Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)

Go down 
+27
PerB
Vortimejovrh
Profesor24
dado
Lodir
LukasCha
v.milan
Lakeman
Rale
Horla
Majka
Sokreos
paludamentum
Polerouter
ilustrišimuš Batorić
Leo
Matko
SanjinRI
imnik
wranjo123
fra_Perica
babaq
Pantarei
ssekir75
Slajs
Branislav
Marko1980
31 posters
Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
Autor/icaPoruka
Lodir
Peče me jezik
Peče me jezik
Lodir


Broj postova : 377
Join date : 26.11.2011
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : SAV Special Tobacco, CD Three Friars, ORL Golden Sliced, McB Virginia N°1, PTR Irish Oak

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty18.04.21 11:34

Amphora Full Aroma iz '12 u Savinelli Mr.G punto oro i Nescaffe

v.milan and PerB like this post

[Vrh] Go down
http://www.andrejboziconline.com
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1217
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty18.04.21 12:59

[You must be registered and logged in to see this link.]

MacBaren Dark Twist Roll Cake + limunada*

*hvala Milane (@v.milan) na uzorku Dark Twista da se malo podsjetim!

Sokreos, Polerouter, v.milan and PerB like this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2014
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty18.04.21 13:13

Dosla narudjba, a i pokloni marka i hrvoja tak da se dimi solani silver, london burley i hamburger veermaster. Sve odlicne medicine, hvala još jednom

Marko1980, Sokreos, Slajs, Vortimejovrh and PerB like this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1239
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty18.04.21 13:54

Solani silver flake (uzorak od [You must be registered and logged in to see this link.]), crni čaj sa malo Jim Beama.
Dosta zanimljiv duhan, virginia u njemu mi se baš sviđa, kentucky mi je u pozadini ali fino zaokruži cjelokupni dojam. Hvala Marko!

Marko1980, Sokreos, Slajs and PerB like this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty18.04.21 16:11

Zdimio lulu HU Aus dem Krater Pluga i ostao vrlo ugodno neiznenađen! Odlična Virginija koja udomljava taman pravu količinu perika za moj ukus. Ima i Kentuckyja, ali mi je to potpuno nevažno u kontekstu uvižavanja u ovom duhanu. Plug je savršene vlažnosti, ali bude li netko naručivao, nešto sam čudno primijetio s ovom limenkom. Možda bi bilo dobro obratiti pažnju je li HU počeo sve nove limenke ovako otpremati. Naime, ne postoje dvije naljepnice preko poklopca, tako da zapravo ne znate je li limenka već otvarana jer se može otvoriti i zatvoriti bez da se ošteti jedina naljepnica. I ono važnije, poklopac ne dihta kao što smo navikli na dosadašnjim HU limenkama! Zamijenio sam poklopac s rezervnim od jedne starije HU limenke i taj dihta najnormalnije. Novi poklopac razlikuje se od starijih po tome što nema one tri izbočine na obodu gdje se kao lakše umetne recimo kovanica. Ali tek kad ga zatvarate shvatite da ništa ne dihta, samo "klikne", preskoči, i ostane manje-više loh. Dok stari poklopci dihtaju po istom principu kao i army mount.

Inače duhan, gori do kraja s prvim (lažnim) paljenjem, prekrasno dimi, aroma mrak, perik se pojačava prema kraju lule.

Usporedio ga odmah poslije s Peterson 3P's kojeg mi je poklonio [You must be registered and logged in to see this link.] i otkrio još jedan biser!!!! Hvala Slajs! Obožavam burley senzaciju iz ovog. Mijenjao bih ga s MB Old Dark Fired bez razmišljanja (uh, bit će kritika). A kad već provociram, Dockworker mu nije ni do gležnjeva. lol! Malo je već presuh, nadam se da ne dolazi takav oriđiđi, ali može se taman još normalno pušiti, i također lijepo gori. Otkad sam se dobrano spraksirao s pripremanjem plugova, teško da mogu naići na neki koji neće dobro goriti. Sad sam na trećini lule, milina. Uz kavu i on-line edukaciju...

Eto baš sam zadovoljan s dosadašnjom današnjom seansom. Uživajte mi i vi!

Branislav, Sokreos, Slajs, v.milan, Vortimejovrh and PerB like this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty18.04.21 17:01

3P's je i prevlažan, mora dobro da se prosuši nakon rezanja, takav je plug koji ja imam.

Trenutno Elizabethan Mixture i espresso.

Marko1980, Slajs, Vortimejovrh and PerB like this post

[Vrh] Go down
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 467
Join date : 12.02.2021
Age : 39
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty18.04.21 17:09

Kava, kola (nedilja je može se ) Briarworks Back Down South

Polerouter and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty18.04.21 19:32

G.L. Pease Penny Farthing
Predobar!Podseća na Old Gowrie ali zreliji i puniji ukus, toliko mi je dobar da pripremam još dve sledeće lule.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Lodir, Marko1980, Sokreos, ilustrišimuš Batorić, Slajs, Polerouter, v.milan and like this post

[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 63
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty18.04.21 19:49

Pirate Kake i nes

bayro, Marko1980 and Sokreos like this post

[Vrh] Go down
Polerouter
Peče me jezik
Peče me jezik
Polerouter


Broj postova : 453
Join date : 24.11.2020
Age : 49
Lokacija : Vrbovec

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty18.04.21 19:55

[You must be registered and logged in to see this link.]

Aus dem Krater No. 5, mineralna

Lodir, Branislav, Marko1980, Sokreos, Slajs, v.milan and PerB like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 714
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty18.04.21 21:33

HU Asmara[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Marko1980, Polerouter, v.milan and PerB like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17151
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty18.04.21 22:12

HU tobacco "Tuarekh" iz DAP bentice i čaj od mente.
Može se.

A propos [You must be registered and logged in to see this link.] kakva je "Asmara"? Na listi mi je za slijedeću narudžbu od Belog odela.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Polerouter, Vortimejovrh and PerB like this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1217
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty18.04.21 22:38

HU Aus dem Krater Plug*

*drugi put nakon temeljite pripreme duhana, koja je prvi put izostala jer sam ga htio što prije probati, mogu reći da me ovaj plug nije baš impresionirao. Naime, osjete se fino Virginia i Burley koji su meni nekako podudarnog intenziteta u ovoj mješavini, premda bih rekao da Virginia ipak prednjači. Što se tiče Periquea, on je samo u tragovima, gotovo da ga i nema. Ovaj mi plug nekako odaje dojam nezrelosti što ne mogu reći za 3P ili primjerice Salty Dogs. Okusom mi je prilično ugodan, pogotovo na trenutke kad Burley želi zauzeti mjesto koje Virginia ima u ovoj mješavini.

Rekao bih da je ovo all-day za ljubitelje plugova, ali opet kao i svaki plug iziskuje temeljitu pripremu, što ga u mojoj knjizi stavlja iza 3P-a i Salty Dogsa i u domenu mješavine koja ničime ne odskače, pa tako niti intenzitetom okusa i jačine. Preporučio bih ga samo ljubiteljima plugova s time da bih napomenuo da ne očekuju da je na razini plugova poput 3P-a i Salty Dogsa jer to zaista i nije.

Branislav, Marko1980, ilustrišimuš Batorić, Polerouter and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 714
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty18.04.21 23:39

bayro je napisao/la:
HU tobacco "Tuarekh" iz DAP bentice i čaj od mente.
Može se.

A propos  [You must be registered and logged in to see this link.]  kakva je "Asmara"? Na listi mi je za slijedeću narudžbu od Belog odela.

@Bajro, ha mislim da sam prezelen za raspisivanje na kompetentnom nivu. Mogu reci, dobra i jaka. Ali pošto sam uzeo po pola sa @Wranjom123 mislim da bi on mogao dati kud i kamo zanimljiviju recenziju.

bayro likes this post

[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3014
Join date : 23.01.2016
Age : 51
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty19.04.21 9:26

Cube cut, kafa

Marko1980, v.milan and PerB like this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2014
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty19.04.21 10:12

asmara je sve ono sto sam zelio da bude. fina blaga ekstra kremasta mjesavina u kojoj dominiraju orijentalci. možda čak ima i yendijea unutra ili nečeg sličnog jer se mogu vidjeti mali sivi listići. periquea uopće nema, a latakije vrlo malo.

bayro, Marko1980 and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty19.04.21 11:35

Još jedno testiranje Slajsovog uzorka 3P's, uz kavu. Ma jedan od najboljih plugova koje sam probao. Bio mi je fenomenalan jučer do zadnje petine lule, a onda se počeo ponašati čudno, gasiti se i gristi. I ostavio puno vlage što mi je nevjerojatno za tako posušeni duhan. Zato me zanima što će biti danas. No taman i da je takav uobičajeno pri kraju lule, neću mu to uzeti za preveliko zlo.

E sad, jednostavno pitanje - Slajs, kad si ga kupio, ili ako znaš, kad je proizveden? Čisto da znam ako ima više od godinu dana iza sebe, možda i ne trebam očekivati tako dobar friški, a Branislav lijepo kaže da je friški vrlo vlažan, dakle ovaj je dosta odležao kad se već toliko uspio osušiti Uh, koji burley flavor, wow...

[You must be registered and logged in to see this link.], vidim da je i tvoja limenka HU-a s novim poklopcem i samo jednom naljepnicom. Jel bar tvoj poklopac dihta, ili osjećaš pri zatvaranju da preskoči najtjesniji fit, klikne preko njega i smjesti se gdje nije toliko tijesno? Inače mi je najbolja stvar kod tih HU 100 g limenki bila baš to što su savršeno dihtale i bez silikona, ali piši kući propalo je, izgleda.

Slajs and Polerouter like this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2014
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty19.04.21 11:51

nemam pojma, ja sam sebi odvadio i dao limenku hrvoju. generalno nisam fan tog tipa limenke
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty19.04.21 11:59

Razumijem. Kao i sve prednosti staklenki sa silikonom. Ja jednostavno nemam mjesta gdje bi ih držao, tako da nemam izbora nego snalaziti se s najmanjim mogućim pakiranjima.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1217
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty19.04.21 12:11

Marko1980 je napisao/la:
E sad, jednostavno pitanje - Slajs, kad si ga kupio, ili ako znaš, kad je proizveden? Čisto da znam ako ima više od godinu dana iza sebe, možda i ne trebam očekivati tako dobar friški, a Branislav lijepo kaže da je friški vrlo vlažan, dakle ovaj je dosta odležao kad se već toliko uspio osušiti Uh, koji burley flavor, wow...

Nabavio sam ga preko bivšeg zastupnika Petersona i s obzirom na naše razgovore, riječ je o prilično odležanom duhanu! Rekao bih čak 5-10 godina sigurno!

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty19.04.21 12:14

Uh, nemoguće onda znati što očekivati od svježeg. Ali ovaj je dobaaaar!
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1217
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty19.04.21 14:46

HU Aus dem Krater + Cedevita*

*dobar je ovo plug! Treba kupiti par kantica pa ga postarati par godina! U prvoj trećini mi je dosta sirov!

Marko1980, Polerouter and PerB like this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty19.04.21 15:06

Nastavljam HU Aus dem Krater Plug uz kavu kojeg sam pripalio s [You must be registered and logged in to see this link.] koji se našao u ZG, no budući da ja dimim iz GMP Giganteae, lako bi čovjeku parking istekao dok ja ovo ne zdimim. lol! Razmijenili smo uzorke (zahvaljujem!) i tako, malo se podružili. Prenosim njegove pozdrave jer nismo znali do zadnje minute kad ćemo se moći naći pa nismo mogli najaviti i drugima...

Sokreos, Slajs and Polerouter like this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty19.04.21 15:07

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 171190064
Slajs je napisao/la:
HU Aus dem Krater + Cedevita*

*dobar je ovo plug! Treba kupiti par kantica pa ga postarati par godina! U prvoj trećini mi je dosta sirov!

Gdje si našao Cedevitu* u plugu, to je ko stvoreno za mene?
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Sokreos
Hladan dim
Hladan dim
Sokreos


Broj postova : 858
Join date : 03.04.2019
Age : 40
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : Fayyum, Salty Dogs, Louisiana Broken

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty19.04.21 15:12

GLP Windjammer uz kavicu sa [You must be registered and logged in to see this link.]. Hvala i tebi na nesebičnim uzorcima i drago mi je da smo se našli. Dogovorit ćemo se i slijedeći pon, ako bude sve kako treba.

Marko1980, Polerouter and v.milan like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 39 Empty

[Vrh] Go down
 
UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)
[Vrh] 
Stranica 39 / 40.Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: