Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Ja cu privi :)

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

Ja cu privi :) Empty
PostajNaslov: Ja cu privi :)   Ja cu privi :) Empty12.01.08 17:39

Pusim lulu vec nekoliko godina, mada sam imao stanku radi posla jedno vrijeme. Najdraza lula u mojoj kolekciji je Petersonova Sharlock Homes original, a za idealnim duhanom jos uvijek tragam, mada mi se stvarno svidja neki Petersoni, Dunhilli a i upravo cekam isporuku nekih najpopularnijih duhana pa ce mo vidjeti. Toliko ukratko od mene.
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
Gost
Gost
avatar



Ja cu privi :) Empty
PostajNaslov: Re: Ja cu privi :)   Ja cu privi :) Empty18.01.08 1:14

bok svima iz zagreba sam i mislim da sam nazeleniji pusac lule .
Lulu sam dobio prije tjedan dana i dopalo mi se i eto poceo ja . Very Happy
polako se ucim i trazim neki laksi duhan.
[Vrh] Go down
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

Ja cu privi :) Empty
PostajNaslov: Re: Ja cu privi :)   Ja cu privi :) Empty18.01.08 1:17

Pozdrav, tu su svi dobro dosli, zato forum i postoji, za najzelenije do onih najcrnijih (zubi). Imas dosta tekstova za pocetnike tu, ali evo probaj sa Mac Bare " Original Choice " ti je super otskocna daska i ima ga skoro svugdje za kupiti.
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Ja cu privi :) Empty
PostajNaslov: Re: Ja cu privi :)   Ja cu privi :) Empty21.01.08 0:11

Dobro nam došao imperatore rimski! Ovdje doista ima mjesta za sve dobronamjerne i pitome (a što pušači lule u 99 % jesu). Poslušaj Deana (administratora), Original Choice je odlučan duhan za početnike, a kasnije ćeš već i sam profilirati svoj ukus. Ne boj se, eksperimentiraj, radi gluposti, svi smo to radili, nitko nije (nažalost) imun na glupost. A što se tiče potrage za idealnom lulom, to ti je kao potraga za Svetim Gralom, dobro, ovo ide više administratora nego tebe, ali to je stvarno, ako se odlučiš pušiti lulu na dulje staze, prava potraga za Gralom. Sretno i hrabro naprijed, nemoj da te koja glupost ili problem koji ne možeš riješiti obeshrabri. Kada sam ja počinjao, a ti imao negdje četiri godine, nije bilo ovakvih foruma, sve se to prenosilo usmenom predajom. Što bih dao da je tada postojao neki ovakav forum. Nije da cendram za starim vremenima, net nam je svima nama nešto starijima doista izmijenio život. Uglavnom na bolje, no to je tema za neki drugi forum. Sretno! :king:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ja cu privi :) Empty
PostajNaslov: Re: Ja cu privi :)   Ja cu privi :) Empty

[Vrh] Go down
 
Ja cu privi :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Za nove korisnike :: Upoznavanje & predstavljanje-
Forum(o)Bir: