Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 william's estate briar pipes

Go down 
+12
PerB
imnik
bayro
Pantarei
Beki
Leo
Ignoro
herrkaleun
Davorin
Tomo1978
Lakeman
gari
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
ilustrišimuš Batorić
Prva lula
Prva lula
ilustrišimuš Batorić


Broj postova : 71
Join date : 25.04.2020
Age : 33
Lokacija : Zagreb

william's estate briar pipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: william's estate briar pipes   william's estate briar pipes - Page 2 Empty03.03.21 15:47

Ja bih isto volio znati. Smile
[Vrh] Go down
Ignoro
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Ignoro


Broj postova : 168
Join date : 07.10.2018
Age : 38
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Orlik: G/S; G.L.Pease: Virginia Cream; Capstan, MB: Navy Flake

william's estate briar pipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: william's estate briar pipes   william's estate briar pipes - Page 2 Empty13.03.21 0:22

ah, nisam odavno pogledao na forum, živjeli mi svi. Slabo dimim lulu u zadnje vrijeme, vratio se na duhan za motanje... Ali vuče me neka Savinellica na ebayu, pa tko zna možda se i vratim... Ostavio sam 2 lule (Stanwell i Pasatore maslinu), ostale prodao...

Pa evo sad naletim na ovu temu... William ahhaha, lik je lud ko šiba i kako bayro kaže bez okolišanja definitivno teški šupak.
Ja sam se ipak uspio zabaviti par puta i nabavio nekoliko ok lula od kojih 1 još uvijek imam, sa prvom sam još uvijek zadovoljan, a dalje sam mogao proći i bez njega... Može se s njim ako znaš što želiš, ali oprezno, treba ga natjerati da dobro slika i ne zaletiti se. Dobre lule odu brzo, većinom na stranici ima neke prastare primjerke koje nitko ne želi... Cjenkat se s njim treba obavezno, najčešće u startu reagira 'grubo' onda sutra šalje mail, pa pristane i tako. Doživljaj ko da kupuješ lule na Danskom pazaru Smile

PerB likes this post

[Vrh] Go down
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 466
Join date : 12.02.2021
Age : 39
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

william's estate briar pipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: william's estate briar pipes   william's estate briar pipes - Page 2 Empty13.03.21 7:45

Na kraju san kupija još jednu lulu u njega došla poštom jučer, on takav kav je, a ja luđi kad s njim iman posla.stavija bi sliku al neznan kako william's estate briar pipes - Page 2 171190064

Ignoro and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 782
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

william's estate briar pipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: william's estate briar pipes   william's estate briar pipes - Page 2 Empty07.02.24 21:05

[You must be registered and logged in to see this link.] je li to taj? 🫣🤔
[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 709
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

william's estate briar pipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: william's estate briar pipes   william's estate briar pipes - Page 2 Empty07.02.24 21:20

Ja sam kupovao od njega, istina, malo je nervozan, ali je sve na kraju bilo korektno.
[Vrh] Go down
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 466
Join date : 12.02.2021
Age : 39
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

william's estate briar pipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: william's estate briar pipes   william's estate briar pipes - Page 2 Empty07.02.24 21:23

PurgerVž je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.]  je li to taj? 🫣🤔
Da, na prvu je malo cudan al ima okay lula po korektnim cjenama i moras ih sam dovest u stanje za pusenje. I svaka koju sam kupija od njega se jako dobro pusi- 20ak lula: Loran, Brakner, BBB, Stanwell, Graco, Hardcastle, Orlik, Dunhill, Parker, Chacom….

Igor ZG, Nikša, Vortimejovrh and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





william's estate briar pipes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: william's estate briar pipes   william's estate briar pipes - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
william's estate briar pipes
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Roland Old Briar
» London briar
» Briar cigar
» Briar report

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Web-shopovi // On-line kupovina-
Forum(o)Bir: