Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Kako punite flake duhane?

Go down 
+12
Lakeman
Darko
bingo
Davorin
Leo
savate
imnik
Nunki
MOVESHAKER
ssekir75
bayro
dean
16 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Info
Gost
avatar



Kako punite flake duhane? Empty
PostajNaslov: Kako punite flake duhane?   Kako punite flake duhane? Empty27.01.08 13:09

Kako punite flake duhane?

Meni je odličan Mac Barenov Navy. Koji je još dobar a da ga ima kod nas za ubosti?Žao mi je bacati novce u isprobavanju.
[Vrh] Go down
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

Kako punite flake duhane? Empty
PostajNaslov: Re: Kako punite flake duhane?   Kako punite flake duhane? Empty27.01.08 13:40

Na sveopcu zalost kod nas ima Petersona ali nema University flake i Irish flake, oba jako dobra

Meni su nekak drazi klasicni duhani, mada sam cul da taj Navy flake uopce nije los
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
Gost
Gost
avatar



Kako punite flake duhane? Empty
PostajNaslov: Re: Kako punite flake duhane?   Kako punite flake duhane? Empty27.01.08 13:47

Odličan je i lako se puni lula....
[Vrh] Go down
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

Kako punite flake duhane? Empty
PostajNaslov: Re: Kako punite flake duhane?   Kako punite flake duhane? Empty27.01.08 13:57

Ma meni recimo uopce nije tesko napunit lulu mada sa onim Mac Baren Mixture medioum Scotish ili tak nekaj sam se najbeao kao sivi
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17143
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Kako punite flake duhane? Empty
PostajNaslov: Re: Kako punite flake duhane?   Kako punite flake duhane? Empty27.01.08 18:34

Dobar je Petersonov University flake, samo se teško nađe, mislim da se više ne uvozi, a uvozio ga je Satelit iz Zagreba, no još se znade tu i tamo naći koja limenčica. Dobar je Mac Barenov Mixture flake (ima oznaku 2 za jačinu), upravo ga sada pušim, no od ovoga što ima na našem tržištu, najbolji je Navy flake.
Nemoj se slučajno zeznuti pa kupiti Mac Barenovu "Latakiu". Kao prvo, to sa Latakiom veze nema, kao ni ja sa danskom kraljicom, no mene je nacimalo to što na limenci piše "slices", a to je flake duhan smotan u neku formu užeta, pa narezan u ploške (kao kobasica), no duhan u limenci je bio suh (za ne vjerovati), okus grozan čak i poslije vlaženja - obiđi ga u širokom luku.
Muki, po meni, najolji na našem siromašnom tržištu Navy Flake je najbolji, pa Mixture flake, pa Petersonov University flake (ako ga negdje uspiješ naći). :geek:
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Kako punite flake duhane? Empty
PostajNaslov: Re: Kako punite flake duhane?   Kako punite flake duhane? Empty17.07.08 12:32

Navy flake je savršen. Putovao je samnom po dalmaciji, pušio se na skalama u Dubrovniku, na rivi u Splitu, na vjetru pLitvičkih jezera...i u mojoj kornkobici mi ugasio samo dva puta od desetak što sam jih napunila na službenom putovanju. Tako da možem da kažem-vrlo prilagodljiv in praktičan duhan. cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Kako punite flake duhane? Empty
PostajNaslov: Re: Kako punite flake duhane?   Kako punite flake duhane? Empty17.07.08 12:37

yep.navy je bas odlican i praktican duhan.najbolje sto se kod nas dade kupiti
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Kako punite flake duhane? Empty
PostajNaslov: Re: Kako punite flake duhane?   Kako punite flake duhane? Empty17.07.08 12:41

Tačno. i ja sam također fan Full Virginia Flakea...ali kod nas ono nabaviti...druga je pjesma. Čekam da otvorimo i napadnemo Davidoff flake rolls... tako me znatiželjnost premaguje. Jao... Ali navy-legenda ostaje Cool
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Kako punite flake duhane? Empty
PostajNaslov: Re: Kako punite flake duhane?   Kako punite flake duhane? Empty17.07.08 12:49

da kod nas jos ima i plumcake,ne-flake duhan ali blendan sa navyjem i njemu vrlo slican.meni odlican
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Kako punite flake duhane? Empty
PostajNaslov: Re: Kako punite flake duhane?   Kako punite flake duhane? Empty17.07.08 12:51

Ovo aromatik? Ja apriori ne provam, baš sam gadna, znam Fučkanje
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17143
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Kako punite flake duhane? Empty
PostajNaslov: Re: Kako punite flake duhane?   Kako punite flake duhane? Empty17.07.08 13:55

Navy Flake i O.C. su jedni Mac Barenovi duhani za koje mogu reći da su odlični. Dapače, Navy Flake je i meni na putovanjima odličan. Mala kutija, odlična aroma meda, ma sve pet! Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Kako punite flake duhane? Empty
PostajNaslov: Re: Kako punite flake duhane?   Kako punite flake duhane? Empty18.07.08 23:53

Kutija je taman za u džep. Tako fino se stavlja u torbicu bounce
I ne ugasi se brzo. Mislim da je sve bilo rečeno šta treba da se dobrog kaže o Navyu. Treba još samo više pušiti. piva
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17143
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Kako punite flake duhane? Empty
PostajNaslov: Re: Kako punite flake duhane?   Kako punite flake duhane? Empty19.07.08 0:00

Tako je alpska ružice! Ti si naš edelweiss! Very Happy Treba pušiti, a ne klepetati!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Kako punite flake duhane? Empty
PostajNaslov: Re: Kako punite flake duhane?   Kako punite flake duhane? Empty19.07.08 0:14

bounce Konačno shvačam smotar dima... Danas mi Ultra mild u PAPAJI sednuo tako njamnjam... Snješko je sve priprremio. MRAK!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Kako punite flake duhane? Empty
PostajNaslov: Re: Kako punite flake duhane?   Kako punite flake duhane? Empty30.11.08 10:40

Hm... nigde recenzije za Navy flake, a svi ga hvalimo?
Pa to je već ozbiljan propust na teret veća staraca...

Naime, ja se ne bih usudio da opisujem ovakvu slast i klasiku,
to ipak mora neko sa više lula od mene... Wink

Centrala? Question
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Kako punite flake duhane? Empty
PostajNaslov: Re: Kako punite flake duhane?   Kako punite flake duhane? Empty30.11.08 10:41

To će tata odraditi kad nađe vremena, ipak je u tome najjači lula
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Kako punite flake duhane? Empty
PostajNaslov: Re: Kako punite flake duhane?   Kako punite flake duhane? Empty30.11.08 10:50

Tata je ipak tata... A odličan mu je i valer kad opisuje... Nos je to... lula
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17143
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Kako punite flake duhane? Empty
PostajNaslov: Re: Kako punite flake duhane?   Kako punite flake duhane? Empty30.11.08 11:11

Biti će prijatelji! I to uskoro! Sad sam sav u nekim kemijanjima sa duhanima i blendiranjima! Ali biti će! Stvarno je sramota da nemamo recenziju za najbolji Mac Barenov duhar!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Kako punite flake duhane? Empty
PostajNaslov: Re: Kako punite flake duhane?   Kako punite flake duhane? Empty31.05.10 22:59

Jedno pitanje! Kak punite flake duhane, mislim koji nacin preferirate razmrviti ili u komadu il nekaj trece.... puffy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Kako punite flake duhane? Empty
PostajNaslov: Re: Kako punite flake duhane?   Kako punite flake duhane? Empty31.05.10 23:02

Ja ga razmrvim.
A ponekad kad pušim vani po Mac Barenovovoj metodi.


Zadnja promjena: Keko; 31.05.10 23:10; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Kako punite flake duhane? Empty
PostajNaslov: Re: Kako punite flake duhane?   Kako punite flake duhane? Empty31.05.10 23:03

ja samo smotam na pola...
[Vrh] Go down
MOVESHAKER
Hladan dim
Hladan dim
MOVESHAKER


Broj postova : 750
Join date : 30.11.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Clan, Vanilla Flake, Vanilla Cake, Vanilla Rolls, Vanila Rofls

Kako punite flake duhane? Empty
PostajNaslov: Re: Kako punite flake duhane?   Kako punite flake duhane? Empty31.05.10 23:06

probaj ga usitnjenog (razrezanog) na kockice 3mm x 3 mm i samo zasipaj u lulu, bez pritiska
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 66
Lokacija : Beograd

Kako punite flake duhane? Empty
PostajNaslov: Re: Kako punite flake duhane?   Kako punite flake duhane? Empty31.05.10 23:06

Meni je malo nepotpun, pušim ga povremeno i uvek ga imam, doduše.

Kako ga punim? Sastavim dva lista, pa ispresavijam, dno oblikujem prema dnu lule, gurnem i potom ako nešto štrči, poravnam. Sve prstima.
[Vrh] Go down
MOVESHAKER
Hladan dim
Hladan dim
MOVESHAKER


Broj postova : 750
Join date : 30.11.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Clan, Vanilla Flake, Vanilla Cake, Vanilla Rolls, Vanila Rofls

Kako punite flake duhane? Empty
PostajNaslov: Re: Kako punite flake duhane?   Kako punite flake duhane? Empty31.05.10 23:21

Nunki je napisao/la:
Meni je malo nepotpun

mnogi će moj pokus smatrati svetogrđem:
inspiriran Bayrinim mješavinama, ostacima "Navy Flakea" sam nadodao mrvicu (cca. 1:5) "Balkan Latakie" i poprilično sam zadovoljan rezultatom.
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 66
Lokacija : Beograd

Kako punite flake duhane? Empty
PostajNaslov: Re: Kako punite flake duhane?   Kako punite flake duhane? Empty31.05.10 23:23

Sounds like a plan..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako punite flake duhane? Empty
PostajNaslov: Re: Kako punite flake duhane?   Kako punite flake duhane? Empty

[Vrh] Go down
 
Kako punite flake duhane?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Upravo ste kupili/nabavili duhane...
» Erinmore Flake protiv MB Navy Flake
» Ima li recenzija za 4noggins duhane
» Najjeftinije mjesto za duhane u EU?
» Upravo ste kupili/nabavili duhane...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: