Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)

Go down 
+20
imnik
Branedelux
Borut
wranjo123
Dilen
vpetrovic
Gredičar
Polerouter
Saymoran
Slajs
Branislav
Vortimejovrh
Nikša
v.milan
PerB
GrⒶna
SanjinRI
bayro
Sokreos
PurgerVž
24 posters
Go to page : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
Autor/icaPoruka
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 467
Join date : 12.02.2021
Age : 39
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty11.02.24 22:23

PurgerVž je napisao/la:
Hu-hu 👀.. uz tonik..[You must be registered and logged in to see this link.]
Kakav je nisan nikad proba
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 802
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty11.02.24 22:33

PerB je napisao/la:
PurgerVž je napisao/la:
Hu-hu 👀.. uz tonik..[You must be registered and logged in to see this link.]
Kakav je nisan nikad proba
Odličan, imam ga još nešto malo od 5og mjeseca prošle godine ...meni osobno najbolji "pivski" duhan do sada ali ide mi dobro s bilo čime (kava, sok)  Jedino ne znam zašto je svrstan pod ostale duhane, više mi je klasična Va/Bur mješavina sa malo periquea i kentuckyem kao začinima. Dosta je jak al ne pretjerano..Sve u svemu, njega ću opet uredno naručit. 😉

bayro, Sokreos, Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, PerB and Borut like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1024
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty12.02.24 8:32

[You must be registered and logged in to see this link.]

Zeleni čaj & McClelland Frog Morton's Cellar zahvaljujući velikodušnosti Vortimejovrha.
Nisam nikad probao prije i moram se složiti s svima tu na Forumu kako je stvarno šteta što ih više nema u proizvodnji.

bayro, Majka, Sokreos, Polerouter, v.milan, PerB, PurgerVž and like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17167
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty12.02.24 13:00

Stari par koji je imao manufakturu Frog Mortona je otišao u mirovinu, nisu htjeli prodati nikom recept, ni Petersonu ni Smokingpipesu da ga ovi ne prostituiraju i po mišljenju, dobro su napravili.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Majka, Sokreos, Nikša, Vortimejovrh and GrⒶna like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1024
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty12.02.24 13:43

Prostitucija im je sigurno bila u budućnosti, samo mi je žao da nisu našli nekog načina da sami nastave, nekog van tih "velikih igrača".

Vortimejovrh likes this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
GrⒶna


Broj postova : 288
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty12.02.24 17:12

Old Dublin Wellauer.
Dok komunisti kroz privatizaciju plivaju kao g*vna kroz kanalizaciju, ja kroz Wellauerove proizvode!

[You must be registered and logged in to see this link.]

PerB, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 802
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty13.02.24 20:18

..uz bambus i Andromedu na HR2. 🤟[You must be registered and logged in to see this link.]

Sokreos, Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, PerB, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 826
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty13.02.24 21:01

[You must be registered and logged in to see this link.]

Sokreos, Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, PerB, PurgerVž and like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1024
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty14.02.24 8:39

[You must be registered and logged in to see this link.]

McClelland 2016 Holiday Spirit (hvala Vortimejovrh) i kava.

Sokreos, Polerouter, v.milan, PerB, GrⒶna, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 826
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty14.02.24 17:28

[You must be registered and logged in to see this link.]

Sokreos, Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, PerB, GrⒶna and Borut like this post

[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3017
Join date : 23.01.2016
Age : 51
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty14.02.24 19:58

Dark orion, Darjeeling

bayro, wranjo123, Sokreos, Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh and like this post

[Vrh] Go down
Smokey Harp
Prva lula
Prva lula
Smokey Harp


Broj postova : 13
Join date : 24.01.2024
Age : 44
Lokacija : Kustošija
Omiljeni duhani : Kaj postoje i neomiljeni? Joj, da, fakat....

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty15.02.24 11:29

Upravo pušim virginia ruby uz kavu i čaj doma ali u luli koja je jučer došla.

No razlog mog tipkanja je više za temu tipa "KAJ MI JE RAZVESELILO DAN".
Naime kako je trebalo obnoviti duhan, zaputil sam se u Frankopansku kad tamo....ona, jedna, jedina i neponovljiva GOGA.
Znam da vi kaj tam kupujete to znate da ona tam dela, ali ja sam baš bio oduševljen, jer sam kod nje kupoval još dok je delala u Masarykovoj, pa sam se, pošto je nisam videl koju godinu, ljepo zbrbljal s njom, i tak mi je bilo drago da makar sam rekao da idem samo duhan kupiti (Original Choice dva paketa) ipak sam uzeo Xikarovu verziju Old Boya pa nek ide sve u vražju m.
S obzirom da butige tj kafići otvaraju tek u 4 (pljačka li im materijalna) nisam ju počastil kaj mi je baš žal. Pa sam joj pustil, pa nek si cugne nekej u moje ime kad sjedne neka .
Eto, zdimim si lule svaki dan i baš se veselim jer upravo dižem na 3 dnevno sad kad je došla.
A koja je došla? Pa to bumo prvo u Aviatoru jednom (ne danas) napravili predpremijeru i onda ide na forum.
A vi kako te 😂😂

Nikša, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
GrⒶna


Broj postova : 288
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty15.02.24 13:58

Uz tursku kavu sa bademovim mlijekom...

[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, PerB, PurgerVž and like this post

[Vrh] Go down
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 467
Join date : 12.02.2021
Age : 39
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty15.02.24 14:07

McBaren club blend i kava

Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, PurgerVž, GrⒶna, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1024
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty15.02.24 18:03

Carolina Rose i voda.
Za smirenje poslije vaterpola.
😱

bayro, v.milan, Vortimejovrh, PerB, PurgerVž, GrⒶna, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17167
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty15.02.24 19:34

Nikša je napisao/la:
Carolina Rose i voda.Za smirenje poslije vaterpola.
😱

A što je bilo? Nisam školovala....

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

PurgerVž and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1024
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty15.02.24 19:42

bayro je napisao/la:
Nikša je napisao/la:
Carolina Rose i voda.Za smirenje poslije vaterpola.
😱

A što je bilo? Nisam školovala....

Usli u finale na peterce
pop

bayro likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17167
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty15.02.24 19:44

Aha. Sad mi je jasnije.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 802
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty15.02.24 20:53

Amphora Virginia Blend uz colu, krstitke.. 😎[You must be registered and logged in to see this link.]

Polerouter, v.milan, Nikša, PerB, GrⒶna, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1024
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty15.02.24 21:50

I kakve su bile krstitke?😁
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 802
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty15.02.24 22:09

Nikša je napisao/la:
I kakve su bile krstitke?😁
Točno u 21.00 sam zapalio duhan, a tek sam na pola lule sada u 21.50 🫠.. lijepo se ponaša, jedino što ne razvija onaj fini okus Amphorine Virginie koji inače izvlačim no treba je upušiti pa onda dati kompletan sud..i jos je omotana onim crnim govnom iznutra što mi užasno na živce ide. Kao priprema za stvaranje karbonskog sloja...To nek si mami doma nose. Po mome skromnom tri i pol godišnjem iskustvu mišljenja sam da stvarno moraš bit siledžija i manijak da progoriš novu lulu pa makar i kuruzu. To kažem jer sam ja i sam "malo temperamentniji" kao osoba pa je možda donekle i kontradiktorno pitanje da li je lula zapravo za mene, ali koliko me smiruje, općeg uvjerenja sam da ipak je..Na kraju krajeva, guštam u njima apsolutno! 😁


Zadnja promjena: PurgerVž; 16.02.24 18:33; ukupno mijenjano 1 put.

Nikša, Vortimejovrh, PerB, GrⒶna and Borut like this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
GrⒶna


Broj postova : 288
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty16.02.24 11:08

I turska sa bademovim!
:'D

[You must be registered and logged in to see this link.]

Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, PerB, PurgerVž, Saymoran and like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 826
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty16.02.24 17:03

Uz ardbeg 10 let
Super mi pase u zadnje vrijema ova Crna fregata

[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Polerouter, v.milan, Nikša, PerB, PurgerVž and Borut like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17167
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty16.02.24 18:26

O, da. Kuma mi je prošle godine donijela osam unci Crne fregate iz Amerike, nije bogami dugo izdržala! bayro

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1024
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty16.02.24 19:46

[You must be registered and logged in to see this link.]

Maduro & crni čaj

bayro, Polerouter, v.milan, PerB, PurgerVž, GrⒶna, Saymoran and like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 37 Empty

[Vrh] Go down
 
UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)
[Vrh] 
Stranica 37 / 40.Go to page : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)
» UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: