Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Prvi duhan

Go down 
+6
jam.hadar
Gredičar
PurgerVž
Borut
v.milan
Nikša
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 970
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Prvi duhan Empty
PostajNaslov: Prvi duhan   Prvi duhan Empty29.12.23 7:48

Zanima me koji je bio vaš prvi duhan, znam da je u neka davna vremena izbor bio više nego ograničen, ali eto, ima i mladih snaga (po stažu). bayro
Također dali taj duhan još nekad zapalite?

Za mene vrlo neoriginalno prvi duhan je bio MB Original Choice i da još ga imam za povremenu konzumaciju.
drunken

Gredičar and Borut like this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1223
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Prvi duhan Empty
PostajNaslov: Re: Prvi duhan   Prvi duhan Empty29.12.23 7:50

Borkum Riff, mislim da je bio whisky. Od tada ga nisam nikad više zapalio.

Nikša and Borut like this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 224
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Prvi duhan Empty
PostajNaslov: Re: Prvi duhan   Prvi duhan Empty29.12.23 10:31

BorkumRiff Cherry to jest Ruby sad. Jos ga pusim, pogotovo u drustvu. A kada sam sam sa lulom obicno biram kakve latakie.

bayro and Nikša like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Prvi duhan Empty
PostajNaslov: Re: Prvi duhan   Prvi duhan Empty29.12.23 11:11

I ja sam počeo sa Original Choiceom, na svu sreću brzo sam otkrio škota i Virginiju No.1, a onda sam krenuo sa internet avanturom - što, kako i zašto..prije 3 godine ponuda je bila sasvim solidna kod nas iako mi baš nisu trebale kasnije faze Clana, Skandinavika, Sail Blacka i sl. Ali opet, bar sam brzo upoznao sve gadosti zakemijanih aromatika i brzo shvatio da apsolutno nisu za mene. OC sam zadnje kupio početkom ove godine, popušio lulu ili dvije i eno ga stoji i čeka na svoj red iako mislim da na red doći najvjerojatnije uopće neće..


Zadnja promjena: PurgerVž; 29.12.23 11:13; ukupno mijenjano 1 put.

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Gredičar
Prva lula
Prva lula
Gredičar


Broj postova : 28
Join date : 09.08.2023
Age : 26
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : McConnell Oriental, MyM965, Nightcap, McC. Regent street, MB HH Burley flake

Prvi duhan Empty
PostajNaslov: Re: Prvi duhan   Prvi duhan Empty29.12.23 11:12

Neka MB-ova vanilija... nikad više 😁 I skoro su me ti aromatici i zauvijek odvratili od lule... Znao sam im u Havani i spomenut da bi bilo bolje nekom novom preporučit neki nearomatičan blend za početak jer se po mom iskustvu i loše ponašaju aromatici kod pušenja... sad bi to kod njih onda bila Amphora valjda za preporuku, a i vidim da je vi ovdje večinom hvalite (još je nisam probao).

bayro and Nikša like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 970
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Prvi duhan Empty
PostajNaslov: Re: Prvi duhan   Prvi duhan Empty29.12.23 11:20

Gredičar je napisao/la:
Neka MB-ova vanilija... nikad više 😁 I skoro su me ti aromatici i zauvijek odvratili od lule... Znao sam im u Havani i spomenut da bi bilo bolje nekom novom preporučit neki nearomatičan blend za početak jer se po mom iskustvu i loše ponašaju aromatici kod pušenja... sad bi to kod njih onda bila Amphora valjda za preporuku, a i vidim da je vi ovdje večinom hvalite (još je nisam probao).

Vjerojatno je to bio MB Classic Loose Cut. FYI
Prvi duhan 2835865371
To je jedno vrijeme bilo sveprisutno kod nas.
Meni kao "aromaticaru" jos uvijek drag duhan
Prvi duhan 171190064

A kod njih nema vise skoro nista za preporuku, ostao im Original Choice i jos par duhana za ne spomenuti.
Bio jucer u Havani. Kazu nadaju se pocetkom godine da ce im konacno dostaviti "nesto".
A da organiziraju ovih dana neko druzenje, spremali su prostor ispred butige, kazu samo s pozivnicicom, ali da ne znaju tko dobiva.
Nesto sumnjam da sam im na mailing listi study

Gredičar likes this post

[Vrh] Go down
Gredičar
Prva lula
Prva lula
Gredičar


Broj postova : 28
Join date : 09.08.2023
Age : 26
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : McConnell Oriental, MyM965, Nightcap, McC. Regent street, MB HH Burley flake

Prvi duhan Empty
PostajNaslov: Re: Prvi duhan   Prvi duhan Empty29.12.23 11:30

Ovo "nešto" 😂😅
Ali evo zanima me bi li ti kao aromatičar preporučio za nekog novog aromatik kao početak? Čini mi se da je teže izvuči puni potencijal i aromu aromatika iz lule nego npr. pure virginia neka za prvu ruku...? Možda je samo meni tako 🤷🏻‍♂️

Nikša and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Prvi duhan Empty
PostajNaslov: Re: Prvi duhan   Prvi duhan Empty29.12.23 11:34

Kad bih mogao vratiti vrijeme unatrag, mislim da bi ja prvo uzeo dio Amphorine linije - Virginiju, Kentucky, Full Aromu i čak Mac Barenov Plumcake kao ulaz u latakijski svijet.. To bih ja nekako savjetovao totalnom početniku...

Nikša, Vortimejovrh and Gredičar like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 970
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Prvi duhan Empty
PostajNaslov: Re: Prvi duhan   Prvi duhan Empty29.12.23 11:46

Gredičar je napisao/la:
Ovo "nešto" 😂😅
Ali evo zanima me bi li ti kao aromatičar preporučio za nekog novog aromatik kao početak? Čini mi se da je teže izvuči puni potencijal i aromu aromatika iz lule nego npr. pure virginia neka za prvu ruku...? Možda je samo meni tako 🤷🏻‍♂️

Pa mislim da bih kao preporuku isao s Original Choice, nije ni amo ni tamo iako je nominalno aromatik.
Virginie su malo dvosjekli mač za mene. Neke mi se sviđaju a neke mi bacaju na slamu, pa bi isto mogle odbiti nekoga na prvu? OC mi je nekako sigurniji za prvi pokusaj, a onda lako covjek pođe u smjeru koji mu paše? Ovi neki notorni aromatici nisu za prvi put za preporuku, a mnogi ni za ikakvu, ali sve opet zavisi i sto doticna osoba ima mogucnost nabaviti a OC je sveprisutan i sasvim dobar duhan.

Sad vidim sto je @PurgerVž pisao. Mozda i Amphora Full Aroma jer nije uopce jak aromatik.
dado

v.milan, PurgerVž and Gredičar like this post

[Vrh] Go down
Gredičar
Prva lula
Prva lula
Gredičar


Broj postova : 28
Join date : 09.08.2023
Age : 26
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : McConnell Oriental, MyM965, Nightcap, McC. Regent street, MB HH Burley flake

Prvi duhan Empty
PostajNaslov: Re: Prvi duhan   Prvi duhan Empty29.12.23 11:51

Nikša je napisao/la:
Gredičar je napisao/la:

Pa mislim da bih kao preporuku isao s Original Choice, nije ni amo ni tamo iako je nominalno aromatik.
Virginie su malo dvosjekli mač za mene. Neke mi se sviđaju a neke mi bacaju na slamu, pa bi isto mogle odbiti nekoga na prvu? OC mi je nekako sigurniji za prvi pokusaj, a onda lako covjek pođe u smjeru koji mu paše? Ovi neki notorni aromatici nisu za prvi put za preporuku, a mnogi ni za ikakvu, ali sve opet zavisi i sto doticna osoba ima mogucnost nabaviti a OC je sveprisutan i sasvim dobar duhan.

👍👍👍
Ja volim tu slamu, al kako ko naravno 😄 pretpostavljam da si ti onda više dark virginija fan jer su mi slađe i više na voće nego na slamu... možda je i tamnija virginija sigurnija🤷🏻‍♂️
Moram si kupiti jedan Original vidio sam i na druženju da se puši, a već sam i zaboravio kakav je...
I izvinite možda sam nas malo skrenuo s teme iako je naslov Prvi duhan 😄 al ne hipotetski 😄
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 970
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Prvi duhan Empty
PostajNaslov: Re: Prvi duhan   Prvi duhan Empty29.12.23 11:58

Gredičar je napisao/la:
Nikša je napisao/la:
Gredičar je napisao/la:

Pa mislim da bih kao preporuku isao s Original Choice, nije ni amo ni tamo iako je nominalno aromatik.
Virginie su malo dvosjekli mač za mene. Neke mi se sviđaju a neke mi bacaju na slamu, pa bi isto mogle odbiti nekoga na prvu? OC mi je nekako sigurniji za prvi pokusaj, a onda lako covjek pođe u smjeru koji mu paše? Ovi neki notorni aromatici nisu za prvi put za preporuku, a mnogi ni za ikakvu, ali sve opet zavisi i sto doticna osoba ima mogucnost nabaviti a OC je sveprisutan i sasvim dobar duhan.

👍👍👍
Ja volim tu slamu, al kako ko naravno 😄 pretpostavljam da si ti onda više dark virginija fan jer su mi slađe i više na voće nego na slamu...
Moram si kupiti jedan Original vidio sam i na druženju da se puši, a već sam i zaboravio kakav je...
I izvinite možda sam nas malo skrenuo s teme iako je naslov Prvi duhan 😄 al ne hipotetski 😄

Da, vise sam za dark virginije.
Nedavno sam dobio na probu od jednog naseg lulasa Rattray Hal O' the Wynd i iako nije cista virginia bas mi je odlican.
nisi skrenuo s teme, vezano je uz pocetke i nastavke  [You must be registered and logged in to see this image.]

A za i oko OC najbolja osoba ti je njezin guru Lakeman
Laughing

PurgerVž and Gredičar like this post

[Vrh] Go down
Gredičar
Prva lula
Prva lula
Gredičar


Broj postova : 28
Join date : 09.08.2023
Age : 26
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : McConnell Oriental, MyM965, Nightcap, McC. Regent street, MB HH Burley flake

Prvi duhan Empty
PostajNaslov: Re: Prvi duhan   Prvi duhan Empty29.12.23 12:10

E ako nisam skrenuo s teme i kad smo već kod toga onda:
s obzirom na ono što je v.milan spominjao na Štefanje da će se Humidor posavjetovati sa forumom oko izbora duhana za lulu u ponudi... ako su forumaši za, mogli bi skupa dogovoriti preporuku nekog duhana (koji se nađe u ponudi) za first timere koji uđu tamo? mislim neznam kolko su oni otvoreni za takve preporuke, ali da potencijalno olakšamo put novim lulašima 😁
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 970
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Prvi duhan Empty
PostajNaslov: Re: Prvi duhan   Prvi duhan Empty29.12.23 12:14

Gredičar je napisao/la:
E ako nisam skrenuo s teme i kad smo već kod toga onda:
s obzirom na ono što je v.milan spominjao na Štefanje da će se Humidor posavjetovati sa forumom oko izbora duhana za lulu u ponudi... ako su forumaši za, mogli bi skupa dogovoriti preporuku nekog duhana (koji se nađe u ponudi) za first timere koji uđu tamo? mislim neznam kolko su oni otvoreni za takve preporuke, ali da potencijalno olakšamo put novim lulašima 😁

Izgledali su dosta otvoreni kad su bili na jednom od druzenja, Milan je najvise s njima pricao, vidimo kad se jave oko toga sto ce biti dostupno.
Ideja je dobra i vjerojatno se moze nesto u tom smjeru napraviti.
Jedino se brinem oko djela gdje se mi svi skupa nesto dogovorimo sto je za preporuku.
Malo smo vise solisti [You must be registered and logged in to see this image.] s cvrstim uvjerenjima [You must be registered and logged in to see this image.]

Gredičar likes this post

[Vrh] Go down
Gredičar
Prva lula
Prva lula
Gredičar


Broj postova : 28
Join date : 09.08.2023
Age : 26
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : McConnell Oriental, MyM965, Nightcap, McC. Regent street, MB HH Burley flake

Prvi duhan Empty
PostajNaslov: Re: Prvi duhan   Prvi duhan Empty29.12.23 12:17

[quote="Nikša"]
Gredičar je napisao/la:


Izgledali su dosta otvoreni kad su bili na jednom od druzenja, Milan je najvise s njima pricao, vidimo kad se jave oko toga sto ce biti dostupno.
Ideja je dobra i vjerojatno se moze nesto u tom smjeru napraviti.
Jedino se brinem oko djela gdje se mi svi skupa nesto dogovorimo sto je za preporuku.
Malo smo vise solisti  [You must be registered and logged in to see this image.] s cvrstim uvjerenjima  [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]

A mislim si ovak: možemo povesti malu raspravu i malu anketu... valjda će bit jedan duhan s dva glasa 🤣🤣🤣

A i s obzirom da će bit ograničen izbor i nije ono "meni je ovaj najdraži" nego je tematski birano za početnika (znači laka mehanika pušenja, možda automatski izbacimo flakove, nesmije gorit prevruće po prirodi itd.) mislim da će ipak bit suženo dovoljno za dogovor 🤷🏻‍♂️

A ovak općenito i ljepše da smo solisti 😁

A ako je ovo prenadobudno možemo bar preporučiti koje duhane ne uzeti za prvi put 😂

Eto samo prijedlog!
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 970
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Prvi duhan Empty
PostajNaslov: Re: Prvi duhan   Prvi duhan Empty29.12.23 12:34

Lakše što ne uzeti hahahah

PurgerVž and Gredičar like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 970
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Prvi duhan Empty
PostajNaslov: Re: Prvi duhan   Prvi duhan Empty29.12.23 12:37

Da ne lupam napamet


[You must be registered and logged in to see this link.]


Ima tu tu poruka od heritage964 od 12.12 jos uvijek ove godine o tome što dobavljač obećava, a valjda će i dostaviti, pa malo prouči i otvori temu 😉👍

Gredičar likes this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1223
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Prvi duhan Empty
PostajNaslov: Re: Prvi duhan   Prvi duhan Empty29.12.23 14:24

Možemo i više od jednog, zašto ne. Ako ljudi iz Humidora budu za mogu i staviti pored nekih "preporuka lulaškog kluba".

Nikša and Gredičar like this post

[Vrh] Go down
Gredičar
Prva lula
Prva lula
Gredičar


Broj postova : 28
Join date : 09.08.2023
Age : 26
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : McConnell Oriental, MyM965, Nightcap, McC. Regent street, MB HH Burley flake

Prvi duhan Empty
PostajNaslov: Re: Prvi duhan   Prvi duhan Empty29.12.23 14:35

v.milan je napisao/la:
Možemo i više od jednog, zašto ne. Ako ljudi iz Humidora budu za mogu i staviti pored nekih "preporuka lulaškog kluba".

A i neće biti svih u svako doba na svakom mjestu tako da 👍
Znači radi se o ovima s popisa na koji je linkao Nikša? Jer ja sam prvo skužio da je tema bila koji bi se novi uvezli... ovi s popisa kolko vidim su i bili dostupni barem nekad...
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 970
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Prvi duhan Empty
PostajNaslov: Re: Prvi duhan   Prvi duhan Empty29.12.23 14:37

v.milan je napisao/la:
Možemo i više od jednog, zašto ne. Ako ljudi iz Humidora budu za mogu i staviti pored nekih "preporuka lulaškog kluba".

Dobra ideja i fora 👍
[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1223
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Prvi duhan Empty
PostajNaslov: Re: Prvi duhan   Prvi duhan Empty29.12.23 14:44

Gredičar je napisao/la:

Znači radi se o ovima s popisa na koji je linkao Nikša?
Najvjerojatnije. Makar dok ne dođe zvanična potvrda da je u Hrvatskoj ne možemo točno znati.

Nikša and Gredičar like this post

[Vrh] Go down
jam.hadar
Hladan dim
Hladan dim
jam.hadar


Broj postova : 846
Join date : 05.01.2011
Age : 43
Lokacija : Rijeka

Prvi duhan Empty
PostajNaslov: Re: Prvi duhan   Prvi duhan Empty30.12.23 10:32

Prvi duhan? Stanislaw plavi, mislim da se zove London blend. Nekad ga je bilo kod nas na svakoj boljoj trafici. Inače, Stanislaw Balkan Latakia, MacBaren Virginia n1 i spomenuti Londonac su mi bili sveto trojstvo u to vrijeme, iako sam najviše dimio Virginiu n1, (bivši pušač cigareta koji je godinama motao Zlatni Dukat), dok nisam naletio na forum, i upoznao čari internet trgovine. Cool

bayro and Nikša like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 820
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Prvi duhan Empty
PostajNaslov: Re: Prvi duhan   Prvi duhan Empty30.12.23 11:09

Od pocetka sam probavao sve i svasta od onog sto je bilo dostupno. Na srecu, jer je prvio bio exclusiv cherry i nesto, odvratno.
Kasnije, u narednih nekoliko mjeseci sam rotirao Mac Baren Vaniliju, Navy flake, Mixture Modern, Virginia No1 (ona me najvise grizla - tako i danas, bright virginia mi ne pase nikako, grize me ko vrag), Dark Twist i tu i tamo narucio Dunhillov Early morning pipe, dobio iz Amerika nekih balkan blendova cijih se imena vise ne sjecam.

Svom Mac Barenu sam se dugo vracao, osim Virginia No1, pa ih i danas imam.

Kasnije su dosli neki Petersoni, Old dublin ko english blend i Sunset breeze kao aromatik su mi bili onda na prvom mjestu.

Aromatike je najteže pušiti i ima ih puno nedobrih ali ima i odlicnih koje cesto pusim

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 970
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Prvi duhan Empty
PostajNaslov: Re: Prvi duhan   Prvi duhan Empty30.12.23 11:32

jam.hadar je napisao/la:
Prvi duhan? Stanislaw plavi, mislim da se zove London blend.  

@jam.hadar
Jos ga ima u Grazu  Rolling Eyes

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 970
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Prvi duhan Empty
PostajNaslov: Re: Prvi duhan   Prvi duhan Empty30.12.23 11:37

Saymoran je napisao/la:
Od pocetka sam probavao sve i svasta od onog sto je bilo dostupno. Na srecu, jer je prvio bio exclusiv cherry i nesto, odvratno.
Kasnije, u narednih nekoliko mjeseci sam rotirao Mac Baren Vaniliju, Navy flake, Mixture Modern, Virginia No1 (ona me najvise grizla - tako i danas, bright virginia mi ne pase nikako, grize me ko vrag), Dark Twist i tu i tamo narucio Dunhillov Early morning pipe, dobio iz Amerika nekih balkan blendova cijih se imena vise ne sjecam.

Vidim da je ipak bilo dobrog izbora za započinjanje, minus exclusiv cherry Shocked naravno.
Za aromatike je točno što si rekao /napisao. 👍

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Prvi duhan Empty
PostajNaslov: Re: Prvi duhan   Prvi duhan Empty07.01.24 15:37

Mac Baren Original Choice

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Prvi duhan Empty
PostajNaslov: Re: Prvi duhan   Prvi duhan Empty

[Vrh] Go down
 
Prvi duhan
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Prvi dojmovi
» Prvi utisci......
» Moj prvi cake
» Moj prvi tamper

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Ostali duhani & pitanja, mišljenja, preporuke-
Forum(o)Bir: