Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 HU tobacco otpisani duhani

Go down 
+6
PerB
wranjo123
bayro
Nikša
Borut
Saymoran
10 posters
Autor/icaPoruka
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 821
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

HU tobacco otpisani duhani Empty
PostajNaslov: HU tobacco otpisani duhani   HU tobacco otpisani duhani Empty13.01.24 21:26

[You must be registered and logged in to see this link.]
Ne znam tko sve zna ali ovi su raus (za sad)
[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 225
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

HU tobacco otpisani duhani Empty
PostajNaslov: Re: HU tobacco otpisani duhani   HU tobacco otpisani duhani Empty13.01.24 22:23

Saymoran je napisao/la:

Ne znam tko sve zna ali ovi su raus (za sad)

Puno sam študirao ove duhane, gledao revjuje na Youtubu i gledao ko sve hvali od HU i šta se ne hvali.

I svi su hvalili:
DOCKWORKER, HAYMAKER, BAHIA O., MOROCCAN BAZAR, DARKWOOD SCENERY od ovih navedenih kojih neče više da bude.

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 225
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

HU tobacco otpisani duhani Empty
PostajNaslov: Re: HU tobacco otpisani duhani   HU tobacco otpisani duhani Empty13.01.24 22:31

Pa šta je sad i HU postao prodana duša? Šteta ...
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 971
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

HU tobacco otpisani duhani Empty
PostajNaslov: Re: HU tobacco otpisani duhani   HU tobacco otpisani duhani Empty13.01.24 23:24

Nisam ni probao ništa od njih, a već gase hrpu duhana?
Stvarno.....😤🤬😡
[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 821
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

HU tobacco otpisani duhani Empty
PostajNaslov: Re: HU tobacco otpisani duhani   HU tobacco otpisani duhani Empty14.01.24 8:28

Ma to smo pisali - spojio se sa Kohlhase & Kopp radi distribucije i naveli su da ce nesto gasiti, nazalost evo prve tranše.
HU tobacco se dugo drzao ali ocito je procijenio da mora rasti, idu u USA s ovima i tako to.
Pravi razlog gasenja ne znamo ali je steta. Ima dosta aromatika koji su bili fenomenalni ali ima i drugih hvaljenih mu mjesavina (Old Fredders je bio odlican Vaper a Dockworker klasa za sebe itd)

Tako je ocito moralo biti. Steta.

bayro, Nikša and Borut like this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 225
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

HU tobacco otpisani duhani Empty
PostajNaslov: Re: HU tobacco otpisani duhani   HU tobacco otpisani duhani Empty14.01.24 19:36

Baš sam sad išao malo da vidim tamo na [You must be registered and logged in to see this link.]

Još če biti dvije tri tranše. Veliko je različitih duhana koji zaista imaju najverovatnije malo ljudi koji jih puše. Vrlo široko je postavljen spektar i kladim se, da če završit sa najviše 30 različitih duhana.

A Amerika ... pa imaju oni 10000000 svojih duhana ali izgleda da Amerika čeka baš HU. Takvih ala TAK i Gerd Jansens koji imaju svoje blendove u Ameriki ima jih na svakom drugom čošku ... ajde, ne baš na svakom drugom čošku ali ima toga zaista puno.

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 821
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

HU tobacco otpisani duhani Empty
PostajNaslov: Re: HU tobacco otpisani duhani   HU tobacco otpisani duhani Empty14.01.24 20:29

Pa ima Amerika puno duhana ali ni Hans valjda ne radi samo za lijepe oči pa zeli dodatan profit

Cari kapitalizma:)

Nikša and Borut like this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 225
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

HU tobacco otpisani duhani Empty
PostajNaslov: Re: HU tobacco otpisani duhani   HU tobacco otpisani duhani Empty14.01.24 23:20

Saymoran je napisao/la:
Pa ima Amerika puno duhana ali ni Hans valjda ne radi samo za lijepe oči pa zeli dodatan profit

Cari kapitalizma:)

Ej baš me zanima šta če da bude s HU sledečih godina tamo u Ameriki. Sigurno, kapitalizam je kapitalizam, drmat če lovu ali pitanje če bit šta če se još sve promjenit, da se američke guzice zadovolji. Ako je Hans spreman toliko blendova ugasit onda šta još je pripreman, da skine?

Jer kad ideš ovako u Ameriku i pitanje su blendovi, ideš u Ameriku samo s onima koji su najjači a ne da u isto vrijeme zaustaviš blendove koji su pefektni ali niso za Ameriku.

Ali da .. šta čemo da znamo mi jadniki na balkanu lol!

Nikša and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 821
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

HU tobacco otpisani duhani Empty
PostajNaslov: Re: HU tobacco otpisani duhani   HU tobacco otpisani duhani Empty15.01.24 7:25

Nije vjerojatno _samo_ zbog Amerike, ovi imaju bolju distribuciju, kao veca firma, posvuda.
Sigurno mu je zao jer je to sve njegov projekt i njegovih ruku djelo, ne mislim da sad bas baca pare u zrak smijuci se kao vrag dok gazi ostale limenke vojničkim čizmama.

Blendovi se gase, to nije nista novo, mozda su ga ovi natjerali jer imaju svojih aromatika ko blata koji nisu bas neka sreca, mozda je samo dok se ne rijese svojih zaliha, vise to nije vazno. Hans je ipak ok tip koji ako se ne varam radi sve ovo 10 godina, u najgore vrijeme za dim lule.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17118
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

HU tobacco otpisani duhani Empty
PostajNaslov: Re: HU tobacco otpisani duhani   HU tobacco otpisani duhani Empty15.01.24 8:54

Sve što ste napisali je točno, ali ste jednu bitnu činjenicu previdjeli, a to su želje pušača, odnosno tržišta.

Kao što smo mi ludi i volimo američke duhane i blendere (Gregory Pease,  pa ekipa iz C&D primjerice), tako su Ameri ludi za Hansovim  duhanima i općenito njemačkim medicinama i nisu im strane i nepoznate ni čarolije koje se rade u Kielu i Munchenu.

Nije to ništa novo; o tome glasovi s druge strane Atlantika dolaze već par godina.  I dobro da je tako. Biti će i kod nas još više američkih duhana po načelu kapitalističkog reciprociteta, jer se već dugo vodi "neobjavljeni rat" oko tržišta između EU i USA  i zato je nama do nedavno  bio problem nabaviti američke mješavine  
Kako reče Saymoran - blendovi se gase i dolaze novi, nije to ništa novo, za prolivenim mlijekom odnosno Balkan Sobraniem ili Frog Mortonom  se ne plače. - došli su novi odlični duhani.

Mene samo duša boli kad vidim  Papa Štrumf  predivne lule koje će otići preko bare i da će se u većini njih pušiti "Captain Black Blackberry" ili neka slična drugstore strahota.  bayro

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Sokreos, Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2008
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

HU tobacco otpisani duhani Empty
PostajNaslov: Re: HU tobacco otpisani duhani   HU tobacco otpisani duhani Empty15.01.24 9:57

inace nisam fan virginija, ali sunset je jedna od boljih koje sam probao. a flanagan je jako unikatna mjesavina virginije, perika i orijentalaca u muskim omjerima. bas mi je zao da odlaze.

Polerouter, Nikša, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 821
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

HU tobacco otpisani duhani Empty
PostajNaslov: Re: HU tobacco otpisani duhani   HU tobacco otpisani duhani Empty25.02.24 14:55

Update od Hansa:

[You must be registered and logged in to see this link.]

v.milan, Nikša and Borut like this post

[Vrh] Go down
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 466
Join date : 12.02.2021
Age : 39
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

HU tobacco otpisani duhani Empty
PostajNaslov: Re: HU tobacco otpisani duhani   HU tobacco otpisani duhani Empty25.02.24 16:01

Jako lose, sve sta je valjalo otislo ca, bas divno
[Vrh] Go down
Majka
Hladan dim
Hladan dim
Majka


Broj postova : 834
Join date : 18.08.2015
Age : 38
Lokacija : Edinburgh, UK
Omiljeni duhani : JFH - Ruins of Isengard

HU tobacco otpisani duhani Empty
PostajNaslov: Re: HU tobacco otpisani duhani   HU tobacco otpisani duhani Empty26.02.24 23:28

Dockworker i Sunset… dva strasna blenda… steta… iako u UK sam ih mogao samo sanjati i prije ovog.

Nikša, GrⒶna and Borut like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 821
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

HU tobacco otpisani duhani Empty
PostajNaslov: Re: HU tobacco otpisani duhani   HU tobacco otpisani duhani Empty03.03.24 21:47

I rekli bismo, lijepi rasplet, pravi happy end Cool

[You must be registered and logged in to see this link.]

Slajs, Polerouter, v.milan, Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Polerouter
Peče me jezik
Peče me jezik
Polerouter


Broj postova : 453
Join date : 24.11.2020
Age : 49
Lokacija : Vrbovec

HU tobacco otpisani duhani Empty
PostajNaslov: Re: HU tobacco otpisani duhani   HU tobacco otpisani duhani Empty03.03.24 22:04

[You must be registered and logged in to see this image.]

Slajs, Nikša and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17118
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

HU tobacco otpisani duhani Empty
PostajNaslov: Re: HU tobacco otpisani duhani   HU tobacco otpisani duhani Empty04.03.24 9:22

Preživio bih i bez njih, ali OK. Bolje više nego manje.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Nikša and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2008
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

HU tobacco otpisani duhani Empty
PostajNaslov: Re: HU tobacco otpisani duhani   HU tobacco otpisani duhani Empty04.03.24 11:48

mislim da jedino nisu sretni ljudi koji su nakupovali hrpu tih blendova jer su mislili da ih vise nece biti

v.milan, Nikša, Vortimejovrh and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 703
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

HU tobacco otpisani duhani Empty
PostajNaslov: Re: HU tobacco otpisani duhani   HU tobacco otpisani duhani Empty04.03.24 13:37

Kolko si kupio?

Slajs, v.milan, Nikša and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 466
Join date : 12.02.2021
Age : 39
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

HU tobacco otpisani duhani Empty
PostajNaslov: Re: HU tobacco otpisani duhani   HU tobacco otpisani duhani Empty04.03.24 14:52

Super vjesti

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 821
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

HU tobacco otpisani duhani Empty
PostajNaslov: Re: HU tobacco otpisani duhani   HU tobacco otpisani duhani Empty04.03.24 15:10

wranjo123 je napisao/la:
mislim da jedino nisu sretni ljudi koji su nakupovali hrpu tih blendova jer su mislili da ih vise nece biti

Ako i jesu, platili su manje nego ce kostati za godinu, dvije 😁

Nikša, Vortimejovrh and PerB like this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1213
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

HU tobacco otpisani duhani Empty
PostajNaslov: Re: HU tobacco otpisani duhani   HU tobacco otpisani duhani Empty04.03.24 21:28

Haymaker je top blend! Drago mi je da ga nismo izgubili, kao i za Dockworker.

Polerouter, Nikša and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2008
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

HU tobacco otpisani duhani Empty
PostajNaslov: Re: HU tobacco otpisani duhani   HU tobacco otpisani duhani Empty07.03.24 0:33

Vortimejovrh je napisao/la:
Kolko si kupio?
dovoljno jer jos imam hrpu od onog puta kad me esterval nasanjkao da vise nece slati

Polerouter, v.milan, Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





HU tobacco otpisani duhani Empty
PostajNaslov: Re: HU tobacco otpisani duhani   HU tobacco otpisani duhani Empty

[Vrh] Go down
 
HU tobacco otpisani duhani
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» HU TOBACCO
» Web shop: Hu Tobacco
» HU tobacco - SUNSET
» Jeste li probali ovaj duhan?
» Dan Tobacco: Milonga

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: