Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Prostor za klub

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Prostor za klub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 2 Empty11.11.08 9:11

Twisted Evil hehe
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Prostor za klub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 2 Empty11.11.08 19:34

šefica je napisao/la:
Twisted Evil hehe

Pa neće valjda za nas izvana biti skuplja tarifa... affraid
Mi bi trebali plaćati bez PDV-a... Wink
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Prostor za klub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 2 Empty11.11.08 19:42

Vi ste gosti! Na vas se kirija ne odnosi! Kakav bi to bio red da gostima naplatiš ono što su pojeli i popili - to ti dođe na isto! Nema šanse!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Prostor za klub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 2 Empty16.11.08 10:54

Dakle, jučer je pao dogovor. Idemo u srijedu na Novu Ves vidjeti taj prostor Šokre, Davorin, Fubar i ja. Prema onome što nam je Damir ispričao - to je to! Hole će baciti mali glanc u smislu sitnih popravaka i farbanja, Šokre je glavni ekonom, a sve koji ste se čipali - smatram da ste u obavezi i dalje!
O detaljima (budemo i fotkali) u srijedu!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Prostor za klub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 2 Empty17.11.08 21:22

Opet sam se ja posvadio s mozgom. Srijeda mi je dan kad moram biti doma. Ako ikako možemo u četvrtak, ako ne, bez mene. Onda premjerite vrata...
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8260
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Prostor za klub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 2 Empty17.11.08 21:29

Damir je kod kuće u Srijedu... tako da ništa od četvrtka.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Prostor za klub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 2 Empty17.11.08 22:00

Tako je Fubi. Srijeda poslije 19,00. To je Šokre molio, radi posla. A mi ta nesretna vrata lagano premjerimo. Ili buš pišal u kuhinji! Ništa strašno!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Prostor za klub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 2 Empty18.11.08 17:47

Dečki, a muzika? Na nečemu se mora vrteti neki Vivaldi ili Schubert.... nećete valjda vežbati horsko pevanje? affraid

A i neko računalo sa kamerom za on-line prenose bi dobro došlo... cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Prostor za klub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 2 Empty18.11.08 18:24

Evo ja ću donirati kameru.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Prostor za klub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 2 Empty18.11.08 18:26

Slažem se s tobom oko ovih on-line prenosa Smile To bi bilo super.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Prostor za klub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 2 Empty18.11.08 18:58

Da. Pa da se pretvorimo u lulaški "Big Brother"! Ništa od toga. Za sada imate fotke sa gotovo svakog sastanka, pa gledajte! Ili dođite! Nije daleko! Snješko i Kruno - vas dvojica ste bili, dakle Beluga - što se čeka!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Prostor za klub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 2 Empty18.11.08 23:05

imate moju podrsku,

senatori lula
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Prostor za klub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 2 Empty20.11.08 0:01

Dakle, danas su senatori obišli prostor i to je to. Razgovarali smo sa vlasnikom prostora (Damirovim tastom) i cijena je 800 kuna mjesečno, uključujući i sve režije. Prostor je dakle u najmu od početka prosinca, no nitko nam ne priječi da ga uzmemo i ranije.
Sam prostor je odličan, velika prostorija u pristojnom stanju, čajna kuhinjica i šekret kako se Šokre otmjeno izrazio.
Naravno da je potreban mali "glanc" budući da prostor par godina nije bio u funkciji, a prije toga je bio poslovni prostor.
Davorin će nabaviti prvi i osnovni inventar u smislu čaša, i ovakvih stvari, imamo na raspolaganju i frižider, dakle treba samo malo truda i dobre volje.
No da ne duljim, svi koji smo se našli prošle subote u Korzu - izvolite se nacrtati i ove da se ne dogovaramo ovako preko foruma, nego da podijelimo neke male zadatke kako bi sam prostor što prije bio u funkciji - radi nas samih i našeg gušta.
Za početak smo dogovorili da svatko dade 150 kuna, 100 za najam a 50 za nabavku najnužnijih stvari, od vileda krpa, deterdženta, šalica, nekih sitnih zaliha kave, čaja, pive za prvu ruku.
Hole, ti bi mogao baciti jednu ruku boje (ne na cijeli zid nego samo na jedno mjesto), Mladunac i ti bi mogao uskočiti, no da ne laprdam previše; u subotu u šest u Korzu, da se definitivno dogovorimo oko svih tih stvari, jer kako stvari stoje ovo nam je zadnje okupljanje u Korzu!
E da, skoro zaboravih - Fubi, što se tebe tiče, nema problema, to su dvije male stepenice tako da ulaziš bez problema, a za šekret ćeš se nekako morati snaći - vrata su preuska.
Mjesta za parking ima - dva, tri u dvorištu, a kako ćemo se tamo nalaziti uglavnom preko vikenda, ne plaća se parking ni vani, što je također dobro.
Dakle, sve vas očekujemo u subotu u šest. Stavio sam ovo danas na forum da možete svoje obaveze prilagoditi suboti.
Nećete zažaliti - konačno imamo svoj prostor!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Prostor za klub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 2 Empty20.11.08 9:06

piva dva pijana
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Prostor za klub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 2 Empty20.11.08 12:56

Dakle.. kao sto znate- pocelo je europsko prvenstvo u Judu.

To naravno povlaci moj angazman iz jednostavnog razloga sto imam 3 judo kluba, a i radim za pokrovitelja dogadjaja.

Sta zelim reci je.. nema me ovaj vikend.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Prostor za klub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 2 Empty20.11.08 13:06

Gledaj dostaviti peneze da možemo startati s tobom i tvojim "angažmanom" Suspect
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Prostor za klub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 2 Empty20.11.08 13:35

sretno sasa zelim ti vikend bez povreda sumo
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8260
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Prostor za klub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 2 Empty20.11.08 14:48

nema veze Saša, samo se ti javi kada budeš slobodan. Inače ja sam danas kupio, 12 čaša, 12 šalica mix kava/čaj, 100 plastičnih jednokratnih tanjura toliko jednokratnih vilica i žličica, dakle počinjemo se kućiti. Šokre, u Metrou nema onakvog rešoa koji si tražio, ima neki Kinez, dva ringa od cca 15 cm cca 280 kn. Izgleda mi previše... mišljenje?. Da moja je još obveza za otvaranje, par litara domaćeg Traminca i malo više litara Rieslinga Italiano za gemištere. U Subotu sam u Splitu, ali ću probati doći do 20h.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Prostor za klub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 2 Empty20.11.08 15:04

Imam ja za prvu ruku rešo koji sam koristio po terenima, sad sam se sjetio. Jedan ring, idealan za čaj i kavu.
Polako vozi, čekamo te!!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Prostor za klub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 2 Empty20.11.08 15:16

Mislim da i Konzum na Zvijezdi radi do osam svaki dan pa i subotom. Naime, koliko znam, taj Kozmum radi vječno, pa se može uzeti što treba, no do slijedeće subote ima vremena, dogovoriti ćemo se!
Šokre - kaj se daje za otvorenje? Škampe ili brancini? bounce
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Prostor za klub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 2 Empty20.11.08 15:43

Usoljene sardelice...Recesija je affraid
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8260
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Prostor za klub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 2 Empty20.11.08 16:03

Nema problema, donesem ja s mora nešto, nećemo kao onda na Gornjem Gradu, recesija je; ali bude nekaj bilo :-)))) Još kada bi imali i udrugu... devil
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Prostor za klub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 2 Empty20.11.08 18:09

Stvarno, što je s udrugom?
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Prostor za klub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 2 Empty20.11.08 18:15

peseki Biti će! Jalnuši jedni diletantski! bayro
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Prostor za klub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 2 Empty20.11.08 18:51

Što je? Svi junaci nikom ponikoše? Nitko ništa? Hamletovska tišina? Da vidim - tko dolazi u subotu na dogovor - kako bi Šokre rekao: "Hebem mu selo"!
Ili će to biti intim - klub za nas četvoricu - petoricu? Shocked
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prostor za klub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Prostor za klub
[Vrh] 
Stranica 2 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» KLUB

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: