Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gerd Jansen's Pfeifendepot

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
paludamentum
Oblak dima
Oblak dima
paludamentum


Broj postova : 1008
Join date : 15.04.2015
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965-ica, Solani Aged Burley, plavi Capstan

Gerd Jansen's Pfeifendepot Empty
PostajNaslov: Gerd Jansen's Pfeifendepot   Gerd Jansen's Pfeifendepot Empty05.04.24 13:50

Evo samo da podijelim nedavno iskustvo.
Kreirao sam narudžbu na njihovoj old school stranici, platio preko računa i dobio unutar jednog dana potvrdu da su zaprimili uplatu, duhani su na putu dakle sve štima.

Nije me dugo bilo pa isprike ako je već odgovoreno, kako Gerd J. može a belo odelo (odjenom) ne može [You must be registered and logged in to see this image.]

Evo i link na ponudu duhana: [You must be registered and logged in to see this link.]

Nikša, Vortimejovrh and Borut like this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1234
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Gerd Jansen's Pfeifendepot Empty
PostajNaslov: Re: Gerd Jansen's Pfeifendepot   Gerd Jansen's Pfeifendepot Empty05.04.24 14:07

Nedavno je [You must be registered and logged in to see this link.] napravio grupnu narudžbu i sve je prošlo.

Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 228
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Gerd Jansen's Pfeifendepot Empty
PostajNaslov: Re: Gerd Jansen's Pfeifendepot   Gerd Jansen's Pfeifendepot Empty09.04.24 20:30

paludamentum je napisao/la:


Nije me dugo bilo pa isprike ako je već odgovoreno,  kako Gerd J. može a belo odelo (odjenom) ne može  [You must be registered and logged in to see this image.]



Pa Gerd se snašao i TAK se snašao a belo odelo nije se snašao.

bayro, v.milan, Nikša, Vortimejovrh and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17135
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gerd Jansen's Pfeifendepot Empty
PostajNaslov: Re: Gerd Jansen's Pfeifendepot   Gerd Jansen's Pfeifendepot Empty10.04.24 10:09

Da. Taj dio mi nije jasan. TAK uredno dostavlja ako naznačiš Sloveniju kao zemlju primatelja. A i Hrvatska i Slovenija su u EU, tako da.... scratch scratch

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17135
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gerd Jansen's Pfeifendepot Empty
PostajNaslov: Re: Gerd Jansen's Pfeifendepot   Gerd Jansen's Pfeifendepot Empty10.04.24 10:09

Da. Taj dio mi nije jasan. TAK uredno dostavlja ako naznačiš Sloveniju kao zemlju primatelja. A i Hrvatska i Slovenija su u EU, tako da.... scratch scratch

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 986
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gerd Jansen's Pfeifendepot Empty
PostajNaslov: Re: Gerd Jansen's Pfeifendepot   Gerd Jansen's Pfeifendepot Empty10.04.24 10:26

Sad ću malo se možda zaletjeti.
Mislim da nisu problem toliko pravila o slanju duhana u Njemačkoj nego u nas? Gdje možeš slati samo "čaj". 😂🤥
Treba pitati Boruta, ali Slovenci izgleda nemaju taj strah od pošte ko naši?
Pretpostavljam.....🤔

Borut likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17135
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gerd Jansen's Pfeifendepot Empty
PostajNaslov: Re: Gerd Jansen's Pfeifendepot   Gerd Jansen's Pfeifendepot Empty10.04.24 11:38

Nisam siguran. Naše boli jedna stvar, bitno je da na paketu ništa ne upućuje da se radi o duhanu, i tako ni ne gledaju, bitno da je iz EU ili nije.
Švabe već par godina najavljuju takvu politiku, a sada netko ju provodi, netko ne. Većina provodi.
Belo Odelo je, mislim, najveći igrač u Reichu, pa im se me da plaćati ogromne kazne ako ih ulove.
Motzek i ovi iz Leipziga su male pipistrele, pa prolaze ispod radara.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Polerouter and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 228
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Gerd Jansen's Pfeifendepot Empty
PostajNaslov: Re: Gerd Jansen's Pfeifendepot   Gerd Jansen's Pfeifendepot Empty10.04.24 12:31

Ni TAK in ne GERD ne šalju kao trgovina nego kao prijatelj prijatelju. Kada dobiju novac oni ukucaju to kod njih kao da bi se kupovalo osobno u trgovini i onda to neko šalje, ne šalje trgovina.

Jer koliko je meni poznato nije više dozvojeno dućanima, da šalju duhan po poštom kroz EU za EU mušterije.

I ne verujem, da je Tak ili Gerd ispod radara. Rupe su svugdje i za moje pojme samo je pitanje vremena kada če i to da ide pa pa. Možda ne danas ili ove godine ili sljedeče. Ko zna kada.

Samo gledajte kako jebaju u EU sve po redu. Za pet šest godina če biti krava samo još u zoo parku jebo jih ja.

Polerouter likes this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 228
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Gerd Jansen's Pfeifendepot Empty
PostajNaslov: Re: Gerd Jansen's Pfeifendepot   Gerd Jansen's Pfeifendepot Empty10.04.24 12:37

Nikša je napisao/la:
Sad ću malo se možda zaletjeti.
Mislim da nisu problem toliko pravila o slanju duhana u Njemačkoj nego u nas? Gdje možeš slati samo "čaj". 😂🤥
Treba pitati Boruta, ali Slovenci izgleda nemaju taj strah od pošte ko naši?
Pretpostavljam.....🤔

Pa isto ti je kod nas kao kod vas. pa ne zna poštar šta je unutra a pogotovo kad ide pošta u unutrašnjosti EU to ti je isto ili dolazi iz Njemačke ili od mog susjeda koji živi za uglom. E ali kad mi šalju iz Engleske iz Amazona nešto za 5 eura e onda otvaraju poštu pa zaračunaju otvaranje 5 eur plus troškove carine pa makar na jedan euro.

I tako sam naučio kupovati na amazon u njemačkoj i raditi zalihe malo po malo iz Taka i iz Gerda.

bayro, Polerouter and Nikša like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17135
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gerd Jansen's Pfeifendepot Empty
PostajNaslov: Re: Gerd Jansen's Pfeifendepot   Gerd Jansen's Pfeifendepot Empty10.04.24 15:10

Borut, zapravo si u pravu. Oni to šalju kao privatna osoba drugoj privatnoj osobi unutar EU, a sad je li ti prijatelj u Kielu ili Ilirskoj Bistrici, tako svejedno.
Ima logike.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Polerouter, Nikša, Vortimejovrh and Borut like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Gerd Jansen's Pfeifendepot Empty
PostajNaslov: Re: Gerd Jansen's Pfeifendepot   Gerd Jansen's Pfeifendepot Empty

[Vrh] Go down
 
Gerd Jansen's Pfeifendepot
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Web Shop : Pfeifendepot

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Web-shopovi // On-line kupovina-
Forum(o)Bir: