Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Web shop: Smokingpipes

Go down 
+53
dalam666
v.milan
Polerouter
Vortimejovrh
nick_praskaton
PerB
Profesor24
Slajs
Branislav
wranjo123
Davorin
ilustrišimuš Batorić
Pantarei
SanjinRI
Marko1980
oliohardi
bayro
svigi
ivek
Lakeman
paludamentum
fra_Perica
Leo
babaq
Gillette
Timro
Nino999
Vucko22
Suspiria
Ignoro
gregak
CortoM
IgorS
dejan68ks
Beki
Brada
Lodir
Lucky97
Zupnik
sr_ki
Joci
imnik
Civi
Tomo1978
Zmajevic
foksieloy
TheDude
Majka
G.S.Patton
Mr.Holmes
Rakija
Sarmageddon
dado
57 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 33  Next
Autor/icaPoruka
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty26.03.19 16:54

bayro je napisao/la:
Marko, svaka čast! Dobro si naručio!

Hvala Bayro! Mada sam svjestan da je većina vas vjerojatno već probala ove s obzirom na visoke recenzije koje imaju. Stoga ako ima neki koji biste rado probali, a da još niste i da ima visoke recenzije, slobodno sugerirajte da uključim u sljedeću narudžbu! Dok još stažiram i nisam specijalizirao :-)

Za sljedeći put ću donijeti ono što je bilo kod nas za kupiti prije nego ste mi rekli za smokingpipes. Znači, MB Original Choice te Robert McConnell Scotish Blend, Black & Gold i Glen Piper. Zadnji mi se pokazao over the top, moram paziti da više ne zaglibim toliko duboko u aromama.

Marko
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17148
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty26.03.19 17:17

Eto, Marko uhvatio vibru od prve! lol!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty27.03.19 7:17

Ovi mladci danasnji su ekspeditivni...par puta povuku dim aromatika i odmah skuze da only Latakia rules Web shop: Smokingpipes - Page 19 2235064407
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17148
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty29.03.19 14:37

Dakle, situacija je slijedeća;

Izgleda da je SP ukinuo svoju filijalu u CH i sada duhane direktno dostavljaju na odredište.
To je u jednu ruku bolje, budući da sada naše pošiljke stižu znatno brže (red veličine 7 - 10) dana, bez "presjedanja" u Zürichu, jer se tu gubi puno vremena, tako da je Lakiju stiglo za sedam dana, a meni za deset, što su definitivno dobre vijesti!
S druge strane postoji mogućnost da nas ocarine -  Lakija i mene nisu, sve je prošlo po PS-u!
Dakle, fino, kulturno, skromno, do osam unci i sve će biti OK!
I ne naručujte tijekom ljeta (srpanj - kolovoz), tada su naši carinici na godišnjem, dođu mladi, nadobudni iz provincije i onda bude rusvaja!

Strpite se do jeseni! Pišem ovo iz vlastitog iskustva jer su me do sada svaki puta klepili upravo ljeti! bayro

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2211
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty29.03.19 17:05

Pošiljka od 26.02. još nije došla....
Pošiljka od 21.03. stigla 28.03.  7 dana!


Ova druga pošiljka je 100grama limenka McB OC i 8oz Boneyarda. zajedno 340gr duhana.
Na naljepnicama nema više traga Švicarske. I uredno piše vrijednost i sadržaj (tobacco...)

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty29.03.19 18:11

Super info, hvala! BTW, dobili su neke Samuel Gawithe, nije bilo nijednog do danas. A nikakvu obavijest nisam dobio, mada sam uključio alert. Tako da znate da ima nešto. Još mi nema svih koje želim. :-(

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2013
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty29.03.19 18:23

oba duhana su mi u top 10 tako da nisi pogriješio, osim ako ne shvatiš da ne voliš latakiju gentleman
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty29.03.19 18:35

Volim, volim, samo radije po vani nego doma. A stavio sam alert i na SG Full Virginia Flake i Best Brown Flake te Wessex Brigade Campaign Dark Flake, ali sad znam da ipak moram "ručno" provjeravati jer alerti očito ne funkcioniraju kak spada.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
ivek
Peče me jezik
Peče me jezik
ivek


Broj postova : 497
Join date : 17.11.2016
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965, arango,english balkan

Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty29.03.19 18:51

Commonwealth je odlična medicina
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17148
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty29.03.19 19:57

ivek je napisao/la:
Commonwealth je odlična medicina

Potpisujem!

Ja čekam da dođe pakiranje od 250 grama.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 63
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty29.03.19 20:29

Marko,ja sam stavio alert na Commonwealth pre nekoliko meseci,ali nisu me obavestili.I za Quiet nights,takodje me nisu obavestili.Alert ocigledno ne funkcionise kako treba.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17148
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty29.03.19 21:00

Ja se ne mogu požaliti. Obavijestili su me svaki put. No, i tako često pregledam reda radi SP, pa sam uglavnom u toku.
No, Samuela Gawitha sada nije bilo skoro godinu dana na SP-u, eto sada se pomalo stidljivo pojavljuju njihovi odlični duhani!
Meni je i njegov SQL odlična medicina!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8269
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty30.03.19 10:55

i mene bez greške obavijeste, samo već zadnju pošiljku čekam 5 tjedana... zapelo u Švicarskoj... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2013
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty30.03.19 10:58

Kakav je Balkan flake njihov?
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17148
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty30.03.19 11:42

Sve je od Samuela Gawitha dobro. Mene Balkan flake podsjeća na Plantinu "Empire Latakiju".
Dobar flake, ne tako intezivan kao Empire Latakija ( vjerojatno nešto manje latakije), ali za preporučiti u svakom slučaju.
Moram priznati da još nisam probao loše Samuelov duhan, dobro - neki su mi bolje legli, neki ne, što je i normalno.
Znam da mi je u dobrom sjećanju ostao njegov Full Virginia Flake, onaj sa Sherlockom, žuta limenka. I taj je za preporučiti.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty30.03.19 12:58

Balkan flake je izvrstan duhan, po okusu blag i skladan, potpuno meditativan. Jedino je nikotinski jak. Jednom sam napunio dmp uz crni čaj i nakon dva i pol sata seanse problijedio i skoro se srondao. Imam ga ja, pa ga možda donesem.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17148
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty30.03.19 13:36

Donesi ga! I provjeri da ti se nije sasušio! bounce

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty30.03.19 19:03

[You must be registered and logged in to see this link.]

Znam da je "zanimljiva" kombinacija u istoj narudžbi, ali kad volim i jedne i druge. Evo, izašao sam iz ormara. :-)

Nego, očito bit će duhana za isprobavanja, ali nema se iz čega pušiti! Wink

Marko
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17148
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty30.03.19 19:27

Imati ćeš iz čega pušiti! Tata Bayro uvijek brine za naše pionire pionir  ! A ovo sa Piratom je prava stvar! To je pravi duhan, meni najbolji, a slijede ga u stopu Commonwealth od dobrog starog Samuela i C&D Da Vinci!
To je moje sveto trojstvo!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 63
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty30.03.19 20:36

Commonwealth proverio na SP opet nema
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17148
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty30.03.19 21:26

Nema, nema, provjeravao i ja! Kada ga bude, javiti ću!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8269
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty31.03.19 12:21

evo i jedna negativna recenzija vezana na Smokingpipes, već 5 tjedana čekam dostavu ( istina prvi put ) prije dva dana uputio mail, tipa: a što ćemo sada, i nema odgovora... Shocked
Uplatio sam PP, tako da su novci ( valjda ) sigurni...
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 63
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty31.03.19 13:48

Cudno da nema odgovora,meni se to sa kasnjenjem desavalo(postar na zameni mi uopste ne donese posiljku ni obavestenje pa se posiljka vrati).Ali na mail su mi uvek odgovarali da moram da sacekam 8 nedelja i posle toga svaki put su mi poslali o svom trosku ako im je vraceno/
[Vrh] Go down
Pantarei
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Pantarei


Broj postova : 278
Join date : 22.09.2017
Age : 41
Lokacija : Šibenik
Omiljeni duhani : Artisan's blend, Frog Morton, FVF

Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty31.03.19 13:51

Evo što su meni odgovorili kad mi je kasnila pošiljka:
Ivan,Super Saver International, your chosen shipping method, doesn't provide any actual tracking so our system doesn't recognize to send the shipping confirmation since there's no tracking info for it to pick up on. The way it works is UPS picks up packages from a number of businesses and puts them all together in a batch. That batch is then delivered to the USPS who actually ships the packages under First Class International guidelines which means time in transit can be anywhere from 2-12 weeks, with 2-4 weeks being the average. We do suggest if you pass the four week mark and haven't seen or heard anything by then you check with your country's local postal system and, very importantly, also with Customs since the delivery will actually come via post, not by courier. You may receive an email from UPS but that will just be the batch # assigned to the batch your package is a part of being handed off to USPS. Hope this helps!

Regards,

Keith Toney

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17148
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty31.03.19 20:04

To je automatski (računalno) generiran odgovor.
Obratite se servisu za kupce, to je brže, pouzdanije i sigurnije i ne razgovarate sa kompjuterom, nego sa živom osobom.
Negdje popodne po našem vremenu, tada je kod njih jutro, na ovu adresu:

Smokingpipes Customer Service <info@smokingpipes.com>

Ja sam se jednom zeznuo, prilikom narudžbe sam stisnuo najskuplji način dostave, poslao sam im mail, u roku od dvadeset minuta su mi odgovorili na opće zadovoljstvo, korigirali su narudžbu, još me pitali želim li novce nazad ili da ostanu na mojem računu kod njih, tako da sam još dva puta naručivao, a oni skidali lovu sa tog računa.
Na koncu su mi razliku od nekih deset dolara vratili u roku od dva dana na moj mastercard. Amerima se može svašta prigovarati, ali su vrlo poslovni i pošteni.
Samo treba kucati na prava vrata!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Sponsored content





Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 19 Empty

[Vrh] Go down
 
Web shop: Smokingpipes
[Vrh] 
Stranica 19 / 33.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Web shop: Smokingpipes
» Smokingpipes EU
» Balkan Sobranie na Smokingpipes
» Web shop: Just For Him
» Web shop: Wesley's

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Web-shopovi // On-line kupovina-
Forum(o)Bir: