smeđoj vrećici, lagani aromatik?

Da još uvijek isti umrijet od smjeha


[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty07.12.23 15:18

Borut je napisao/la:


I ja pušim takve duhane koje Bayro ni u snu ne bi stavio u lulu Smile a Golf, čitam sad, je stavio u lulu Smile


Ja sam pisao o nečem što sam probao pred četrdeset godina.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Nikša, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 850
Join date : 26.07.2023
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty07.12.23 16:46

Po sastojcima, i aromama, podsjeca na Amphora Full Aroma. Nikša si probao oboje, mozes usporediti? Vjerojatno Golf nije ni blizu

Borut likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1142
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty07.12.23 18:19

Probao sam oboje i nisu mi baš slični koliko se sjecam. Nije me podsjetila na Amphoru. E sad mogao bi baš testirati, ono jednu, pa drugu, negdje u budućnosti pa ti javim. Ali koliko me pamćenje služi nisu mi slični.

Borut likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty07.12.23 21:18

Da se razumijemo, nije taj "Golf" RPV (roba prve vrste), no meni je kao klincu od dvadesetak godina sa malo iskustva bio OK, lagani aromatik. Onda još moje nepce nije upoznalo sve ove medicine koje sam u međuvremenu probao. Danas, kako reče Borut, teško da bi išao u bilo koju moju fajfu. No Crvena (full) Amphora je uvijek u pripremi kada mi dozlogrde sve moje engleske i orijentalne mješavine. I sasvim je OK.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Vortimejovrh, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1142
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty08.12.23 5:50

[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Sokreos, Polerouter, v.milan, Vortimejovrh, GrⒶna, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 850
Join date : 26.07.2023
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty08.12.23 16:33

Espresso i Mixture modern jer zasto ne

[You must be registered and logged in to see this link.]

Sokreos, Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh and Borut like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1142
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty08.12.23 22:26

[You must be registered and logged in to see this link.]

Amphora Full, zeleni čaj i patuljak, čekamo jutro.


[You must be registered and logged in to see this link.], sad sam oba testirao, vidim da AFull i Golf imaji isti sastav ali nisu isti aromom, kod Golfa je slabija i vise baca na alkohol, dok ovdje više na nešto cvijetno/voćno.

bayro, Sokreos, Polerouter, v.milan, Vortimejovrh, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 850
Join date : 26.07.2023
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty09.12.23 6:19

Čokoladno meni Wink

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1224
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty09.12.23 12:49

[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh and Borut like this post

[Vrh] Go down
Polerouter
Peče me jezik
Peče me jezik
Polerouter


Broj postova : 459
Join date : 24.11.2020
Age : 50
Lokacija : Vrbovec

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty09.12.23 13:50

[You must be registered and logged in to see this link.]

Pfeifendepot Macker, kava

bayro, Sokreos, Slajs, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty09.12.23 13:54

....kao - ne može se do duhana, nema se, sve puklo i otišlo u šturc, generalno kolektivno plakanje kao pred Zidom plača u Jeruzalemu, a samo redate deliciju za delicijom!
Dobro je! lol!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Sokreos, Slajs, Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh and Borut like this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1315
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty09.12.23 15:48

bayro je napisao/la:
....kao - ne može se do duhana, nema se, sve puklo i otišlo u šturc, generalno kolektivno plakanje kao pred Zidom plača u Jeruzalemu, a samo redate deliciju za delicijom!
Dobro je! lol!

Uvijek može bolje. 😆

Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1142
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty09.12.23 17:45

Ma to se vade "ratne zalihe" kriza je.
🙄🤪

bayro and Borut like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 23 Empty

[Vrh] Go down
 
UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)
[Vrh] 
Stranica 23 / 40.Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)
» UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: