Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Mac Baren: Dark Twist Roll Cake

Go down 
+26
Ignoro
Slajs
v.milan
G.S.Patton
Rakija
oliohardi
leonhardy
Majka
TheDude
MordechajRT
picipl
PipeCro
gstaraz
foksieloy
samper
fićo
kamarad igorrr
Desamp
milo
Darko
savate
ssekir75
Leo
imnik
dean
bayro
30 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Ignoro
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Ignoro


Broj postova : 168
Join date : 07.10.2018
Age : 38
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Orlik: G/S; G.L.Pease: Virginia Cream; Capstan, MB: Navy Flake

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 3 Empty04.05.21 16:23

Mislio sam da su ga prestali uvozit kao i Navy Flake, ali očito nisu, šta je dobra vijest... Premda ta nova cijena je paprena. Dark twist mi je odličan duhan, taman aromatik koliko mi paše...

Vortimejovrh likes this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1216
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 3 Empty04.05.21 16:26

U Zagrebu ga nisam vidio tako da… Možda negdje ima!
[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1234
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 3 Empty04.05.21 16:55

Nisam ga ni ja vidio. A nema ga više ni na stranici Havana Shopa. A ništa, iduća kolektivna narudžba sa belog odela. 😂
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 3 Empty24.04.24 20:15

Upravo pušim uzorak Dark Twista što mi ga kolega donio noćas. Na prvu lulu duhan je sasvim ok ali mi nije ništa posebno i na nekim dimovima me mrvicu podsjeća na škota ali to je mislim zbog kentuckyia i tipične Mac Barenove virginije koju koriste u svim svojim mixevima...Kad bih morao birati ili/ili prije bih uzeo 100g škota recimo nego Dark Twista kod kojega na ovoj prvoj luli primjećujem da jezikogrisci prijete puno opasnije nego kod Škota.. no to sam samo ja. Na sve duhane treba paziti kojim se tempom puše ali mislim da ovaj spada u kategoriju "pripaziti extra." 
I da, ja isto kao i mnogo njih nikada ne bih rekao da je ovo aromatik..

Nikša, GrⒶna, RedFish and FrancoRi like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17135
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 3 Empty25.04.24 8:43

Meni je taj Dark twist bio sasvim OK duhan. A znam i stare lisce kojima je to defaultni duhan, tako da....
A što se tiče toga je li koji duhan "jezikogrizec" ili nije, svaki će te ujesti- ako ne pripaziš.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Nikša, Vortimejovrh and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2010
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 3 Empty25.04.24 8:51

meni je isto ok, ali mi je puno bolji od skota i ne sjecam se da je nest jako grizao

Vortimejovrh and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 986
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 3 Empty25.04.24 19:16

wranjo123 je napisao/la:
meni je isto ok, ali mi je puno bolji od skota i ne sjecam se da je nest jako grizao

Čekaj Shocked
Tebi je dobar neki duhan koji opisuju kao aromatik?
Moram ga probati 😁

Srećom mi se vratio internet pa sam i ovo pročitao 😂

bayro, v.milan and GrⒶna like this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1234
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 3 Empty25.04.24 21:22

Nikša je napisao/la:


Čekaj Shocked
Tebi je dobar neki duhan koji opisuju kao aromatik?

Ne dobar, to je odličan duhan.

Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2010
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 3 Empty26.04.24 9:11

Nikša je napisao/la:
wranjo123 je napisao/la:
meni je isto ok, ali mi je puno bolji od skota i ne sjecam se da je nest jako grizao

Čekaj Shocked
Tebi je dobar neki duhan koji opisuju kao aromatik?
Moram ga probati 😁

Srećom mi se vratio internet pa sam i ovo pročitao 😂

postoje aromatici s blagom aromom i ti su mi ok i onda postoje one gadosti od ananasa i slično što ubija sve u radijusu par metara. od tih blagih aromatika mi je dobar dark twist, stockton, golden blend i od danish pipea shopa njord. i nikad prezaljeni town topic od mclelanda

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 466
Join date : 12.02.2021
Age : 39
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 3 Empty26.04.24 14:24

Fino je i ukusan dark twist ali meni smeta što svi kolutići nisu isti nego možeš birat kako bi- bezveze. Zato biram club blend i cigarworld ima svoj belnd 3quidd- meni puno ukusniji i draži
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Mac Baren: Dark Twist Roll Cake
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Moj prvi cake
» DIY crumble cake how-to?
» RMC Scottish cake
» McClelland: 5100 - Red Cake

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Aromatici-
Forum(o)Bir: