Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)

Go down 
+29
Rale
vpetrovic
Leo
SanjinRI
Slajs
Pantarei
Sokreos
ilustrišimuš Batorić
fra_Perica
wranjo123
ibublic
Branislav
oliohardi
Marko1980
bayro
imnik
G.S.Patton
babaq
Vucko22
dado
paludamentum
Davorin
amaru
Lakeman
dejan68ks
Horla
Ita
Majka
pipeclubsi
33 posters
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17137
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Emptyčet 23 srp 2020 - 16:24

[You must be registered and logged in to see this link.]

Što siromahu penzioneru više treba? Još Da Vinci star četiri godine, bez onih odurnih čitulja!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

G.S.Patton, Branislav, Sokreos, SanjinRI and ilustrišimuš Batorić like this post

[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Emptyčet 23 srp 2020 - 19:49

Proper English iz Lorenzo Spitfire lule (golema žarnica) i voda.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Sokreos and SanjinRI like this post

[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3014
Join date : 23.01.2016
Age : 51
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Emptyčet 23 srp 2020 - 19:51

Hal o' the wynd, Gin tonic

Sokreos likes this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Emptyned 26 srp 2020 - 10:38

Otvorio i pripalio Salty Dogs, uz kavicu. Bio je neotvoren u podrumu godinu dana. Više nego zadovoljan.

Sokreos likes this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Emptypon 27 srp 2020 - 20:35

DLNR i turska kafa
Edit: predobar...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17137
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Emptypon 27 srp 2020 - 22:20

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ashton "Artisan's Blend" iz Davorinove copper morte (rani radovi!) i čaj od mente. Baš je dobro legla kombinacija na ovu vrućinu! puffy

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Branislav, babaq, Sokreos and SanjinRI like this post

[Vrh] Go down
Sokreos
Hladan dim
Hladan dim
Sokreos


Broj postova : 858
Join date : 03.04.2019
Age : 40
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : Fayyum, Salty Dogs, Louisiana Broken

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Emptypon 27 srp 2020 - 22:50

Po limenci bi rekao da je i ovaj dobro odležao Smile, a sa lulom jedno dva sata uživanja
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17137
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Emptyuto 28 srp 2020 - 0:37

Je. Odležao je minimum deset godina. Na limenci je pisalo da je uvoznik bio Roberto d.o.o. koji ne postoji sigurno desetak godina. A kada je pakiran, tko zna.
A što se tiče uživanja, sada sam dovršio! puffy

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Marko1980 and Sokreos like this post

[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3014
Join date : 23.01.2016
Age : 51
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Emptyuto 28 srp 2020 - 7:59

Navy flake, kafa

bayro likes this post

[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3014
Join date : 23.01.2016
Age : 51
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Emptyčet 30 srp 2020 - 5:57

Orlik, kafa
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17137
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Emptyčet 30 srp 2020 - 11:01

Presbytherian mixture iz Aktaseve meerice i Earl Grey.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Emptyčet 30 srp 2020 - 14:20

MB HH Rustica, napokon.

Sjeo sam van na "jutarnju kavu" koju iz raznih razloga nisam popio doma ranije. Rustica kao blend zaslužuje koju riječ, ali zadnje vrijeme redovito zapalim samo ujutro uz kavu, a ne ovako vani na zraku, tako da bih trebao i Rusticu zapaliti u istim uvjetima. Osim toga, baš me glava boli pa nisam svoj, znači bolje da ne donosim pretvrdi stav odmah na temelju prve lule jer ovako ne bi baš bilo reprezentativno.

Koga brine nikotin, mada ja baš nisam mjerilo, ima ga, ali recimo Peterson Irish Flake ili GLP JackKnife Plug bih procijenio da imaju malo više. Ono što je fora i drugačije je da ga ima prilično "za virginiju". Teško ga je uspoređivati s Dark Fired Kentuckyjem, Irish Flekeom ili Solani Aged Burleyjem kad su to skroz druge zvjerke.

Koliko je moguće na ovom povjetarcu objektivno usporediti, prilično dobar virginija blend (možda wranjo ne baš po tvom ukusu, mada poslije tvojih pozitivnih iskustava s XX flejkovima, možda se ipak više slažemo nego ne, možda je ipak samo SG BBF iznimka koja mene nije impresionirala). Pod "dobar kao blend" ne impliciram ništa o rustici kao vrsti jer mislim da je nema toliko da bi dominirala. Na prvi šnjof, doma nakon onog milozvučnog "hisssssss", :-) definitivno je poseban. Međutim, već "obične" virginije u ovom blendu su meni dobro sjele i bez da je bilo što još uz njih. S obzirom na to da su flejkovi dosta vlažni (za MacBaren HH seriju), a limenka je od 100 grama, zamotat ću pola u foliju nek još radi, a imat ću sa sobom dovoljno da na sljedećim druženjima možete uzeti flejk za probati doma.

Kako idem kroz lulu, mogu reći da se okus i nikotin pojačavaju, ne grize za jezik ni trunku (bravo na dobrom poslu kroz cijelu HH seriju), ali retro je oštriji čak i od poštenog vapera i jake cigare! Zasad najjači virginija blend koji sam probao, mada nisam ručao pa možda nije baš preobjektivno, no trebat će još zaokružiti dojmove.

Sokreos likes this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
SanjinRI
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
SanjinRI


Broj postova : 166
Join date : 20.07.2019
Age : 43
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : G.L.Pease-Maltese Falcon

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Emptyčet 30 srp 2020 - 16:09

Da li netko može napisati koliko je stvarno za platiti carinu i te stvari kad se naruči sa smokingpipes, ali bez nekih napuhavanja ako može, onako, toliko košta duhan toliko sam platio carinu i to je to. post na online shop/ smokingpipes.com je zaključan inače bih isto pitanje postavio tamo puffy
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17137
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Emptyčet 30 srp 2020 - 16:18

Nema carine. Ako te provale, vraćaju paket SP-u jerbo je uvoz svih duhanskih prerađevina zabranjen - ništa, zip, zero, nula, nada. A ako te ne provale, prošao si lišo i ispod radara!
Prema tome, sve je stvar čiste kocke.
No, u vrijeme dok se moglo i legalno uvoziti sa SP-a, ja sam za 226 grama Cornell & Diehlovog Da Vincija platio 650 kuna.
I nikada se ne naručuje preko ljeta, jer dođu mladi nadobudni carinici iz provincije i vježbaju strogoću. Provjereno više puta i empirijski dokazano.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Sokreos, SanjinRI and ilustrišimuš Batorić like this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Emptyčet 30 srp 2020 - 17:45

Ovo za preko ljeta treba i dalje poštivati jer NE ISPLATI se riskirati u to vrijeme. Meni su lani zaračunali carinu, PDV i druge troškove u iznosu duplo većem od cijene cijele narudžbe s poštarinom. To se više neće desiti jer nema zakonske osnove za naplatu carine budući da je uvoz zabranjen, no ti isti nabrijani carinici umjesto da obračunaju carinu mogu vratiti duhan natrag kako je bayro i napisao. A ne znam ni jesu li obvezani vratiti, ili se mogu takve robe i drugačije riješiti. Nadalje, čak i ako paket bude uspješno vraćen SP-u, prema (relativno) novim pravilma, neće biti vraćen ukupni iznos, već će house account biti podebljan za ukupni iznos umanjen za poštarinu i još neki postotak.

S obzirom da od lani ima ponešto novih članova na forumu (super!), nije naodmet upozoriti da treba dobro pročitati uvjete koje prihvaćamo kod narudžbi. Rizik postoji i isključivo je na nama. Kod "reklamacija" izgubljenih ili zagubljenih pošiljki SP se očito vrlo profesionalno ponaša, ali ne bi bilo prvi put da on-line trgovina jednostavno makne zemlju iz koje dolaze reklamacije s popisa zemalja u koje šalje. Ako se to desi sa SP-om, onda ćemo svi biti zakinuti uključujući i sve nas koji naručujemo prihvaćajući rizik. A ne zaboravimo, SP je JEDINI shop koji šalje duhane iz SAD-a i ako njega izgubimo, nema alternative. Prihvaćanje rizika dugoročno se isplati (s obzirom na cijene i (ne)dobavljivost nekih duhana kod nas) ISKLJUČIVO ako se izbjegavaju rizična razdoblja poput ljetnih godišnjih.

Ako izbjegavamo udarne ljetne termine vjerojatnost odbijanja uvoza je manja (moji paketi su došli sad ljeti, ali nisam mogao predvidjeti da će toliko kasniti niti da će biti poslani iz SAD-a umjesto iz Švice). That said, čini mi se da ova situacija s koronom odbija carinike od detaljnijeg pregleda pošiljki iz SAD-a. Možda se varam, ali zasad su svi osim Pantarei dobili svoje narudžbe čak i sad friško (ljeti), a možda će i on za koji dan/tjedan/mjesec...

Sokreos, SanjinRI and ilustrišimuš Batorić like this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Sokreos
Hladan dim
Hladan dim
Sokreos


Broj postova : 858
Join date : 03.04.2019
Age : 40
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : Fayyum, Salty Dogs, Louisiana Broken

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Emptyčet 30 srp 2020 - 17:54

Sve mi je došlo što je trebalo. Nisam još naručivao sa SP-a. Švabo je sve poslao u rekordnom roku.

bayro and Marko1980 like this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Emptyčet 30 srp 2020 - 17:57

Da, zabunio sam se i naknadno ispravio u postu.

Sokreos likes this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17137
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Emptyčet 30 srp 2020 - 18:34

Sokreos je napisao/la:
Sve mi je došlo što je trebalo. Nisam još naručivao sa SP-a. Švabo je sve poslao u rekordnom roku.

Zato sam se ja i preorijentirao na Švabe, brže je i (relativno) jeftino. 113 kuna za limenku od 50 grama malo boljeg duhana u Hrvatskoj je protiv mojih principa i vjerskih uvjerenja! Ne dam! bayro
Još dok je tu Dado Slavonac  dado , ni brige ni pameti!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Marko1980 and Sokreos like this post

[Vrh] Go down
Pantarei
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Pantarei


Broj postova : 278
Join date : 22.09.2017
Age : 41
Lokacija : Šibenik
Omiljeni duhani : Artisan's blend, Frog Morton, FVF

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Emptyčet 30 srp 2020 - 22:26

Hu Old Fredder's i Jameson s puno leda da otjera ovaj toplotni udar

Sokreos likes this post

[Vrh] Go down
Sokreos
Hladan dim
Hladan dim
Sokreos


Broj postova : 858
Join date : 03.04.2019
Age : 40
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : Fayyum, Salty Dogs, Louisiana Broken

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Emptyčet 30 srp 2020 - 23:01

Kaže mi žena što radi u tobacco shopu da više ne smiju uvoziti u limenkama samo u vrećicama. I stvarno...nađe se nekih zaliha limenki i to je to (zapamtio sam neku veliku limenku Savinelli Leonardo da Vinci, 200 i nešto kn - 100g). Ja iskreno i ne vidim tomu neki smisao osim povećanja ilegale.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17137
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Emptyčet 30 srp 2020 - 23:42

To ne stoji. Teta trafikantica nema pojma.
Imamo mi pouzdane drugove u nadležnim ministarstvima koja se bave uvozom i kontrolom,  a koji ipak malo više znaju od tete trafikantice.
Osim toga, odosmo mi Off topic

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Sokreos likes this post

[Vrh] Go down
Sokreos
Hladan dim
Hladan dim
Sokreos


Broj postova : 858
Join date : 03.04.2019
Age : 40
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : Fayyum, Salty Dogs, Louisiana Broken

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Emptypet 31 srp 2020 - 10:50

[You must be registered and logged in to see this link.]
Ashton Artisan's Blend i zeleni čaj

bayro and SanjinRI like this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2013
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Emptypet 31 srp 2020 - 11:01

Kava i 123 mixture, dobro dodje malo lista cigare za ovu vrucinu

ilustrišimuš Batorić likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17137
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Emptypet 31 srp 2020 - 12:12

[You must be registered and logged in to see this link.] , ja se držim one tvoje preporuke i gulim po onom nesretnom Va-Per-Lat  Mystic Blendu (nikako da ga dokusurim!) uz čaj od mente.  puffy
Drugo je sve žalibože na ovu kanikolu! sunny sunny sunny

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17137
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Emptypet 31 srp 2020 - 12:14

Sokreos je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ashton Artisan's Blend i zeleni čaj

Odličan duhan! Njega pušim navečer, kad spadne ova vrućina! bayro

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Sponsored content





UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty

[Vrh] Go down
 
UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)
[Vrh] 
Stranica 27 / 40.Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: