Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui

Go down 
+12
Sarmageddon
fićo
mariv.photo
gstaraz
Juan da Nova
foksieloy
kamarad igorrr
Leo
imnik
Antiša
bayro
dean
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui   Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty03.02.14 22:07

A da pozovemo malu u klub na edukaciju?  umrijet od smjeha dva pijana tenkre Možda ne bu tak frćkava poslije?!?
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8287
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui   Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty05.02.14 10:28

jesi lud, što da se sramotimo [You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui   Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty23.02.14 18:48

I ja sam vidio tu novu i nije baš nešto. Rolling Eyes Zanima me jel netko viđao kukuruznjače tamo?
[Vrh] Go down
fićo
Peče me jezik
Peče me jezik
fićo


Broj postova : 372
Join date : 29.07.2013
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Irish Flake, 4N BHT, MM965 ,Ashton Artisans blend,glen piper,McB Danac

Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui   Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty23.02.14 18:56

Bile jesu prije 2 mjeseca...al ih brzo prodaju.Al koliko me pamčenje služi bilo ih je i zadnji put kad sam bio....5390-467 i pitaj..Jednostavno moraš nazvat jer se ne udostoje update-ti nit lule,nit duhane a ni pribor na camelotovoj stranici
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui   Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty23.02.14 19:16

fićo je napisao/la:
Bile jesu prije 2 mjeseca...al ih brzo prodaju.Al koliko me pamčenje služi bilo ih je i zadnji put kad sam bio....5390-467 i pitaj..Jednostavno moraš nazvat jer se ne udostoje update-ti nit lule,nit duhane a ni pribor na camelotovoj stranici

To mi je glupo kaj ne updateju bar duhane da znamo kaj imaju.  Rolling Eyes 
[Vrh] Go down
fićo
Peče me jezik
Peče me jezik
fićo


Broj postova : 372
Join date : 29.07.2013
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Irish Flake, 4N BHT, MM965 ,Ashton Artisans blend,glen piper,McB Danac

Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui   Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty23.02.14 20:10

Nemaju vremena...valjda Cool
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui   Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty14.03.14 13:58

Jel netko bio ovih dana, ima kaj od duhana?
[Vrh] Go down
fićo
Peče me jezik
Peče me jezik
fićo


Broj postova : 372
Join date : 29.07.2013
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Irish Flake, 4N BHT, MM965 ,Ashton Artisans blend,glen piper,McB Danac

Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui   Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty14.03.14 14:42

Ima...standardno Petersoni,McConneli,McBareni...Stanislava ni za lijek..Ashtona nema a ni Navy Flakea..Trenutno imaju čistaća i mer granulata..cijene?...prava sitnica Shocked
[Vrh] Go down
Chofus
Prva lula
Prva lula
Chofus


Broj postova : 99
Join date : 07.05.2012
Age : 30
Lokacija : Zagreb

Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui   Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty14.03.14 16:52

Ne želim ispasti nezahvalan, čisto me zanima: zna li tko koliki udio u tim cijenama ima država i porezi a koliki marža?
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8287
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui   Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty14.03.14 17:08

oko 70% je država... negdje na forumu mora biti i dijagram koji sam dobio od Satelita...
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Karlo
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Karlo


Broj postova : 268
Join date : 22.10.2013
Age : 56
Lokacija : Zadar
Omiljeni duhani : Tražim se

Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui   Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty14.03.14 20:44

Davno je to bilo kad je država uzimala samo 70%. Zapravo, ne baš tako davno, prošle godine.

Ne znam strukturu cijene duhana za lulu, ali kod cigareta ide ovako:
Kod kutije cigareta koja košta 20 kuna, 25% je PDV (5 kuna), a minimalna trošarina je 11,97 kn po kutiji.
Dakle, od 20 kuna, državi ide 16,97 kn (85%).
[Vrh] Go down
http://piperson.org
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui   Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty14.03.14 20:52

Karlo je napisao/la:
Davno je to bilo kad je država uzimala samo 70%. Zapravo, ne baš tako davno, prošle godine.

Ne znam strukturu cijene duhana za lulu, ali kod cigareta ide ovako:
Kod kutije cigareta koja košta 20 kuna, 25% je PDV (5 kuna), a minimalna trošarina je 11,97 kn po kutiji.
Dakle, od 20 kuna, državi ide 16,97 kn (85%).

Znači ljudi uzgoje, poberu, osuše, nešto zarade, transportiraju, pa netko preradi, blendira, spakira, nešto i zaradi, pa opet transport do veletrgovca koji plati režije i skladište i nešto zaradi, te sve transportira do Goge, Goga zakupi prostor i otvori firmu, plati sebi plaću i nešto zaradi i to sve iz 3 kune?!?! Pa nije ni čudo da smo u k***u i zaduženi do grla! umrijet od smjeha 
[Vrh] Go down
Karlo
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Karlo


Broj postova : 268
Join date : 22.10.2013
Age : 56
Lokacija : Zadar
Omiljeni duhani : Tražim se

Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui   Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty14.03.14 21:14

Kada sam kupovao Ronhile bez markice (dakle, bez poreza i trošarina), cijena je bila smiješno niska u usporedbi s cijenom na kioscima, iako se i preprodavač dobro namirio. Nije ni čudo, ako je realna cijena cigareta 3 kune po kutiji.

Kad već spominjem postotke, rabat na cigarete, odnosno trgovačka marža, je 2%.
Trgovac od 20 kuna za kutiju cigareta, dobije 0,40 kuna.

Zarada od prodaje 1 kg duhana za lulu sigurno nije puno viša od zarade od prodaje jednog češkog alata.


Zadnja promjena: Karlo; 15.03.14 9:15; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : ispravak)
[Vrh] Go down
http://piperson.org
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui   Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty14.03.14 21:29

A največi apsurd je u tome što se država svom silom i na sve načine trudi smanjiti potrošnju duhana... pa ko je tu lud ???????
[Vrh] Go down
biguran
Prva lula
Prva lula
biguran


Broj postova : 82
Join date : 09.03.2014
Age : 58
Lokacija : Struga, MKD
Omiljeni duhani : domaci mix

Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui   Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty14.03.14 22:13

gstaraz je napisao/la:
A največi apsurd je u tome što se država svom silom i na sve načine trudi smanjiti potrošnju duhana... pa ko je tu lud ???????

ne verujem da verujes u to

bizniz duvana je u rukama pojedinaca, u svakoj drzavi, cosa nostra moze samo da im pere noge i popiju vodu od legena

to je najbezobrazniji oblik mafije, legalizovanog od strane vlade


primer

paklica druma 40 gr u srbiji kosta 2,2 eura, u mk 5 eura, u hrvatskoj negde oko 5-7 eura, u free shopu 250gr (5x50) 18 eu pa ti racunaj
[Vrh] Go down
http://www.mkreef.com
biguran
Prva lula
Prva lula
biguran


Broj postova : 82
Join date : 09.03.2014
Age : 58
Lokacija : Struga, MKD
Omiljeni duhani : domaci mix

Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui   Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty14.03.14 22:13

btw kolko kuna u 1 eu?
[Vrh] Go down
http://www.mkreef.com
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui   Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty14.03.14 22:17

7,6kn = 1 Eur
[Vrh] Go down
Sponsored content





Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui   Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Camelot u Frankopanskoj u Zg-ui
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» camelot

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: