Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Čistači za lule u Varaždinu

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 824
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Čistači za lule u Varaždinu Empty
PostajNaslov: Čistači za lule u Varaždinu   Čistači za lule u Varaždinu Empty12.08.23 18:12

Pitanje, ako tko zna - ima li kakav ducan/ kiosk da ih drzi u Varazdinu? Sad
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 781
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Čistači za lule u Varaždinu Empty
PostajNaslov: Re: Čistači za lule u Varaždinu   Čistači za lule u Varaždinu Empty12.08.23 22:57

Saymoran je napisao/la:
Pitanje, ako tko zna - ima li kakav ducan/ kiosk da ih drzi u Varazdinu? Sad

Inače ima..U strogom centru grada na samom uglu Gundulićeve i Korza u kiosku i-novina.
Kažem "inače" jer sam baš jučer ugrabio zadnji paket. Uglavnom, gospođa kaj radi nutra veli da ih uredno naručuju. Izbor duhana ti je MBov Loose cut i Original Choice..čistači su inače oko 3€ i samo ih još u tom kiosku ima za nabavit. Imao je donedavno i Tobacco shop 10m niže ali iste te Vauen čistače su prodavali na komad po 15 centi (1kn).

Slajs and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 824
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Čistači za lule u Varaždinu Empty
PostajNaslov: Re: Čistači za lule u Varaždinu   Čistači za lule u Varaždinu Empty12.08.23 23:33

Pih, kakva nestašica… Smile
Nema ni Zagrebu na par mjesta gdje sam trazio
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 781
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Čistači za lule u Varaždinu Empty
PostajNaslov: Re: Čistači za lule u Varaždinu   Čistači za lule u Varaždinu Empty12.08.23 23:42

Saymoran je napisao/la:
Pih, kakva nestašica… Smile
Nema ni Zagrebu na par mjesta gdje sam trazio
Je, nažalost je tržište nikakvo postalo, ali eto u ovim I-novinama ih uredno imaju i baš je nakon moje kupnje jučer zvala za nabavu opet. Meni je problem što nema recimo tanjih čistača pa sam sa 15ak lula koje pušim spao na 4-5 jer su mi za dosta lula ovi Vauenovi (plavo-bijeli) ili predebeli ili su na knap pa su muke ako ih moraš forsirat u lulu, a mislim da svi znamo kamo to, ne daj bože, vodi..

Nikša and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Čistači za lule u Varaždinu Empty
PostajNaslov: Re: Čistači za lule u Varaždinu   Čistači za lule u Varaždinu Empty13.08.23 9:15

Ako netko ide u Zagreb, imaju one crveno - bijele "Blitz" čistače koji su OK i nešto su tanji od Vauenovih u onom tobaccu kod tržnice u Utrinama, Vajdin vijenac iza Igomata.
A ako netko prolazi kroz Crikvu, rado ću mu ustupiti koji paket, jerbo mi komšija Igor svaki put donese čistače, njih nikad dosta.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

v.milan, Nikša, Vortimejovrh, PurgerVž and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 824
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Čistači za lule u Varaždinu Empty
PostajNaslov: Re: Čistači za lule u Varaždinu   Čistači za lule u Varaždinu Empty17.08.23 16:08

U Dugavama su, kupio zadnja tri🫡

bayro likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Čistači za lule u Varaždinu Empty
PostajNaslov: Re: Čistači za lule u Varaždinu   Čistači za lule u Varaždinu Empty17.08.23 17:02

Što sam napisao, u Utrinama? U Dugavama naravno! Sva su ta sela preko Save ista!
Dakle, uspio si naći, baš mi je drago!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 824
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Čistači za lule u Varaždinu Empty
PostajNaslov: Re: Čistači za lule u Varaždinu   Čistači za lule u Varaždinu Empty17.08.23 17:11

Hvala jos jednom

bayro likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Čistači za lule u Varaždinu Empty
PostajNaslov: Re: Čistači za lule u Varaždinu   Čistači za lule u Varaždinu Empty17.08.23 20:04

To si one "Blitz" našao? Ti su OK, meni su za svakodnevno čišćenje sasvim OK. Ne savijaju se, elastični su i ne ostavljaju komadiće pamuka u usniku.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 824
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Čistači za lule u Varaždinu Empty
PostajNaslov: Re: Čistači za lule u Varaždinu   Čistači za lule u Varaždinu Empty17.08.23 20:14

[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Polerouter, v.milan and Nikša like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Čistači za lule u Varaždinu Empty
PostajNaslov: Re: Čistači za lule u Varaždinu   Čistači za lule u Varaždinu Empty

[Vrh] Go down
 
Čistači za lule u Varaždinu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pad lule..

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: