Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

  Esterval´s Pipe House

Go down 
+23
Nikša
Grc
PerB
Pantarei
Branislav
Sokreos
Lodir
v.milan
Vortimejovrh
paludamentum
Leo
Rale
Matko
Slajs
Polerouter
ilustrišimuš Batorić
Suspiria
wranjo123
bayro
oliohardi
Davorin
Ignoro
Marko1980
27 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Autor/icaPoruka
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2012
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

 Esterval´s Pipe House - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 9 Empty11.10.22 14:42

PurgerVž je napisao/la:
Wranjo hvala ti puno na informaciji..za Vikend idem do Mađarske istražit malo teren tak da do tad ne bum još niš naručival, a i čekam kolegu iz KC da se odluči i kaj ja znam kaj..S druge strane čekam nešto preko Hamburga.U svakom slučaju imam te u vidu. Feder je za Old boy upaljač ako se ne varam?
da, može hvala.
inace vidio sam da je pipatorium u budimpesti dosta propao od nekog lika na fb koji je nedavno bio tamo.
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

 Esterval´s Pipe House - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 9 Empty11.10.22 14:45

wranjo123 je napisao/la:
PurgerVž je napisao/la:
Wranjo hvala ti puno na informaciji..za Vikend idem do Mađarske istražit malo teren tak da do tad ne bum još niš naručival, a i čekam kolegu iz KC da se odluči i kaj ja znam kaj..S druge strane čekam nešto preko Hamburga.U svakom slučaju imam te u vidu. Feder je za Old boy upaljač ako se ne varam?
da, može hvala.
inace vidio sam da je pipatorium u budimpesti dosta propao od nekog lika na fb koji je nedavno bio tamo.
Ma ja idem nešto u Nagykaniszu samo pa sam mislio bacit oko da li eventualno ima negdje nešto..nekak si mislim da oni tam nemaju ama baš ništa..no kad saznam javim. 😉
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17137
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

 Esterval´s Pipe House - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 9 Empty11.10.22 16:46

Ma kakvi! Nula bodova. Imaju "Stanwell Melange" i slične strahote.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

 Esterval´s Pipe House - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 9 Empty16.10.22 0:16

Uglavnom..Mađarska je nula bodova kaj se tiče duhana, na njihovim Nemzety Dohanybolt kioscima je samo par nekakvih mišomora i poneki Borkum Riff...Navratio sam u Daily Press kiosk tu u Vž gdje inače nabavljam robu i tu su police prazne, dva, tri OC-a, Sunday's fantasy i Savinellijev Cavendish. Veli ženska da nema pojma kaj se dešava ali da su dobavljači stali i ne znaju da li će roba uopće više stizati..
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17137
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

 Esterval´s Pipe House - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 9 Empty16.10.22 15:40

Isto javljaju i naši kolege iz Srbije - njima je Mađarska ipak bliže, da je živa katastrofa, ti njihovi Dohanybolt su prazni, nešto malo ima u "Pipatoriumu" u Pešti, (a treba do Pešte i povući!) ali i to je slabo, sveli su se na Borkum Riff, Rattray Sunday Fantasy i ako ima sreće po koji Mac Baren.

No, oni imaju mogućnost nabavljati preko SP-a, bar nešto....

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

 Esterval´s Pipe House - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 9 Empty16.10.22 16:02

bayro je napisao/la:
Isto javljaju i naši kolege iz Srbije - njima je Mađarska ipak bliže, da je živa katastrofa, ti njihovi Dohanybolt su prazni, nešto malo ima u "Pipatoriumu" u Pešti, (a treba do Pešte i povući!)  ali i to je slabo, sveli su se na Borkum Riff, Rattray Sunday Fantasy i ako ima sreće po koji Mac Baren.

No, oni imaju mogućnost nabavljati preko SP-a,  bar nešto....
Da, imaju veliki izbor što se svega tiče sa SPa samo je pitanje do kada. Sinoć sam degustirao trećinu lule Borkum Riffa jer ga nisam pušio još, pa nekako mislim da će za pauzicu od škota i engleza biti ok. Nije ništa posebno na prvu ali pušljiv je.😉

Polerouter likes this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





 Esterval´s Pipe House - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Esterval´s Pipe House    Esterval´s Pipe House - Page 9 Empty

[Vrh] Go down
 
Esterval´s Pipe House
[Vrh] 
Stranica 9 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Pipe Smoking: How to Smoke a Pipe
» Dan Pipe
» Pipe retort
» Pipe-shop.net
» Moje pipe

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Web-shopovi // On-line kupovina-
Forum(o)Bir: