Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Jedna dobra i jedna losa vijest!

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty
PostajNaslov: Jedna dobra i jedna losa vijest!   Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty17.11.09 8:33

Dakle, stovateljima duhana Mein Tabak No. 2 u koje se i sam ubrajam, pojavio se original (Dan Tobacco Da Vinci) po iznimno povoljnoj cijeni od $31.82 za 16oz.

To je dobra vijest, losa je sto je u pitanju smokingpipes koji salje sve uredne deklaracije u paketu pa ne znam kako bi vasi na carini na to reagirali, za moje znam.
Shocked

[You must be registered and logged in to see this link.]


Ostaje pricekati da se i cestiti Rich opremi gore navedenim duhanom i to je to.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17115
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty
PostajNaslov: Re: Jedna dobra i jedna losa vijest!   Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty17.11.09 10:12

Kad je deklaracija na paketu - to je to! Nema pomoći, moj Grgure! Jedino da se obratiš biskupiji za pomoć! umrijet od smjeha

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty
PostajNaslov: Re: Jedna dobra i jedna losa vijest!   Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty17.11.09 10:24

bayro je napisao/la:
Kad je deklaracija na paketu - to je to! Nema pomoći, moj Grgure! Jedino da se obratiš biskupiji za pomoć! umrijet od smjeha

lol!
Ja ipak mislim da ce cestiti Rich to rijesiti za nas a ti bi mu, kao dugogodisnji kupac, to cak mogao izdaleka natuknuti nekim simpaticnim emailom.
bounce
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty
PostajNaslov: Re: Jedna dobra i jedna losa vijest!   Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty17.11.09 11:37

Smrc deklaracija. Valjda se moze to nekako zaobici. Ipak smo mi na brdovitom Balkanu i imamo carinske azdaje
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17115
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty
PostajNaslov: Re: Jedna dobra i jedna losa vijest!   Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty17.11.09 12:21

Bez brige! Nije samo brdoviti Balkan oaza carinskih aždaha! Da znaš kako su Snješko i Jerica u Sloveniji (doduše sjeverni Balkan, ali nema veze) prošli sa narudžbom od Richa. Oderaše im kožu sa leđa carinici! Evropa je to, prijatelju, Evropa. Bolje je nama po tom pitanju biti na brdovitom Balkanu! :primitive2:

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion


Zadnja promjena: bayro; 17.11.09 13:28; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty
PostajNaslov: Re: Jedna dobra i jedna losa vijest!   Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty17.11.09 13:21

Da, tako je Very Happy
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17115
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty
PostajNaslov: Re: Jedna dobra i jedna losa vijest!   Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty17.11.09 13:39

Evo - i Snješko je potvrdio da je tako! puffy

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty
PostajNaslov: Re: Jedna dobra i jedna losa vijest!   Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty17.11.09 14:57

Eh... Ta Amerika...

Da je otici tamo na neki izlet pa se nakrcati za par godina unaprijed...
Twisted Evil
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty
PostajNaslov: Re: Jedna dobra i jedna losa vijest!   Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty17.11.09 15:05

Upravu si Grga. Dovoljan je jedan mali izlet i da nas carinici ne ukebaju na aerodromu. Dodše Beogradski su na aerodromu postali konačno malo liberalniji, dok se kod bilo kakve poštanske narudžbine to ne može sa sigurnošću kazati.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty
PostajNaslov: Re: Jedna dobra i jedna losa vijest!   Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty17.11.09 15:12

Mene beogradski ne zanimaju, kroz Srbiju ili Madjarsku bi eventualno imao samo provoz robe.

Amerika je predaleko, kako god okrenes. Nemam pojma niti kome bi se obratio da mi eventualno nekad nesto donese a opet, kad malo razmotris, glupo je covjeka zajebavati radi par dolara. Ukoliko zelimo pusiti fine duhane moramo prihvatiti njihove ponekad visoke cijene i to je to, druge nema.

Meni bi najbolje bilo kad bi nekako mogao doci do stanovite gospodje (koja izgleda kao andjeo, btw) Kaje, sefice ureda carinjenja u Osijeku i napravio neki dobar deal, onda ne bi bilo brige.
Ovako sam primoran povremeno maltretirati ljude oko sebe.
Embarassed
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty
PostajNaslov: Re: Jedna dobra i jedna losa vijest!   Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty17.11.09 15:44

NAbaci najlepši osmeh koji imaš i prboaj ju nekako šarmirati (ako ikako može donje naravno)
Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty
PostajNaslov: Re: Jedna dobra i jedna losa vijest!   Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty17.11.09 15:54

imnik je napisao/la:
NAbaci najlepši osmeh koji imaš i prboaj ju nekako šarmirati (ako ikako može donje naravno)
Laughing

Gledaj, ni to ne bi bio neki osobit problem kad bi se vidjeli "u civilu". Problem je sto uvijek bude tamo neka od njenih kokoski koje su mladje od nje a nisu joj ni do koljena. Bio je pokusaj-dva ali vidim da se drzi dosta sluzbeno i distancirano sto je, IMHO, logicno.

Ma, volio bi ja nju sarmirati bez obzira na carinu i porez...
:sex:
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty
PostajNaslov: Re: Jedna dobra i jedna losa vijest!   Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty17.11.09 16:01

Nije loše, možda i uspeš Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty
PostajNaslov: Re: Jedna dobra i jedna losa vijest!   Jedna dobra i jedna losa vijest! Empty

[Vrh] Go down
 
Jedna dobra i jedna losa vijest!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» jedna od
» pristigla je jos jedna...
» Jedna lula za istu vrst duhana?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: