Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Smrtne naljepnice na limenkama

Go down 
+2
ssekir75
Davorin
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Info
Gost
avatar



Smrtne naljepnice na limenkama Empty
PostajNaslov: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama Empty16.01.10 23:52

Da li vam smetaju poruke sa stručnim medicinskim savetima?

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8270
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Smrtne naljepnice na limenkama Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama Empty17.01.10 0:07

još da su stručni.... napisao sam već prije link "in defense of smokers"... mislim da je tamo sve rečeno... a državni birokrati uživaju u svojim sitnim zadovoljstvima..... pa neka ih...
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Smrtne naljepnice na limenkama Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama Empty17.01.10 1:45

ne znam u kom delu bga zivis, ali ja sam vise puta kod cure na karaburmi osecao smrad iz panceva. sluzio sam vojsku tamo i znam sta kako smrdi. e vidis, kad na svakom hemijskom proizvodu bude pisalo PAZNJA! KUPOVINOM OVOG PROIZVODA PODRZAVATE GENOCID GRADJANA PANCEVA onda cu da prihvatim da na (inace jako lepim) pakovanjima duvana za lulu pise to sto pise. Shocked ovo za pancevo vazi i za bor, smederevo...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Smrtne naljepnice na limenkama Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama Empty17.01.10 3:06

Ne znam kako da to formulišem.
Ali osećam da nije fer.
Zamisli da na na svakoj flaši piva piše: Konzumiranje alkohola može dovesti do ciroze jetre.
Ili još bolje na nekoj lepoj vinskoj flaši od par desetina evra: Alkohol ubija. Lepim crnim slovima na dve trećine etikete.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Smrtne naljepnice na limenkama Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama Empty17.01.10 4:31

ne, nego na nekom kurvoazijeu ili dom perinjonu ili sl ( ne rezumem se u vina) od par iljada jevreja Shocked da vidim da li bi se prenaduvana snob gospoda bunila ili ne Shocked
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17155
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Smrtne naljepnice na limenkama Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama Empty17.01.10 9:02

Jevreji su pretpostavljam u žargonu Euri a ne Židovi! Mislim ono nije zgodno - "šampanjac vrijedi tri Ane Franck, dva Alberta Einsteina i jednog Freuda!"
Sva su ta blesava upozorenja ista - prevedena iz nekog pravilnika EU. No najbolji mi je jedno vaše (mislim srpsko) upozorenje; vidio sam ga, "Pušenje izaziva pušačko stopalo" ili nešto slično! What a Face Mislim da je to upozorenje vaš autohtoni proizvod, iako mi nitko nije znao objasniti što je to "pušačko stopalo", da li se zbog pušenja nekom više znoje noge, ili mu stopalo naraste kao hobbitu...
Eto, tako i sada živim u neznanju! umrijet od smjeha

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Smrtne naljepnice na limenkama Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama Empty17.01.10 10:00

"Pušačko stopalo"...Komplikacija uzrokovana diabetesom i lošom cirkulacijom..Sjeti se pokojnog punca u zadnjim danima. To je to, a kakve veze ima sa pušenjem "otom potom"!!??
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8270
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Smrtne naljepnice na limenkama Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama Empty17.01.10 10:42

ma tako možeš sve povezati s pušenjem, to je savršenstvo statistike What a Face najbolji mi je jedan plakat ( stvarno postoji, vidio ga u bolnici ) gdje iznosi srcedrapajuće kratke priče o štetnosti pušenja... i najinteresantnija je o čovjeku koji je pušio 60 godina i umro od raka pluča u 84-oj..... pa fakat da se zabrineš Laughing Naravno statistike kod pušenja lule su posve drugačije... čak i službeno su pozitivnije.....
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Smrtne naljepnice na limenkama Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama Empty17.01.10 10:55

Jedan profesor je govorio postoji laz, velika laz i statistika.
Ma statistika je nasa dika sto pozelis to naslika.
I birokrati se time koriste da pokusaju da zagorcaju bar malo zivot, ali im to ne uspeta.
Malo me te tzv upozoravajuce etikete nerviraju, ali sta se tu moze. Prihvatio sam to kao i gotovo ne obracam paznju. Malo me zivcira sto ponekad ne vidim citavu etuiketu, jer supola preporkili nekom od gluposti.
[Vrh] Go down
savate
Peče me jezik
Peče me jezik
savate


Broj postova : 486
Join date : 14.12.2009
Lokacija : Zagreb

Smrtne naljepnice na limenkama Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama Empty17.01.10 11:17

Stvarno pretjeruju sa tim. Valjda i dijete u osnovnoj školi zna da je pušenje štetno i koje su moguće posljedice!!! I sumnjam da su ikad ikoga ove naljepnice natijerale makar malo da se zamisli dok, je KUPOVAO cigarete ili duhan, sa tim istim naljepnicama, a kamoli da je odustao od kupnje!!

A da ne govorim kako bi bi bilo grozno na boci Tignanella, Venja ili Zlatan Plavca, vidjet i naljepnicu "Riknut ćeš od ciroze jetre!!!"

Stvar je umjerenosti u svemu!! Stvar je životne filozofije i pogleda na život!! Ako uživaš u sitnim hedonizmima, neće ti naškodit, ako pretjeraš,.... Kaj da ti velim!!

Kako bi bilo da stavljaju znakove na cesti, "ne prelazite ulicu, zgazit će te pijani vozač"!! Da psotoji mogućnost, zato lijepo pogledaš na sve strane, bez obzira što si na piješačkom!!

Prije koji mjesec neka treba, je pobrala babu na biciklu ispred mene na pješačkom!! Bio je mrak i baba je fakat naglo bez, da je i pogledal skrenula sa trotoara na piješački!! Vozačica je kriva, istina je, zgazila je babu na piješačkom, ali... postoje naprosto neke stvari i neke mjere predostrožnosti koje uvjek napraviš, pogotovo ako si u nepovoljnijem položaju!!

:-)
[Vrh] Go down
http://www.steadicam.tk/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17155
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Smrtne naljepnice na limenkama Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama Empty17.01.10 11:32

A što baba radi u mraku na biciklinu? To je pravo pitanje! Što se ona ima voziti na biciku po mraku? Još da je neko i siluje! Dobro je i prošla! I pitanje je je li imala na leđima natpis "Vožnja biciklom može izazvati udar auta" bounce

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17155
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Smrtne naljepnice na limenkama Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama Empty17.01.10 11:36

Keko je napisao/la:
"Pušačko stopalo"...Komplikacija uzrokovana diabetesom i lošom cirkulacijom..Sjeti se pokojnog punca u zadnjim danima. To je to, a kakve veze ima sa pušenjem "otom potom"!!??
Ma znam Šokre što je dijabetičko stopalo, kako si napisao - imao sam ga prilike se nagledati! Ali kakve veze to sa pušenjem ima, možda kao Bog i šeširdžija!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Smrtne naljepnice na limenkama Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama Empty17.01.10 12:14

Nešto mi je spopalo stopalo. Very Happy Kada vrlo gipki ljudi puše nogom, onda im požute prsti i tabani pa se kaže da imaju pušačko stopalo (koje je usput i ravno)...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Posljednji članak na stranici.
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Smrtne naljepnice na limenkama Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama Empty17.01.10 13:13

Stvar je umjerenosti u svemu!! Stvar je životne filozofije i pogleda na život!! Ako uživaš u sitnim hedonizmima, neće ti naškodit, ako pretjeraš,.... Kaj da ti velim!!


APSOLUTNO TACNO!!!

Da. jevreji se odnose na evre, a ne na naciju. a sto se stopala tice, LICNO sam poznavao ljude koji su pusili drinu i moravu bez filtera pa ziveli jedan 104 a drugi 107 godina. ponavljam BEZ FILTERA. sa druge strane,tetka mi j e radila na filterima u duvanskoj u nisu i opasno na...bala, kao i vecina njenih koleginica i kolega. to je zato sto se filteri prave od acetatnih vlakana koje su kancerogena. nisam cuo da je veliki procenat ljudi tako nagraisao koji su radili na linijama sa duvanom. zakljucak izvedite sami...
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8270
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Smrtne naljepnice na limenkama Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama Empty17.01.10 14:49

pa štetnost filtera ( i papira ) smo već elaborirali..... boli me briga, neka birokrati stavljaju što hoće, odustat od pušenja (lule) neću.... i ende.... i na kraju netko je lijepo napisao da je život najteže boljka.... smrtnost je 100% Shocked
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Smrtne naljepnice na limenkama Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama Empty17.01.10 14:54

znam,nego rekoh da ponovimo za novopridosle Very Happy a ja necu da prestanem da pusim upravo iz cuvenog srpskog INATA Shocked po fazonu :aj da vidim koj ce mi zabrani" Very Happy
Papa Štrumf , u pravu si za zivot umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Smrtne naljepnice na limenkama Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama Empty17.01.10 15:03

i na kraju netko je lijepo napisao da je život najteže boljka.... smrtnost je 100% Shocked

Ha ha, ova je dobra!!!
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Smrtne naljepnice na limenkama Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama Empty17.01.10 17:17

Jbg, to je jedino sigurno što ti sledi kada se rodiš... Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Smrtne naljepnice na limenkama Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama Empty19.01.10 14:22

Ma ne plašim se ja tih kletvi na papiru, nego mi smeta što mi upropaste lepu ambalažu.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Smrtne naljepnice na limenkama Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama Empty19.01.10 14:26

pa to i ja kazem Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Smrtne naljepnice na limenkama Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama Empty19.01.10 20:37

Nazalost gluposcu svojom uniste trud nekog dizajnera. Twisted Evil
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8270
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Smrtne naljepnice na limenkama Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama Empty19.01.10 20:43

Ovo je dobra definicija... fakat se netko trudi da napravi lijepu ambalažu a onda moraš nalijepiti ružnu bezveznu naljepnicu...
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Smrtne naljepnice na limenkama Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama Empty19.01.10 20:55

koja pritom nista ne znaci, jer - ko je ferma Shocked
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8270
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Smrtne naljepnice na limenkama Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama Empty19.01.10 21:10

upravo to.... povijest je pokazala da se zabranama obično nikada nije ništa postiglo.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17155
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Smrtne naljepnice na limenkama Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama Empty19.01.10 22:38

Zabranama se nikad ništa dobro nije postiglo! Pitaj Sekirčeta, on je profesor povijesti! Sve je to na kratke staze!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Sponsored content





Smrtne naljepnice na limenkama Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama Empty

[Vrh] Go down
 
Smrtne naljepnice na limenkama
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: